mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 15:57 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
ludzie juz tak sie przyzwyczaili tego forum, ze nawet niektorzy, zachowuja sie jakby to byl narkotyk - te forum.

Troche jest.
Mmoerpegiepeeloholizm.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 16:18 
Cytuj  
goliat napisał(a):
Cytuj:
Forum sie powiekszylo, zlecialo sie pelno nieznajomych osob, nieodpowiedzialnych i jest jak jest.


to moze czas zebrac swoja "odpowiedzialna" elite i zmienic piaskownice?

nowi=nieodpowiedzialni....
dobrze ze mozesz to ocenic,o wielki znawco ludzi na tym forum!

zostan moim mistrzem i nauczaj mnie, zebym mogl zostac odpowiedzialna osoba.Dam ci moj login na forum zebys mogl mi nabic posty, cobym uzyskal taki sam szacun jak ty, wielki wodzu.

....


"Uderz w stol, a nozyce sie odezwa"

Jak bys sie lolku przypatrzyl to bys zobaczyl, ze wcale nie mam tak duzo postow.

Nie twierdze, ze wszyscy tacy sa. Wiadomo, kiedys bylo mniej osob wiec pewnie liczba takich osob byla wprost propocjonalnie mniejsza.

Co do nauczania. Ciekawe, przyjedz, nauke rozpoczniesz od posprzatania mi pokoju. Git?


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 16:34 
Cytuj  
Cytuj:

Nawet jak nabijesz i 2k postow, to jak ciebie nie znam ani osobiscie ani od kogos, to nawet nie masz co liczyc na jakakolwiek tranzakcje.

tez cie nie znam i nie musze znac/nie potrzebuje znac/nie chce znac(niepotrzebne skreslic).pozatym, kto powiedzial, ze chce cokolwiek kupic/sprzedac/zamienic?


Cytuj:
to nie tak do konca, mozliwe ze wiekszosc

to juz druga madrosc zyciowa, ktorej sie bede stosowal.
Jutro ide do clubu.Zapoznam sie z jakas niewiasta i powiem:
"jestes moja NOWA znajoma :) .Jestes NIEODOPOWIEDZIALNA bo jestes NOWA!"
w gruncie rzeczy to racja.wszystko co nowe, to nieodpowiedzialne.mam tez nieodpowiedzialny telewizor jakby ktos chcial....ech....


Cytuj:
Jezeli uwazasz, ze ludzie na tym forum co maja w uj postow to elita, to niech ci bedzie. Ale predzej ty zmienisz piaskownice niz ta "elita" o ktorej mowisz,


chodzilo mi o te "odpowiedzialna" elite.najwyrazniej trzeba na tym forum miec w huj postow zeby byc uznawanym za czlowieka rozsadnego. Bo przeciez, przypominam, jestes nowy=jestes nieodpowiedzialny.

tyle moich wypocin.wiecej mi sie nie chce.eot.
post nie o nieodpowiedzialnosci mial byc.
albo mial?

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 16:52 
Cytuj  
Cytuj:
"Uderz w stol, a nozyce sie odezwa"

Jak bys sie lolku przypatrzyl to bys zobaczyl, ze wcale nie mam tak duzo postow.

Nie twierdze, ze wszyscy tacy sa. Wiadomo, kiedys bylo mniej osob wiec pewnie liczba takich osob byla wprost propocjonalnie mniejsza.

Co do nauczania. Ciekawe, przyjedz, nauke rozpoczniesz od posprzatania mi pokoju. Git?


wogole nie rozumiem co ma ilosc uzytkownikow forum do ich dpowiedzialnosci?twoim tokiem rozumowania:
nie zatrudnie wiecej niz 50 pracownikow w swojej firmie bo im wiecej pracownikow, tym wieksza ilosc nieodpowiedzialnych ludzi<<<<< :wtf:

chlopczyku popatrz najpiwerw jak mamusia to robi,naucz sie sprzatac swoj pokoj sam.potem ja ci dam nauki jak sie wypowiadac zaznaczajac, ze jednak nie wszyscy "nowi" uzytkownicy to nieodpowiedzialni gowniarze.

peace out

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:09 
Cytuj  
goliat napisał(a):
chlopczyku popatrz najpiwerw jak mamusia to robi,naucz sie sprzatac swoj pokoj sam.potem ja ci dam nauki jak sie wypowiadac zaznaczajac, ze jednak nie wszyscy "nowi" uzytkownicy to nieodpowiedzialni gowniarze.

peace out


Po 1 chlopczyku to mozesz mowic do swoich dzieci o ile posiadasz lub do znajomych.

Po 2 jak koniecznie chcesz pajacowac to mysle, ze cyrk sie nada.

Po 3 chodzilo mi o to, iz bylo mniej osob, ludzie sie lepiej znali i bardziej sobie ufali.

Tak poza tym masz jakis kompleks nowego uzytkownika? Widze, ze strasznie cie to boli :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:17 
Cytuj  
Omfg, nie rzucajcie się tak... Wydaje mi się że źle zinterpretowałeś słowa nowy = nieodpowiedzialny. Nowy = nieznany. Ja z kimś nowo poznanym nie będę robił żadnych interesów ani nie pójdę do łóżka. Jezus Christ... A co do ilości użytkowników forum, wydaję mi się iż chodziło o to że im więcej osób tym mniejsza kontrola. Kiedyś było tylko forum znajomych itp. I tak, jeżeli miałbym firmę to zatrudniłbym mało pracowników i tylko zaufanych...

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:23 
Cytuj  
Cytuj:
Po 1 chlopczyku to mozesz mowic do swoich dzieci o ile posiadasz lub do znajomych.

Bo co chlopczyku zrobisz? :lol:

Cytuj:
Po 2 jak koniecznie chcesz pajacowac to mysle, ze cyrk sie nada.

nie zauwazylem pajacarstwa ze swojej strony.jak bede chcial popajacowac to zaczne kogos wyzywac od "chlopczykow",chlopczyku.

Cytuj:
Po 3 chodzilo mi o to, iz bylo mniej osob, ludzie sie lepiej znali i bardziej sobie ufali.

nie wynikalo to nijak z twojego postu, chlopczyku

Cytuj:
Tak poza tym masz jakis kompleks nowego uzytkownika? Widze, ze strasznie cie to boli :/


nie mam.wkurwiaja mnie za to strasznie zachowania typu:
ja bylem tu pierwszy i to sa moje zabawki.Kazdy kto do mnie podejdzie dostanie z lopatki i wiaderka,wiesz chlopczyku o czym mowie nie?

a ciebie chlopczyku nie boli czasem jak mowie do ciebie chlopczyku?
sprawiasz wrazenie rozdraznionego :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 18:13 
Cytuj  
Goliat, nadinterpretujesz moje i innych slowa jak baba przed okresem, (bez obrazy dla kobiet przed okresem).
Jedyna rzecz jaka mnie nauczyl jeden troll tego forum, cytujac zlota mysl, pan Rage, najwidoczniej kolejny raz sie potwierdza. Masz chlopie tak zawezony umysl, ze patrzysz na wszystko z jednego punktu widzenia.
Nawet nie wysililes sie, aby zrozumiec co do ciebie pisze.

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 18:56 
Cytuj  
nie patrze wcale z jedego punktu widzenia i nie nadinterpretuje.Jezeli ktos jednoznacznie pisze ze nowi uzytkownicy forum sa nieodpowiedzialni to co tu nadinterpretowac?.Zrozumialem twoj post ale to nie od ciebie oczekuje sprostowan,tylko od chlopczyka.
a co do "okresu" to fakt, najlepszego humoru dzisaj nie mam a wypowiedz "zemsty" mnie poprostu wkurwila.
tyle.
end of drama.juz mozecie flamowac dalej na temat postu.
gracias.

btw:co to za zlota mysl byla?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 19:09 
Cytuj  
goliat idz sie leczyc, bo trollujesz strasznie...

Poprostu mam tutaj znajomych ktorym moge w kazdej chwili oddac dowolne konto do gry, bety.
I nie wszystkie osoby maja milion postow, poprostu koledzy znajomi zwal jak zwal z tego forum.
Wytlumacze ci to na przykladzie np. wiem ze od Covala (sry ze cie wciagam ale idealny przyklad) moge kupic monitor bez problemu, nawet wplacajac mu kase na konto.
Nigdy z nim raczej w mmorpg nie gralem znam go tylko z forum i to tez cienko. Ale swoim zachowaniem na forum dorobil sie u mnie a wiem ze nie tylko opini zaufanego.
A ciebie nie znam, pierwszy raz widze na oczy i nawet glupiego keya do bety nie dostaniesz. Teraz rozumiesz o co im chodzilo?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 19:48 
Cytuj  
btw:co to za zlota mysl byla?

Rozumiem ze czytasz max 2 zdania i koniec.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 20:23 
Cytuj  
Ja mam mniej niż 40 postów i wszyscy mi ufają jak swoim rodzicom.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 21:02 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Ja mam mniej niż 40 postów i wszyscy mi ufają jak swoim rodzicom.


gdyby policzyc twoje wszystkie alty + main-a to wychodzi troszke wiecej niz 40 postow


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 21:47 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
goliat idz sie leczyc, bo trollujesz strasznie...

Poprostu mam tutaj znajomych ktorym moge w kazdej chwili oddac dowolne konto do gry, bety.
I nie wszystkie osoby maja milion postow, poprostu koledzy znajomi zwal jak zwal z tego forum.
Wytlumacze ci to na przykladzie np. wiem ze od Covala (sry ze cie wciagam ale idealny przyklad) moge kupic monitor bez problemu, nawet wplacajac mu kase na konto.
Nigdy z nim raczej w mmorpg nie gralem znam go tylko z forum i to tez cienko. Ale swoim zachowaniem na forum dorobil sie u mnie a wiem ze nie tylko opini zaufanego.
A ciebie nie znam, pierwszy raz widze na oczy i nawet glupiego keya do bety nie dostaniesz. Teraz rozumiesz o co im chodzilo?



ajajaj.zescie sie czepili tych postow.to male sprostowanie:z jego postu wynikalo,ze odpowiedzialna osoba jest sie tylko (tu na forum) jezeli sie tu siedzi od poczatku istnienia forum,badz sie jakos na to zasluzylo(tu moze wchodzic w gre ilosc postow)tyle na ten temat.

ja nie oczekuje od nikogo zeby mi ufal.zrozumiale ze jezeli jestem nowy na forum,wszyscy nie beda mi sie rzucac na szyje i dawac loginy/keye/czy cokolwiek innego.Inna sprawa jest natomiast mowic, ze wszyscy nowi sa nieodpowiedzialni.Bo i niby czemu tak ma byc?ktos zrobil ze mna jaka kolwiek transakcje zeby takie cos stwierdzac?(komentarze typu: i tak nikt tego ine zrobi mozecie sobie odpuscic)jako ze jestem nowym uzytkownikiem i wcale sie nie czuje jakobym byl nieodpowiedzialny,czuje sie urazony takim stwierdzeniem.az mi lezki leca...

rozumiem doskonale o co im chodzilo.ale co ma kurwa jego mac zaufanie do pierdolonej odpowiedzialnosci?

tak czytam tylko po 2 zdania.wiecej nie moge bo za dlugo mi zajmuje literkowanie.
tak jestem trollem.skrucha.chyba od tego jest kurwa forum zeby wyrazac swoje zdanie/pomoc/zapytac.moze tylko siedze na tym forum zeby sie wszystkich podopierdalac?jak mnie cos wkurwi to pisze o tym,jak sie z czyms zgadzam i mam male ale to tez o tym pisze.jak mam pytanie to tez napisze.trolowanie jak sie patrzy.

ty za to jestes uber i nie trolujesz?po jaki huj wogole sie dolaczales do tej rozmowy jak ona ciebie nie dotyczy?ani nowy,ani nieodpowiedzialny przeciez nie jestes.i do tego cieszysz sie zaufaniem.dumny jestem z ciebie.panie nie-trollu

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 22:13 
Cytuj  
ty za to jestes uber i nie trolujesz?po jaki huj wogole sie dolaczales do tej rozmowy jak ona ciebie nie dotyczy?ani nowy,ani nieodpowiedzialny przeciez nie jestes.i do tego cieszysz sie zaufaniem.dumny jestem z ciebie.panie nie-trollu

wlasnie takimi prostymi textami nie sprawisz ze bedzie inaczej,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 23:13 
Cytuj  
obawiam sie nie szczerze Goliat, ze zostales naznaczony bez prawa łaski


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 23:24 
Cytuj  
obawiam sie nie szczerze Goliat, ze zostales naznaczony bez prawa łaski

jak bys byl konsekwentnym i pisal bez polskich znakow twoj post byl duzo lepszy.
A do laski zawsze ma prawo, tylko czy pieszcz bedzie tak mily i sie zlituje?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 23:31 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jak bys byl konsekwentnym i pisal bez polskich znakow twoj post byl duzo lepszy.


musialem zlamac ta zlota zasade tak na wszelki wypadek

Aenima napisał(a):
A do laski zawsze ma prawo, tylko czy pieszcz bedzie tak mily i sie zlituje?


pieszcz? hmm...zgaduje ze wiem o kogo chodzi, tylko ze brakuje 3 liter


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 00:16 
Cytuj  
Moje ego zostalo mile polechtane, wiec postanowilem sie wypowiedziec.

Nowi uzytkownicy (czytaj. z malym postcountem) sa traktowani jak nieznajomi. Nieznajmomym sie nie ufa, czego kazdy czlowiek uczy sie na bledach. Jak sie pare razy natnie, to potem juz nie pozycza konta (roweru, samochodu, wodki itp.) bylekomu.

Z drugiej strony, duzo nabitych postow nie daje gwarancji zaufania na forum. Rownie dobrze taki uzytkownik mogl jeszcze nie miec okazji pokazac czy jest uczciwy.

Dodatkowo mamy efekt dzieci Neostrady, czyli powszechny dostep do internetu. Kiedys o wiele mniejsze grono ludzi korzystalo z dobrodziejstw internetu - przewaznie ci, ktorzy byli gotowi poswieci kupe kasy na modem albo pozniej SDI. Dzisiaj prawdopodobienstwo, ze nowa osoba na naszym forum okaze sie "malo wartosciowym rozmowca", jest o wiele wieksze niz kiedys. Statystyka i doswiadczenia doprowadzily do tego, ze na zaufanie trzeba najpierw zasluzyc.

Edit: Literowka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 00:39 
Cytuj  
A do laski zawsze ma prawo, tylko czy pieszcz bedzie tak mily i sie zlituje?

He he he, vfunny.
Jeszcze tylko mnie nurtuje, kto komu wg. ciebie :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.