mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2013, 16:59 
Cytuj  
Świetny wywiad z JKM plus trochę Mariusza Mox Kolonko. I brawo dla stacji za poziom dziennikarstwa, czyli obiektywizm i brak wpierdalania się w wypowiedzi gości.

https://www.youtube.com/watch?v=2OTJU2tun_k


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2013, 17:51 
Cytuj  
jesli mam sie slowek czepiac to imo obiektywizm jak i sprawiedliwosc istnieja tylko w slowniku :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2013, 23:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A na czym według Ciebie ta niedorzeczność polega? Na tym, że uważam populistyczno-katolicka partia to najgorsze co mogłoby się temu krajowi przytrafić? Że śmieszy mnie mowa o lemingach w ustach ludzi słuchających mediów, gdzie nachalność przekazu bije o klasę to co jest w TVN? Mylisz opinię z faktami jak większość osób tutaj. O ile zgadzamy się zasadniczo co do diagnozy lat 90' to nigdy od Ciebie nie słyszałem nic poza narzekaniem. Pisałem wielokrotnie, że chciałbym rządów liberalnych społecznie i technokratycznych, bez całego ideologiczno - martyrologicznego gówna, które zapanowało w tym kraju. Reszta to tylko efekt znudzenia w pracy itp. Szkoda tylko topiku, kiedyś wypowiadało się tu sporo osób, dyskusje trzymały jakiś poziom. Dziś jest albo debilizm emigracyjny albo Niah, który w XXI wieku ma poglądy rodem ze z komiksów i starożytności, chciałby być wyrazisty ale jest tylko śmieszny. Ciężko zachować jakąkolwiek powagę czytając te bzdety.


PO zbudowało swoją siłe na populistycznych hasełkach podczas rządzenia PiS.
Lemingi to określenie dla ludzi slepo idących za tym co im mówi "wódz" jednej czy drugiej partii.
W polsce nie ma partii, prawicowej lub liberalnej, to co mamy to cudaki stworzone na potrzeby dostania się do rządzenia i wydawania kasy.
Ja bym się nie czepiał Niaha ponieważ ma własne poglądy, a to jest zanikająca rzecz, ja z nim rozmawiam na TS, więc masz nie pełne rozeznanie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2013, 23:10 
Cytuj  
tak z innej beczki , ostatnio po rozmowie z historykiem dowiedziałem się że krakowski Kombinat został postawiony na bardzo dobrych jakościowo ziemiach idealnych dla agrokultury , teraz pytanie , po co władze PRL podjęły taką bezsensowną decyzję :) ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 13:21 
Cytuj  
Szukanie sensu w postępowaniu władz PRL... ciekawe zajęcie. Dziś przypadkowo trafiłem na ten wspaniały artykuł. Szanowny pan RZ to jednak czystej wody idiota. Takiego nagromadzenia bzdur i prymitywnej sofistyki chyba w gimnazjalnych wypracowaniach się nie znajdzie:
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemk ... nId,957236


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 14:19 
Cytuj  
Świetny artykuł Ziemkiewicza, ale oczywiście dla gimboleminga tekst może być z byt trudny do zrozumienia.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 14:45 
Cytuj  
smolenskie krzyze i pogrzeb Zelaznej Damy :lol:
kolejny po cejrowskim, ktory pieprzy farmazony. Ale za to jak ladnie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 15:01 
Cytuj  
Na wstępie szanowny pan redaktor serwuje nam porównanie Holocaustu (w jego oczach symbolu popkultury) do innych zbrodni, choćby tych z okresu walki KPC z Kuomitangiem. Albo niewiedza pana polonisty albo zwykłe kurestwo. Dalej nędzna sofistyka o związkach partnerskich jakoby mających korzenie w prawach plemiennych i jakiś bełkot przyrównujący socjaldemokrację do feudalizmu. Język pełen "ozdobników" od których bolą oczy pominę.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 15:31 
Cytuj  
Czyli pan redaktor bardzo poprawnie wszystko porównał i opisał. Widzę że pasta potrafi poprawnie podsumować tekst, tylko przykro że ma z tym podsumowaniem problem. Biedy torba. :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 16:24 
Cytuj  
blenda-menda wolałby żeby po drugiej stronie byli sami kibole, korwin i kaczyński. Dla niego byłby to idealny układ. Gdy np Ziemkiewicz - czyli ktoś ewidentnie mądrzejszy niż ten lewacki dupek - coś napisze to ma problem z zabłyśnięciem swoim przeciętnym intelektem i wtedy pojawia się bezsilna złość i ujadanie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 16:43 
Cytuj  
Tor a co jest takiego dziwnego w porownaniu Holodomoru z eksterminacja zydow?
Mozesz wykazac roznice, ktore nie uprawniaja to takowego porownania?

I jedno i drugie to byla planowa eksterminacja. Ukraina to 3-7mln a u zydow od 5 do 6mln.
Skala podobna, planowe dzialanie w obu przypadkach, wiec skad to uniesienie? :o

Moim zdaniem porownanie jak najbardziej uprawnione.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 17:17 
Cytuj  
ehh nie moge edytowac...

beka z tego Orla :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=NxQBCPcwSA8


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 18:44 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Świetny artykuł Ziemkiewicza, ale oczywiście dla gimboleminga tekst może być z byt trudny do zrozumienia.

Już tak nie kozacz, bo jeszcze niedawno nie potrafiłeś tutaj sklecić poprawnego zdania po polsku.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 18:48 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Świetny artykuł Ziemkiewicza, ale oczywiście dla gimboleminga tekst może być z byt trudny do zrozumienia.

Już tak nie kozacz, bo jeszcze niedawno nie potrafiłeś tutaj sklecić poprawnego zdania po polsku.


I to ma do tematu....?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 19:25 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Tor a co jest takiego dziwnego w porownaniu Holodomoru z eksterminacja zydow?
Mozesz wykazac roznice, ktore nie uprawniaja to takowego porownania?

I jedno i drugie to byla planowa eksterminacja. Ukraina to 3-7mln a u zydow od 5 do 6mln.
Skala podobna, planowe dzialanie w obu przypadkach, wiec skad to uniesienie? :o

Moim zdaniem porownanie jak najbardziej uprawnione.


Ziemkiewicz wybrał argument skali, rozmiaru tych zbrodni, zupełnie pomijając mechanizmy za nimi stojące. Wielki głód dzieli historyków pod kątem czy był celem samym w sobie czy tylko skutkiem podjętych przez ZSRR działań w ramach kolektywizacji wsi i industrializacji kraju. Stalinizm nie był ideologią rasistowską, Stalin mordował wszystkie grupy etniczne w ramach swoich czystek. Nijak tego nie da się też porównać z metodą przemysłową eksterminacji konkretnej grupy etnicznej, zorganizowaną przez państwo hitlerowskie. Na bzdurność porównania do działań KPC czy to w wojnie domowej, czy w czasie reformy rolnej i kulturalnej wskazywałem wcześniej. Również miliony ofiar, zupełnie inna przyczyna. Gdyby był inteligentniejszy wybrałby choćby ludobójstwo w Rwandzie czy czystki dokonywane przez Czerwonych Khmerów. Jeśli ktoś mówi, że zazdrości Żydom, że nikt nie kwestionuje ich prawa do obchodów rocznic związanymi z przemysłową eksterminacją tego narodu to jak pisałem, albo jest nieukiem albo skurwysynem. Jest szansa, że ten pan jest jednym i drugim.

Język głupkowatego filozofa, manipulacje, kłamstwa. Napisze na koniec coś o bogu i honorze i łapie prostych ludzi na ten koktajl.

@Niah Kaczyński akurat bije Ziemkiewicza intelektualnie na głowę. Co sztuką nie jest. Korwin to dokładnie ten sam poziom co RAZ. Taka jest w naszym kraju prawica.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 7 maja 2013, 19:28 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 19:26 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Junkier napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Świetny artykuł Ziemkiewicza, ale oczywiście dla gimboleminga tekst może być z byt trudny do zrozumienia.

Już tak nie kozacz, bo jeszcze niedawno nie potrafiłeś tutaj sklecić poprawnego zdania po polsku.


I to ma do tematu....?

Przecież ten temat służy do obrażania innych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 19:30 
Cytuj  
Nie inaczej. Nefajfus i Niah jedyne co potrafią to wkleić jakiś link. Zero refleksji. wpada jeszcze dekorator z okrzykiem "olaboga" i mamy archetyp nowoczesnego endeka. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 19:45 
Cytuj  
Tez sie wypowiem: mam od jakiegos czasu polityke gleboko w chuju.
Debile z Wyborczej i debile z Do Rzeczy czy tam innej Gazety Polskiej sa siebie warci. Jedni i drudzy stusuja w polemice tanie chwyty. Wiekszosc polskich dziennikarzy juz dawno zapomniala co to jest obiektywizm. Liczy sie tylko kto placi za teksty.

Mam nadzieje, ze za jakis czas nie bede wiedzial kto jest w polsce prezydentem i premierem. To moje marzenie. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 19:46 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
mam od jakiegos czasu polityke gleboko w chuju.


i to jest jedyne słuszne podejście :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2013, 19:48 
Cytuj  
Ja publicystykę omijam w prasie od paru lat, mimo wszystko ciężko się odciąć całkowicie. Nawet jak ty nie interesujesz się polityką, to polityka może zainteresować się tobą.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.