mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 16:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Moze dla mas przed telewizorami, zyjacych od pierwszego do pierwszego z pragenieniem kto im wiecej da. W systemie gdzie muszisz sie liczyc z koalicjantem i odpierac weta prezydenckie szukajac poparcia u opozycji ciezko reformowac kraj. Pewne rzeczy jednak da sie przeforsowac, o czym swiadczy 20 lat demokracji w tym kraju. Jak ktos tego nie widzi to zamiast na wybory niech idzie na piwo do baru.

Moim zdaniem popełniasz jeden błąd. Zakładasz, że jakakolwiek polityka ma na celu nazwijmy to "dobro ogółu społeczeństwa". Tyle, że tak nie było nie jest i nie będzie. Wybory i polityka mają na celu zdobycie władzy = tworzenie prawa wygodnego dla własnej grupy interesów, zdobycie stołków i generalnie posiadania z tego jakiejś korzyści dla swojej grupy ludzi. Inne podejście jest rzadkością. Odnośnie reformowania to gdzie jest odważny, który zdecyduje się zreformować np. KRUS, zrobić porządek z wcześniejszymi emeryturami dla mundurowych i przegrać przez to następne wybory? Jedynym sukcesem 20 lat demokracji w polsce jest imo to, że dzięki wejściu do unii europejskiej polacy mają możliwość legalnie pracować w cywilizowanych krajach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 16:49 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
"którzy chcą by prawa Polska i prawi Polacy na zawsze podnieśli głowy, wzywam do współpracy. Bądźmy razem. Dla Polski. Polska jest najważniejsza" - zaapelował Jarosław Kaczyński.

jakie suche teksty...


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 16:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
"którzy chcą by prawa Polska i prawi Polacy na zawsze podnieśli głowy, wzywam do współpracy. Bądźmy razem. Dla Polski. Polska jest najważniejsza" - zaapelował Jarosław Kaczyński.

jakie suche teksty...

true, za samo to przemówienie powinien się położyc obok brata i przeczekac to zamieszanie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 16:57 
Cytuj  
Dla mnie kandydatura Jaro jest jakas "niesmaczna".


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:00 
Cytuj  
Jaro dał dupy. Powinien był się z twarzą wycofać z polityki i wystawić Ziobro.
Ja w pierwszej turze głos oddam na JKM. W drugiej na Żywca. Schłodzonego. I karkóweczkę z grilla.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:06 
Cytuj  
Obrazek

Jedyny bez tego zjebanego pseudo-prawniczego podejscia do polityki. Kiedy tylko mozna zawsze bede oddawac glos (chyba ze dolaczy do PiSu co jest tak samo prawdopodobne jak wyjscie Ashtona z domu)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:07 
Cytuj  
Asmax napisał(a):

Jedyny bez tego zjebanego pseudo-prawniczego podejscia do polityki.


Na brydżu już nie zarabia a skądś kasę trzeba na życie brac :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja w pierwszej turze głos oddam na JKM. W drugiej na Żywca. Schłodzonego. I karkóweczkę z grilla.


ja mysle, ze nie bedzie juz nawet drugiej tury, Komorowski wygra od razu w pierwszej :)


_________________



******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:10 
Cytuj  
Obstawiam na dogrywkę: komorowski vs jaro ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:10 
Cytuj  
Cytuj:
Jedyny bez tego zjebanego pseudo-prawniczego podejscia do polityki.


Za to reprezentuje sobą monarchistyczne podejście :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:11 
Cytuj  
Od Komorowskiego wolałbym już nawet Jaro. W sumie z tych lewackich świń to:
Napieralski > Jaro > Olechowski > Komorowski


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:12 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Na brydżu już nie zarabia a skądś kasę trzeba na życie brac :)


No jego pozycja w brydżu swiadczy o wysokiej inteligencji - respect dla ludzi ktorzy potrafia w to grac na wysokim poziomie


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:14 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
No jego pozycja w brydżu swiadczy o wysokiej inteligencji - respect dla ludzi ktorzy potrafia w to grac na wysokim poziomie

Czemu zdaje się zaprzeczać jego pozycja w polityce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:15 
Cytuj  
Niestety inteligencja i szczerość nie idą w parze z populizmem. W sumie to nie wiem jak ktoś normalny miałby się u nas do władzy dorwać. Chyba jedynie poprzez zamach stanu :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:18 
Cytuj  
osobiscie widzialbym Janusza ale media go zniszcza jak zawsze

pozatym to Olechowski , swego czasu zdobyl spory procent glosow vs Kwasniewski , teraz ma szanse na 2 ture z Komorowskim i moze nawet wygra

zaluje ze jest Bronek zamiast Radzia , gosc wyglada normalnie , jest w miare mlody jak na polityka , reprezentatywny , dalby rade

szczerze to myslalem ze Jaro nie bedzie kandydowac , srednio bedzie widziane jechanie na Smolensku , polityczne samobojstwo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:19 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Czemu zdaje się zaprzeczać jego pozycja w polityce.


Bo JKM pierdoli system ;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:25 
Cytuj  
Cytuj:
Roman Sklepowicz. Założyciel Stowarzyszenia Pokrzywdzonych przez System Bankowy.

Podoba mi się zestawienie nazwiska z organizacją :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kaczor za to ma prezencje, ladna zone i potrafi sie usmiechac.
przestan sobie jaja robic mrynar.

ale fakt, boli, ze znowu musimy wybierac 'mniejsze zuo'.


Kaczor ma jakas tam wizje panstwa. Polityka to dla niego cos wiecej niz "umozliwienie zarobienia kumplom i rodzinie". Ogolnie w PISie podoba mi sie ideowosc. Nie podobaja mi sie katolickie jazdy i oszolomy ktore sie kreca kolo tej partii (ale i PO ma swojego Niesiolowskiegi i Gronkiewicz-Walz ktore swoje decyzje jako prezes NBP konsulowalo bezposrednio z matka boska).

Nie oddam nigdy glosu na kogokolwiek z PO, znam tych ludzi bardzo dobrze, bylem czlonkiem UW przed powstaniem platformy, pracowalem z zona Tuska, ze Slawkiem Nowakiem bylem na dziesiatkach imprez.
Dal mnie liberal kto ktos kto jesli ma do wyboru samemu zarobic tys. zl, albo dac zarobic panstwu milion to zawsze wybierze ten tysiac dla siebie.

Oczywiscie ze idealnym prezydentem bylby ktos w stylu Olechowskiego, ktos kto ocenia ustawy merytorycznie, a nie wetuje lub podpisuje bo tak jest dobrze dla interesu partii, ale tacy kandydaci nie maja w Polsce zadnych szans.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:37 
Cytuj  
sorry, ale mrynar piszesz jakbys PiSu nie znal - wiceprezes NBP (obecnie po prezesa) po filologii angielskiej na KUL i inne tego typu kwiatki w calej administracji panstwowej (tak sie sklada, ze mam sporo rodziny w sadach/ministerstwach i sluzbie dyplomatycznej i zawsze wiem jak to jest po zmianie ekipy rzadzacej) to standard. Ci ludzie maja wyjatkowa pazernosc na kase (nasluchalem sie wiele o zlych finansowo decyzjach dla danych jednostek organizacyjnych, ale premia dla szefa byla), zazwyczaj brak odpowiedniego przygotowania i wcale sie z tym nie kryja przed pracownikami; o wiceministrach, ktorzy swoje gabinety wypelniali kolekcjami figurek matki boskiej moglbym dlugo opowiadac, jesli chodzi o "normalnosc". oj nie, dla mnie PiS i Kaczynski to duzo wiecej niz katolocki swiatopoglad wciskany spoleczenstwu na sile, dla mnie to przede wszystkim tysiace roznych Dyzmow czy innych Batiatusow, ktorzy tylko czekaja, by sie wpieprzyc na posadki.

i tu chociaz wiem, ze wybieram mniejsze zlo, gdy platforma jest alternatywa (choc dawno juz tez przeszlo mi nawine hurrapoparcie, a jeszcze niedawno startowalem w wyborach samorzadowych z ich listy), to z tymi mendami z pisu bede walczyl poki mieszkam w Polsce, albo poki czuje sie odpowiedzialny za moja rodzine tutaj.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2010, 17:41 
Cytuj  
Olechowski nie zdobędzie niczego w mediach, te liczące się są w kieszeni PO, Komorowski za to może dużo tracić bo jest już u władzy, każda jego decyzja nawet dobra dla państwa/gospodarki będzie mu szkodzić.
JKM jest porywczy i ma spore problemy z akceptacja pomysłów innych opcji, rewolucje można było robić sto lat temu, teraz za takie rzeczy trafia się na margines zwłaszcza jak się jest niszczonym w mediach o czym przekonał się Lech i Jarek.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 26 kwi 2010, 17:51 przez Teo, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.