mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 06:02 
Cytuj  
U mnie na laptopie (Asus G53SW) chodzi jak marzenie w maksymalnych detalach w full HD. Na wydajność nie ma co narzekać. W innych grach potrafi być gorzej.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 07:47 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
U mnie beta biega na E8500 i HD6870. Swoją drogą trochę się zawiodłem, widok z jednej stałej kamery pod tym samym kątem z takiej samej odległości ? Który my teraz mamy rok ? 90-ty ?

Mozesz sobie zoomowac widok klawiszem Z :)
Grales kiedykolwiek w Diablo lub diablopodobne gry?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 07:52 
Cytuj  
jak sie zzoomuje Z to d3 wyglada jak wow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 08:18 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
U mnie beta biega na E8500 i HD6870. Swoją drogą trochę się zawiodłem, widok z jednej stałej kamery pod tym samym kątem z takiej samej odległości ? Który my teraz mamy rok ? 90-ty ?


to jedna z zalet tej gry, dobrze ze nie probowali byc nowoczesni

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 12:20 
Cytuj  
Dobrze ze nie próbowali dać opcji, by każdy mógł grać jak chce ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 12:38 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Dobrze ze nie próbowali dać opcji, by każdy mógł grać jak chce ?


Nie da się dogodzić wszystkim.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 14:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak sie zzoomuje Z to d3 wyglada jak wow :)


Widzisz dopiero teraz gry osiągnęły jakość wow, ale dopiero po zrobieniu zooma można podziwiać detale. :)


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 17:19 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Widzisz dopiero teraz gry osiągnęły jakość wow, ale dopiero po zrobieniu zooma można podziwiać detale. :)


No dopiero teraz bo wydają D3 o 5 lat za późno.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 12:55 
Cytuj  
Ale Kabraxisiu czego Ty od nas oczekujesz? że przyznamy Ci rację? Twoje deal with it jest tak zjebane już że mnie mdli jak to czytam.

Nikt nie zmieni zdania już a Ty nadal masz problemy haha stary. Może poszukaj butelek jakiś idź sprzedać, anuż Ci wystarczy by kupić. Żałosne jest to, że próbujesz nam cały czas powiedzieć jakie D3 jest kiepskie tylko że failujesz na tym ogromnie - nikt Cię już słuchać nie chcę tylko odliczamy dni do premiery.

P.S
Dzisiaj też imprezka z ziomkami przy flaszce przed monitorem?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 13:03 
Cytuj  
"Nikt nie zmieni zdania już"

Teraz moze nie, za to z mila checia bede obserwowal narzekanie i placz po premierze. :)
Hype, hype, hype....


"Dzisiaj też imprezka z ziomkami przy flaszce przed monitorem?"

Przynajmniej mam ziomkow i nie musze ich szukac na forum. Polecam.



PS. Jak zrobic trudna gre HnS wg Blizzarda - jebnac bossowi 17 milionow HP z enrage timerem i gear checkiem. LOL welcome World Of Warcraft 2. Jebie bieda i "tanim" poziomem trudnosci od tego inferno az boli.
Czekam zz pojawia sie taktyki na boosow oskryptowanych do bolu jak w WoW (w 130 sekundzie uciekaj z ognia bo dead) - why? Bo oni inaczej nie potrafia.

rzal i bul i nie ma sensu zaprzeczac ze jest inaczej sobciu.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 maja 2012, 13:06 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 13:04 
Cytuj  
Wysuszona riposta. Aż mi w gardle zaschło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 13:11 
Cytuj  
Sob, że też Ci się chce.. mi pogarda przerodziła się w żal a później w obojętności do niego, po prostu takie istotki też muszą żyć i tyle. :)

"deal with it" ™


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 13:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Przynajmniej mam ziomkow i nie musze ich szukac na forum. Polecam.

http://www.youtube.com/watch?v=uEd2oeGckiw

kuzwa kabra zmien plyte, gdzie twoj blog do chuja, ja sie pytam.

btw. ty chyba bedziesz gral w to diablo jednak. lol


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 13:18 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Sob, że też Ci się chce.. mi obsesja przerodziła się w strach a później w podporzadkowanie, po prostu takie istotki jak my też muszą żyć i tyle. :)

"deal with it" ™


Fixed for ya...


"btw. ty chyba bedziesz gral w to diablo jednak. lol"

Bardzo watpliwe bo mniej wiecej na premiere D3 wychodzi duzy patch do PoE wiec bede gral w PoE. Pisalem juz kiedys ze moze przejde D3 dla filmikow czy cos tam, a moze obejrze na YT. Napewno nie bede "gral" w D3 bo to jest gra "przejdz casualku i zapomnij a zostaw u nas w kieszeni 60 euro" a ja na takie gry czasu nie trace.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 13:21 
Cytuj  
Bedziesz gral, bo musisz sypac argumentami na forum przez najblizsze 2 lata jakie D3 jest zjebane ;d

Ja na razie mam totalny zlew na D3, tylko, ze nie hejtuje.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 13:26 
Cytuj  
Ja hejtuje bo profanacje legendy i skurwienie zajebistej marki powinno sie hejtowac.
Nawet sobie nie wyobrazacie ile zla wyrzadzi Blizzard D3 branzy (RMAH) i grom online ogolnie. DLC wycinane z gry w dzien premiery to przy tym maly pikus.
Jesli to gowno osiagnie sukces komercyjny (a osiagnie) to welcome w czasach gier singleplayer z item shopami, DRMami, online only i filozofia P2W na ktorej D3 sie opiera i na ktorej Bllizard zbije kokosy. Do tego 3/4 budzetu w reklame i voila! mamy zajebista gre ala D3, nowy Mass Effect czy jakkokolwiek inna gra EA. /rzyg /rzyg /rzyg....

To sie powinno pietnowac i bede to robil a to ze paru fanbojow jest bezkrytycznych i wychwala pod niebiosa nawet fabule jakby to byl drugi Torment (LOL) to mam na to szczerze wyjebane.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:23 
Cytuj  
legenda i marka to czysta nostalgia nic wiecej , mozna sobie powspominac , ale niedorzeczne jest oczekiwanie ze takie gry wroca niestety

zamiast narzekac Kabraxis pokazalbys ze zachowujesz sie jak dorosly facet i majac na uwadze ze GW2 nie wiadomo kiedy wyjdzie , to kupilbys gre i pogral z ludzmi z forum w D3

nie raz srednia gra dawala mi mnostwo zabawy bo najzwyczajniej w swiecie mialem doborowe towarzystwo - patrz SWTOR

robisz kolo siebie krucjate ale jest ona sztuczna - nie zmienisz niczego i tak naprawde chyba bawia Cie reakcje ludzi bo widac jaki jestes niezdrowo podniecony po kazdej linijce tekstu pod twoim adresem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:38 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja hejtuje bo profanacje legendy i skurwienie zajebistej marki powinno sie hejtowac.
Nawet sobie nie wyobrazacie ile zla wyrzadzi Blizzard D3 branzy (RMAH) i grom online ogolnie. DLC wycinane z gry w dzien premiery to przy tym maly pikus.
Jesli to gowno osiagnie sukces komercyjny (a osiagnie) to welcome w czasach gier singleplayer z item shopami, DRMami, online only i filozofia P2W na ktorej D3 sie opiera i na ktorej Bllizard zbije kokosy. Do tego 3/4 budzetu w reklame i voila! mamy zajebista gre ala D3, nowy Mass Effect czy jakkokolwiek inna gra EA. /rzyg /rzyg /rzyg....

To sie powinno pietnowac i bede to robil a to ze paru fanbojow jest bezkrytycznych i wychwala pod niebiosa nawet fabule jakby to byl drugi Torment (LOL) to mam na to szczerze wyjebane.


Znowu wypisales pare totalnych bzdur, ale nie bede ci ich wymienial bo do ciebie zadne argumenty i tak nie trafiaja. Masz swoj swiat, ok, trzymaj sie tego...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:41 
Cytuj  
Chcesz z mna pograc - gram w PoE. Tylko musisz ogarniac czego wiekszosc na tym forum nei osiagnela wiec watpie ze pogramy razem dluzej niz 20 minut. Bo do pogaduszek to jak ma znajomych a nie gry video. Serio. Gry powstaly aby zaspokajac inne potzreby niz socjalne i robia to (niektore) dalej doskonale.

Musialoby mnie zdrowo pojebac zeby kupic slaba gre, ktora mi sie niepodoba tylko dlatego zeby z kims tam pograc. Jak gram w gry dlatego ze sa dobre a nie dlatego ze gra w nie franek i zoska. Polecam rowniez wyrobic sobie swoj gust i wlasne zdanie a nie leciec jak krowa za stadem.

Pozatym "doborowe toqwarzystwo" hahaha... bitch please. :/

PS. Uprzedzajac pytanie....Tak... mam znajomych, ktorzy beda grali w D3 - i chuj im w dziob niech se graja. To ze ktos ma zjebany gust a ja go przez przypadek znam nie zmusi mnie do kupienia crapu i meczenia sie graniem w niego.


"Znowu wypisales pare totalnych bzdur, ale nie bede ci ich wymienial bo do ciebie zadne argumenty i tak nie trafiaja. Masz swoj swiat, ok, trzymaj sie tego..."

Bede sie tego trzymal a ty dalej sie trzymaj prob wmowienia mi i sobie ze nie mam racji i ze napisalem bzdury ofc bez kontrargumentow... bo ich nie masz m8. Koniec. Kropka.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 14:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Musialoby mnie zdrowo pojebac zeby kupic slaba gre, ktora mi sie niepodoba tylko dlatego zeby z kims tam pograc.


swiete slowa.... Mendol kupuje gry tylko dlatego ze znajomi graja, a gra moze byc najwiekszym crapem, byle tylko jego e-koledzy grali :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.