mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 12:55 
Cytuj  
to rzeczywiscie ci sie bardzo chcialo, skoro nawet bractwa nie mogles znalezc;)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 14:01 
Cytuj  
hmm nie kumam. chodzi o przewrocenie kolesia na ziemie? bo tym orezem tak jakos bojazliwie sie oklepuja chyba ze po prostu nie mozna mocno przypierdolic bo zgon. mi jakos to sie bardziej z sumo skojarzylo. bylem kiedys na takim wystepie rycerzy w bialowiezy (polowanie krola cos w ten desen) to powalilo mnie jak 2 kolesi na koniach sie naparzalo az huk szedl. potem byla runda na ziemi to omg koles walil na pelnej parze z porzadnym zamachem az bylo slychac czuc i widac ta moc. po prostu poezja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 14:12 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
to rzeczywiscie ci sie bardzo chcialo, skoro nawet bractwa nie mogles znalezc;)

Cos w necie znalazlem, ale informacje byly ubogie. Musialbym drazyc temat mailowo pewnie. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:08 
Cytuj  
dajcie jakies bardziej epickie walki, bo ta tutaj to dosc slaba, ale widac, ze przeciwnik malo wymagajacy, kolezka sam sie prawie przewrocil przy szarzy, ale te shield bashe pod koniec to juz piekne byly

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:30 
Cytuj  
ograniczenia chyba sa co do pchniec , kiepsko sie zyje z 110 cm w jamie brzusznej :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:31 
Cytuj  
roball napisał(a):
haha jak go typ napierdala ta tarcza na koniec to po prostu poezja.

Ten w niebieskim to ja ;-)

Huragan napisał(a):
koncowka slychac: "Zych co teraz ?? Zych co teraz ???"

Tam jest "Pięc do zera! Pięć do zera!" z tego co mi się wydaje.

Piszpan napisał(a):
chodzi o przewrocenie kolesia na ziemie? bo tym orezem tak jakos bojazliwie sie oklepuja chyba ze po prostu nie mozna mocno przypierdolic bo zgon.

Można przypierdolić w opór. Po to jest sprzęt. Chroni wystarczająco żeby można sie tym było okładać z całej siły. Zaraz znajdę filmik, na którym reprezentacja polski dostaje wpierdol od białorusi ;-)

Tam pieknie widać jak najpier koleżka dostaje dzwona i traci przytomność, a potem ja obrywam tak, że też mi prawie gasnie światło . Swoją drogą dostała białoruś wtedy żółtą kartkę za mnie, bo oberwałem po karku, czego nie wolno robić. Mam tam wszyte płytki z hartowanej blachy, ale i tak nieprzyjemne uczucie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:37 
Cytuj  
dawaj ten filmik :)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:38 
Cytuj  
A tego chuja to zes tarcza po karku walil. Zolta karta.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:44 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=TigiolIiK3Q

Jestem w czerwono białej szacie, z okrągłą tarczą w pasy bialo niebieskie. W prawym dolnym rogu widać jak niewielki koleś z tarczą w pasy niebiesko czerwone dostaje pizdę w czoło po której traci przytomność.
To by było na tyle mam nadzieję jeśli chodzi o zarzuty, że to walka na niby ;-)

niestety śmietanka mordulców z polski dostaje oklep od białorusinów (którzy swoją drogą i tak byli najlepsi według mnie). Dostajemy baty generalnie od wschodu, są duuuużo przed nami poziomem. Poza tym u nich jest 10x tyle klubów bawiących sie w to (u nas niewiele jest grup które sa w stanie wystawić pełną piątkę). Ale wszystko sie zmienia na naszą korzyść, co roku lepiej.
Inna sprawa, że jak przyjeżdżają do polski to ich potrafimy zlać. Zmęczenie podróżą działa tutaj na naszą korzyśc. ;-)
Dodatkowo tam był marmur, tragedia, ślisko jak cholera, trudno się rozpędzić do charge.

Asmax napisał(a):
A tego chuja to zes tarcza po karku walil. Zolta karta.

Nie, za każdym razem po bańce dostał. Z innego ujęcia spróbuję odszukać, tam widać.

Tutaj widać, czysty każdy cios: http://www.youtube.com/watch?v=CXh938V9Ea4

poza tym sędzia był obok, powinien wychwycić nawet jeśli by tak było.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 gru 2010, 15:47 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:47 
Cytuj  
Fajny sport!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:50 
Cytuj  
Wygląda fajnie. Muszę się kiedyś wybrać z aparatem :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:50 
Cytuj  
Ja pierdolę to takie średniowieczne MMA jest.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:56 
Cytuj  
Swoją drogą jak patrzę na ten filmik z Białorusi to sędziowie chyba łatwo nie mają. Bez hełmów... jak by ktoś zahaczył...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 15:57 
Cytuj  
Dokładnie tak. Powoli wyłania się taka dziedzina sportowa, która przez niektórych jest już nazywana MMMA Medieval Mixed Martial Arts.

Generalnie zasada jest w tym jedna. Nalezy połozyć przeciwnika na glebe wszystkimi dostępnymi sposobami. Nie wolno atakować karku, szyi, genitaliów i stawu kolanowego kopnięciami z przodu. Reszta - dozwolone.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 16:20 
Cytuj  
A ta zbroja mocno ogranicza ruchy? Bo kupe lat trenuje SW i moze bylbym pierwszym FULL MELEE rycerzem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 16:38 
Cytuj  
Trochę. Szybkość głównie i szybko się męczysz jak nie masz siły, bo to waży swoje (zmęczenie mięśni mam na mysli)
Ale od czego jest rocket fuel i kreatyna ;]

najgorsze co jest, to ograniczone oddychanie.
A w ogóle to full melee nie jest złym pomysłem, problem tylko w tym, że to niedozwolone. Musisz mieć broń.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 16:44 
Cytuj  
Jakas tarcza i kozik na scieme, udawalbym ze mi ktos z reki wytraca. Potem mocne frontkicki na klate i lowkicki i powinni padac... Jakies spodnie z mithrilu lekkiego by sie przydaly HEHE.

A na powaznie to zajebiscie mi sie to podoba. Myslalem ze to jakas sciema a tu mozna sie ponapierdalac. Sa jakies dobre kluby treningowe rycerza polskiego w zachodniopomorskim??


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 22:52 
Cytuj  
Hehe, do jednego team'u mogliby nas wrzucic. A co, trzeba sie sprawdzac na roznych frontach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 22:54 
Cytuj  
Ja moge isc jako caster i zgnilymi pomidorami ich obrzucac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2010, 22:57 
Cytuj  
To ja jako bard, będę wam przygrywał do boju buffując morale, a po walce ułożę pieśni o waszych bohaterskich czynach które będą rozsławiać wasze imiona w lokalnych tawernach. Wszystkie karczemne dziewki moje.

:Z

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.