mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 22:39 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Bo zapewne nie rozumiesz slowa "intelekt".
Ale to ci sie nie raz zdazylo, uzywanie slow znaczenia ktorych nie ZNASZ.


Nigdy nie użawm słów których znaczenia nie znam, podaj mi chociaż JEDEN przykład to podam ci link który ci udowodni, że się mylisz. W kilku przypadkach to ludzie czytający moje posty nie znali wszystkich znaczeń słów których użyłem.

atherius napisał(a):
Moze trzymajmy sie wlasnych osob, bo widze, ze zylka na szyjce ci pulsuje i zaczynasz wjezdzac na niebezpieczny grunt.
W miare mozliwosci oczywiscie pajacu.


Najpierw mnie atakujesz, a później się bronisz jakimiś zasadmi ? Nie bądź śmieszny.


Wiesz jest ogolna zasada, cos w stylu 'matki to w to kurwa nie mieszaj cieciu jeden...'. No, ale cokolwiek zaczniesz, to ja to zakoncze.


_________________
@polygamia

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 22:41 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Bo zapewne nie rozumiesz slowa "intelekt".
Ale to ci sie nie raz zdazylo, uzywanie slow znaczenia ktorych nie ZNASZ.


Nigdy nie użawm słów których znaczenia nie znam, podaj mi chociaż JEDEN przykład to podam ci link który ci udowodni, że się mylisz. W kilku przypadkach to ludzie czytający moje posty nie znali wszystkich znaczeń słów których użyłem.

Takis pewien? Mogles skasowac swoje posty, ale quoty za cholere
viewtopic.php?t=20949&postdays=0&postorder=asc&highlight=troglodyta&start=20


_________________
Obrazek

PostNapisane: 28 sie 2006, 22:42 
Cytuj  


Ostatnio edytowano 28 sie 2006, 22:44 przez Guest., łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2006, 22:43 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Atherius napisał(a):
Wiesz jest ogolna zasada, cos w stylu 'matki to w to kurwa nie mieszaj cieciu jeden...'. No, ale cokolwiek zaczniesz, to ja to zakoncze.


A widzisz tu cię mam i tu jest twoja granica, ale nie martw się nie mam w zwyczaju flame'ować rodzin ludzi bo uważam to za idiotyzm.


No i tu pierwszy raz w historii /signed


_________________
@polygamia

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 03:27 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Doszedłem do wniosku, że lepiej byłoby gdyby istniało niewolnictwo. Ci którzy mają przesrane w życiu mieliby dalej przesrane (podejrzewam, że nawet mniej pod protekcją wpływowego pana), a ci co mają dobrze mieli by jeszcze lepiej. Opłaciłoby się to w przypadku ludzi bezdomnych i bezrobotnych ponieważ służyliby w domach ludzi bogatych i mieli zapewniony dach nad głową, jedzenie i opiekę medyczną. Istnieje kwestia wolności ale uważam, że w dzisiejszych czasach nikt nie jest tak naprawdę "wolny". Niewolnicy nie powinniby być zmuszani do walk ani do nadludzkiego wysiłku. Powinniby też dostawać zezwolenie na conajmniej cztery dni wolnego w miesiącu i prawo do nauki. Kontrakty na niewolników powinnyby być dożywotnie.

Nie rozumiem czym to sie rozni od fizycznej pracy.
Niewolnictwo polega na tym, ze niewolnik moze byc sprzedany, handluje sie nim jak bydlem, nie ma do niczego prawa, w tym do nauki, nie ma mozliwosci rozwijac sie w zaden sposob, nie dostaje zadnych pieniedzy, ani niczego, jesli panu sie tak spodoba, nie moze opuscic miejsca pracy, pan go moze pozbawic zycia, jesli mu zaswita w glowie taki kaprys, jego potomstwo jest przypisane do danej roboty, ktora wykonywal ojciec, itd
To o czym mowisz, nawet w malym stopniu nie jest niewolnictwem w czystym tego slowa znaczeniu, to jest dozywotni kontrakt na zarcie i dach nad glowa, czyli cos co kazdy podpisuje, obojetnie od sposobu zarabiania na zycie, w mniejszym lub wiekszym stopniu, nawet w wolnym zawodzie, jesli ma plan utrzymac w jakikolwiek sposob siebie i ewentualnie sobie bliskich. Nawet nie wnikam skad z tego powstal flam na 3 strony.
Jak obmyslisz program ktory zapewni mieszkania i wyzywienie bezdomnym i bardzo ubogim, to tylko Ci przyklasne. Moze wybudujesz trzy miliony mieszkan ?

ooooh, to byla ironia ? swietne, 10/10, mowiac Waszym jezykiem.

PostNapisane: 29 sie 2006, 11:38 
Cytuj  

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 12:10 
Cytuj  
Potrzeby niższego rzędu to:
- Potrzeby fizjologiczne( zalicza sie do nich potrzebę odżywiania, wypoczynku, snu, przedłużenia gatunku. )
- Potrzeby bezpieczeństwa (to posiadanie dachu nad głową, posiadanie odieży, życie bez wojen i napadów. )

Potrzeby wyższego rzędu:
- Potrzeba przynależności do grupy.
- Potrzeba uznania ( i samego siebie i przez innych ludzi )
- POTRZEBA SAMOREALIZACJI

Ostatnia potrzeba jest potrzeba rozwoju. Ale nie bedzie ona odczuwalna jeśli nie spełnimy potrzeb braku.
Moim zdaniem dużo ludzi na tym forum ma problemy z wlasnym ego i ich potrzeby zostaja zachwiane. To samo jest z podejsciem do ludzi, a nawet z zagadnieniem owego nieoplinctwa.
Oczywiście sa charaktery, które dzialaja pasywnie jak i te asertywne. Niestety przez internet, czyli możliwości komunikowania się na dużą skale, nakłania internałtów do dominacji. Rodzi sie charakter agresywny i potrzeba rozwoju idzie na dalszy plan.

Czy to mądre? Nie bardzo, ponieważ mozna odwołać sie do paragrafu wolności słowa. I zamiast agresywnie narzucać swoje zdanie. Można je wygłosic w sposób asertywny.
Naprawde przydało by sie to paru osobą.


_________________
forfiter

PostNapisane: 29 sie 2006, 12:21 
Cytuj  

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 12:29 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Masz na myśli konkretnych ludzi, a nie wymieniasz ich nick'ów. Dlaczego ?


Bo nie jestem agresywny 8) :lol: . Mam tylko nadzieje, że da to do myślenia paru użytkownik forum.


_________________
forfiter

PostNapisane: 29 sie 2006, 12:39 
Cytuj  

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 12:47 
Cytuj  
Nie chodzi tu agresywnośc na tle psychicznym. Tylko o zachowania ludzkie.
Jak pisałem wczesniej sa to zachowania pasywne, agresywne, asertywne.
Chyba to jasno tłumacze? Jeśli nie, to nie moge już pomóc.;


_________________
forfiter

PostNapisane: 29 sie 2006, 13:08 
Cytuj  

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 13:15 
Cytuj  
To Twoje zdanie, moje jest inne.


_________________
forfiter

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.