mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 10:34 
Cytuj  
Mialem na mysli marka i nefastusa ;]
Rzeznik, byc moze cos w tym jest.

moze tu sie lepiej przeprowadzic http://filmin.pl/video/9AD2OKHOHR8N/Woj ... C5%BCungli ;]


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 10:43 
Cytuj  
Po sobie wiem, ze tak jest.
Nie wsrod wszystkich, bo spora czesc ma wyjebane na to co sie w PL dzieje, ale ludzie ktorzy sie interesuja, maja wkurw podwojny...szczegolnie po Smolensku. Im dalej w las, tym mocniej sie scyzoryk w kieszeni otwiera.

A Boso ostatnio zaczalem ogladac i polecam 8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 10:44 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):

moze dlatego, ze widza jak to by moglo wygladac i wkurwia takie cos podwojnie...


Jak dokładnie mogło to wyglądać bo jestem ciekawy? Po 20 latach od upadku komuny mogliśmy mieć drugą Skandynawię? Bo chyba tylko tam jest jednocześnie wysoka kultura polityczna i odpowiedni poziom życia. Poza tym są oczywiście bogate kraje, ale politycy są podobnie zjebani. Plus, że nie mają sowieckiej okupacji przez ponad 40 lat i "dobrodziejstw" komunizmu w historii. Dobrobyt tworzyli ludzie, a nie rządy. Wystarczy przykład Chin przeżartych nepotyzmem i korupcją, nieudolnymi kacykami. Reforma Xiaopinga, wolny rynek i przedsiębiorczość obywateli zdziałała mimo to cuda. Pierwsze pokolenie biznesu w wolnej Polsce to byli ludzie z poprzedniego systemu, bo tylko oni mieli odpowiednie układy i wiedzę. Mam wrażenie, że potem mieliśmy tylko nieudaczników, którzy uciekli na zmywak albo zasilili szeregi bezrobotnych.

Polska tradycja marudzenia ftw. Po co coś robić, lepiej mówić że tylko UFO skonstruowane przez Tuska wyjaśnia śmierć Petelickiego i tym podobne bzdety. Rozczaruję Was, bo czy będzie Tusk czy Kaczyński nic się tutaj w najbliższych latach nie zmieni. To jest obecnie maks na co stać ten naród. Nie wykształciły się elity wolne od mentalności postkomunistyczno-solidarnościowej. Zamiast postępu, reform, koncentracji na gospodarce gawiedź woli dyskusje co Grodzka ma w gaciach, chrześcijańskiej tradycji, honorze Polaka itp. pierdach. I to im politycy serwują.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 10:52 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak dokładnie mogło to wyglądać bo jestem ciekawy?


Lepiej.
Wybacz, ze tak krotko odpowiadam, ale wydaje mi sie, ze mielismy tu juz jakas taka dyskusje i watpie, zebysmy mogli dosjc do czegos nowego.
Aczkolwiek, zgadzam sie w jednym, powinnismy sie skupic na gospodarce.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 3 maja 2013, 10:58 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 10:57 
Cytuj  
Nie chcialbym drugiej skandynawii, dla mnie Ci ludzie są absurdalni :P

Zbyt "odpowiedzialni" i chronia takich brejwików itp.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 11:03 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Highlander napisał(a):
troche to smieszne/dziwne , ze najwiecej psioczą tu osoby nie mieszkajace w Polsce...

Akurat Mark kraj ma w dupie, ale embe chyba nie. Ja sam kraj kocham, ale chyba stąd wypierdolę, aby złamanego grosza nie oddać rudej kurwie i beneficjentom obecnego stanu prawnego.



z tego co piszesz Tczewiak to kraj masz w dupie nawet bardziej niz ja. I wyjasnij mi dwie rzeczy:
1. dlaczego psioczy - oba dzisiejsze posty to newsy z polskiej prasy - a konkretnie z wyborczej
2. co dla Ciebie oznacza "kraj" - lewacka klika, stado bezmozgich lemmingow przytakujacych wodzowi jak w jakims narkoleptycznym transie? Konstruktywna krytyka aktualnego rzadu swiadczy o tym, ze kraj mam w dupie?
To jak ocenisz takiego blendameda, ktory np. przyklaskuje jak przestepca ktoremu udowodniono, ze dzialal na szkode kraju kierujac sie swoim prywatnym interesem zostaje uniewinniony? Patriota?
Zawsze uwazalem sie raczej za patriote, pochodze z rodziny gdzie te tradycje byly pielegnowane, gdzie najwiekszym bohaterem byl dziadek, ktory przeszedl caly szlak z Armia Andersa walczyl pod Monte Cassino czy Tobrukiem, wrocil z Londynu do Polski, gdzie mimo tego, ze jego majatek zostal rozgrabiony tez "w swietle prawa" przez komuchow (aktualnie uwazam to za blad, kiedys go za to podziwialem).

Ten komu zalezy, krytykuje. Ten kto ma wszystko w dupie ma wszystko w dupie i moze sobie pozwolic na obojetnosc, wzruszenie ramionami i skwitowanie "normalka", czy zwykle przejscie obok bez jakiejkolwiek reakcji. Taka odmiana politycznej znieczulicy - "kradna - zawsze kradli a juz za PiS majbardziej, Tusk tak mowil". Aktualny poziom przecietnego lewaka, patrioty, rotfl...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 11:14 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Aczkolwiek, zgadzam sie w jednym, powinnismy sie skupic na gospodarce.


Oczywiste jest, że reformy społeczne będą postępować bo to proces naturalny i tylko dlatego nie przejmował bym się tym. Frankizm w Hiszpanii skończył się raptem w latach 70', a we Włoszech w 80' zniesiono zabójstwa honorowe. Społeczeństwa ewoluują w stronę coraz większych swobód i to jest proces nieunikniony. Rządy powinny tylko odpowiednio dostosowywać prawo do postępujących zmian. Gospodarka i rozwój w zglobalizowanym świecie to dziś główne wyzwania. Z takim rządem i opozycją grozi nam rola skansenu za kilkanaście lat.

@High Skandynawia to zupełnie inna mentalność ludzi. Dużą rolę odgrywa w tym protestancka tradycja. W przeciwieństwie do katolickiej, ma pozytywny wpływ na społeczeństwo.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 11:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nie chcialbym drugiej skandynawii, dla mnie Ci ludzie są absurdalni :P

Zbyt "odpowiedzialni" i chronia takich brejwików itp.

Przy okazji Norwegowie mają jeden z najniższych poziomów przestępczości na świecie.
Także my ze swoimi przepełnionymi więzieniami chyba jesteśmy bardziej absurdalni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 11:44 
Cytuj  
Maja tam tez najwiecej depresji. Ale nie ma sensu mowic o pojedynczych przykladach. Jak Tor napisal, to inna mentalnosc, inna kultura. Pewne rzeczy mi sie podobaja, ale inne są dla mnie aburdalne. Brakuje mi tam pewnego rodzaju "wolnosci"


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 11:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Maja tam tez najwiecej depresji.


Bo klimat chujowy. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 11:55 
Cytuj  
Tez, za duzo slonca to tam nei swieci. Ale jak czlowiekowi dobrze, to zaczyna "rozmyslac za duzo" ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 11:58 
Cytuj  
True. Jak człowiek nie ma problemów to zaczyna ich szukać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 12:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tez, za duzo slonca to tam nei swieci.

E tam, latem zachody słońca o 23 i widno przez całą noc.
Za to zimą przy takich krajobrazach i gęstości zaludnienia nie dziwie się, że ich dopada depresja. No i dalej na północy mają wtedy noc polarną.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 maja 2013, 16:21 
Cytuj  
http://www.pb.pl/3110602,25942,eurokrac ... inistracji

Oj bieda bieda, aż szkoda tych biurokratów...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2013, 08:39 
Cytuj  
Obrazek


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2013, 17:36 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=cmItpoFIXWY

Stare, ale wy lemingi pewnie nie znacie. Ziemkiewicz czyta pozew od michnika. michnik robi sobie jaja z sądu, z prawa i z obywateli.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2013, 18:23 
Cytuj  
Kopanie się po kostkach przedstawicieli dwóch obozów... zieeew. Komentarze są w tym najciekawsze.

"pajac Komoruski 8 mies. temu

szechter to qrwa i bić go trzeba , kto biję qrwę idzie do nieba"

Widać od razu, że pisał to przedstawiciel normalności i prawdziwy patriota. Ładnych zwolenników ma Ziemkiewicz. Chociaż ostatnio słyszałem, że traci poparcie ludu bo nie popiera jednoznacznie tezy o zamachu.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2013, 18:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Widać od razu, że pisał to przedstawiciel normalności i prawdziwy patriota.


Trochę przesadził, ale ma racje. Bardziej się czep swoich kumpli z lewactwa spamujących swoje wynurzenia w komentarzach na tokfm, tvn24 i natemat etc

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ładnych zwolenników ma Ziemkiewicz. Chociaż ostatnio słyszałem, że traci poparcie ludu bo nie popiera jednoznacznie tezy o zamachu.


To niech lud spierdala, gdyż to Ziemkiewicz ma rację.

edit:
"nie popiera jednoznacznie tezy o zamachu"
masz nas czytających za debili, że stosujesz takie tanie chwyty które mogą działać jedynie na debili/lemingów?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2013, 19:22 
Cytuj  
Nie da się ukryć, że najlepszego mniemania o zwolennikach prawicowych publicystów nie mam. No ale jak ktoś jest tu parę lat, dyskutuje o polityce i tego nie zauważył do tej pory to chyba rzeczywiście jest debilem. Ciesze się, że w końcu doszedłeś do odpowiednich wniosków i nie muszę cię już tak traktować. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2013, 19:29 
Cytuj  
To ciekawe, bo o twoim lewicowym środowisku, który w większości można określić jako lewackie ścierwo, mam bardzo złe zdanie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.