mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 10:49 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Z pewnego bloga:

Wyjatkowo mizerna podrobka Kominka imo.

Proponuje poczytac oryginal, bo teksty tego goscia sa po prostu marne.


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 12:12 
Cytuj  
Sniegu, nie wykazałeś się inteligencją kopiując tutaj ten syf i dziwię się, iż tak on cię rozbawił, że wkleiłeś go do tekstów zabawnych. To już moja twórczość zamieszczana jakiś czas temu w pewnym wątku na tym forum była dużo lepsza. Prawdę mówiąc, to dawno nie czytałem tak słabych wypocin jak te, które nam tutaj zaprezentowałeś.

Zapraszam na wycieczkę w przeszłość. Zobaczcie co wy z siebie robiliście.

Time Machine.

Poszukajcie sobie innych wątków ze mną w roli głównej to zobaczycie w nich to co ja już wtedy dostrzegłem i z dużą przyjemnością wykorzystywałem.


Ostatnio edytowano 15 lut 2007, 13:04 przez CouRage, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 12:50 
Cytuj  
Nie wymagajmy od niego zbyt wiele...


_________________
@polygamia

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 13:35 
Cytuj  
@CouRage
to byly dobre czasy, niestety z powodu glupoty co poniektorych np. Nileno temat zostal zamkniety


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 14:06 
Cytuj  
Wkleilem ten tekst bo w niektorych momentach wywolal usmiech na mojej twarzy. Jesli wolicie chujowe linki do youtube to ok i nie wiem co ma do tego inteligencja, moze ktos inny sie usmial.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 14:19 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Wkleilem ten tekst bo w niektorych momentach wywolal usmiech na mojej twarzy. Jesli wolicie chujowe linki do youtube to ok i nie wiem co ma do tego inteligencja, moze ktos inny sie usmial.


Signed

Szczerze powiedziawszy, tez wole sobie cos poczytac niz non stop wlazic na youtube/google video/itd :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:02 
Cytuj  
/signed

Nie lubię linków do filmików bo w pracy i tak nie otworzę :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:04 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Wkleilem ten tekst bo w niektorych momentach wywolal usmiech na mojej twarzy.


Same.

IMO śmieszniejsze niż 90% syfu który ląduje w zabawnych, nawet mimo iż to najprawdopodobniej to "robota rzemieślnicza" ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:17 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Zapraszam na wycieczkę w przeszłość. Zobaczcie co wy z siebie robiliście.

Wujaszek trade wymiatał. Nazywał rzeczy po imieniu, a oburzeni na niego nabijacze postów flamowali w przypływie gniewu/trwogi, bo dowiedizeli się prawdy o samych sobie.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:38 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Wujaszek trade wymiatał. Nazywał rzeczy po imieniu, a oburzeni na niego nabijacze postów flamowali w przypływie gniewu/trwogi, bo dowiedizeli się prawdy o samych sobie.


Załóżcie sektę, i zacznijcie oddawać cześć swojemu tandetnemu guru. :roll:


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 15:52 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Wkleilem ten tekst bo w niektorych momentach wywolal usmiech na mojej twarzy. Jesli wolicie chujowe linki do youtube to ok i nie wiem co ma do tego inteligencja, moze ktos inny sie usmial.


Oczywiście, że ja wolę w śmiesznych tekstach śmieszne teksty sobie poczytać niż oglądać filmy które i tak każdy może sam sobie znaleźć (naprawdę nie trzeba ich pokazywać bo wszyscy wiedzą gdzie one są). Pisałem o tym już kiedyś w bardziej agresywny sposób, już kiedyś wyraziłem swoją opinię na temat tych linków do youtube.com które wszyscy, z wielką radością dziecka które dostało zestaw Lego, tam umieszczają. Ale ten tekst co ty tam dałeś jest czerstwy jak chleb w kuchni studenta i, co już Zychoo celnie zauważył, jest jedynie marną podróbką twórczości Kominka. Przykro mi, że niektórych z was to rozbawiło.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 17:10 
Cytuj  
CouRage, twoje samouwielbienie jest wieksze niż polski dlug publiczny :roll:


pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 17:25 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
CouRage, twoje samouwielbienie jest wieksze niż polski dlug publiczny :roll:


pozdrawiam


glupota paru osob na tym forum jest wieksza niz amerykanski dlug publiczny


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 15 lut 2007, 18:42 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 18:38 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Przykro mi, że niektórych z was to rozbawiło.


Zupełnie niepotrzebnie. Zachowaj swoje współczucie dla tych którzy go potrzebują, np. dla twoich przybocznych dupowłazów. :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2007, 20:03 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
glupota paru osob na tym forum jest wieksza niz amerykanski dlug publiczny

Super, ze mamy przynajmniej Ciebie.Oswiecasz nam droge i wytykasz bledy.Wiecej takich ludzi jak ty!


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 02:56 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
MagPS napisał(a):
glupota paru osob na tym forum jest wieksza niz amerykanski dlug publiczny

Super, ze mamy przynajmniej Ciebie.Oswiecasz nam droge i wytykasz bledy.Wiecej takich ludzi jak ty!


pff rozumiem ze sie ze mna zgadzasz, moze jednak nie jest dla Ciebie za pozno. Jestem z Ciebie dumny. Instrukcje wysle juz na PM. Powodzenia

wersja dla fanow obywatela CouRage:
jestem jednym z wielu, ktorzy krocza sciezka wskazana nam przez CouRage, zachowaj wiec swoja energie, zebys mogl chwalic imie Pana! :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 01:13 
Cytuj  
@Smashie

Tak, ze w przypadku giganta jakims jest Microsoft z wlasnymi oddzialami ds. reklamy, tak 'merytoryczne' podejscie do sprawy pozwala pomyslec ze kampanie wymyslila Pani Basia ze 'szkoly biznesu bez stresu' (ktos to z forum ladnie uja) z firmy Wizytowka i Reklama w 20minut a nie profesjonalisci.
Sorry, ale reklama takiego produktu (2,5k/szt) powinna byc ukierunkowana na rzetelne firmy, ktore maja jakies pojecie o IT.
A ten belkot (wywiady, itp.) to mozna wrzucic do ulotki reklamowej Vista Home Basic, tam to sie sprzeda.

Polecam przeczytac cala strone i argumenty prezesa PKS z gazetki ktory z przemyslem informatycznym ma wspolnego tyle co ja z mleczarskim - tez konsumuje.

PS. Ja nie mowie ze MSWS2003 jest zle czy cos, smiech na sali jest z powodu tej reklamy.

EDIT: http://www.microsoft.com/poland/windows ... dnica.mspx <-- polecam przeczytac, I LOL'd.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 14:05 
Cytuj  
Projekt kampanii reklamowej to okrutny proces :/
Od badania opinii, skojazen czy ustalenie odbiorcow produktu - az po sporzadzanie ankiet, testow, czy prowadzenie grup fokusowych.
Pozniej dane przetwarzaja w informacje i potem jest ukladanie kampanii reklamowej, ustalenie pilotarzu i testowanie zmian opinii i wplywu kampanii na wybranej grupie odbiorcow.
Az pozniej przechodzimy do wdrazania calego projektu.
Osobiscie, przeprowadzenie ankiety nt. opinii o uczelni wsrod studentow i absolentow zajelo 3 tygodnie, a tylko 3-4h przetworzenie informacji i zlozenie tego w forme prezentacyjna.
Wiec nawet glupia reklama w tv czy baner nie zajmie 20min projektowania, chyba ze zleceniodawca jest rozrzutna osoba i lubi ryzyko.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 14:44 
Cytuj  
Wiesz, to bylo tylko takie skromne porownanie - nie mowie, ze zajelo im to 20minut, ale efekt jest podobny jak w biurach reklamy w 20minut (ktorych nawet w moim miescie jest sporo...)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2007, 15:03 
Cytuj  
No to zalezy, tez od firmy, bo zdarzaja sie "20to minutowe reklamy", ale to naprawde jest margines wsrod firm takich jak Microsoft.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.