mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 19:09 
Cytuj  
co za dresik


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 19:10 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
Mark24 napisał(a):
rotfl Bullet i kto tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem - debil Bullet.
Ja tylko brechtam z lewackich nielogicznie elokwentych postów torbledy - ślepy jak Łysek. Ciekawe jak by rozpaczał nad sytuacją gdyby Sawicka nie była z PO.. "klęska polskiego sądownictwa!!!"
Sawicka powinna siedzieć w pierdlu ale koledzy po fachu skutecznie ją wybronili. Co imho jest totalną kpiną z polskiego sądownictwa. Winę udowodniono w 100%, ale sposób w jaki to zrobiono był nieodpowiedni -> i doszliśmy do nonsensu, że winna nie jest winna.
Osobiście uważam, ze każdy sposób w tym prowokacja powinien być dozwolony. Przynajmniej w stosunku osób zajmujących państwowe wysokie stanowiska. Bo po pierwsze taka osoba powinna być krystalicznie czysta - lub powinno się do tego dążyć. Więc nie widzę przeciwskazań, jak komuś przeszkadza - niech idzie np. na ksiedza lub kucharza.

A aktualnie PO może sobie zmienić nazwę na Bezczelni i Bezkarni. W dupie mają zasady logiki, w dupie mają to jak odbierze to społeczeństwo, identycznie jak okupant rosyjski jeszcze 30 lat temu. Oni są kuźwa ponad wszystkimi a za sobą mają totalnych idiotów z klapkami na oczach jak torblednam.


ziew jak chuj, przyzwyczajony już jestem do tego forumowy omnibusie (że pierdolisz kocopały), ładnie zaagrowałeś także coś w tym co napisałem być musi :D Bez odbioru i daruj sobie swoje słodkie pierdzenie, nie robi mi to, cya


Yo, fajny jesteś, like totally! Wjechałeś, coś popierdziles bez żadnych konkretów, i git!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 20:24 
Cytuj  
Generalnie każdy urzędnik/poseł, który przyjmie łapówkę powinien być nagradzany kulką w łeb i kasacją majątku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 20:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W radiu dzisiaj mowili, ze w Polsce nie ma takiego czegos, ze jak dowody zdobywa się po czesci bezprawnie, to orzeka sie ,ze ktos jest niewinny.

Chodzi o to, czy nielegalnie uzyskane dowody mogą stanowić dowód winy oskarżonego w postępowaniu karnym. Obok nich mogą istnieć dowody uzyskane po bożemu na podstawie których i tak będzie można skazać.
W USA nie mogą, o czym wie każdy kto oglądał jakikolwiek serial/film o policjantach, złodziejach i prawnikach. W Polsce nie jest to jasno wyrażone w przepisach, a w doktrynie i orzecznictwie występują różne poglądy na ten temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 20:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Generalnie każdy urzędnik/poseł, który przyjmie łapówkę powinien być nagradzany kulką w łeb i kasacją majątku.

Długo czekać nie trzeba było, jest i gimbaza od Korwina. Flames są już tak przewidywalne, że chyba czas zostawić nefajfusowi i idiocie z uk jako tablicę radiomaryjnych ogłoszeń.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 20:54 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Długo czekać nie trzeba było, jest i gimbaza od Korwina. Flames są już tak przewidywalne, że chyba czas zostawić nefajfusowi i idiocie z uk jako tablicę radiomaryjnych ogłoszeń.

Gimbaza to cię jebie w dupsko, co sprawia ci frajdę. Ja akurat ani w gimnazjum nie byłem, ani korwinowcem nie jestem =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 20:56 
Cytuj  
Hoho, ale zawsze jest zabawnie jak przybiegasz zaprzeczać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 20:57 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Chodzi o to, czy nielegalnie uzyskane dowody mogą stanowić dowód winy oskarżonego w postępowaniu karnym. Obok nich mogą istnieć dowody uzyskane po bożemu na podstawie których i tak będzie można skazać.
W USA nie mogą, o czym wie każdy kto oglądał jakikolwiek serial/film o policjantach, złodziejach i prawnikach. W Polsce nie jest to jasno wyrażone w przepisach, a w doktrynie i orzecznictwie występują różne poglądy na ten temat.

true, z tym, ze takie praktyki, ktore u nas ponoc nie są po bożemu, w usa są ok, wiec bylaby pewnie tam (tez) skazana.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 20:58 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Hoho, ale zawsze jest zabawnie jak przybiegasz zaprzeczać.

A mało zabawne są już twoje wypowiedzi. Są tak idiotyczne, że to jakaś masakra. Jak można w ogóle stawać w obronie kogokolwiek, kto brał łapówki?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 21:01 
Cytuj  
Wskaż gdzie bronię Sawickiej albo idź z mareczkiem dekorować mieszkania. Banda nieuków co tekstu pisanego nie rozumie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 21:28 
Cytuj  
Twierdzisz, że nie należy się kula w łeb za przyjmowanie łapówek. Dekorować nie mogę - kompletnie bym się w tym nie odnalazł.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 21:45 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 21909.html

Za to w USA nie można oznaczać opakowań z GMO.

Regulacja, KURWA!

;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 kwi 2013, 21:49 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2013, 21:45 
Cytuj  
Niah napisał(a):
co za dresik


http://www.youtube.com/watch?v=8sZpNybt6jQ

thx :wink:

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 00:35 
Cytuj  
Z drugiej strony, to chyba nawet bardziej pojebane niż w Polsce, czy w ogólnie "normalniejszych" regulacjach UE.

http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-ma ... r-22308165

No ja pierdole, Marek, co wam pojebało?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 07:59 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wskaż gdzie bronię Sawickiej albo idź z mareczkiem dekorować mieszkania. Banda nieuków co tekstu pisanego nie rozumie.


Bronisz bronisz idiotyczny lewaku - nie bezpośrednio (bo pewnie bałeś się zostać wyśmiany) - pierwszy post, gdzie nie wyrażasz oburzenia że Sawicka której wina nie podlega jakiejkolwiek dyskusji została przez POowski sąd uniewinna. Kara za branie łapówek - wyrzucenie z partii -ROTFL? Powinna gnić w pierdlu, a tobie "jej nie szkoda" - no faktycznie... Ciekawe czy nie szkoda by Ci było seryjnego mordercy..
Za to wręcz unosisz się atakując działania służb wewnętrznych kraju - które sprowokowały Sawicką. Prowokacja to normalne dzialanie Policji czy innych sluzb, w tym przypadku oczywiscie bylo wymierzona w konkretna osobe z konkretnej partii, co pewnie nie powinno miec miejsca - nie zmienia to jednak faktu, ze samo dzialanie przynioslo dowody winy, i 'ofiara' powinna zostac za to skazana. Rownolegle powinni byc ukarani ci sledczy, ktorzy poddali sie wplywom politycznym.
Zresztą dyskusja z debilem twojego pokroju dla którego każdy kto nie popiera idiotycznych bezprawnych/bezczelnych działań PO z klapeczkami na oczach jest moherem nie ma najmniejszego sensu. Ta nieskażona myślą wata w twojej głowie jest tak sprana przez media, że jedyne co potrafisz to powtarzać "mainstreamowe" teksty z TVNu.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Banda nieuków co tekstu pisanego nie rozumie.


raczej debil, który myli myśląc, że ma do czynienia z bandą nieuków.



Nefastus napisał(a):
Z drugiej strony, to chyba nawet bardziej pojebane niż w Polsce, czy w ogólnie "normalniejszych" regulacjach UE.

http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-ma ... r-22308165

No ja pierdole, Marek, co wam pojebało?


To jest EU - nie wracaj Nefastus bo się przestraszysz. Socjalistyczny masakratycznie zbiurokratyzowany pelen idiotycznych nikomu niepotrzebnych ustaw kolchoz, gdzie kazdy kraj patrzy jak tu jak najmniej dac od siebie i jak najwiecej ze wspolnej kasy wyrwac. Aktualnie każdy kradnie i grabi ze wspólnej kasy ile się da, a kilkaset tysięcy biurokurw zajmuje się takimi idiotyzmami za m.in. moje podatki. Ja juz w EU nie wierzę - tylko patrzeć jak to wszystko pięknie pierdolnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 18:42 
Cytuj  
http://www.globalrichlist.com/ sprawdz jak jestes bogaty :P

http://www.sadistic.pl/rasistowski-skecz-vt194018.htm rasistowski skecz, kiedy pierwsze pozwy?


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 23:25 
Cytuj  
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 0747_o.jpg

Tylko przypominam ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2013, 23:57 
Cytuj  
"Reputacji politycznej nie buduje się na środkach, lecz na efektach."

Niccolò Machiavelli

Dlatego gardzę polskimi politykami. Jedyne co potrafią to szczyżenie baranów i obiecywanie motłochowi gwiazdki z nieba.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2013, 00:19 
Cytuj  
+1 z Machiavelli'm, to był jeden z bardziej realnych ludzi, mimo, lub bardziej swoich czasów... i dzisiejszych.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2013, 00:24 
Cytuj  
Jego rady są jak najbardziej aktualne.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.