mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 00:07 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Prawdę mówiąc to gówno mnie obchodzi czy to się komuś podoba lub nie.


Jakbys sie faktycznie tym nie przejmowal napisal bys w notatniku i zachowal na dysku a nie na forum.


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 00:14 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
Jakbys sie faktycznie tym nie przejmowal napisal bys w notatniku i zachowal na dysku a nie na forum.


A dlaczego miałbym tak zrobić ? Gdyby mi zależało na profesjonalnych opiniach to mmorpg.pl i flames byłoby ostatnim miejscem, gdzie umieściłbym swoje opowiadanie. To wy się podniecacie, zamiast potraktować to z przymrużeniem oka, jako powiew oryginalności w tym gównie i dnie, jakim jest ten dział.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 00:19 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
CheGee napisał(a):
Jakbys sie faktycznie tym nie przejmowal napisal bys w notatniku i zachowal na dysku a nie na forum.


A dlaczego miałbym tak zrobić ? Gdyby mi zależało na profesjonalnych opiniach to mmorpg.pl i flames byłoby ostatnim miejscem, gdzie umieściłbym swoje opowiadanie. To wy się podniecacie, zamiast potraktować to z przymrużeniem oka, jako powiew oryginalności w tym gównie i dnie, jakim jest ten dział.


istniejesz tylko tutaj, więc jesteś gównem


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 00:24 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
istniejesz tylko tutaj, więc jesteś gównem


Ty istniejesz nie tylko tutaj, ale też jesteś gównem i kolejnym kretynem, który dał sie sprowokować, myśląc, że jego tekst jest na tyle zabawny, że warto się nim podzielić z resztą kretynów.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 00:27 
Cytuj  
różnica jest taka ze na niego tak nie sraja jak na ciebie. I tak nic nie osiagneles w zyciu wiekszego niz 200 postów na mmorpg.pl


_________________
oumn da lololegend

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 00:38 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
MagPS napisał(a):
istniejesz tylko tutaj, więc jesteś gównem


Ty istniejesz nie tylko tutaj, ale też jesteś gównem i kolejnym kretynem, który dał sie sprowokować, myśląc, że jego tekst jest na tyle zabawny, że warto się nim podzielić z resztą kretynów.


czemu sądzisz że mój post miał ciebie lub kogoś innego rozbawić? chciałem tylko żebyś sobie uzmysłowił kim jesteś

CheGee napisał(a):
różnica jest taka ze na niego tak nie sraja jak na ciebie. I tak nic nie osiagneles w zyciu wiekszego niz 200 postów na mmorpg.pl


ty jak czasem coś napiszesz :roll:

napisałbym coś, ale wpierw obrazek

w to gra chegee

Obrazek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 00:44 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
różnica jest taka ze na niego tak nie sraja jak na ciebie. I tak nic nie osiagneles w zyciu wiekszego niz 200 postów na mmorpg.pl


A ty nic nie osiągnąłeś ponad swoje chujowe portfolio, bogatych rodziców, którzy ci płacą za studia na PJWSTK, bo jesteś zbyt dużym idiotą, żeby nauczyć się tworzyć grafikę 2d/3d samemu. Przyjechałeś do stolicy i stałeś się kolejnym "warszawioczkiem", który ledwo umie wypowiadać się po polsku. Teraz wypierdalaj spam'ować w darmowych, ty wieśniaku z siedlec.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 01:19 
Cytuj  
Na obecna chwile sam na siebie zarabiam, sam oplacam studia i mieszkanie. Sam gotuje jak mam czas i sam piore smierdzące skarpety. Do warszawy przyjechalem nie bo chce tylko bo musze. Pj jest jedyną szkołą w polsce gdzie jest czysta grafika komputerowa. Mogło by to być dla mnie każde inne miasto gdyby kierunek na którym jestem się w nim znajdował.
Grafiki 3d/2d nie da sie nauczyc. Jak nie masz do tego smykałki to i tak ci nie wyjdzie. Inna sprawa jest przelozenie tego co siedzi w glowie w przestrzen.
Nie traktuje się jako warszawiaka i nigdy za takiego sie nie będę uważał. Mieszkanie tu traktuje jako etap przejściowy, "bo inaczej się nie da". Po studiach mam zamiar mieszkać gdzie indziej, z pewnością w Polsce.


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 01:51 
Cytuj  
Cytuj:
czysta grafika komputerowa


Tak z ciekawosci, masz tam fizyke, matmy i inne pierdy wcisniete przez ministerstwo?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 01:52 
Cytuj  
jednak kogos to interesowalo skoro musialem sprostowac.

nie. Mam grafike warsztatowa, malarstwo, rysunek,, badanie barwy, 3dsmaxa, photoshopa, ilustratora, zabawy na bluboxach, historie filmu, podstawy programowania i pakietu msoffice i troche innych pierdol. To co potrzebne i to co mnie interesuje.


_________________
oumn da lololegend


Ostatnio edytowano 16 gru 2007, 01:56 przez CheGee, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 01:58 
Cytuj  
a co chcesz byc kolejnym plebsem robiacym elo sygnaturki na fora ?


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 02:38 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
a co chcesz byc kolejnym plebsem robiacym elo sygnaturki na fora ?


Idz graj w te swoje "Foki Onlajn".

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 09:01 
Cytuj  
Co to znaczy nauczyć ? Oczywiście, możesz nauczyć się robić kreski, mieszać farbki w różne kolorki, rysować kółeczka czy trójwymiarowe kulki w blenderze. Możesz się dowiedzieć jak stosować perspektywę cz inne światłocienie.

I mimo że wszystko to będziesz znał, to i tak niczego ciekawego nie stworzysz bo brak ci TALENTU.

A do nauki języków talent nie jest wymagany. Ale jeżeli taki posiadasz, to będziesz szybciej przyswajał słówka, zasady ort/gram etc.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 10:36 
Cytuj  
Cytuj:
A do nauki języków talent nie jest wymagany.

Dana, jeśli człowiek w ogóle nie ma umiejętności językowych, to nie będzie potrafił słówek/gramatyki, których nauka jest czystą pamięciówką złożyć do kupy i korzystać z nich bezproblemowo.


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 11:16 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
Grafiki 3d/2d nie da sie nauczyc. Jak nie masz do tego smykałki to i tak ci nie wyjdzie. Inna sprawa jest przelozenie tego co siedzi w glowie w przestrzen.


No to teraz udowodniłeś, że gówno wiesz na ten temat.
Nawet debil nauczy się tworzyć zajebiste art'y 2d/3d jeżeli poświęci na trening wystarczająco dużo czasu. Trzeba siedzieć przed komputerem, napierdalać i uczyć się, na tym etapie odpada większość "grafików", bo wydaje im się, że po tygodniu już powinni tworzyć animacje na poziomie pixar'a. Dawno temu było ciężej, teraz w internecie jest mnóstwo help'a, tutorial'i, poradników.

No i nie musisz spowiadać się mi ze swojego życia i planów na przyszłość, nie jestem twoim kapłanem.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 11:39 
Cytuj  
Cytuj:
Za to ja zmiatam Twoją starem szybkim jak błyskawica Xardasa w Sosarii penisem.


Jesteś idiotą. Starasz sie rozbawic kogos twoimi tekstami z "twoją starą", lecz bawi to tylko ciebie. Rozumiem że gdy CouRage ci odpowiada, to już w majtkach pełno kiślu? Wiem że odpowiesz mi jak debil, ale nie przeszkadza mi to, raczej nie stać ciebie na wartościową odpowiedź.


P.S. wypierdalaj

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 11:59 
Cytuj  
co do jezykow imo talen nie jest potrzebny... Francuzi przeciez nie maja specjalnie modelowanych gardel do wymawiania ich R.

Co do grafiki. Fakt każdy może sie nauczyc z tutoriali robienia fajnych artów. Problem jednak pojawia sie gdy trzeba cos wymyślić samemu, a nie używać stockow i renderów.


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 12:00 
Cytuj  
Wszystkie da sie nauczyc. A jak ktos nie jest w stanie to niech ucieka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 12:01 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie ma czegos takiego jak "talent". W grafice do wszystkiego mozna dojsc tylko trzeba na to czasu.


Talent, to jest właśnie ta chęć do nauki czegoś.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2007, 12:10 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie ma czegos takiego jak "talent". W grafice do wszystkiego mozna dojsc tylko trzeba na to czasu.


Pianino 6 lat
Śpiew 11 lat
12 lat perkusja
4 loetni perkusista
8 lat gitara
huj wie ile lat klawisz

pierdolisz glupoty robal.


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.