mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:11 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zabolek a meczysz jeza raczej solo czy w grupie


at this point , I lol'd hard :lol:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:14 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja też podejrzewałem, że w grze w której pojawia się prawdziwa waluta kończy się zabawa, a zaczyna maksymalizacja zysku i minimalizacja wysiłku czyli po prostu biznes.

Jak botuje koleś, z kraju gdzie żyje się za mniej niż dolara dziennie to jestem to w stanie zrozumieć. W przypadku ludzi z polski a już zwłaszcza z tego forum, botowanie to żenada. Ofk tym bardziej uwypukla to fial blizzarda :/. Przy takiej popularności botów RMAH powinien paść szybciej niż sobie planowali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:16 
Cytuj  
roball napisał(a):
W d2 bylo d2jsp i jakos nikt nie mowil, ze gra sie kreci w okol tego.


Owszem, ale d2jsp nie zostało stworzone przez Blizzarda. Tylko jako dodatek dla graczy, którzy chcieli zdobyć szybką postać pod PvP lub ją wymaksować (do przejścia Hella d2jsp absolutnie zbędne).

AH w D3 zostało stworzone przez Blizza i sorry - ale to widać po prostu, że drop w tej grze został pod to AH dostosowany. Wszystko wypływa na inferno, poprzednie poziomy trudności można skończyć bez używania domu aukcyjnego, choć też pojawić się mogą czasem trudniejsze momenty.

Havok napisał(a):
W przypadku ludzi z polski a już zwłaszcza z tego forum, botowanie to żenada. Ofk tym bardziej uwypukla to fial blizzarda :/. Przy takiej popularności botów RMAH powinien paść szybciej niż sobie planowali.


True. Botowanie miesiąc po premierze gry, która miała być na miesiące czy nawet lata to śmiech na sali imo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 13:18 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:18 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
...


ale z Ciebie debil.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
d2jsp mialo dziesiatki tysiecy uzytkownikow wiec nie mow, ze nie bylo popularne czy nikt z tego nie korzystal.

Pieprzenie, ze gra jest zrobiona "pod AH" jest smieszne, bo przeciez bez kupowania pojedynczego itemu na AH tez mozna przejsc gre. Potrwa to dluzej, nikt was nie zmusza.


A ile egz D2 sie sprzedalo? POnad 10 milionow? Czy wiecej? D2jsp to mikro odsetek graczy D2.
Dlatego smiac mi sie chcialo jak Wilson argumentowal RMAH ze 'gracze tego chcieli'. Chyba ci z chin bo teraz nie sa narazeni na bany.

Ad2 -->

Mozna tez za pomaca lyzeczki wykopac dziure 3 metry glebokosci. Ktos kogos zmusza do uzywania lopat? RMAH/AH jest lopata a D3 jest kopaniem. Wyciagnij wnioski sobie sam.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:23 
Cytuj  
Tor, mam Ciebie głęboko w dupie, tak samo jak resztę debili z tego wątku, którzy swoim idiotyzmem wykazali się aż nad to. Bądź więc łaskawy i sam wypierdalaj :). Możecie sobie pisać co chcecie, postować filmiki w necie etc. Możecie się przy tym fapować do woli, pisać raporty etc. Serio, mam to głęboko w dupie. Cieszy mnie tylko, że tak się tym przejmujecie i tracicie na to cenny czas, bo to dowodzi tylko tego, że Debile są wśród nas :)

Kabra nawet sobie sigga zmodyfikowałem. Widać, zależy mu :) .

Roball@
Dyskutowanie z tymi deklami o grze, w którą nie grają (Hi Zarri, kabra) to strata czasu. Oni mają tylko rage w głowach i nienawiść do Blizza. Więc szkoda na nich cennego czasu. Kabra nawet obowiązki domowe olał, żeby móc wyszukiwać filmiki w necie i topici na forach, która pokazują niedoróbki w d3. Żal trochę, że takie życie ma.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:26 
Cytuj  
roball napisał(a):
Pieprzenie, ze gra jest zrobiona "pod AH" jest smieszne, bo przeciez bez kupowania pojedynczego itemu na AH tez mozna przejsc gre. Potrwa to dluzej, nikt was nie zmusza.

Można tylko jak widać większość graczy gra chyba po to by znaleźć jakiś wartościowy item i go sprzedać, jakieś kilka % męczy się bez AH (w sumie chgw po co, bo gra tylko znalezionym sprzętem to żadna przyjemność). Przypomnę, że sam założyłeś topik, w którym napisałeś, że obkupiłeś się na AH po czym masz problem z przejściem gry :). Reszta męczy kolejne poziomy posiłkując się AH, w zasadzie też nie wiadomo po co. Może po to, żeby w końcu znaleźć coś sensownego i to opchnąć :p


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 13:27 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:27 
Cytuj  
roball napisał(a):

Pieprzenie, ze gra jest zrobiona "pod AH" jest smieszne, bo przeciez bez kupowania pojedynczego itemu na AH tez mozna przejsc gre. Potrwa to dluzej, nikt was nie zmusza.


To przejdź najpierw inferno bez używania AH, a potem się wypowiadaj. Czyste teoretyzowanie.

Poza tym, jest subtelna różnica między "bez AH można przejść grę, lecz potrwa to dłużej" - czyli opcją którą ty proponujesz a "bez AH przejście gry zajmie tak długo, że potencjalny gracz prędzej skończy grać lub kupi coś jednak na tym AH, by posunąć się choć o milimetr dalej" - czyli opcją którą oferuje faktycznie D3. Sorry, ale jeżeli farmienie aktu pierwszego w poszukiwaniu jakiegokolwiek przydatnego itemu i dostawanie w 99% crapu, lub itemów które są owszem przydatne - ale dla innych, więc gtfo na AH to sprzedać i kupić w to miejsce coś przydatnego dla siebie - nie jest dla ciebie dowodem na dostosowanie gry pod dom aukcyjny, to nie mam już żadnego argumentu.

Prove me wrong. Powiedz z ręką na sercu, że przeszedłeś inferno bez kupienia ani jednego itemu na AH... albo nie inaczej.

Powiedz, że MIAŁBYŚ OCHOTĘ przejść inferno bez kupna żadnego itemu na AH i że skończyłbyś ten tryb zanim pojawiłoby się zniechęcenie.

zaboleq napisał(a):
Tor, mam Ciebie głęboko w dupie, tak samo jak resztę debili z tego wątku


Twoje posty to w 99% wycieczki osobiste, wyzwiska i próby wszczynania flame. Mam nadzieję, że dostaniesz kolejnego bana, bo na tym forum prezentujesz jednak zerowy poziom.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:30 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Powiedz, że MIAŁBYŚ OCHOTĘ przejść inferno bez kupna żadnego itemu na AH i że skończyłbyś ten tryb zanim pojawiłoby się zniechęcenie.

Pewnie, że ma: http://mmorpg.pl/viewtopic.php?f=90&t=41176 ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:37 
Cytuj  
Ale pierdolenie :)
Ja gram na inferno obecnie act 3, na AH kupiłem co nastepuje (rzeczy powyzej 1kk)
- dobre naramienniki 1,3kk
- czapke dowodzenia 2kk
- bron ~850dps 2,5kk
- burzotarcze 8kk

kase na to zarobilem głownie sprzedajac dropy (mniejsza czesc handlujac na AH), czyli wymieniajac niepotrzebny mi gear, a ze zrobilem to w luksusowych warunkach bez uzerania sie z cziterami z "kanalu trade" to tylko + dla Blizza

poza tym inferno mialo byc bardzo trudne i takie jest
co za tym idzie nie da sie go ukonczyc w łatwy sposób z definicji
jak na razie widze ze oprocz sprzetu wymagane jest maksymalne ogarnięcie i np "po pijaku" nie da sie grac
mi to pasuje
wiem na pewno ze jak by bylo inaczej to Kabraxisy szczały by po majtkach, że jest za łatwo
teraz pierdolenie, ze potrzeba gearu :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:40 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mozna tez za pomaca lyzeczki wykopac dziure 3 metry glebokosci. Ktos kogos zmusza do uzywania lopat? RMAH/AH jest lopata a D3 jest kopaniem. Wyciagnij wnioski sobie sam.


Bardzo dobre porównanie.

Buffchef napisał(a):
Ja gram na inferno obecnie act 3, na AH kupiłem co nastepuje (rzeczy powyzej 1kk)
- dobre naramienniki 1,3kk
- czapke dowodzenia 2kk
- bron ~850dps 2,5kk
- burzotarcze 8kk

kase na to zarobilem głownie sprzedajac dropy, czyli wymieniajac niepotrzebny mi gear, a ze zrobilem to w luksusowych warunkach bez uzerania sie z cziterami z "kanalu trade" to tylko + dla Blizza


No i udowodniłeś, że bez AH się nie da (or że jest to w najlepszym przypadku trudne/nieopłacalne/nudne).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:42 
Cytuj  
Nie da się bo ma się nie dać
bo jest kurwa trudno
bo jest to jebane inferno
4ty jebany poziom trudnosci
nie po to on jest ze by kazdy go przechodzil w blue gearze

zalapales?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:43 
Cytuj  
Problem na tym ,ze kabra i reszta nie mają pojęcia o inferno, tylko fapuja się filmikami z youtube i ragem dzieciaków z forum. Good for them.

Ania Kabra anie Razoth nie mają pojęcia o robieniu postaci w D2. Hammera z runami z taxi hell można było ubrać w 1 dzień trejdując i się użerając ze scamerami. Wystarczyła sosa z tp i tyle. Serio, bardzo hard mode.

@Butch
Oni tego nie rozumieją, bo są ograniczeni.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:47 
Cytuj  
Kupilem "tylko" i wymienia gear za 15 milionow golda. :)
/lol
Pewnie reszte tez kupil tylko ceny ponizej 1 miliona to nie wypisal.


Cytuj:
poza tym inferno mialo byc bardzo trudne i takie jest


Jest trudne ale w zly sposob. Sorry ale ja nie oczekuje po HnS noskillowego gear checku ze zjebanymi hitboxami i giniecie z polowy ekranu mimo tego ze zrobilem unik/uzylem TP. Na takiej zasadzie jest inferno trudne. Dowody sa w necie i jest tego WPIZDU.
Nie oczekuje tez po HnS mechanik ala WoW (enrage) i wpakowania w moby po 50 milionow HP zeby bicie elite packa trwalo 5 minut.
Na takich zasadach jest inferno 'trudne' i jest to w 100% intentional ze strony Blizzarda. Najgorsze design jaki widzielem w HnS a gralem we wszystkie jakie wyszly lacznie z jakimis ruskimi Blood Magic.

Ogolnie inferno to taki raid z WoW robiony solo/w 4 osoby. Pewnie zreszta ta sama osoba designowala 'zasady'.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
@Butch
Oni tego nie rozumieją, bo są ograniczeni.

Jesteśmy ograniczeni dla tego nie rozumiemy, że żeby grać na inferno trzeba najpierw zapuścić dodatkowy program, który pozbiera za nas itemy :p. Ewentualnie kupić itemy na AH od jakiegoś botera czy exploitera.


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 13:49 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:49 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Nie da się bo ma się nie dać
bo jest kurwa trudno
bo jest to jebane inferno
4ty jebany poziom trudnosci
nie po to on jest ze by kazdy go przechodzil w blue gearze

zalapales?


D2 Hell dalo sie przejsc w inferior gearze przy odpowiednnim skillu/znajomosci gry/itd/..
D3 inferno sie nie da bo jest machanika gear checku ala gated raidy z WoW i nie da sie unikac atakow mobow (instagiby i to co pokazalem tutaj: viewtopic.php?p=982421#p982421).

zalapales?

PS. Wystarczy wejsc an dowolne forum o D3 (nawet fansite - Diablofans czy D2incgamers) i poczytac reakcje i opinie ludzi.
Niezbalansowane, cheesy, monotonne, nudne, bad design, .. to sa slowa opisujace inferno - trudne? Not rly.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 13:52 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:49 
Cytuj  
Kurwa
Farma pierwszego aktu nie daje itemów dzięki którym możesz robić drugi. Więc ludzie TYRALI "exploitując" goblina i skrzynki w akcie 3 czy 4.

Dotarło?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:49 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Nie da się bo ma się nie dać


I tym właśnie, udowadniasz, że gra robiona jest pod AH. No ja pierdolę, ile można. :D

zaboleq napisał(a):

Ania Kabra anie Razoth nie mają pojęcia o robieniu postaci w D2. Hammera z runami z taxi hell można było ubrać w 1 dzień trejdując i się użerając ze scamerami. Wystarczyła sosa z tp i tyle. Serio, bardzo hard mode.

.


Tutaj możesz sobie w 1 dzień wszystko kupić, jak masz pieniądze. Pay 2 win.

"Serio, bardzo hard mode."


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Kupilem "tylko" i wymienia gear za 15 milionow golda. :)
/lol
Pewnie reszte tez kupil tylko ceny ponizej 1 miliona to nie wypisal.


Cytuj:
poza tym inferno mialo byc bardzo trudne i takie jest


Jest trudne ale w zly sposob. Sorry ale ja nie oczekuje po HnS noskillowego gear checku ze zjebanymi hitboxami i giniecie z polowy ekranu mimo tego ze zrobilem unik/uzylem TP. Na takiej zasadzie jest inferno trudne. Dowody sa w necie i jest tego WPIZDU.
Nie oczekuje tez po HnS mechanik ala WoW (enrage) i wpakowania w moby po 50 milionow HP zeby bicie elite packa trwalo 5 minut.
Na takich zasadach jest inferno 'trudne' i jest to w 100% intentional ze strony Blizzarda. Najgorsze design jaki widzielem w HnS a gralem we wszystkie jakie wyszly lacznie z jakimis ruskimi Blood Magic.

Ogolnie inferno to taki raid z WoW robiony solo/w 4 osoby. Pewnie zreszta ta sama osoba designowala 'zasady'.


Napisze Ci tyle, Ty znasz inferno z filmików ja gram.
Ja mam radość z gry, Ty z pierdolenia kocopałów na forum.

Co kończy moją dyskusję z Tobą.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:52 
Cytuj  
@placz o AH to pozwole siebie zacytowac bo wiekszosc ludzi ma chyba slaba pamiec z D2 i jak to bylo na ladderku

Cytuj:
W sumie jak pamietam, to tez w D2 zdecydowana wiekszosc itemkow potrzebnych mi do danej postaci dostawalem albo przez spamowanie na chacie ze mam iles tam istow i chce XXX albo zakladalo sie gre o specyficznej nazwie ze cos potrzebuje i ze oferuje cos tam.

duzej roznicy nie widze, tyle ze tu jest prosciej


caly topic jest weak, znowu ludzie przechodza gry na forum :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.