mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 11:14 
Cytuj  
Cytuj:
ykorzystując ciekawe zwroty

hehe

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 20:45 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Cytuj:
@gosugamer1
oyciec ma tyle "postów", że jeśli każdym będziesz się przejmował to wrzodów się nabawisz.


Daleko mi od zdenerwowania, wskazuję tylko na absurd, którym jest pilnowanie porządku na forum przez ojca - ktoś kto sam robi burdel, nie jest autorytetem w kwestii merytorycznych i przemyślanych postów.

Wygląda to mniej więcej tak jak sędziowanie mandaryny na konkursie szachowym.


Jak Ci się nie podoba to po chuj wracasz? ~~
Jaki pan, taki kram.
Niezrozumiałe ---> To idiota z Ciebie, że Ci się nie podoba a czas tracisz.
Zrozumiałe ---> To STFU IMO, bo to forum ma specyficzny klimat, i raczej tego nie zmienisz ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 21:06 
Cytuj  
Odwalcie sie od OYCA !!!! To, ze on nie ma pojecia jak zajmowac sie forum to lepiej dla nas !!!! :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 21:08 
Cytuj  
To już nawet asztą potrafił odejść, i mieć wyjebane na forum, z honorem. A tu takie piczki będą dalej siedzieć i płakać /sadpanda

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 21:14 
Cytuj  
shp napisał(a):
To już nawet asztą potrafił odejść, i mieć wyjebane na forum, z honorem. A tu takie piczki będą dalej siedzieć i płakać /sadpanda


aszton miał tak wyjebane że popełnił harakiri.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 21:18 
Cytuj  
gdzies tam czasami sie pojawia.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 21:57 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
shp napisał(a):
To już nawet asztą potrafił odejść, i mieć wyjebane na forum, z honorem. A tu takie piczki będą dalej siedzieć i płakać /sadpanda


lol przecież on dostał bana


lol, ty też a jakoś tego po męsku nie mogłeś przyjąć na klatę i zrobiłeś sobie alcika


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 22:13 
Cytuj  
Z nim bylo inaczej.
Nie chcial byc chujowy jako magpies wiec poszedl w przeciwienstwo jako aeiva. Teraz jest zwykla pizda ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 22:48 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
lol przecież on dostał bana

Widać nie zrozumiałeś ;( Odszedł 'z honorem' po banie - nie wrócił płakać na oyca jaki to jest zły i niedobry, nigdy nie było go w domu, bo pracował; nie poświęcał czasu swoim dzieciom i zdradzał matkę.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2010, 23:03 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Z nim bylo inaczej.
Nie chcial byc chujowy jako magpies wiec poszedl w przeciwienstwo jako aeiva. Teraz jest zwykla pizda ;]


Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 00:56 
Cytuj  
Cytuj:
Jak Ci się nie podoba to po chuj wracasz? ~~
Jaki pan, taki kram.
Niezrozumiałe ---> To idiota z Ciebie, że Ci się nie podoba a czas tracisz.
Zrozumiałe ---> To STFU IMO, bo to forum ma specyficzny klimat, i raczej tego nie zmienisz ;)


Oh Ty kurwa w ogóle nie rozumiesz sedna sprawy, mi to całe szambo na forum odpowiada i nigdzie się nie wybieram, a o tym, że ma specyficzny temat nie musisz mi opowiadać, bo na tym forum to ja mógłbym być twoim ojcem.

Problem jest taki, że sezonowy troll nie powinien być adminem i tak zawsze było - Beast miał i ma autorytet.


Cytuj:
Niestety usilnie starając się trzymać wysublimowany poziom merytoryczny postów wykorzystując ciekawe zwroty nie zauważasz prostej różnicy pomiędzy komentowaniem na zasadzie: h3h3, rofl, loel, a Twoimi postami na zamierzchłym koncie Gosugamer, które zawartością nie przypominały niczego poza nieudolnymi próbami agresywnego i personalnego flamu.

Gdzie tu absurd?


Absurd jest taki, że burdel można robić na wiele sposobów, ale mimo wszystko tego burdelu nie powinien robić admin - żeby mieć jakiś tam autorytet/ moralne prawo do pouczania innych na temat funkcjonowania na forum.


Cytuj:

To już nawet asztą potrafił odejść, i mieć wyjebane na forum, z honorem. A tu takie piczki będą dalej siedzieć i płakać /sadpanda

ehem trolled

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 01:10 
Cytuj  
bzzz bzzz


Ostatnio edytowano 16 lip 2010, 11:46 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 06:58 
Cytuj  
x.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 09:29 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Cytuj:
Jak Ci się nie podoba to po chuj wracasz? ~~
Jaki pan, taki kram.
Niezrozumiałe ---> To idiota z Ciebie, że Ci się nie podoba a czas tracisz.
Zrozumiałe ---> To STFU IMO, bo to forum ma specyficzny klimat, i raczej tego nie zmienisz ;)


Oh Ty kurwa w ogóle nie rozumiesz sedna sprawy, mi to całe szambo na forum odpowiada i nigdzie się nie wybieram, a o tym, że ma specyficzny temat nie musisz mi opowiadać, bo na tym forum to ja mógłbym być twoim ojcem.

Problem jest taki, że sezonowy troll nie powinien być adminem i tak zawsze było - Beast miał i ma autorytet.


Cytuj:
Niestety usilnie starając się trzymać wysublimowany poziom merytoryczny postów wykorzystując ciekawe zwroty nie zauważasz prostej różnicy pomiędzy komentowaniem na zasadzie: h3h3, rofl, loel, a Twoimi postami na zamierzchłym koncie Gosugamer, które zawartością nie przypominały niczego poza nieudolnymi próbami agresywnego i personalnego flamu.

Gdzie tu absurd?


Absurd jest taki, że burdel można robić na wiele sposobów, ale mimo wszystko tego burdelu nie powinien robić admin - żeby mieć jakiś tam autorytet/ moralne prawo do pouczania innych na temat funkcjonowania na forum.


Cytuj:

To już nawet asztą potrafił odejść, i mieć wyjebane na forum, z honorem. A tu takie piczki będą dalej siedzieć i płakać /sadpanda

ehem trolled


Czy mi się wydaje czy starasz się objawić gawiedzi, że "szambo" i "porządek" trzymają się razem?

Ktoś Ci się wypłakał do rękawa i kazał przybiec tutaj poszczekać?

Ja tu o żaden autorytet nie walczę (moje ego i polerka lancy leżą w innych dziedzinach życia, nie muszę nadstawiać drąga na forum) ani nie dostaje bonera, że mam pod nickiem Administrator. Postuję jak postowałem i tego nie będę zmieniał, a że jestem w pozycji takiej, że: jak się nie podoba to wypierdalaj, to inna bajka. Board zszedł na psy lata temu i nic ani nikt tego nie cofnie / przywróci. FYI "merytoryka" wypowiedzi na boardzie nie przedkłada się na jego świetność (patrz przeszłość), a takie napinające się psiaki jak Ty już tak.

Naprawdę nie wiem czy mam chęć wymieniać się na jakieś argumenty z mazowieckim plebsem, który po kilku spoconych nocach wymyślił alt-nick GOSUgamer, którego zwieracz pewnie cierpi że administratorem jestem ja i który zarzuca tekścikiem "mógłbym być Twoim ojcem".

To be fucking honest - nie tylko ja jestem tu administratorem ale fakt, że tylko ja postuję (np. Bali ma małego i się krępuje).

O wielu rzeczach między sobą dyskutujemy i sporo rzeczy chcemy zmienić z tą różnicą, że ja zostałem poproszony o bycie na pierwszym froncie bo sobie nic nie robię z takich piesków jak Ty.

Autorytet i moralne prawo, napiszę zwyczajowo -> nigga, pls.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 09:57 
Cytuj  
Czy mi sie wydaje, czy Oyci3C wlasnie wysmarowal najdluzszego posta w swojej karierze?


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 10:00 
Cytuj  
Wydaje Ci się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 10:01 
Cytuj  
Odnosnie Poznania - lol'd hard :)

odnosnie onanofobii:
W przeddzień Marszu Równości miał przejść Marsz Onanistów zorganizowany przez Akcję Alternatywną Naszość. Został zakazany - to dowód że prezydent poznania jest onanofobem - uważa Piotr Lenin Lisiewicz, lider
Naszości.

O przeprowadzeniu zgromadzeniu onaniści zawiadomili prezydenta w przepisowym terminie. Napisali, że jego celem jest protest przeciwko nietolerancji i dyskryminacji onanistów. Zapowiedzieli że na marsz przyjdą z trzepaczkami - nowym międzynarodowym symbolem onanistycznej dumy.

w2g Poznan :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 10:39 
Cytuj  
Aldatha, lulz, ale to czego to sie odnosi w tym temacie? Bo wyjebales ni z gruchy niz pietruchy... chyba;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 10:42 
Cytuj  
Jak widać nie tylko ja mam problemy z fail clickami:

viewtopic.php?t=36348&start=1260

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 10:42 
Cytuj  
flames to stolec i tak , co za roznica :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.