mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 23:06 
Cytuj  
DVD napisał(a):
czemu kilku moich znajomych nigdy nie było na religii(kotki lub ateiści) i zawsze mieli piątke z etyki, którą to właściwie mieli tylko w planie? sam jestem praktycznie ateista, ale jak słysze takich debili jak rzezio, to zaczynam sie zastanawiać czy gro ateistów to nie banda paranoików. polska to kraj w wiekszości katolicki(a jak słyszałem wiekszość ma w demokracji racje), jak ci się nie podoba to won do muzłumanskiej francji czy ateistycznych niemiec - byc moze tam ci wredni chrześcijanie nie będą cię prześladować.

edit

na religii uczą modlitw i historii kościoła katolickiego. z tego jest ocena.


Powyzszy komentarz oddaje to jak sie powinno podsumowac twojego posta, ale czy nie zastanawiales sie czasem ze w kraju demokratycznym nie bierze sie pod uwage tylko interesu wiekszosci, ale tez wszystkich obywateli? Nie mozna ludzi zmuszac do czegos czego nie chca. W Polsce obowiazuje swoboda wyznania i tak powinno zostac, a proby wlaczenia religii do sredniej zalatuja mi proba zmiany tego stanu jaki mamy obecnie.
Oczywicie zamiast religii powinno sie miec do wyboru etyke, albo religioznawstwo ale tak naprawde to wiadomo jak jest i ze ten wybor bedzie czyto teoretyczny.

Jakimkolwiek probom wciagniecia Polski w nurt panstwa wyznaniowego mowie NIE :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 02:35 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
DVD napisał(a):
czemu kilku moich znajomych nigdy nie było na religii(kotki lub ateiści) i zawsze mieli piątke z etyki, którą to właściwie mieli tylko w planie? sam jestem praktycznie ateista, ale jak słysze takich debili jak rzezio, to zaczynam sie zastanawiać czy gro ateistów to nie banda paranoików. polska to kraj w wiekszości katolicki(a jak słyszałem wiekszość ma w demokracji racje), jak ci się nie podoba to won do muzłumanskiej francji czy ateistycznych niemiec - byc moze tam ci wredni chrześcijanie nie będą cię prześladować.

edit

na religii uczą modlitw i historii kościoła katolickiego. z tego jest ocena.

Obrazek


How Pathetic :har:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 06:47 
Cytuj  
Just like U...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 09:03 
Cytuj  
A pamiętam w podstawówce to chodziliśmy do salek przy kościele na religię i było dobrze.


_________________
O.o

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 14:18 
Cytuj  
senti napisał(a):
Pech chcial ze sam conan_rozpierdalacz_ukladow wypowiedzial sie w temacie od jakiego progu mozna byc uznanym za czlowieka zamoznego/bogatego. Odpowiadajac na Twoje pytanie - pierdol nakladl mi J.Kaczynski.

To, że ktoś uznał kwotę 5k za granicę zamożności, to nie jest żaden dowód na to, że chce gnębić jakąkolwiek grupę. Jak premier uzna, że granicą, od której ktoś jest inteligentny jest tytuł magistra, to będziesz dowodził, że wypowiedział wojnę magistrom?

senti napisał(a):
Ja widzialem teatrzyk i Kaczmarka na korytarzu w hotelu. Chyba przespalem ujecia z przekazywaniem tajemnic i sam moment rozmowy/przekazania. Ale coz pozno bylo i moze przysnalem rzeczywiście

No to przypomnijmy, co było w tym materiale:
- Karczmarek jedzie do hotelu do Krauzego
- Spędza jakieś pół godziny w pokoju z „Ryśkiem” (w zeznaniach skłamał mówiąc, że nie spotkał się z nim tego dnia)
- Wychodzi z pokoju, a wkrótce w tym samym pokoju pojawia się poseł Samoobrony (niezłe chody Krauze musi mieć, skoro ma tylu polityków na zawołanie)
- poseł Samoobrony spędza podobną ilość czasu w pokoju i wychodzi
- tenże polityk na drugi dzień rano udaje się do Ministerstwa Rolnictwa
- minister Lepper popada we wzburzenie i każe wzmocnić swoją ochronę

Podstawowe umiejętności kojarzenia faktów i związków przyczynowo-skutkowych nie pozostawiają wątpliwości, co Karczmarek powiedział Krauzemu.

Ponadto istotne było nagranie rozmowy Kornatowskiego (szefa policji) z Netzlem (szefem PZU). Tak nie rozmawiają ze sobą ludzie kryształowi. Tak rozmawiają ze sobą gangsterzy, którzy czują, jak grunt im się pali pod nogami.

senti napisał(a):
Ha! z przestepcom Lepperem tez walczy - jak juz wyszedl z tzw. koalicji to ponownie stal sie banita - jak byly potrzebne jego glosy to kaczki zapomnialy ze mulat jest na bakier z prawem

1. Z tego, co zauważyłem, to po rozwiązaniu koalicji to Lepper non stop pluje na Pis, a nie Pis na Leppera.
2. Lepper nigdy nie dostał od PiSu jakiekolwiek parasola ochronnego. Cały czas musiał i musi radzić sobie sam z zarzutami.
3. Dzięki głosom Samoobrony udało się uaktywnić gospodarkę, utrzymać budżet w równowadze, powołać CBA, obniżyć przetsepczość i zreformować wywiad wojskowy. Warto było.

senti napisał(a):
Jesli ktos rozdaje pieniadze na cele socjalne a nawet wlasny minister finansow mowi ze to blad to znaczy ze albo powinni sluchac wlasnego ministra finansow albo rozdaja kase na prawo i lewo przed wyborami.

Nie na prawo i lewo, tylko na ulgę na dzieci. Trzymaj się faktów.

senti napisał(a):
gdy ta psujaca sie kielbacha wyborcza wroci przy zmianie ekipy rzadzacej. Bedzie to sporo mniejsza kwota do budzetu z podatkow - wtedy wrzeszczacy Jaro bedzie mial pretensje do nowego rzadu.

Jaro, jak to pogardliwie się wyrażasz o swoim premierze, nie będzie wrzeszczał i nie będzie miał pretensji, bo nadal będzie premierem.

senti napisał(a):
Panstwa koscielnego nie ma niby ale czemu kurwa z moich podatkow buduja jakas swiatynie za 20 baniek ? Pytal sie mnie ktory czy sie zgadzam ?

A mnie się pytał ktoś, czy zgadzam się na finansowanie odbudowy synagog? Kto ma tym niby chodzić? Turyści chyba. Tylko dla mnie to nie powód do pieklenia się.
Świątynia Opatrzności Bożej jest dla wszystkich, bo wszyscy mają tam wstęp.

senti napisał(a):
Jak bezdomny wyzwal prezydenta to go prawie publicznie chciano ukamienowac ; jak o.(skrot od oligarcha) Rydzyk zwymyslal zone prezydenta - postapil slusznie a dodatkowo kasety sa nieprawdziwe i podeslane przez wszechobecny układ

1. Z faktów wynika, że obrażanie głowy państwa jest ścigane z urzędu i tak też się zachowały organy państwowe. O ile za to pamiętam, to chamidło znalazło cały tabun obrońców, którzy podnieśli lament w sprawie rzekomego zamachu na swobody obywatelskie, a wyzywanie prezydenta Polski uznali za przejaw wolności słowa. Z tego, co wiem sąd przychylił się do tej desperackiej argumentacji. Frazesy o kamienowaniu możesz sobie darować.
2. Skoro mamy równość wobec prawa, to z tego samego powodu sąd musiał darować Rydzykowi jego bluzgi. Proste? Nie dla wszystkich.
3. Najzabawniejsze, że ci którzy bronili chamiska z dworca, trzęśli się z oburzenia na słowa Rydzyka. Klasyczny relatywizm.
4. Gdyby prostak, tak nikczemnie gnębiony za zupełnie niewinne obrażanie prezydenta Kaczyńskiego, publicznie naubliżał prezydentowi Izraela lub kanclerzowi Niemiec bez wątpienia nie znalazłby obrońców.

senti napisał(a):
Nie wiem czy korea ale jesli minister sprawiedliwosci nie majac dowodow oswiadcza " z reki tego pana juz nikt nie zginie" to ja smiem twierdzic ze cos nie jest do konca wporzadku w tym kraju.

A czy twoim zdaniem w porządku jest, gdy lekarz odłącza umierającego pacjenta od aparatury podtrzymującej życie (czyli go uśmierca) bez zwołania konsylium lekarskiego (to bezwzględny obowiązek w takich przypadkach)?

A czemu doktorowi tak bardzo zależało na pozbyciu się beznadziejnego przypadku, że aż olał procedury? Bo ktoś już „zaklepał” sobie u niego miejsce.

senti napisał(a):
Sukces gospodarczy akurat nie jest wypracowany przez Pisiorow... oni spijaja smietanke wypinajac piers do medali.

Negujesz zasługi PiSu, ale nie wskazujesz domniemanych dobrodziejów. Czyli "Nie wiem, kto czyja to zasługa, ale na pewno nie PiSu&". Kiepściutki argument.

senti napisał(a):
Wzrost roli Polski na arenie miedzynarodowej - w ktorym miejscu ? Osmieszanie Polski - jak najbardziej.

Wzrost roli:
1. Wynegocjowanie 90 mld E dotacji dla Polski na okres 2007-2013, pomimo nieprzychylności prezydencji brytyjskiej.
2. Wywalczenie względnie korzystnej dla Polski wersji rozdzielania głosów w organach unijnych.
3. Podniesienie krzywdzących dla Polski kwot mlecznych.

O wzroście roli świadczą też treści, jakie pojawiają się w zagranicznych serwisach informacyjnych. Tam prezydentowi Kaczyńskiemu poświęca się tyle samo czasu, co głównym rozgrywającym: Merkel, Sarkozy’emu, czy Blairowi (już nie jest premierem UK). Polska coraz śmielej dobija się do pierwszej ligi europejskiej i staje się głównym reprezentantem nowych krajów unijnych.
A jeśli chodzi o ośmieszanie Polski, to na tym polu duże zasługi ponoszą takie „autorytety” jak Geremek, Wałęsa, czy Michnik, którzy przy każdej okazji przedstawiają obcokrajowcom fałszywy obraz Polski, jako jakiegoś barbarzyńskiego kraju, stojącego na krawędzi totalnego kryzysu. Ostatnio do tego grona dołączył omcm (o mało co magister) Kwaśniewski, namawiający dyplomację niemiecką do działań wrogich Polsce, jeśli Polacy ponownie ośmielą się poprzeć Pis.

senti napisał(a):
Sciganie przestepstw popelnionych przez najbogatszych - Chwilowo to oni sa podejrzani o popelnienie wyimaginowanych przestepstw a dowodow na to nie widac i pewnie sie ich nie zobaczy.

Fakty przeczą twojej hipotezie:
1. Blida wolała sobie strzelić w aortę, niż odpowiadać za udział w mafii węglowej.
2. Stokłosa wolał rzucić wszystko, porzucić ludzi, którzy mu ufali i ukryć się za granica, niż odpowiadać za udział w układzie korupcyjnym w Ministerstwie Finansów.

senti napisał(a):
Dodatkowo - Jaro oswiadcza ze unia europejska chwali nas za spadek bezrobocia - i jest to zasluga rzadu IV RP. Ja sie z tego nawet nie smieje bo pare milionow ludzi w wieku produkcyjnym wywalilo dzide z kraju.

Obserwowany obecnie proces jest normalny i powszechnie występujący w gospodarce rynkowej: ludzie emigrują -> bezrobotni wskakują na ich miejsce -> bezrobocie spada. W poprzednich kadencjach ludzie też emigrowali, a bezrobocie i tak rosło.

Ponadto w okresie IX 2005- VI 2007 liczb miejsc pracy wzrosła o ok. 800 tys.

senti napisał(a):
I pytanko do Sargerasa: a religia wliczana do oceny, oceny za chodzenie na msze to co to jest jak nie panstwo koscielne do kurwy nedzy?

1. Każdy przedmiot, na który uczęszcza uczeń powinien być wliczany do średniej. Uczniowie chodzący na religię byli do tej pory dyskryminowani.
2. Nigdy się nie spotkałem z przypadkiem, aby oceniano częstotliwość uczęszczania do kościoła. Bo i niby jak katecheta ma to sprawdzić?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 14:42 
Cytuj  
Co do religii - przypadek z podstawówki.
"Odpowiedz o czym było kazanie w niedzielę"
"Nie byłem w kościele"
"Pała".

IMO religia nie powinna być nauczana w szkołach i tyle. Nie za pieniądze państwowe. Jak ktoś chce chodzić to proszę bardzo - jakieś salki przy kościele i tyle.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 14:47 
Cytuj  
tczewiak: lol, przez chyba 13 lat nauki religii w życiu mi się coś takiego nie przydarzyło.


_________________
Obrazek

*

Posty: 56
Dołączył(a): 21.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 14:52 
Cytuj  
senti napisał(a):
Sukces gospodarczy akurat nie jest wypracowany przez Pisiorow... oni spijaja smietanke wypinajac piers do medali.

Negujesz zasługi PiSu, ale nie wskazujesz domniemanych dobrodziejów. Czyli "Nie wiem, kto czyja to zasługa, ale na pewno nie PiSu&". Kiepściutki argument.

http://www.youtube.com/watch?v=me2l6uhz5Vs

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 15:38 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Co do religii - przypadek z podstawówki.
"Odpowiedz o czym było kazanie w niedzielę"
"Nie byłem w kościele"
"Pała".

IMO religia nie powinna być nauczana w szkołach i tyle. Nie za pieniądze państwowe. Jak ktoś chce chodzić to proszę bardzo - jakieś salki przy kościele i tyle.


w czasach twojej podstawowki kogo obchodzila pala z religii skoro i tak nie byla brana pod uwage w sredniej ani w niczym innym? wystarczylo przyniesc karteczke od rodzicow ze nie chodzisz na religie bo jestes niewierzacy albo jestes innego wyznania.

chyba ze chodziles do podstawowki w jakiejs zabitej dechami dziurze gdzie psy szczekaja dupa.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 15:42 
Cytuj  
Cytuj:
Najzabawniejsze, że ci którzy bronili chamiska z dworca, trzęśli się z oburzenia na słowa Rydzyka. Klasyczny relatywizm.


Może właśnie dlatego że było to proste chamisko z dworca, a nie (tfu) duchowny czy dyrektor publicznego radia.

Cytuj:
A mnie się pytał ktoś, czy zgadzam się na finansowanie odbudowy synagog?


Tu właśnie twój tok myślenia się powtarza: oni nas o zgodę nie pytali to i my nie będziemy.


Cytuj:
A czemu doktorowi tak bardzo zależało na pozbyciu się beznadziejnego przypadku, że aż olał procedury? Bo ktoś już „zaklepał” sobie u niego miejsce.


Chciałbym zauważyć że nie postawiono mu żadnych zarzutów oprócz korupcji. Jeżeli masz jakieś twarde dowody to przedstaw je prokuraturze, bo narazie tylko potrafisz mleć ozorem jak minister Zero mój drogi PiSkomuszku.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 15:57 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
A mnie się pytał ktoś, czy zgadzam się na finansowanie odbudowy synagog?


Tu właśnie twój tok myślenia się powtarza: oni nas o zgodę nie pytali to i my nie będziemy.


Nie wierze żeby były budowane synagogi za publiczne pieniądze, to nie Zydokomuna.

Dana napisał(a):
Cytuj:
A czemu doktorowi tak bardzo zależało na pozbyciu się beznadziejnego przypadku, że aż olał procedury? Bo ktoś już „zaklepał” sobie u niego miejsce.


Chciałbym zauważyć że nie postawiono mu żadnych zarzutów oprócz korupcji. Jeżeli masz jakieś twarde dowody to przedstaw je prokuraturze, bo narazie tylko potrafisz mleć ozorem jak minister Zero mój drogi PiSkomuszku.


Śmieszy mnie obrona takich ludzi jak Mirosław G.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 16:00 
Cytuj  
Cytuj:
Śmieszy mnie obrona takich ludzi jak Mirosław G.


Bo widzisz, ja tam go nie bronię. Mogą go nawet wsadzić na dożywocie, byle by przedstawiono solidne dowody. "Prawo i sprawiedliwość" w końcu zobowiązuje nie ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 16:01 
Cytuj  
Ash napisał(a):
w czasach twojej podstawowki kogo obchodzila pala z religii

Zazwyczaj dostawało się opierdol za każdą pałę.

Cytuj:
wystarczylo przyniesc karteczke od rodzicow ze nie chodzisz na religie bo jestes niewierzacy albo jestes innego wyznania

A teraz nie wystarczy? W czasach liceum wystarczyło, że powiedziałem księżulkowi, że ma się pierdolić i byłem z religii zwolniony. Byłem pełnoletni więc sam mogłem z ów wymysłu zrezygnować.

Cytuj:
chyba ze chodziles do podstawowki w jakiejs zabitej dechami dziurze gdzie psy szczekaja dupa.

Tak jest nawet obecnie w miastach nawet ~100k luda. Pierdolnięte katachetki zmuszają małe dzieci (bez własnej silnej woli i ukształtowanego światopoglądu) do wyznawania jedynej, słusznej wedle nich wiary. To jest właśnie chore. IMO religii nie powinno być w szkołach i tyle. Ktoś chce to niech temperuje swoje dzieci staroświeckimi regułkami. Zmuszanie do tego innych jest po prostu chore.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 16:02 
Cytuj  
Jaro jest niestety premierem kraju ale ja go nie wybralem :/

A propos odzywania sie w sposob chamski : spieprzaj dziadu / bura suko oraz wykwintny jezyk podczas rozmow z pania Renata B. wypowiadane przez glownego przydupasa Jara.

Cale szczescie ze "elita" rzadzaca trzyma poziom.

Zwiazki przyczynowo skutkowe nie pozostawiaja watpliwosci - czlowiek roku ziobro2.

Swiatynia jest dla wszystkich bo kazdy moze tam isc podobnie jak dworzec we wloszczowej ... cale szczescie ze Twoje argumenty sa rzeczowe. Ja bym jednak te 20 milionow wydal na biednych i ucisnionych ktorych to PiSiorki taka opieka otaczaja ... ale zaraz zaraz ! przeciez maja o jeden kosciol wiecej do kleczenia na kolanach i zebrania ! (sarkazm off).

Temu lekarzowi jednak nic nie udowodniono a ty dalej o usmiercaniu.

Tak zwane "zaslugi pisu" zostaly wypracowane juz przez poprzednia ekipe rzadzaca oraz ze wzgledu na przystapienie do EU - tak ja przynajmniej mysle - moze sie myle.

W poprzednich koalicjach ludzie tez emigrowali - jeszcze mi powiedz ze takie same "ilosci" to pekne ze smiechu ...


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 16:07 
Cytuj  
senti napisał(a):
Temu lekarzowi jednak nic nie udowodniono a ty dalej o usmiercaniu.


mijamy się z prawdą


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 16:24 
Cytuj  
O kurwa.

Myslalem ze on zmadrzal, a tu prosze. Przyszedl kampanie wyborcza prowadzic.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 16:51 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
2. Lepper nigdy nie dostał od PiSu jakiekolwiek parasola ochronnego. Cały czas musiał i musi radzić sobie sam z zarzutami.

Trzymanie w szufladzie wniosku o uchylenie immunitetu Lepperowie od marca to co to jest jak nie parasol ochronny? Wyjeto gdy sie zaczela kampania i lepper juz nie jest cacy.
Cytuj:
3. Dzięki głosom Samoobrony udało się uaktywnić gospodarkę, utrzymać budżet w równowadze, powołać CBA, obniżyć przetsepczość i zreformować wywiad wojskowy. Warto było.

-liczba najciezszych przestepstw rosnie
-PiS w ciagu dwoch lat nie przeprowadzil przez sejm zadnej istotnej ustawy dotyczacej gospodarki, posluchaj wypowiedzi ekonomistow zamiast kurskiego to sie dowiesz skad jest wzrost
-budzet w rownowadze moze byl, ale kaczynski zaczal wydawac nie swoje pieniadze na kielbase wyborcza obciazajac budzet na kolejne lata(ulgi, podwyzki dla policji)
Cytuj:
A mnie się pytał ktoś, czy zgadzam się na finansowanie odbudowy synagog? Kto ma tym niby chodzić? Turyści chyba. Tylko dla mnie to nie powód do pieklenia się.
Świątynia Opatrzności Bożej jest dla wszystkich, bo wszyscy mają tam wstęp.

Synagogi sa odnawiane z pieniedzy ministerstwa kultury jak i koscioly katolickie. Na swiatynie bezdennej glupoty wyrwano pieniadze przeznaczone dla zus, 40 milionow na jeden projekt.
Cytuj:
1. Wynegocjowanie 90 mld E dotacji dla Polski na okres 2007-2013, pomimo nieprzychylności prezydencji brytyjskiej.

Nie ma jak budowac mity.
Cytuj:
2. Wywalczenie względnie korzystnej dla Polski wersji rozdzielania głosów w organach unijnych.

Czytaj: odroczenie kleski na pare lat. Dzialacze PiS i tak sie juz nachapia, wiec bedzie im obojetne.
Cytuj:
3. Podniesienie krzywdzących dla Polski kwot mlecznych.

Czytaj: uruchomienie przez Leppera rezerw wywalczonych jeszcze za Millera.
Cytuj:
O wzroście roli świadczą też treści, jakie pojawiają się w zagranicznych serwisach informacyjnych. Tam prezydentowi Kaczyńskiemu poświęca się tyle samo czasu, co głównym rozgrywającym: Merkel, Sarkozy’emu, czy Blairowi (już nie jest premierem UK). Polska coraz śmielej dobija się do pierwszej ligi europejskiej i staje się głównym reprezentantem nowych krajów unijnych.

Rozumiem to twoj tekst na wystep komikow amatorow.
http://pl.youtube.com/watch?v=IlVk_nKZUwI
Dotego mamy:
1.Polityczny i nieudolny prokurator generalny:
-kompromitacja w sprawie Mazura
-kompromitacja w sprawie doktora G. - zostala Ziobrze butelka wodki bez paragonu
-wzrost ciezkich przestepstw
-gdzie sa konta SLD?

2. Walka z korupcja:
-kompromitacja po ataku na fundacje Kwasniewskiej-sad oddalil sprawe
-gdzie procesy i wyroki mafii paliwowej?
-wyjasnienie afery orlenu? gdzie proces dochanala, ktory siedzi 3 lata
-ktora prywatyzacje rozliczono? komu postawiono zarzuty?
3.Tanie panstwo:
-zamiast tego jest wzrost wydatkow, liczby posad, nowe ministerstwa
Mozna sie bawic dalej, ale po co jak ciemny lud wszystko kupi.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 17:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
DVD napisał(a):
sam jestem praktycznie ateista

Nie ma czegos takiego jak "praktycznie ateista", zreszta i tak smierdzisz mocherem.

nie mozna to byc ateistą, nawet dawkins nawija o jakichs wyższych wartościach, którymi zastepuje konwencjonalną religię

"prawie ateista = agnostyk

Cytuj:
polska to kraj w wiekszości katolicki(a jak słyszałem wiekszość ma w demokracji racje), jak ci się nie podoba to won do muzłumanskiej francji czy ateistycznych niemiec

Moze cie to zaskoczy, ale nie. Nadrzednym aktem jest konstytucja, a nie "wola wiekszosci", a ta mowi o rozdziale Kosciola i Panstwa. Jak dla mnie samo nauczanie religijnych pierdol w szkolach lamie konstytucje, a juz na pewno ocena z tego w sredniej. Zreszta rozstrzygnie to TK.


nie widze tu żadnego interesu dla tk - ocena z religii dla katolików = ocena z etyki dla całej reszty. religia nie jest obowiązkowa, wiedziałeś o tym.

btw pajacu, gdybyś miał choc minimalna wiedzę nt chrześcijanstwa wiedziałbyś, że gdybym był moherem to bez wątpienia przyznałbym sie do tego(wyparcie sie wiary, to grzech)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 17:39 
Cytuj  
DVD napisał(a):
nie widze tu żadnego interesu dla tk - ocena z religii dla katolików = ocena z etyki dla całej reszty. religia nie jest obowiązkowa, wiedziałeś o tym.

btw pajacu, gdybyś miał choc minimalna wiedzę nt chrześcijanstwa wiedziałbyś, że gdybym był moherem to bez wątpienia przyznałbym sie do tego(wyparcie sie wiary, to grzech)

Pozwol TK rozstrzygnac, ok? Wniosek jest juz zlozony. Co do twojego grzeszenia to sry, ale nie wiem co sie pod waszymi beretami dzieje. Pewnie ustaly procesy myslowe i ciezko mowic o jakies etyce.
Dalej bede spieral sie, ze nie ma czegos takiego jak "prawie ateista". Podzial jest prosty: sa zajebisci elo-fajni ateisci i religijny ciemnogrod. Po srodku stoi barykada, na ktorej siedza okrakiem tchorzliwi agnostycy.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 18:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Podzial jest prosty: sa zajebisci elo-fajni ateisci i religijny ciemnogrod.


Haha no nie żartuj


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.