mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 12:38 
Cytuj  
Niezłe, ale do poprawienia :]
Pisz dalej, bo dość dobrze Ci to idzie :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 13:13 
Cytuj  
Zawsze można coś poprawić, dodać lub zmienić. Nie jestem pisarzem, ale jestem wszechstronnie utalentowany we wszystkim, więc kto wie co przyniesie przyszłość. (;

Myślę czy pisać kolejną część, bo jednak trochę czasu na tym schodzi, a mam wrażenie, że czyta to pięć osób.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 13:20 
Cytuj  
Pisz pisz :wink: Nawet, jeśli czytało by to tylko te pięć osób, czy nawet jeśli miałbyś pisać "do szuflady" - nieźle Ci to idzie i myślę, że jak poćwiczysz to będzie coraz lepiej ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 14:10 
Cytuj  
Szesc.

tomu: daj mi sie pobawic lewa reka chociaz w opowiadaniu.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 18:49 
Cytuj  
Trzecia część.

Nie zachowałem pełnej ciągłości fabuły.

P.S. Jak ujrzycie gdzieś literówkę lub jakiś drobny błąd, co jest prawdopodobne przy dłuższym tekście, nie dostawajcie erekcji.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 18:49 
Cytuj  
...


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 26 gru 2007, 12:08 przez CouRage, łącznie edytowano 6 razy
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 19:00 
Cytuj  
Nieźle napisane, ale niestety nudne. Przydałoby sie więcej akapitów bo czasem trudno się czyta. Prawdę mówiąc, to nie wszystko przeczytałem, bo nużące... jakaś ta historia nadęta i pseudointeligentna, w dodatku żadynch imion z forum dla podsycenia atmosfery. Generalnie nic się nie dzieje.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 20:07 
Cytuj  
w porównaniu do poprzedniego ślizgu na gównie wyszedłeś teraz na EMO nie rozumianego przez nikogo.

keep workin.


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 20:49 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
EMO


Nie używaj słów, których nie rozumiesz. Proponuję ci też obejrzeć swoje rysunki, najlepiej zezowatą kejtynkę, której zdeformowana twarz mnie rozbawiła, ona ma tak w rzeczywistość ?

Hate these world, CheGee ?
Sad girl in toxic world. ):
I am devil !

Emo ?

Styl trochę zmieniłem, piszę to raczej dla rozrywki mojej niż waszej, więc pomyślałem, że mogę sobie zrobić taki mały eksperyment, imion nie użyłem specjalnie (wiadomo kim są niektóre postaci).


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 21:15 
Cytuj  
No dobrze, dobrze, pisz dalej tylko postaraj sie mniej przynudzac. Lepsze krotkie ale trzymajace w napieciu niz na sile przeciagniete, za przeproszeniem, pitolenie.

Taka dygresja: szlag mnie trafia gdy widze jak ludzie wpisuja sobie do opisow/sigow/titlow/obojetnie gdzie jakies teksty piosenki myśląc ze sa fajni i w ogóle. Ja rozumiem ze mozna dac cos smiesznego (np moja sygnatura, przy ktorej mozna pęknąć ze śmiechu), ale jak ktos sie podpisuje jakimis lyricsami swojej elo niszowej grupy/kretyńską twórczością autystycznego poety (zakończonej oczywiście obligatoryjnym wielokropkiem, ażeby stworzyć atmosferę tajemnicy i podkreślić głębokość swych słów...) to nóż się w kieszeni otwiera.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 21:21 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
No dobrze, dobrze, pisz dalej tylko postaraj sie mniej przynudzac. Lepsze krotkie ale trzymajace w napieciu niz na sile przeciagniete, za przeproszeniem, pitolenie.

Taka dygresja: szlag mnie trafia gdy widze jak ludzie wpisuja sobie do opisow/sigow/titlow/obojetnie gdzie jakies teksty piosenki myśląc ze sa fajni i w ogóle. Ja rozumiem ze mozna dac cos smiesznego (np moja sygnatura, przy ktorej mozna pęknąć ze śmiechu), ale jak ktos sie podpisuje jakimis lyricsami swojej elo niszowej grupy/kretyńską twórczością autystycznego poety (zakończonej oczywiście obligatoryjnym wielokropkiem, ażeby stworzyć atmosferę tajemnicy i podkreślić głębokość swych słów...) to nóż się w kieszeni otwiera.


/sign

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 21:26 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
CheGee napisał(a):
EMO


Nie używaj słów, których nie rozumiesz. Proponuję ci też obejrzeć swoje rysunki, najlepiej zezowatą kejtynkę, której zdeformowana twarz mnie rozbawiła, ona ma tak w rzeczywistość ?

Hate these world, CheGee ?
Sad girl in toxic world. ):
I am devil !

Emo ?


Pogugluj troche dowiesz sie skad takie tytuły.


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 21:53 
Cytuj  
Ja lubie fantasy, ale jak ludzie piszą jakieś zmyślone historie to zastanawiam się czy z nimi wszystko jest ok.

Rage chce się pochwalić i zwrócić na siebie uwagę pisząc historie!

Twoja Stara pisze Opowieści Fantasy!

Flame Open!

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 22:07 
Cytuj  
Nie udzielam sie we flames, ale TheMan to chyba najgłupszy troll. Na siłe próbuje obrazić CouRage, który niestety go zmiata z ziemi poziomem swego flame.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 23:08 
Cytuj  
Ta czesc faktycznie wyglada powaznie i mi sie bardzo milo czytalo. Taki styl lubie. Licze na wiecej.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 23:10 
Cytuj  
a rage bedzie dalej marnowal czas myslac, ze naprawde sie to komus podoba. :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 23:17 
Cytuj  
Prawdę mówiąc to gówno mnie obchodzi czy to się komuś podoba lub nie.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 23:19 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Nie udzielam sie we flames, ale TheMan to chyba najgłupszy troll. Na siłe próbuje obrazić CouRage, który niestety go zmiata z ziemi poziomem swego flame.


Za to ja zmiatam Twoją starem szybkim jak błyskawica Xardasa w Sosarii penisem.


Macie tu opowieść:

Gdy już świtało i ptaki śpiewały swoim niebiańskim głosem otworzyłem powieki, aby powitać kolejny dzień. Było bez rewelacji, ta sama słoneczna i ciepła pogoda co wczoraj. Przyklejony do łóżka spoglądałem za okno przez które przedostawały się promienie słońca padające na moją smętną twarz. Nagle ktoś wrzucił do mojego pokoju kamień, do którego przymocowany był dratwą list:

"Twoja stara śpi w lodówce"

Gdy to przeczytałem, postanowiłem wstać i zobaczyć czy to prawda. Szybkim skokiem, znalazłem się w kuchni. Moim oczom ukazała się złotowłosa niewiasta, która leżała martwa w lodówce. Była to moja mama.


The End

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 23:45 
Cytuj  
urzekła mnie twoja historia


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2007, 23:50 
Cytuj  
Mimo wszystko bardziej podoba mi sie opowiesc Mana niz Kała.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.