mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 19:04 
Cytuj  
http://zus.pox.pl/zus/male-firmy-zyskaja-na-reformie-podatkow.htm

po prostu czekac az wyloza papiery na stol a nie srac zarem :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 10:01 
Cytuj  
Pojeździłem trochę po kraju, niegospodarność i rozpierdalnictwo kasy (bo przecież EU "daje") w apogeum. Smutno sobie pobrechtałem jak w wioseczkach na 10 domów (średnia wieku okolice 80-tki) budujemy chodniczki z kostki brukowej. Ale co tam.
Przynajmniej ładnie to trawą zarośnie już za rok. A zaciągnięty kredyt będą spłacać jeszcze prawnuki.

Tczewiak - państwo POlicyjne. Rządy PO-PSL to była Białoruś. My proniemieccy, tamci prorosyjscy. No i nasi kradli więcej, bo białoruś dużo biedniejsza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 10:15 
Cytuj  
przyjechało panisko z UK i zdziwione ,że na wiochach buduje sie chodniki
a skoro sie buduje to pewnie na kredyt- zapytał wójta jak sądze
nie to co w UK gdzie maja swoja kase, i nic nie buduja na kredyt

a wy sie potem dziwicie , że na drugi dzień po głosowaniu nad brexitem najpopularniejsze wyszukiwanie w UK w googlach było - co to jest EU i co daje UK ?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 10:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tczewiak - państwo POlicyjne. Rządy PO-PSL to była Białoruś. My proniemieccy, tamci prorosyjscy. No i nasi kradli więcej, bo białoruś dużo biedniejsza.


Dziecko. Różnica pomiędzy po a pis jest taka jak pomiędzy faszyzmem a nazizmem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 10:43 
Cytuj  
to faszyzm niby aferzył na miliardy a nazizm wcale? :o
to masz odpowiedź dlaczego wciąż wolę nazistów. Zresztą gadam z debilem z piwnicy...

Niahu kiedy ty z piwnicy wyhyniesz, do pracy pójdziesz, podatki zaczniesz płacić, kobietę sobie znajdziesz?


Ostatnio edytowano 28 paź 2016, 10:47 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 10:46 
Cytuj  
Mnie bardziej ciekawi którzy budowali chodniki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 10:49 
Cytuj  
naziści
faszysci to budowali autostrady, jedne z najdroższych na świecie, przy których ~200 polskich firm poszło z torbami bo miliardy euraków gdzieś się po drodze zgubiły (śledztwo umorzone - białoruś style), które już zresztą zaczynają się sypać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 10:56 
Cytuj  
Dziwne, mnie zawsze uczyli, że autostrady budowali naziści.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:10 
Cytuj  
Marku, ale PiS kradnie równie skutecznie. Niczym się kurwa od drugiej kurwy nie różni. No może tym, że PO miało sztuczne cycki i blond włosy, jarała karierowiczów z gównozawodami, a PiS to taka stara kurwa z krzywymi zębami, którą tylko patologia chce.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:19 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Dziwne, mnie zawsze uczyli, że autostrady budowali naziści.


za pożyczone pieniądze i kilkukrotnie zawyżone ceny? Coś nowego - musisz jednak uzupełnić braki w wykształceniu.

OK, tczewiak podsumuj sobie ile nakradło PO i ile nakradł PiS. A potem spróbuj postawić znak równości. Mi nie wychodzi.
Wielokrotnie pisałem, dla mnie rządy PiS to rządy przejściowe ale mimo wielu cech wspólnych i kontynuowania polityki zjebów z PO - przynajmniej mniej kradną. A to już JEST zmiana na plus.
Karierowicze czy patologia (rozumiem, że dla ciebie patologia to tak poniżej 6k na rękę) nie ma znaczenia. Obie grupy prezentują bardzo podobny poziom - drapiąc się do krwi o pierdoły które w sumie ich prawie nie dotyczą i nie zwracając uwagi na to co udaje sie rządom przepchnąć tuż za ich plecami, w tym wałów na miliardy za "panowania" PO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:27 
Cytuj  
Serio - nie widzisz tego TKM, obsadzania każdej spółeczki od wielkich do najmniejszych swojakami bez kompetencji?
Obstawiam, że pisowi przez 4 lata uda się zajebać tyle, ile po kradło przez 6 lat. Po prostu inne sposoby wyprowadzania hajsu z budżetu, ale nadal jest to rozgrabianie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Serio - nie widzisz tego TKM, obsadzania każdej spółeczki od wielkich do najmniejszych swojakami bez kompetencji?
Obstawiam, że pisowi przez 4 lata uda się zajebać tyle, ile po kradło przez 6 lat. Po prostu inne sposoby wyprowadzania hajsu z budżetu, ale nadal jest to rozgrabianie.



widzę, ale to nie jest różnica. To cecha wspólna. PO robiło dokładnie to samo, ba każdy poprzedni rząd robił to samo.

Jeżeli chodzi o wyprowadzanie kasy z budżetu to PiS nie ma szans nawet się zbliżyć do rekordzistów z PO, chociażby z powodu cały czas nieprzychylnych mediów które patrzą PiSowi na ręce, a które pomagały tuszować i zamiatać pod dywan złodziejstwa poprzedników.
I mamy drugi plus obecnej sytuacji: media które patrzą rządzącym na ręce, a które zapomniały o swojej "funkcji" podczas poprzednich dwóch kadencji.

Nie mówię i nigdy nie mówiłem, że PiS to wymarzone rządy, ale mówiłem wielokrotnie, że nie wyobrażam sobie kolejnych 4 lat rządów PO w naszym kraju. Sam powinieneś być świadom, że kolejne 4 lata bezczelnego okradania oraz proeuropejskiego braku wyobraźni i nieliczenia się z kosztami, byłoby o wiele gorszą opcją niż 500+ czy zakaz handlu wielkopowierzchniowego w niedzielę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:47 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Serio - nie widzisz tego TKM, obsadzania każdej spółeczki od wielkich do najmniejszych swojakami bez kompetencji?
Obstawiam, że pisowi przez 4 lata uda się zajebać tyle, ile po kradło przez 6 lat. Po prostu inne sposoby wyprowadzania hajsu z budżetu, ale nadal jest to rozgrabianie.



haha, dokładnie, rzucili się jak wygłodniały pies na kości, wójt Bzdziewa Dolnego staje się Prezesem - Polish dream stał się rzeczywistością od momentu dojścia PiS do władzy, przebijają nawet PSL swoją zachłannością :lol:

im dłuższej trwa ich kadencja, tym bardziej widać, że nie zależy im na reformach funkcjonowania państwa (jakie przeprowadzili?) a na kupieniu elektoratu i zagarnięciu 100% władzy, żeby móc swobodnie dystrybuować pieniędzmi podatników na własne potrzeby i do własnych celów.


Ostatnio edytowano 28 paź 2016, 11:49 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Serio - nie widzisz tego TKM, obsadzania każdej spółeczki od wielkich do najmniejszych swojakami bez kompetencji?
Obstawiam, że pisowi przez 4 lata uda się zajebać tyle, ile po kradło przez 6 lat. Po prostu inne sposoby wyprowadzania hajsu z budżetu, ale nadal jest to rozgrabianie.



widzę, ale to nie jest różnica. To cecha wspólna. PO robiło dokładnie to samo, ba każdy poprzedni rząd robił to samo.

Jeżeli chodzi o wyprowadzanie kasy z budżetu to PiS nie ma szans nawet się zbliżyć do rekordzistów z PO, chociażby z powodu cały czas nieprzychylnych mediów które patrzą PiSowi na ręce, a które pomagały tuszować i zamiatać pod dywan złodziejstwa poprzedników.
I mamy drugi plus obecnej sytuacji: media które patrzą rządzącym na ręce, a które zapomniały o swojej "funkcji" podczas poprzednich dwóch kadencji.

Nie mówię i nigdy nie mówiłem, że PiS to wymarzone rządy, ale mówiłem wielokrotnie, że nie wyobrażam sobie kolejnych 4 lat rządów PO w naszym kraju. Sam powinieneś być świadom, że kolejne 4 lata bezczelnego okradania oraz proeuropejskiego braku wyobraźni i nieliczenia się z kosztami, byłoby o wiele gorszą opcją niż 500+ czy zakaz handlu wielkopowierzchniowego w niedzielę.


Nie sposób się nie zgodzić z powyższym.
Misiewiczowanie to cecha wspólna wszystkich rządów od kiedy sięgam pamięcią.


A w temacie wkurwu(tak z przymrużeniem oka :lol: )

Obrazek


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:52 
Cytuj  
i jeszcze jedno co do uczciwości PiS, słyszeliście o jakimkolwiek postępowaniu przeciwko komukolwiek kto wyprowadzał sprytnie kasę przez przetargi, różne kreatywne usługi etc.?


to dlatego, że te osoby zmieniły szefa, takie umiejętności są dzisiaj w cenie bardziej niż w czasach SLD :D

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:56 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
im dłuższej trwa ich kadencja, tym bardziej widać, że nie zależy im na reformach funkcjonowania państwa (jakie przeprowadzili?) a na kupieniu elektoratu i zagarnięciu 100% władzy, żeby móc swobodnie dystrybuować pieniędzmi podatników na własne potrzeby i do własnych celów.


Zgadzam się, to jest niestety bardzo realne zagrożenie. Mityguje to postawa mediów wiodących w jakimś stopniu, aczkolwiek niedostatecznie, bo niestety media te skompromitowały się chroniąc wcześniej układ rządzący.

Co do reform, to to się nie liczy? Jak rozumiem, to już na pewno się pojawi?
Jeden podatek pobierany u źródła
Wreszcie likwidacja gimnazjów


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 28 paź 2016, 12:02 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 12:02 
Cytuj  
To nie kwestia umiejętności, to kwestia chęci. Umiejętności wręcz przeszkadzają.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 12:15 
Cytuj  
W ogóle się nie spodziewałem :lol: :lol:
http://www.tvp.info/27502515/polska/wsi ... u-tvpinfo/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 12:26 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Co do reform, to to się nie liczy? Jak rozumiem, to już na pewno się pojawi?
Jeden podatek pobierany u źródła
Wreszcie likwidacja gimnazjów


a reforma podatkowa nie została przesunięta z 2018 na 2019 ? :lol:

obawiam się, że realnie skończy się na niebieskiej teczce przed wyborami, obym się mylił!

likwidacja gimnazjów to jedno, a my potrzebujemy kształcenia technicznego i zawodowego wzorowanego na niemieckim, dla mnie likwidacja gimnazjów to przesuwanie ze środka na lewo i prawo (do podstawówek i liceów), a nie reforma.

ps. pojawiła się informacje o gwarancjach zatrudnienia dla nauczycieli gimnazjów

Spoiler:


Ostatnio edytowano 28 paź 2016, 12:45 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 12:41 
Cytuj  
Ale chyba właśnie odbudowa szkolnictwa zawodowego też jest podnoszona?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.