mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2248, 2249, 2250, 2251, 2252, 2253, 2254 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 12:10 
Cytuj  
Oto jak czytacie posty innych- zacytuje więc sam siebie :
lordyp napisał(a):
Nie słuchałem obu przemówień, ale z komentarzy wynika, że..

Który to raz przyłapałem was na tym, że odpowiadacie na jakiś post, a z treści waszego postu jasno wynika, że nawet ne doczytaliście dokładnie tego co ktoś napisał- proszę po raz kolejny- przeczytać, zrozumieć, komentować- chyba, że to za trudne

A w sumie post był pochwalny dla Kaczyńskiego i negatywny dla opozycji - teoretycznie nie mieliście więc pola do zanegowania mojego postu, ale jednak mimo to znaleźliście coś co można zjechać.
Dlatego stwierdzam, ze żyjemy w innych światach- krytykuje ( pisze prawdę ) źle, pisze dobrze - też źle.
Z przeciwnikiem politycznym trzeba walczyć i go zwyciężyć - nieważne co pisze :)

Piszpan tamten post nie był bezpośrednio do Ciebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 12:17 
Cytuj  
Czyli komentujesz komentarze z internetów i wspominasz o tym że jarosław nie wspomniał o smoleńsku, brawo ty że tak napiszę po internetowemu.
Twoje pochwały czy krytyka PiS nie ma sensu bo już dawno sobie poukładałeś otaczający cie świat i cała reszta pisząca inaczej niż ty to pisowcy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 12:31 
Cytuj  
Najpierw lordyp wyciąga "chwalicie profesjonalizm TVP iks de", a potem "nie czytacie moich postów smutne iks de".
Tu nie ma co komentować, to bzdury, papka z przekaziorów bez oparcia w rzeczywistości.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 15:01 
Cytuj  
To napiszę jeszcze raz- nie słuchałem, wiec mogłem wypowiedzieć się tylko na podstawie komentarzy, tych co słuchali/oglądali ale to wyraźnie zaznaczyłem.
Niektórzy tak mają, że nie doczytają, nie posłuchają, ale komentują, bo wiedzą wszystko najlepiej- tym się różnimy.
To ciekawe, że dalej mnie za to krytykujecie, nawet po tym jak pokazałem błąd w waszych wypowiedziach.
Serio to jakiś kosmos co robicie- ale powoli się do tego przyzwyczajam :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 15:10 
Cytuj  
Lel, ale to ty niedoczytałeś. Bierzesz się za komentowanie po przeczytaniu komentarzy innych.
A potem "tym się różnimy".
I pokazał błąd, zajebisty gość.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 15:27 
Cytuj  
lordyp, pamiętasz jak z dystansem podchodziłem do ciebie żeby nie mieć na sumieniu jechanie po upośledzonej osobie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 16:09 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Krytykowanie jarosława że nie wspomniał nic o smoleńsku i to w twoim poście rozpieprza logikę, serio :lol:

Teo napisał(a):
Czyli komentujesz komentarze z internetów i wspominasz o tym że jarosław nie wspomniał o smoleńsku, brawo ty że tak napiszę po internetowemu.

Piszpan napisał(a):
skupil sie na sukcesach lol kurwa lordyp rozpierdalasz mnie.


logiczne komentarze do postu, w którym wyraźnie jest :
lordyp napisał(a):
Nie słuchałem obu przemówień, ale z komentarzy wynika, że..


Wiem, że w lepszym sorcie jest ogromny problem z napisaniem/powiedzeniem- sorki pomyliłem się. Od 2 stron komentujecie mój post, w którym szczerze napisałem ,że czegoś nie oglądałem/słuchałem osobiście na żywo, wiec mogłem jedynie wypowiedzieć się tylko na podstawie relacji innych - oczywiście Isengrim wypowiada się tylko wtedy gdy coś widział i słyszał osobiście- nigdy nie robi tego na podstawie artykułu lub komentarza kogoś innego- na tym forum nie zrobił NIGDY czegoś takiego :)
Zachowanie jak Szyszki z listem od córki leśniczego, w którym wg niego chodziło o "Inkę" - zamiast napisać - sorki pomyliłem się, nie doczytałem lepiej w kółko pisać bzdury i się błaźnić jak on.
PIS to stan umysłu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 16:36 
Cytuj  
mhm... ale o co tobie chodzi właściwie ?

------------------------------

https://www.wprost.pl/kraj/10063175/Rze ... a-trwa.htm
:D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 17:31 
Cytuj  
Lordyp bóldupi, bo niedoceniliśmy jego intelektualnego wkładu w dziennikarstwo komentarzowe.
Ja zresztą do tej pory czekam na jego listę pisowskich przykładów niszczenia tenkraju. Chyba nie ma tego w komciach na wirtualnych parufach, więc się pewnie nie doczekam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2017, 18:47 
Cytuj  
ahaha, dzisiaj to samo co lordyp powtarzali pełowcy, pewnie czytali te same komentarze, ogólnie teksty że jarosław ukrywa macierewicza i smoleńsk ale było dużo konkretów i obiecanek, a schetyna wypadł kiepsko i nie jest liderem opozycji :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2017, 06:41 
Cytuj  
juz za granicami szkaluja nasza hanie:

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340 ... 15,00.html

Jak myslicie sa szanse na rozwalenie tej mafii i ukaranie zlodzieji?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2017, 07:35 
Cytuj  
Kuhwa, jeszcze jak!
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 lip 2017, 07:49 
Cytuj  
przecież ten artykuł to jakaś bzdura i tylko pisiorki mogą łykać taki bullshit.
Spoiler:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2017, 10:30 
Cytuj  
Takie podsumowanie znalazłem tych tam konwencji
https://www.facebook.com/ChcemyKolejnej ... 220886931/

:lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2017, 11:19 
Cytuj  
ja gdzies widzialem komenta ze na konwecji po mowiono o pisie a na konwencji pisu o polsce :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2017, 19:20 
Cytuj  
nie wiem skad i co chodzi po glowie takiemu zakowskiemu zeby wypluc z siebie taki tekst:

http://wyborcza.pl/7,75968,22043292,polski-wagonik-jedzie-na-wschod.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

jak ci ludzie sa zjebani. trump do polski nie przyjedzie izolacja polski, trump 2 wizyta i przyjedza polska proputinowska.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2017, 19:33 
Cytuj  
Ja tam nie widzę problemu że jakieś meneledziennikarstwa coś wypisują, ich sprawa że są tak mocno upolitycznieni, problem że bardzo wielu w takie bzdury wierzy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2017, 14:27 
Cytuj  
Ciekawa inicjatywa Centrów Doskonałości Naukowej Dioscuri http://www.radiokrakow.pl/rozmowy/jaroslaw-gowin-polska-nauka-przebija-szklany-sufit/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 06:07 
Cytuj  
Ktoś się wybiera na spotkanie z Donaldem?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2017, 17:17 
Cytuj  
Cytuj:
Dostawa z Cheniere ma atrakcyjną cenę z punktu widzenia optymalizacji naszego portfela. Cena w tym jednorazowym kontrakcie LNG jest niższa, niż cena, którą oferuje nam w długoterminowej umowie Gazprom. Jest to cena niższa od ceny gazu rosyjskiego oferowanego w tej chwili Polsce.

Także tak.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2248, 2249, 2250, 2251, 2252, 2253, 2254 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.