mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:13 
Cytuj  
Taunis czy ty masz cos nie tak z glowka? Bo wlasnie donoszenie w momencie gdy ma sie z tego zysk moze byc naganne, ale zgloszenie przestepstwa nie majac nic z tego to juz chyba nic zlego?
Idz wracaj juz na osiedle bo ziomy na lawce czekaja :-?


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:21 
Cytuj  
Taunis już nie raz się wykazał swoim arcysocjalistycznym leninowsko-stalinowskim twardym i kompletnie alogicznym sposobem myślenia.

A boli mnie to, że polska młodzież to stado debili których byle pajac, stawiając byle g.. do tego nie działające - naciąga na kasę.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:27 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Taunis czy ty masz cos nie tak z glowka? Bo wlasnie donoszenie w momencie gdy ma sie z tego zysk moze byc naganne, ale zgloszenie przestepstwa nie majac nic z tego to juz chyba nic zlego?
Idz wracaj juz na osiedle bo ziomy na lawce czekaja :-?


nie wiem ile masz lat i gdzie mieszkasz, ale jesli znasz np jakiegos dilera, albo zlodzieja (a raczej znasz) to już bierz telefonik w rączke, wykręcaj 997 i oddawaj się przyjemności donoszenia.

@Mark -> nie odpowiedziales na zarzut tylko zasypałeś forum jakimś pseudonaukowym bełkotem, nie majacym nic wspolnego z zaistniałą sytuacją, wiec cóż ja mogę napisać? konfident jesteś i tyle.

i jesli ktoś z nas dwoch myśli socjalistycznie to ty, właśnie dlatego że boli cie głupota polskiej młodzieży. martwienie się o innych i za innych (zwłaszcza tych mniej zaradnych) - to jedna z głownych cech socjalistów

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:36 
Cytuj  
Po pierwsze nie rozumiem jaki zarzut?
Po drugie słowo konfident nijak ma się do zaistniałej sytuacji, gdyż umarło śmiercią naturalną wraz z minioną epoką.
Po trzecie to nie żadne myślenie socjalistyczne bo w kapitalistycznych krajach takie sprawy są zgłaszane non-stop przez zwykłych obywateli właśnie w trosce o dobro własne i ogółu.
Po czwarte dorośnij - kapitalizm mamy już kilkanaście lat i czas się na zawsze pożegnać z twoim typem myślenia i odrzucić pewne wpajane od dziecka zasady. W zaistniałej sytuacji politycznej w kraju do której zapewne nie zostałeś odpowiednio przygotowany przez rodziców po prostu nie umiesz się odnaleźć :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:47 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
nie wiem ile masz lat i gdzie mieszkasz, ale jesli znasz np jakiegos dilera, albo zlodzieja (a raczej znasz) to już bierz telefonik w rączke, wykręcaj 997 i oddawaj się przyjemności donoszenia.


To ile mam lat nie powinno cie interesowac, mam wystarczajaca duzo zeby nie pisywac po murach (C)HWDP i myslec normalnie a nie w kategoriach konfident - ziomal. Odnosnie 'znania', to niestety sie mylisz, nie sadz innych wlasna miara bo w tym momencie wychodzi w jakim towarzystwie sie obracasz.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:53 
Cytuj  
Ja znam jednego dilera, a dokladniej rok temu poznalem dzieki sasiadowi.
Wcisnol jego dziecku jakis syf to polowa dzielnicy go wypedzila do szpitala bo inni tez maja dzieci.

A no i znam drugiego dilera, sprzedaje na przeciwko mojego domu, ale nie mam jak go zakapowac bo za sprzedawanie samochodow marki Peugeot nie zamykaja :wink:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Po pierwsze nie rozumiem jaki zarzut?
Po drugie słowo konfident nijak ma się do zaistniałej sytuacji, gdyż umarło śmiercią naturalną wraz z minioną epoką.
Po trzecie to nie żadne myślenie socjalistyczne bo w kapitalistycznych krajach takie sprawy są zgłaszane non-stop przez zwykłych obywateli właśnie w trosce o dobro własne i ogółu.
Po czwarte dorośnij - kapitalizm mamy już kilkanaście lat i czas się na zawsze pożegnać z twoim typem myślenia i odrzucić pewne wpajane od dziecka zasady. W zaistniałej sytuacji politycznej w kraju do której zapewne nie zostałeś odpowiednio przygotowany przez rodziców po prostu nie umiesz się odnaleźć :/


po pierwsze zarzut jest taki: jesteś konfidentem i nie donosisz z troski o kondycje finansową blizzarda czy o społeczny porządek, a jedynie z czystej zawiści i chęci upierdolenia kogoś.

po drugie słowo konfident dalej funkcjonuje, na określenie takich postaw jak twoja.

po trzecie donoszenie na to ze ktos postawil sobie serwer WoW ma sie nijak do troski o dobro własne i ogółu. nikomu tym nie pomagasz (procz blizzarda - teoretycznie), a jedynie uprzykrzasz życie bandzie dzieciaków ktorzy dobrze się bawią (i chyba to sprawia ci przyjemność)

po czwarte wychowalem sie we Wrocławiu i nie zostałem konfidentem, dzięki czemu mogę spokojnie chodzić po ulicach.

@Yog-Sothoth - zatem: albo jesteś jeszcze zasmarkanym gówniarzem, albo panem w średnim wieku, albo mieszkasz na wsi, albo całe życie spędzasz przed monitorem, z przerwami na sranie i spanie, ewentualnie zbudowałeś sobie jakiś inny własny świat i w nim sobie żyjesz :)

Edit: Łomianki - więc jednak na wiosce... wszystko jasne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:12 
Cytuj  
Niestety mnie nie wzruszysz tym co wymyslisz w tej swojej glowce :) Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu ze jestes impotentem umyslowym.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:12 
Cytuj  
Taunisie:
konfident <łac. confidens = zaufany> - 1. tajny wywiadowca, agent, szpicel, 2. przestarz. człowiek zaufany, powiernik, zausznik, przyjaciel

Źródło: Słownik Wyrazów Obcych PWN (jakieś stare rozwalone wydanie).

WIęc wyjaśnie ze względu na mało imponujące twoje IQ konfident w komunistycznej Polsce to był człowiek opłacany przez ówczesne władze, który za pieniądze podpierdolił sąsiada, że ma dolary w szufladzie w kuchni. I w żaden sposób to słowo nie pasuje do tej sytuacji.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:17 
Cytuj  
Yog-Sothoth -> a utwierdzaj się w tym swoim prowincjonalnym myśleniu. jak kiedys zamieszkasz w mieście to może zrozumiesz o czym piszę, teraz nie ma na to szans raczej.

Mark24 -> szpicel mi najlepiej do ciebie pasuje -> pogard. «wywiadowca; tajniak, donosiciel»
skoro juz trzymamy się słownika...

poza słownikiem też istnieje język, tak zwana polszczyzna potoczna, nie chce mi sie tlumaczyc ci co to jest i w jakich sytuacja się tego rodzaju języka używa, uwierz mi poprostu że słowo konfident nadal jest żywe i niesie ze sobą bardzo negatywny ładunek emocjonalny.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:22 
Cytuj  
może u twoich przyćpanych ziomali spod bloku. Ja tego słowa nie słyszałem od dobrych kilkunastu lat.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:24 
Cytuj  
a kiedy ktoś ostatni raz nazwał cię szpiclem? też pewnie kilkanaście lat temu...

zresztą co ja ci tu będę tłumaczył - sam musisz zrozumieć żeś konfident, nikt inny za ciebie tego nie zrobi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:26 
Cytuj  
a możesz mnie nazywać jak chcesz. Negatywne zdanie w ustach idioty to tak jak pozytywna opinia kogoś inteligentnego.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:34 
Cytuj  
żałosne. nie potrafisz odpowiedzieć na moje posty konstruktywnie to zaczyansz kwestionować moje zdolności intelektualne (tak samo zresztą jak wtórujący ci prowincjusz), albo wręcz wymyślać mi od komunistów...

rozumiem że prawda boli, a twoja podświadomość, świadomość zresztą też, broni się przed nią na wszystkie sposoby, ale jeszcze raz ją powtóze:

jesteś [cenzura - było o tym wyżej]. to że mam o tobie inne zdanie niż ty sam i inaczej wartościuje twoje czyny, oczywiście możesz sobie tłumaczyć jako objaw mojego ograniczenia umysłwego i tak ci pewnie łatwiej, ale pamiętaj że to działa w obie strony.

Edit: trochę złagodziłem, bo Beast wkroczył
Edit2: myślę że na tym możemy skończyć. niech dyskusja o pirackich serwerach toczy się dalej, bez dywagacji na temat tego kto i dlaczego jest konfidentem i idiotą...


Ostatnio edytowano 19 kwi 2005, 10:37 przez Taunis, łącznie edytowano 4 razy
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 10:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
może u twoich przyćpanych ziomali spod bloku. Ja tego słowa nie słyszałem od dobrych kilkunastu lat.

Taunis napisał(a):
a kiedy ktoś ostatni raz nazwał cię szpiclem? też pewnie kilkanaście lat temu...


Panowie jak zwykle przypominam o zasadach postowania.
Takie wypowiedzi oraz ataki osobiste do niczego nie prowadza, co na pewno jest zrozumiale dla wszystkich? W przypadku niejasnosci mozecie kontynuowac dyspute, ale juz za pomoca -> PM.

Temat dla przypomnienia dotyczy pirackich serwerow WoW.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:01 
Cytuj  
Nie chciało mi się wgłebiać w zasady tego serwera "Avatar", ale mam pytanie, czy blizzard zezwolił na kożystanie z oprogramowania BETA klienta bezograniczeń i czy zezwolił na dystrybucję tego softu ? JEsli nie to ten koleś z allegro powinien mieć zablokowane konto na allegro i od razu sprawe w sadzie za paserstwo i kradzież.

A co do pirackich serwerów to one i tak będą, zasada "donate" na potrzeby administracji serwerem jest tak stara jak stare sa emulatory. Tego sie nie da wytrzebić, pobieranei opłaty za jakikolwiek EMU, stałej opłaty to zwykłe złodziejstwo, nawet jeśli opłata ta ma dotyczyć pokrycia kosztów utrzymanai łącza to nie wiem czy ta firma płaci podatek i jest zarejestrowana, jeśli nie to wiekszą krzywdę im zrobicie wysyłajac tam urzad skarbowy niż blizzard i CD projekt razem :D

Uważam że kązdy kto widzi dilera narkotykowego sprzedajacego towar dzieciom, złodzieja samochodu, gościa z pała wymuszajacego kase od dzieci powinien zgłaszać to na policję. W Polsce panuje dziwna mentalność nie zwracania uwagi na cudza własność intelektualną, całkowicie zgadzam się z argumentami że gry sa za drogie, że wydawcy lpłyt Audi itp przeginaja pałe z cenmi, ale uważam też że jeśli podoba mi się jakaś muzyka, film czy gra to przez szacunek dla ludzi ktorzy to zrobili, wydali, opakowali itd ... pownienm kupic orginał ... niech coś z tego maja, nawet jesli to tylko 5% wydanej na zakup kwoty.
To samo tyczy sie oprogramowania PC, systemów operacyjnych itp ... z wyjatkiem Microsoftu ;) ta firma okrada klientów w bardzo bezczelny sposob więc nie naleza jej sie warunki honorowe :D

Kończąc, moja sugestia, jeśli komuś podoba sie WoW to zamaist kupowac "pirata" BETY, zamiast płacić jakimś cfaniaczkom kase, nie kupcie tych prau flaszek browara czy innego dobra i przeznaczcie na opłatę abonamentu na legalnym serwie, a jeśli już to zrobicie to możecie sobie grać nawet na free emu z dopłata, ale przez wzglad na szacunek dla tworcow gry dajcie im zarobić, bo załużyli na to, w końcu gracie w ich grę.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:38 
Cytuj  
Moralnego i prawnego punktu widzenia granie na free shardach jest nielegalne, co do tego nie ma wątpliwości...oczywiście zostaje jeszcze pragmatyczny ale i on potwierdza że granie na FS nie ma sensu.
Grałem :oops: , więc wiem np. Lagi, Wyrzucenia z serwera, błędy w questach, w statystykach potworów, brak potworów w części krain, nie jasne zasady, 10-40 osób na serwerze!! itd itp.
Więc poczekam ten dzien?? zeby móc pograc w prawdziwego WoW...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 19 kwi 2005, 12:02 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:48 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Moralnego i prawnego punktu widzenia granie na free shardach jest nie legalne, co do tego nie ma wątpliwości...

A jak sie ma do tego ponizszy punkt z EULA?

4B. You agree that you shall not, under any circumstances,

(iii) host, provide or develop matchmaking services for the Game or intercept, emulate or redirect the communication protocols used by Licensor in any way, including, without limitation, through protocol emulation, tunneling, packet sniffing, modifying or adding components to the Game, use of a utility program or any other techniques now known or hereafter developed, for any purpose, including, but not limited to, unauthorized network play over the Internet, network play utilizing commercial or non-commercial gaming networks or as part of content aggregation networks; or

(iv) create or maintain, under any circumstance, any unauthorized connections to the Game or the Service. All connections to the Game and/or the Service, whether created by the Game Client or by other tools and utilities, may only be made through methods and means expressly approved by Licensor. Under no circumstances may you connect, or create tools that allow you or others to connect, to the Game's proprietary interface or interfaces other than those expressly provided by Licensor for public use.


i ToU?

B. Only Blizzard Entertainment or its licensees have the right to host World of Warcraft. Accordingly, you may not host, provide matchmaking services for, or emulate or redirect the communication protocols used by Blizzard Entertainment as part of World of Warcraft, regardless of the method used to do so. Such prohibited methods may include, but are not limited to, protocol emulation, tunneling, reverse engineering, modifying World of Warcraft, adding components to World of Warcraft, or using a utility program to host World of Warcraft.

C. You may not modify World of Warcraft to change game play, including, but not limited to, the creation of cheats and/or hacks, nor may you use any third-party software which is running at the same time as World of Warcraft that accesses files which are part of World of Warcraft, for any reason whatsoever. Additionally, you may not utilize any "packet sniffing" software, regardless of the operating system utilized by such software and regardless of whether or not such tools are running on the same computer as the World of Warcraft software or any computer connected to the World of Warcraft software or its network, or otherwise monitor World of Warcraft's network connection while you or anyone else is playing World of Warcraft.


A Ustawa o prawie autorskim wyraznie mowi o przestrzeganiu zapisow licencyjnych. Jednym slowem, kolesie moga sobie miec swoje "widzimisie", ale prawo lamia, i to perfidnie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:54 
Cytuj  
Xanth - "zaburzyles sobie naturalną kolejność czytania" - on napisal ze granie na free jest NIELEGALNE.

Tyle ze z bledem ort :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 11:57 
Cytuj  
Zgadza sie, zle przeczytalem, co nie stoi na przeszkodze, by pokazac, jak to wyglada w rzeczywistosci, zapis wyraznie mowi czego nie wolno ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.