mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 17:03 
Cytuj  
Dobre i to, ze nie chcesz sie dowartosciowac. Fizyka- straszna rzecz ;)


_________________
.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 17:14 
Cytuj  
torro! torro!

*

Posty: 56
Dołączył(a): 21.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:22 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Jestem człowiekiem inteligentnym ... a ja jestem człowiekiem nienormalnym.

albo jeszcze lepiej :lol:
Rage napisał(a):
Jestem człowiekiem oczytanym, inteligentnym, bogatym ... ja jestem człowiekiem chorym, nienormalnym.

Nieźle masz w tym łbie nasrane :lol:

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:27 
Cytuj  
przecież napisał ,że jest nienormalny więc się nie czepiaj :P


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

PostNapisane: 25 sie 2006, 18:29 
Cytuj  


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 18:41 przez Guest., łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:40 
Cytuj  
a teraz szczerze :

jak widze co tutaj Trade (teraz Rage) wyprawia to mam wrażenie ,że chłopak nie dostał się do IDOLA i na tym forum chce błysnąć ... 8)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

PostNapisane: 25 sie 2006, 19:02 
Cytuj  

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:09 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Przemo19 napisał(a):
a teraz szczerze :

jak widze co tutaj Trade (teraz Rage) wyprawia to mam wrażenie ,że chłopak nie dostał się do IDOLA i na tym forum chce błysnąć ... 8)


Byłem na każdym castingu wszystkich serii Idola ale ślepy, kędzierzawy kondom mnie nie chciał przepuścić dalej, gdybym tylko dostał szansę pokazania swojego talentu widzom to teraz mój plakat wisiałby u ciebie na ścianie.


ty już tutaj pokazujesz swój talent.
Poprostu lubisz być w centrum uwagi i robić show!



no to skoro ci się do idola nie udało dostać to może spróbujesz do cyrku ? 8)

P.S nie mam żadnego plakatu i nigdy nie będe miał bo nie lubie. a polska muzyka to syf :] więc nawet jakbyś się postarał to napewno nie wisiał byś na mojej ścianie :P


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

PostNapisane: 25 sie 2006, 19:15 
Cytuj  

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:16 
Cytuj  
a polska muzyka to syf

Tj.?
Bo Perfect, Kazik (i jego inne zespoly), Big Cyc, Czerwone Gitary, Lzy i wiele inncyh to pewnie nie polskie, biorac pod uwage ze PL to syf.

EDIT: DE MONO!!!111

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:18 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
a polska muzyka to syf :]


Idź lepiej szukać kolejnego mmorpega m8! (Zamiast pierdolić głupoty)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:20 
Cytuj  
Pieszczochu okej. De mono, łzy czy perfekt Okej masz racje. Dodałbym do tego jeszcze pare zespołów z lat 80'.

Ale ogólnikowo nie najlepiej stoimy w tej branży : Ich troje czy inne tego ypu Blue Cafe przyprawia mnie o śmiech

Edit. Dodam jeszcze ,że podoba mi się całkiem Virgin .

Ale Wole muzykę zagraniczną mimo wszystko .


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:37 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
Edit. Dodam jeszcze ,że podoba mi się całkiem Virgin .

mam nadzieje, ze tylko z uwagi na wokalistke a nei ze zgledu na teksty :P
Obrazek
ma fajne pomysly ^^


_________________
.

PostNapisane: 25 sie 2006, 21:45 
Cytuj  

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 21:53 
Cytuj  
No tak trzeba byc na topie i dac komus w morde. Gdyby nie jej glupie zachowanie to nikt by o niej nie slyszal.

PS Myslalem ze juz skonczyly sie te mity o "zlych" dentystach. Odwiedz go, nie gryzie :lol: .


_________________
forfiter

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 22:58 
Cytuj  
Rage napisał(a):
(jak słyszę ten śmieszek to mam ochotę zajebać jej), a uważa siebie za geniusza i mędrca jakiegoś, krótko mówiąc działa mi ta kobieta źle na uzębienie.


I o to chodzi, ten smieszek jest pewno 'wyrezyserowany' by cos sie z doda kojarzylo... Taki chinski trik marketingowy, ale dziala.


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 23:36 
Cytuj  
Rage napisał(a):
na trzeźwo nie pozbyłbym tak świetnej rozrywki jakiej mi dostarczacie (zwłaszcza półmózg phist).


Tak mi dojebales, ze nie wiem czy zrobic nowe konto teraz, czy pozniej.


_________________
Obrazek

*

Posty: 56
Dołączył(a): 21.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 01:47 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Nie lubię takich dziewczyn jak doda bo jest idiotką (jak słyszę ten śmieszek to mam ochotę zajebać jej), a uważa siebie za geniusza i mędrca jakiegoś...


wiesz to nie tylko ona z siebie geniusza robi :roll:
znajde jeszcze conajmniej 1 osobę co robi z siebie geniusza a jest idiotą :lol:

dobra noc :wink:

PostNapisane: 26 sie 2006, 08:49 
Cytuj  

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 09:14 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Nie powiedziałbym, że mikrofon przebrany za kutasa to fajny pomysł. Nie lubię takich dziewczyn jak doda bo jest idiotką (jak słyszę ten śmieszek to mam ochotę zajebać jej), a uważa siebie za geniusza i mędrca jakiegoś, krótko mówiąc działa mi ta kobieta źle na uzębienie.

Wiesz co? Ja sie w sumie z Toba w tym przypadku zgadzam, a ten jej pomysl byl durny jak wszystkie zreszta.

Ale czasem mozna popatrzec z wylaczonym dzwiekiem ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.