mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 15:31 
Cytuj  
Cytuj:
mcpies


Ja z mcpsem nie mam nic wspólnego, oprócz tego, że mam go w ignore, jako jedynego z tego forum. Naomi nie cheatował, to tylko wymysły zarriego, oddanego fana naszej gildii. Nie wypisze kto, gdzie kiedy i po co bo popsuł bym themanowi cała zabawe, a tak wątek tajemniczości nadal go kręci i nakręca cały marketing.


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 15:35 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Nie wypisze kto, gdzie kiedy i po co bo popsuł bym themanowi cała zabawe, a tak wątek tajemniczości nadal go kręci i nakręca cały marketing.


Nie musisz nic pisac, wszystko jest od dawna jasne i wiadome. Zadnej tajemniczosci w tym nie ma :^)
Ogólnie caly core Royal Legionu (łącznie 12 osob, ktore graly od poczatku w DFO) kupili cheaty. Jedynie Madox i Painkiller sa czysci i byli przeciwni graniu wspolnie z reszta co kupila cheaty.
To, ze cale dowodztwo RL uzywalo cheatow wyjasnia dlaczego ta gildia jeszcze sie nie rozpadla po takiej wpadce w oczach calego community. Oni trzymaja wladze w Royal Legionie i sami siebie kryja. Motloch nie ma tam nic do gadania. Royal Legion bedzie wiec istnial dalej, bo caly jego core to oszusci.


Ostatnio edytowano 30 cze 2009, 18:12 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 16:43 
Cytuj  
Kontunuuj swoje sprzeczności logiczne themanie, wątek cos słabo się rozkręca liczyłem na znacznie więcej stron, nawet zakłady w gildii już przyjąłem.


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 16:57 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Sama prawda niestety.

Draco tez, oj tez, Aeiva


Cytuj:
"Czlonkowie gildii Royal Legion przylapani na cheatowaniu: Draco, Eagleeyes, Naomi, Frank, Aeiva - czyli cala smietanka oficerow :^)"


AHEHEAHEHE

I do jasnej - kto to jest aeiva?

twój stary

eagleeyes napisał(a):
Ja z mcpsem nie mam nic wspólnego,


oprócz tego że jestem u was w gildii albo byłem jakoś nie chciało mnie się zalogować do who

eagleeyes napisał(a):
oprócz tego, że mam go w ignore, jako jedynego z tego forum.


Każde ignore u debili to dowód na to że nie jest ze mną najgorzej


Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 23:42 
Cytuj  
To może ja coś od siebie:
Pamiętam Eagle jak walczyliśmy przeciwko sobie w WAR po przeciwnych stronach, byliście całkiem nieźli, mieliście potencjał i całkiem niezłego skilla. Poczytałem ten wątek i oczom nie wierze ...zeszliście na straszne psy chłopaki...żeby cheatować w mmo...jak dla mnie porażka na maxa (i nie ważne jak zbugowana nie byłą by gra, jeżeli wam nie odpowiadała nie trzeba było grać a zrezygnować). Mam nadzieję że już się nie spotkamy w AIONIE. Jeżeli "góra" zaczyna takie numery odwalać to nie wiem co zwykli gildiowicze mają o tym myśleć. Mnie ten temat szczególnie nie obchodzi po prostu przykro się robi.Pomysł dla innych umieścić linka na forum RL do tego tematu niech zwykli wyjadacze z RL też niech sobie poczytają (chyba że na forum RL istnieje cenzura i to co pe wywalamy)zobaczymy jaka będzie reakcja, ja jestem za leniwy :P . Ja bym stracił do was całkowicie zaufanie i bądźmy szczerzy zrezygnowałbym z takiego interesu. Jeżeli to prawda co piszą ludzie w tym wątku to wycofaj się dopóki możesz, zmień nick (:D) cokolwiek, bo jak na razie odpisując na tym forum pogrążasz się coraz bardziej.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 23:49 
Cytuj  
yavandir napisał(a):
Pomysł dla innych umieścić linka na forum RL do tego tematu niech zwykli wyjadacze z RL też niech sobie poczytają (chyba że na forum RL istnieje cenzura i to co pe wywalamy).


Dalem, ale po 5 minutach Eagleeyes skasowal posta i dal mi bana na forum RL :^)

Zwykli wyjadacze z RL to nubki, ktorzy maja zabronione chodzic na inne fora, w tym i to mmorpg.pl


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 00:06 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:00 
Cytuj  
He he, yavandir - nastepny alt zarriego. Mój boże dziecko, myślisz tak prymitywnymi metodami, iż niby ten twój alt ma mnie skłonić do tego, bym pozwolił takiemu burakowi wejsć na nasze forum? He he.

Masakra.


_________________
OrleOko czuwa...

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:06 
Cytuj  
Ehhh... a chciałem zacząć grac w Aion, ładną robicie reklamę polskiemu community przed premierą :-?


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:07 
Cytuj  
I tu się kolego Eagle mylisz i to grubo i z tego co widzę dalej się pogrążasz. Istnieje tak gildia IX kohorta która ma się całkiem nieźle (oczywiście jestem jej członkiem) i przybiera się do gry w AIONa. A my się Eagle nie znamy więc wiesz...co najwyżej może dostałem od twojego orka po łbie w WARze (grałem healerem :P). Pozdrawiam.


Posty: 23
Dołączył(a): 22.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:14 
Cytuj  
czesc zarri

zarri ma racje bo ja gram z nim w dfo i fajny z niego koles razem pykamy pkujemy wszystko a w scumach zari byl generalem nawet wiecie i dal mi nawet bandeda mowie wam on to fajny koles jest a ze mlody to eagle tak nie muw bo ma tyle lat o ja lat i slucha nawet jusz rapu to nie ta liga panie nibymadry eagle on umie grac.nie tak jak ty. i niby on zazdrosci on nie zazdrosci bo jest dobry i gra w kilku gidliidiach jusz gral

pozdro i siema zarri
tomek


Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:17 
Cytuj  
lol kolejny ...panowie http://www.9kohorta.com/forum/index.php
zapraszam i poszukajcie mojego posta rekrutacyjnego. W sumie to nie miejsce ale zapraszam do sekcji AIONa rekrutacja już ruszyła.

PS Błagam edytujcie swoje posty (firefox ma zbudowany edytor) bo się czytać nie chce :P )
Pozdrawiam.


Posty: 10
Dołączył(a): 30.06.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:52 
Cytuj  
O lol Eagel teraz to się pokazałeś jesteś żałosny...Nic nie napisałem na forum RL a mnie zbanował. Heh poważnie stary masz jakiś kompleks spiskowy czy jak. Naprawdę zastanów się co robisz. To konto założone było wieeeeeeeki temu żeby sobie poczytać co u was w trawie piszczy. Czyli jednak cenzura na całego. Stary nie wiem ale zachowujesz się jak 15 latek o wybujałym ego. No nic miałem olać ale pośledzę sobie ten wątek trochę dłużej zawsze nie ma to jak przed snem się trochę uśmiać.
Pozdrawiam.


_________________
Nie ma tego złego co by na gorsze nie wyszło

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:56 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
konrador napisał(a):
...Ble ble ble...


Znowu bełkoczesz ? Skoro support nie reagował na raporty, skoro cheaterzy byli bezkarni to jedyna opcja walki z nimi to ta sama broń.


Tak nawiązując do zarriego, czy ty czasami nie jesteś jakimś wcieleniem themana?


Znaczy dawalbys dupy zeby walczyc z kurestwem? ok...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 01:01 
Cytuj  
Różnie na to można patrzeć, Huba.

Np Policja drogowa ( prawie w calej Europie ) ma specjalne oddziały do walki z piratami drogowymi. Mają specjalne maszyny, podrasowane etc, etc, wszystko po to, by dogonić przestępców. Używają tej samej broni co oni - naprawdę szybkich pojazdów, by mieć jakiekolwiek szanse, right?

ot, takie inne spojrzenie na tą sprawę. Nie trzymam niczyjej strony, żeby nie było...


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 01:08 
Cytuj  
Policja ma prawnie ustanowione, że ma robić to i to oraz że nie ma prawa do robienia tego i tego. Za przekroczenie uprawnień funkcjonariusz ponosi konsekwencje.

Orleoczko swoimi cheatami łamał prawa ustanowione przez Devsów i nie ma żadnego pozytywnego wytłumaczenia jego zachowania. Od trzymania porządku w grze są GM. Oczko GM'em nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 01:21 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Np Policja drogowa ( prawie w calej Europie ) ma specjalne oddziały do walki z piratami drogowymi. Mają specjalne maszyny, podrasowane etc, etc, wszystko po to, by dogonić przestępców. Używają tej samej broni co oni - naprawdę szybkich pojazdów, by mieć jakiekolwiek szanse, right?


porównanie dość żałosne w sytuacji orzelka

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 08:33 
Cytuj  
tak z ciekawosci yavandir kim Ty jestes?? jakis alt czy nastepna osoba z bogata "osobowoscia". mam nadzieje ze nie alt i stworzysz podobna ilosc interesujacych postow co Zarri :).

Zarri dzisiaj taki ladny dzien wiec powiem Ci cos czego pewnie nie zauwazasz. Wszedzie na forum pokazujesz, ze jednym z Twoich "celow" jest wkurzanie innych, zajmowanie ich czasu durnymi rzeczami a w przypadku gdy odpowiedza na Twoje "prowokacje" cieszysz sie z osiagniecia "celu". Jak patrze na twoje posty/"arty" to dochodze do wniosku ze osoba korzystajaca z radaru osiagnela swoj cel. Zajmujesz sie tym tematem juz dosc dlugo - wyglada na to ze dales sie wciagnac i prowadzisz jakas dziwna kampanie. W koncu to jest tylko gra - sam tak twierdzisz - a ruszylo Cie to tak bardzo :)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 08:36 
Cytuj  
to moze jakieś konkrety?
skąd wiecie ze eagleeyes i inni oficerowie oszukiwali w mmo?

O.


_________________
dyzortografia
....................
profil

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 08:55 
Cytuj  
othello napisał(a):
to moze jakieś konkrety?
skąd wiecie ze eagleeyes i inni oficerowie oszukiwali w mmo?

O.


Wszystko zaczelo sie od tego, ze eagleeyes opublikowal na forum screenshota na ktorym zabija kogos z gildii The Outcasts. Okazalo sie ze na tym screenshocie widac ze uzywa programu do cheatowania (radaru).


viewtopic.php?p=686514&highlight=damncheaters#686514


Radar jest czescia multihacka, platnego programu chodzacego w tle gry, ktory ma jeszcze kilka innych wbudowanych cheatow jak speedhacking, teleport, wallhack itp. Co robi ten program mozecie zobaczyc na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=clZvkpgnF9E

zostalo to rowniez zgloszone na oficjalnym forum Darkfalla

http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=177372

eagleeyes potwierdzil ze uzywa radaru w poscie:

Post Wysłany: 14 Kwi 2009 18:45

eagleeyes napisał(a):
Zarri ma dobre oko.


Nastepnie zostal zmuszony do opuszczenia gildii Royal Legion w Darkfallu i przestal grac w DFO
Pozniej okazalo sie, ze jeszcze kilku czlonkow Royal Legion oszukuje (uzywaja programow do cheatowania). Lacznie 12 osob z Royal Legionu (szef gildii, wszyscy oficerowie oraz kilku zwyklych czlonkow) w DFO uzywalo cheatow i w zwiazku z tym caly oddzial RL zostal wywalony z sojuszu z gildia WarCry

Gildia Royal Legion od tej pory jest synonimem oszustow w grach mmo w oczach calego community graczy.
Zwykli memberzy gildii Royal Legion nic o tym nie wiedza, bo kazdy post o tym wydarzeniu jest kasowany na forum RLa a osoba o tym informujaca jest przez eagleeyesa banowana.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lip 2009, 10:08 przez Zarri, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 09:26 
Cytuj  
omg
:har:
szczeka mi opadła.
dzięki za info
O.


_________________
dyzortografia
....................
profil

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.