mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2070, 2071, 2072, 2073, 2074, 2075, 2076 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 22:26 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a skąd takie info- zacytuj cały artykuł albo coś...

Mnie dziwi że ciebie dziwi, zresztą wytwittował dzisiaj że "Rozmawialem dzis z @GuyVerhofstadt i wspolnie ustalismy ze lepszym terminem debaty w PE o Polsce bedzie 14.12", a znając richarda to faktycznie jak niosą plotki mógł wytworzyć twitta chwaląc się o tym że to jego dzieło z tą debatą 13 tak samo jak jego dzieło przesuniecie na 14 :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 22:30 
Cytuj  
czyli sam to wymyśliłeś
nigdzie nie było ,że mnie to dziwi- pytałem skad info
nie to że bronie Petru bo faktycznie nie ma kogo bronić, ale niby"cytowac" coś co nie jest prawda a pasuje to władzy jest ....

embe jak qrwa nisko upadłeś

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 22:38 
Cytuj  
Cytowałem ale zrobił się spory szum koło tego i znikło dziwnym trafem ale mimo to richard nadal pakuje się w ten temat kolejnymi twittami, ja tam wierzę w potencjał błaznów z n, ty nie i tego nie zmienimy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 23:21 
Cytuj  
Przecież to info podawała PAP, potem Riczi dementował "że on przecież nie ma ludzi w Europarlamencie". A potem z tymi nieistniejącymi ludźmi z ALDE przesuwają terminy. Podobną melodię już grali wcześniej.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 23:53 
Cytuj  
o tu coś o tym :lol:
https://www.facebook.com/Lemingopedia/p ... =3&theater


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 23:56 
Cytuj  
No to już wiemy czym inspirowano się w kodzie przy przygotowywaniu odezwy do narodu na protest 13 grudnia.

"Ojczyzna nasza znalazła się nad przepaścią. Dorobek wielu pokoleń, wzniesiony z popiołów polski dom ulega ruinie. Struktury państwa przestają działać. Gasnącej gospodarce zadawane są codziennie nowe ciosy. Warunki życia przytłaczają ludzi coraz większym ciężarem. Przez każdy zakład pracy, przez wiele polskich domów, przebiegają linie bolesnych podziałów. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści - sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji. Strajki, gotowość strajkowa, akcje protestacyjne stały się normą. Wciąga się do nich nawet szkolną młodzież. Wczoraj wieczorem wiele budynków publicznych było okupowanych. Padają wezwania do fizycznej rozprawy z "czerwonymi", z ludźmi o odmiennych poglądach. Mnożą się wypadki terroru, pogróżek i samosądów moralnych, a także bezpośredniej przemocy"


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 12:53 
Cytuj  
Cytuj:
Skoro skazany przebywał poza Gdańskiem to czekałem aż przyjedzie. Nie mogłem za nim jechać do Krakowa. Zimą nie mogłem spotkać się z Marcinem P., gdyż były opady śniegu.
Kurator Lipski o obiektywnych problemach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 14:19 
Cytuj  
Niezaleczona trauma komunizmu

Cytuj:
Pomieszanie sensów

Dlaczego spór o dziedzictwo komunizmu wybucha akurat teraz? Sprawa oczywiście wydaje się banalna - na naszych oczach trwają ostatnie akordy wojny pokolenia postsolidarnościowego z postkomunistami, którzy w międzyczasie zdążyli kilkakrotnie zmienić szeregi i polityczne barwy. Dlatego często sami gubią się, z jakiej pozycji i kogo atakować. Byli działacze pierwszej „Solidarności” stoją ramię w ramię z PZPR-owskimi decydentami. Byli PZPR-owscy działacze nawołują do rozliczenie współpracowników SB. Jedni drugich nienawidzą często bardziej niż oprawców z epoki stanu wojennego. Czy ktoś to potrafi jeszcze zrozumieć? Czy Polska musi być skazana na chocholi taniec wokół przeszłości, która już dawno powinna być rozliczona i zamknięta?


No właśnie, rozliczyć wreszcie tych komuszków, na drzewach już liści dawno nie ma. Tylko smród sprzed lat się ciągnie za Polską. Pakować tą całą "elitę" w kibitki i jazda za Ural. Sędziowie, prokuratorzy, partyjni, generałowie, SB-cy, ZOMO-wcy, agenci, konfidenci - wszyscy won z tąd. Siedzą kurwy na dupach i biorą po 8k emerytury a dla nas szykują "emerytury obywatelskie" 1k - żeby zdechli, w dupę ich mać!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 14:27 
Cytuj  
wiecej takich dziennikarzy bym sobie zyczyl:

http://prostozmostu.net/news/piasecki-ostro-o-obroncach-obywateli-rp-poczekam-az-ktos-bedzie-blokowal-marsz-kodu-wyklad-baumanna-i-spotkanie-opozycji


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 15:49 
Cytuj  
Oni nie tylko nie zdechną, oni mają "czyste" dzieci ustawione na kluczowych pozycjach IIIRP.
Ćwierć wieku temu trzeba było wieszać, teraz to chuj warte.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 16:04 
Cytuj  
Chyba każdy powinien sobie zadać pytanie dlaczego dopiero teraz i dlaczego jest to atakowane, sprawa niby oczywista, a jednak spory opór plus ferment medialny, jaruzelski i kiszczak to symbole demokratycznych zmian obecnej opozycji :lol: kur... nie może być większej komedii.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 16:10 
Cytuj  
Jebać bolszewię.
https://www.facebook.com/witold.jurasz. ... 6884357692


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 16:17 
Cytuj  
tak embe wiemy
dopiero teraz bo wreszcie u władzy znaleźli się wybrańcy narodu

trochę zapominasz ,że :
- PIS rządził 2005-2007- wtedy nic z tym nie zrobił
- robi super porządki , ale jakoś nie rusza prokuratorów, sędziów itp

dodatkowe pytanie- byłes na jakimś wyjeżdzie w Korei Pn ostatnio ( jakies szkolenie firmowe albo coś) ?
sposób pisania- pytanie niby retoryczne, delikatna podpowiedź- sprawa oczywista
powołanie się na 2 sprawców stanu wojennego i dopisek ,że to symbole opozycji

ale ci qrwa odbiło
albo mają na ciebie nielichego haka, albo wreszcie dorwałeś się do niezłego koryta

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 16:20 
Cytuj  
Możliwe że koalicjanci blokowali, nie wiem, PO przecież też dopiero w drugiej swojej kadencji ruszyło emerytury komuchów.
Ty zamiast się cieszyć to tu pierdoły wypisujesz.

( mam ci wklejać te symbole obłapiające się z opozycjonistami, serio nie wygooglasz sobie sam ? )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 16:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
Chyba każdy powinien sobie zadać pytanie dlaczego dopiero teraz


embe napisał(a):
PO przecież .... ruszyło emerytury komuchów.


tak teraz wyglądają twoje posty- manipulacje, kłamstwa ( cytowanie rzeczy , które gdzieś tam były , ale już nie ma , tak jak słynne wiem , ale nie powiem )

żal mi cie że musisz to robić

embe napisał(a):
( mam ci wklejać te symbole obłapiające się z opozycjonistami, serio nie wygooglasz sobie sam ? )

tak wklej mi coś takiego jak Kiszczak lub Jaruzelski obejmują się z dzisiejszymi opozycjonistami

ja nie bronie opozycjonistów
Schetyna, Petru czy Kijowski to nie moja bajka - to tylko dla ciebie i tobie podobnych posty przeciwko wybranej przez suwerenna obecnej władzy oznaczają ,że popiera sie te opozycję, nie to po prostu krytyka postępowania władzy i tyle

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 17:22 
Cytuj  
Bardzo ładna realizacja marszu kod przez TVN, samochód z kamerami na czele, dźwiękowcy podłączeni, duży plus za organizacje bo pisowcy mają tylko okrzyki i trąbki :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 18:02 
Cytuj  
ile milionow bierze udzial w marszu kodu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 18:05 
Cytuj  
mhmm... twoje kompleksy przeradzają się w obłęd, kup sobie moherkową czape i możesz śmiało dołączyć do obalania pisu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 18:07 
Cytuj  
Ale trzeba przyznać że ładną mają organizacje i oprawę, chyba zaczęli iść w jakość, a nie ilość, to da lepsze efekty, nawet brednie o nadchodzącym stanie wojennym robią wrażenie piorunujące np na lordypie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 18:13 
Cytuj  
http://pikio.pl/kiszczak-i-jaruzelski-s ... komentuje/
długo trzeba było czekać w "wolnej Polsce" ;)

No i jak zawsze niezawodny idol mas pośpieszył z komentarzem
https://www.youtube.com/watch?v=Yn4HwdU2RCM


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2070, 2071, 2072, 2073, 2074, 2075, 2076 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.