mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2083, 2084, 2085, 2086, 2087, 2088, 2089 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 00:07 
Cytuj  
Jej mąż Andrzej Przyłębski niedawno został ambasadorem w Niemczech, jego kariera zależy więc wprost od rządu PiS.

Nawet nie chce mi się tego komentować. Już nie ma sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 08:49 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Jej mąż Andrzej Przyłębski niedawno został ambasadorem w Niemczech, jego kariera zależy więc wprost od rządu PiS.

Nawet nie chce mi się tego komentować. Już nie ma sensu.


Wspaniale, ze odkryles wzajemne powiazania w swiecie polityki.

Przed dyktatura PIS przy obsadzaniu stanowisk pod uwage brana byla tylko uczciwosc i fachowosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 09:54 
Cytuj  
http://telewizjarepublika.pl/wehikul-cz ... 42276.html

"To jest rzecz nieprawdopodobnie groźna! prawo, organizatorzy demonstracji zablokowali jeden z istotnych elementów władzy państwa polskiego! W środku był premier, ministrowie… To przekroczenie normalnej, zdrowej zasady prawa do demonstracji - stwierdził ówczesny prezydent."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 10:19 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
lordyp napisał(a):
Jej mąż Andrzej Przyłębski niedawno został ambasadorem w Niemczech, jego kariera zależy więc wprost od rządu PiS.

Nawet nie chce mi się tego komentować. Już nie ma sensu.


Wspaniale, ze odkryles wzajemne powiazania w swiecie polityki.

Przed dyktatura PIS przy obsadzaniu stanowisk pod uwage brana byla tylko uczciwosc i fachowosc.



przeciez rzeplinski to byl jedyny sluszny kandydat ludu, bez powiazan :)

jakos jak wczensiej kazdy mowil ze tk jest polityczny to byly krzyki oburzenia a tutaj zdziwienie ze sedziow tk wybieraja PARTIE POLITYCZNE. moga se wziasc i wujka zenka oby tylko spelnial warunki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 10:24 
Cytuj  
Tylko, że Rzeplinski stał kilka poziomów wyżej niż Przylebska pod względem niezależności i kompetencji. Ale dla ciemnego ludu może wyglądać na to samo .


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 10:25 
Cytuj  
Obaj przeczytajcie artykuł, który wkleiłem. Może wtedy zrozumiecie sens mojego posta- "niezależny" prezes TK uzależniony od posadki męża - tu nie chodzi o zwykłe już załatwienie stołka mężusiowi, siostrze, wujkowi.
No ale dobrze jest napisać : bo PO ....

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 10:51 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tylko, że Rzeplinski stał kilka poziomów wyżej niż Przylebska pod względem niezależności i kompetencji. Ale dla ciemnego ludu może wyglądać na to samo .


a co maja kompetencje do wyrokow politycznych? niezaleznosc, ty dalej w to wierzysz? nawet moj syn mnie pyta czy mikolaj napewno istnieje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 10:56 
Cytuj  
W sumie szkoda klawiatury na ciebie , bo rozumujesz na najprostszym poziomie. Zastanów sie przez święta nad przypadkiem, gdzie sędzia wybrany dostaje także poparcie opozycji, a tak było wiele razy w przeszłości. Praca domowa. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 11:34 
Cytuj  
ty chyba popierdolony jestes jak na swieta myslisz o polityce. poziom niaha.

ty dalej swoje ze "nasze" biale jest najlepsze a ich "czarne" jest zawsze czarne i najgorsze. to jak sobie w koncu uswiadomisz, ze istnieje cos takiego jak szare to wrocimy do dyskusji. a skoro juz tak bardzo lubisz spedzac swieta na rozkminianiu polityki (polecam spotkania z niahem) to moze poczytaj o tym jak uw/po probowala wsadzac rzeplinskiego gdzie sie tylko dalo no i w koncu sie udalo na sedziego. no ale jak zostal sedzia to sie uniezaleznil i odpolitycznil a kumplom pokazal srodkowy palec. tak tak tor :) twoje jednotorowe, proste myslenie jest takie slodkie ale powiem ci ze nawet zazdroszcze bo jeszcze duzo przed toba do poznania. wesolych swiat :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 11:52 
Cytuj  
Ciekawe ile jeszcze kwiatków tego typu wyjdzie na światło dzienne? :

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=1184ec

Jeśli 2 z osób , które rzekomo liczyły głosy wcale ich nie liczyło to jak oni to policzyli? :)
Zaczyna mnie coraz bardziej zastanawiać co oni tam w tym budżecie mieli, że tak szybko chcieli go przepchnąć- np ile milionów dla Ojca Dyrektora? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 12:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ty chyba popierdolony jestes jak na swieta myslisz o polityce. poziom niaha.

ty dalej swoje ze "nasze" biale jest najlepsze a ich "czarne" jest zawsze czarne i najgorsze. to jak sobie w koncu uswiadomisz, ze istnieje cos takiego jak szare to wrocimy do dyskusji. a skoro juz tak bardzo lubisz spedzac swieta na rozkminianiu polityki (polecam spotkania z niahem) to moze poczytaj o tym jak uw/po probowala wsadzac rzeplinskiego gdzie sie tylko dalo no i w koncu sie udalo na sedziego. no ale jak zostal sedzia to sie uniezaleznil i odpolitycznil a kumplom pokazal srodkowy palec. tak tak tor :) twoje jednotorowe, proste myslenie jest takie slodkie ale powiem ci ze nawet zazdroszcze bo jeszcze duzo przed toba do poznania. wesolych swiat :)


Właśnie ci napisałem "o szarym", ze nie ma znaku równości między tym co zrobił PiS , a inne rządy wcześniej ale nie ogarnales. I ja nie myśle o polityce w ogóle ale prostuje myślenie podlaskich wyborców.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 13:35 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Jeśli 2 z osób , które rzekomo liczyły głosy wcale ich nie liczyło to jak oni to policzyli? :)


"Głosy w Sali Kolumnowej podczas 33. posiedzenia Sejmu były liczone przez ośmiu posłów sekretarzy. Dwóch do tego wyznaczonych się nie stawiło" - napisał marszałek Sejmu na Twitterze.

+ Jaroslaw o zarzutach opozycji - "To nieprawda."

I wszystko jasne, mozna spokojnie dalej molestowac karpia na wigilie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 14:16 
Cytuj  
Właśnie też to przeczytałem i muszę stwierdzić, że bardzo mi ulżyło.
Skoro prezes powiedział , że to nieprawda to wszystko jest w porządku. A już te komuchy i oderwani od koryta chcieli nam wmówić nieprawdę i dalej jątrzyć.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 14:57 
Cytuj  
http://telewizjarepublika.pl/wielki-suk ... 42315.html
co oni tam palą :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 14:59 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Właśnie też to przeczytałem i muszę stwierdzić, że bardzo mi ulżyło.
Skoro prezes powiedział , że to nieprawda to wszystko jest w porządku. A już te komuchy i oderwani od koryta chcieli nam wmówić nieprawdę i dalej jątrzyć.


Imperator NIGDY nie klamie. Bo po co??

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 15:27 
Cytuj  
@tor
Przypominam tobie, że rzepliński bronił wpieprzania się kk do Polskiego prawa.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 16:09 
Cytuj  
Te polityczne wyroki TK to które niby?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 16:15 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Te polityczne wyroki TK to które niby?


Te ktore sa nie na reke milosciwie nam panujacym.... duhh

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 16:36 
Cytuj  
Nie wiem, pytam się bo co chwila czytam insynuacje albo otwarte zarzuty, że dotychczasowi sędziowie TK byli pieskami partii, która ich wybierała.

Podoba mi się też wyzywanie od lewaków człowieka któremu papież za zasługi dla Kościoła przyznał najwyższe odznaczenie jakie może otrzymać osoba świecka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 16:58 
Cytuj  
Franciszka tez nazywaja lewakiem wiec bym sie az tak nie przejmowal jaka terminologia jest uzywana w sporze politycznym wszystko dziala wg zasady kto nie z nami ten przeciw :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2083, 2084, 2085, 2086, 2087, 2088, 2089 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.