mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:43 
Cytuj  
Kabra ma rację - obecny morek czy Obek w ogóle nie przypomina oryginały. pO prostu znacznie go usprawnili i nikt nie płacze jakoś.

BTW Kabra - masz mnie na ignore??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:48 
Cytuj  
Aha czyli jak ma akurat tyle,że i tak wszystko sprzedasz to jest OK. Ale jak mu brakuje to jest niefair i broken według Ciebie;p A mod co daje 5k to już cheat czy jeszcze ok? a 10k?
Jasne, że jest dużo durnot, mnie też szlag trafia jak co chwila muszę rzucać stoneskina i przyzywać kogoś i chętnie bym to zmienił.
Robienie z typa maratończyka to też nie jest urealnienie. Sprint jest zrobiony ok moim zdaniem, chcesz biegać na jednej staminie od miasta do miasta - weź konia. W czasie walki muszę uważać czy mam staminę na bieganie czy nie i tak powinno być bo inaczej żaden przeciwnik by mnie nigdy nie dogonił.
No ale jak mówisz każdy moduje i gra jak chce, ja bym chciał takie mody ktoś inny inne byle się lepiej grało.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:49 
Cytuj  
BTW Kabra - masz mnie na ignore??

Nie :) Sorry nie ogarnalem PMow - juz ci odpisuje.

I masz swieta racje wiele ze zmien ktore ja mam i o ktorych pisze jest pozniej wlaczana do overhauli czy Total Conversions i ludzie graja w "zczitowana" wersje nawet nie wiedzac. :)

BTW. Coraz lepsze mody powstaja i to bez edytora... wlasne znalazlem crafting kilofow, siekier i lockpickow, przetapianie armorow na materialy i mozliwosc wytopu i wybijania monet ze sztabek zlota (!!!)... najlepszy bajer ze jest illegal i atakuja cie guardy. :)

Ehh.. jak bedzie edytor to od razu wkladam smelter do siedziby gildii zlodziei i rozkrecimy illegal mennice. :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 16:35 
Cytuj  
Kabraxis - LOL, ciach .... nie bede sie znizal do poziomu Twojego, ale lustro zaprasza Cie i to bardzo !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 17:19 
Cytuj  
Mam na magu lvl 34 i pchniętą fabułe a żaden z moich shoutów nie zmusza smoka do lądowania, wszystkie wypróbowałem.

@Tomu to takie "rzucanie głosem" zwodzi przeciwnika że jesteś w innym miejscu.

@Kabra no proszę ja nie mam żadnych modów na kasę, sprzedaję normalnie do vendorów w jednym tylko mieście i pomimo wydania już tony kasa nadal mam ponad 60k a zanadrzu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 17:29 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Mam na magu lvl 34 i pchniętą fabułe a żaden z moich shoutów nie zmusza smoka do lądowania, wszystkie wypróbowałem.


Po polsku ten krzyk nazywa sie "Smokogrzmot". Nie bede tu mówił co to za quest bo spojlem bedzie smierdzialo, ale to quest z maina

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 17:32 
Cytuj  
"@Kabra no proszę ja nie mam żadnych modów na kasę, sprzedaję normalnie do vendorów w jednym tylko mieście i pomimo wydania już tony kasa nadal mam ponad 60k a zanadrzu"

Ale co mnie to obchodzi? Ja gram inaczej i nie mam tyle kasy. Poprostu tak mi sie gra wygodniej i chuj. Nic mi to nie ulatwi gry bo z tego co piszesz tak czy siak kazdy mielby tyle kasy. Poprostu wygodniej mi sie gra. Dodatkowo gra jest bardziej realistyczna bo jak juz pisalem vendor prowadzacy shop w duzym miecie z 700 golda to smiech na sali.
Tak ciezko to zrozumiec?

Serio nie potrzebuje waszej opinii. Idzcie na nexusy serii TES i Fallout i tam zacznijcie pisac ze te kilkadziesiat tysiecy modow do w/w gier to cheaty i ze wy gracie bez modow i sie da - napewno przyjma takiego bodzia z otwartymi ramionami.

I wspomnijcie moje slowa - zwiekszenie kasy vendorom bedzie w kazdym wiekszym rebalance modzie. Sorry ale na modowaniu tej serii zjadlem zeby i wiem co mowie.

Koniec tematu - uwazacie ze mody to cheaty - whatever. Nie bede o nich pisal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 17:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

I wspomnijcie moje slowa - zwiekszenie kasy vendorom bedzie w kazdym wiekszym rebalance modzie. Sorry ale na modowaniu tej serii zjadlem zeby i wiem co mowie.


Oczywiście, że będzie. Przecież te obniżenie kasy u vendorów względem Obliviona czy Morrowinda jest zrobione tylko po to, by usprawiedliwić ten Perk który daje sprzedawcom 2x więcej golda. Bezsens totalny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 17:44 
Cytuj  
Wy serio macie coś z głową, jak czepiacie się kogoś kto moduje, że niby nie umie grać i ułatwia sobie grę. Gry TES od czasów Morka to w 30% mody. Jedni lubią zamienić sobie smoka na reniferka, inni tylko zmienią sobie grafikę a jeszcze inni ściągną sobie jakiś domek ze wszystkimi artefaktami w środku. Co was to obchodzi? Tak długo, jak taka osoba nie gada jaki to Skyrim jest łatwy, to ja mam w dupie jakich modów używa - Ważne, że ma fun bo w grach od Bethesdy - "Modowalność" to jest feature. I tyle.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 17:51 
Cytuj  
ja rozumiem ze dla niektorych klimatem w grze jest bieganie milion pincset razy do sklepu zeby sprzedac stuff ktory sie zbiera. zajmuje to iles tam godzin w grze i godzin z zycia. Gdzie tu klimat i nie szkoda wam czasu irl na to po prostu?:) Nie lepiej juz posiwecic ten czas na dialogi czytanie ksaizek podziwianie krajobrazow cokolwiek co jest po prostu fajne?:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 17:54 
Cytuj  
Ta ale jak ktoś piszę jakie ma mody i co one robią, to chyba każdy ma prawo skomentować?

Ja teraz sobie instaluje lepszą krew, beautufil Skyrim, improved destruction magic i jakies FXSAA.
Uważam, że magia jest ogólnie słaba i zbugowana i taki mod jest ok, podczas gdy balans golda u vendorów jest dobry taki jaki jest teraz. Zwiększanie im golda to owszem uprzyjemnienie rozgrywki ale też UŁATWIENIE i nikt nikogo za to nie bije, tylko to jest proste stwierdzenie faktu, a Kabraxis się obruszył, że go od cziterów wyzywają.

Jak ktoś ma ciekawe mody to niech się podzieli bo większość to czity (lockpicki, 10x większy dmg z magii, etc) albo większe cycki, płaskie czoła - wtf.

PS do Piszpana: Ja po prostu nie zbieram tyle syfu i nie wracam co jaskinie do bazy. Może nie miałem jeszcze więcej niż 10k naraz mimo 40 lvlu, ale jakoś nie płaczę. Książki czytam bo są zajebiste.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:09 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
balans golda u vendorów jest dobry taki jaki jest teraz.


Balans golda jest tragiczny i nierealistyczny i tak jak napisal razoth zmiany w stosunku do Obliviona sa zrobione tylko po to aby wcisneli jeden placeholderowy perk w drzewko Speech dzieki ktormu magicznie im gold rosnie.

O Morku juz wogole z litosci nie pisze - tam system poza rowniez tym ze miali z malo golda ogolnie byl zajebisty (min. mozliwosc sprzedawania kradzionych rzeczy kazdemu wlasciwie oprocz wlasciciela).

Vendorzy w Skyrim sa roznie tragiczni jak w Obku... np. kradzionych rzeczy o ktorych nawet nie wiedza ze sa kradzione to nie kupia ale juz Skomme czy Moon Sugar no problemo czy rzeczy zbierane z trupow z ulicy. Pelna logika.

Wlasnie w takich momentach wkraczaja moderzy. NIE koniecznie po to zeby gre utrudnic czy ulatwic - ja np. daze zeby moj skyrim byl bardziej rozbudowany ilosciowo i podobny do Morka jak to najbardziej mozliwe dlatego np. gdy tylko bedzie sie dalo zdejme ograniczenie sprzedazy kradzionych itemkow tylko paserom i mam serdecznie wyjebane czy ktos nazwie to ulatwianiem sobie gry bo dla tak powinno byc od poczatku i to ze nie jest to nei jest "utrudnienie" tylko chujowy design.
Wlasnie to ze nie mozna sprzedawac krdzionych rzeczy i de facto normalnie zarabiac na zlodziejstwie sprawia ze i w vanilla Obku i w vanilla Skyrim zlodziejem gra sie chujowo i bezsensownie. W Morrowindzie byla np. inna bajka.

Tyle w tym temacie choc moglbym dlugo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:29 
Cytuj  
Ja jakoś nie biegam co 5 min do vendora, 5x wracałem tylko z jednego dwemerskiego dunga, 1 raz, większość i tak ląduje w skrzyni , mam tam pewnie stuffu za 100k, jak niektórzy muszą sobie ułatwiać i tak już imo łatwą grę, proszę bardzo :)

Za pare dni będą narzekać jaka to gra, zjebana, niezbalansowana bo to, bo tamto, za łatwa bo biorą wszystko na jednego hita, bo to, bo sramto :)

@Kabra to dlaczego w morka nie grasz zamiast tracic nerwy? pytam powaznie.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:31 
Cytuj  
ale macie drame. ja mam raptem 1 mod i jest git. Daje mi 900mana/hp/stamina i 90000 udźwigu. Jestem jak mały czołg :))


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:35 
Cytuj  
"Ja jakoś nie biegam co 5 min do vendora, 5x wracałem tylko z jednego dwemerskiego dunga, 1 raz, większość i tak ląduje w skrzyni , mam tam pewnie stuffu za 100k, jak niektórzy muszą sobie ułatwiać i tak już imo łatwą grę, proszę bardzo

Za pare dni będą narzekać jaka to gra, zjebana, niezbalansowana bo to, bo tamto, za łatwa bo biorą wszystko na jednego hita, bo to, bo sramto


Kto bedzie narzekal? Ja bo sobe gre ulatwiam? Tak.... pewnie dlatego powstalo tysiace modow do TES zeby ludzie sobie mogli ponarzekac po 3 dniach jaka to gra nie jet latwa.
Pewnie dlatego spedzilem 3 dni na konfiguracji 160 modow do Morrowinda zeby ze soba dzialaly zeby po 3 dniach narzekejc jak to gra nie jest nudna i latwa.

Srsly... przestancie gadac o czym o czym nie macie zielonego pojecia. Widac modowanie was przerasta i ten feature serii TES was przerasta... trudno. Nie moj problem.

A narzekaja ze gra jest latwa i nudna nie moderzy i uzywajacy modow (bo ci sie wlasnie beda gra bawic LATAMI) a ludzie z podejsciem iniside stawiajacy kota na klawiature zeby nabic skilla i ludzie nie uzywajacy modow, ktorzy gre przejda i postawia na polce.


@Kabra to dlaczego w morka nie grasz zamiast tracic nerwy? pytam powaznie.

Grafika, klimat, nowa prowincja, nowy content, ksiazki do poczytania, DUAL WIELD :)... Morka mam ogranego do bolu. Ale nie boj sie dalej jest (ze 160 modami) zainstalowany i czeka na lepsze czasy jeszcze.

I to tu mowi lol o traceniu nerwow...? Nie podoba mi sie cos to to zmieniam tak bylo w serii TES OD ZAWSZE. To jest feature. To jest wlasnie w tych grach zajebiste.
NIektorzy tu zachowuja sie jakby spadli z ksiezyca... OMG MODY!!! WTF!? cheat! hax!

Dajcie zyc. :)


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 18:40 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:39 
Cytuj  
Akurat tutaj kabraxis się mylisz i to bardzo, przy morku spędziłem pierdyliard H i z modami i bez więc i założę się duża część grających w Skyrim też więc pls ale sam gadasz o czym o czym nie masz pojęcia chyba, dla ciebie to "naprawianie gry" dla innych cheat, to chyba potrafisz zrozumieć?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:40 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ja jakoś nie biegam co 5 min do vendora, 5x wracałem tylko z jednego dwemerskiego dunga, 1 raz, większość i tak ląduje w skrzyni , mam tam pewnie stuffu za 100k, jak niektórzy muszą sobie ułatwiać i tak już imo łatwą grę, proszę bardzo :)

Za pare dni będą narzekać jaka to gra, zjebana, niezbalansowana bo to, bo tamto, za łatwa bo biorą wszystko na jednego hita, bo to, bo sramto :)

@Kabra to dlaczego w morka nie grasz zamiast tracic nerwy? pytam powaznie.

Powtórze się jeszcze raz.
Jest różnica między >trudnością< zwykła >upierdliwością<.
Trudny to jest DS.
Skyrim, momentami robi sie poprostu uciązliwy. Kiedy jedyną trudnością pokonania przeciwnika jest taktyka hit&run to IMO gra przestaje być >ciekawym< wyzwaniem a staje się - e nie wiem, jakie słowo by tu pasowało.
Wiesz chodzi o to ze jak w Skyrim dostaniesz w ryj, to jakos nie czujesz zeby to byla twoja wina.
Nie wspominajac o tym, ze w smoka wchodzi sie jak w masło (takie grożne i starszne stworzenie), a zwykly piechur w korytarzu może nas położyć na trzy hity, WTF ?

Ale to nie o tym. Osobiscie nie wiem co wlasciwie daje limit udziwgu, pozatym ze >sztucznie< wydłuża czas gry.
Kiedy to co mamy zapakowane miałoby realny wplyw na to jak szybko nasza postac sie porusza, jak szybko się męczy, jak szybko macha mieczem to ok. Ale teraz to wygląda tak, ze albo mamy max i nie możemy biegać albo mamy 299/300 i wszystko jest normalnie.
WTF !?
Z Gothicu byla bez denna kieszen i problemu nie bylo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:46 
Cytuj  
Ale inside co jest upierdliwe? raz na godzine telport do vendora jest upierdliwy?
No proszę, jakbyś tam musiał na piechotę zapi.. ale masz port w jedną i port w drugą, kasa sama leci.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:47 
Cytuj  
A w wiekszosci RPG vendorzy maja unlimited gold i tez problemu nie ma.

Obruszyli sie pro gracze dla ktorychwiekszosc modow to cheaty. LOL.
Rebalns to rebalans a nie cheat.. w ten sposob myslec jazdy mod to cheat i wyjebmy caly TES nexus w pizdu.

Idzcie napiszcie autorowi moda do Obka Realistic Barter and Living Economy ktory wlasnie overhauluje vendorow i ma pewnie kilkaset tysiecy downloadow ze to cheat lol.

Szkoda slow tutaj wogole. Proponuje zakonczyc temat modow i latwosci gry bo nektorzy poprostu nie ogarniaja tematu.

"Ale inside co jest upierdliwe? raz na godzine telport do vendora jest upierdliwy?
No proszę, jakbyś tam musiał na piechotę zapi.. ale masz port w jedną i port w drugą, kasa sama leci."


Tak jest upierdliwy. Byl Upierdliwy i w Morku i w Obku. A wlasciwie upierdliwe jet to ze po tej godzinie teleportujesz sie do vendora i on ma 700 golda i zeby sprzedac wszytko musisz czakac na respawn jego kasy. A nektorych itemow nie sprzedasz wogole ich nie stac.
Dlatego sa takie mody i maja w uj downloadow i sa umieszczone w duzych overhaulach obu gier.
Widocznie jest cos takiego potrzebne i sie ludziom podoba.

Pozatym wyobraz sobie ze np. niektorzy graja bez fast travel bo go nie uznaja.


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 18:52 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 18:50 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Ale inside co jest upierdliwe? raz na godzine telport do vendora jest upierdliwy?
No proszę, jakbyś tam musiał na piechotę zapi.. ale masz port w jedną i port w drugą, kasa sama leci.

Raz na godzine ? To zalzy ile smiecia zbierasz po drodze. Ja np. podnosilem wszystko co sie dalo, i dosc szybko full.

Widzisz. Rzecz polega na tym, ze udzwig NIE MA zadnego realnego wplwu na gameplay. Jesteś albo full albo 299/300 i wszystko jest ok. To juz lepiej by bylo jakby nie bylo limitu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.