mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:04 
Cytuj  
Niah napisał(a):
3. nierozumiem tego całego hate na biebera, robi muzykę dla 14-letnich dziewczynek i chuj

Oj taka moda, bo coveruje klasyk, a głupie cipeczki nie znają oryginałów. Łatwiej wyzwać bibera niż wziąć na siebie odpowiedzialność za nieprzekazywanie wiedzy muzycznej.
No i biber przynajmniej jest prawdziwie biały :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Akurat byłem w Polsce na euro 2012 - napierdolone menelestwo jak łaziło po ulicach 10 lat temu tak łazi i teraz...
Wstyd...

No, takim wyjątkiem jesteśmy.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... stock.html

http://www.flickr.com/photos/maciejdako ... ts/1391696


Chociaż fotografem jest Polak to pewnie specjalnie syfił na ulicach, żeby miejscami po kostki był syf i upijał Brytoli.


W Polsce jest menelstwo i jest go dużo fakt, ale takiego ochlejstwa i rozpierdolu i ogólnej kultury picia jak w UK i Irlandii byłem to nie widziałem w życiu ani w Polsce ani w innych krajach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:08 
Cytuj  
Aha, zapomniałem tego wrzucić.
Ten screen to screen mojego barba. W ten sposób chciałem uczcić taki wytrwały trolling Kabraxisa :)
Co prawda dość stary, bo teraz mam zupełnie inny gear ale co tam :D

Obrazek


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:36 
Cytuj  
@szamotula
możesz spierdalać


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:44 
Cytuj  
zabolek - zajebisty helm lol.

Odpowiedz na twoja 'niespodzianke' masz topic nizej.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 22:00 
Cytuj  
Te banany na ramionach też ciekawe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 22:02 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Te banany na ramionach też ciekawe.


Wzorowałem się na tym, jak kabra ubiera się na co dzień :wink:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 22:11 
Cytuj  
Weak response ;p.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 22:54 
Cytuj  
Co to ? Dragon Ball ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 06:46 
Cytuj  
Kabraxis, ty rogaczu


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:27 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Taa bo w UK nie chleją, a na ulicach nie leżą najebana gówniarzeria nad ranem.


W UK chleja chyba wiecej niz w PL. Statystycznie.
Calkiem inna kultura picia. Nie w UK nie leza najebani gowniarze na ulicach, a jak juz sie komus przydazy to raz na 10 lat i niechcacy. Pije sie w pubach, nie pije sie do zarzygania i calkowitego upodlenia, jak juz ktos sie upije to w 90% "na wesolo".

A nie Dworzec Centralny - przystanek MKS, 100m do strefy kibica, zaczelo kropic wiec chowam sie z zona i corka pod ta wiate - szemrane ledwo trzymajace sie na nogach menelstwo robi sobie flaszke.
No to ewakuacja - na szczescie obok druga wiata - to samo.

A potem afera w mediach bo jakis austriacki dziennikarz napisal ze Polacy lepiej pija niz graja. Zdziwienie i zaslanianie sie statystykami z ktorych wynika ze austriacy pija tyle samo... Podczas gdy problem jest tuz obok.


Jezeli mnie taki widok zniesmaczyl, to jak tu sie dziwic gosciom z zagranicy...


Ostatnio edytowano 28 cze 2012, 13:33 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:32 
Cytuj  
marek juz nie filozuj prosze.
w oxfordzie po godzinie 20-21 widzialem najebane w 3 dupy 15 latki, u ktorych majtki robily za spodniczki.
takze nie mow o kulturze picie i braku najebanych gowniarzy :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nyx napisał(a):
TNie w UK nie leza najebani gowniarze na ulicach, a jak juz sie komus przydazy to raz na 10 lat i niechcacy.


lol, ze co? Niechcacy?:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:43 
Cytuj  
W UK tak nie widać, bo ludzie boją się wychodzić najebani na ulice - za dużo bambusów i ciapaków - jedni okradną, drudzy wpierdolą.

Dochodzi jeszcze jedna kwestia. W UK często manago jest jakiś zniewieściały chujek, który za "złe reprezentowanie firmy po godzinach" potrafi wyjebać z roboty na zbity pysk, a u nas o ile nie przychodzisz najebany albo wczorajszy do roboty to co najwyżej rozgorzeje dyskusja o kolejnym terminie popijawy :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 28 cze 2012, 13:46 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 13:46 
Cytuj  
sula napisał(a):


Obrazek


Obrazek


???


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 14:41 
Cytuj  
Mendol studenci wszedzie sa tacy sami.

Tczewiak - z babmbusami i ciapatymi pojechales ostro, ale sie nie podpisuje po zadnym ze stwierdzen ;)
Prezentowanie firmy po godzinach? Rotfl - a co ty w firmowej koszulce do pubu poszedles i ktos Ci zwrocil uwage?

Chuj niech wam bedzie - wszyscy sie nas czepiaja a my przeciez prawie ze juz abstynenci a kultura przebijamy wszystkich. Dyskusja se slepym o kolorach nie ma sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 15:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Calkiem inna kultura picia. Nie w UK nie leza najebani gowniarze na ulicach, a jak juz sie komus przydazy to raz na 10 lat i niechcacy. Pije sie w pubach, nie pije sie do zarzygania i calkowitego upodlenia, jak juz ktos sie upije to w 90% "na wesolo".


Mark, przestan pierdolic glupoty o kulturze picia brytyjczykow......

Wystarczy zobaczyc to: http://www.dailymail.co.uk/news/article ... rdiff.html

Takiego upodlenia i bydla jakie jest w GB nie ma chyba nigdzie na swiecie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 15:54 
Cytuj  
No ja twierdze inaczej. Zreszta nie tylko ja :) wystarczy poczytac polska prase ktora naglosnila kilka artykulow z zachodniej prasy.
M.in. Dowiedzialem sie ze swiatowy rekordzista z 12 promilami alkoholu we krwi to byl polak, "rekord" zanotowany w Pl.
Dziecko ktore urodzilo sie z 3 promilami alkoholu we krwi to tez przypadek odnotowany w PL.

Ale Ok. Polska abstynenci, ja mialem pecha, dziennikarze zachodni mieli pecha, inne kraje chlaja na potege 100 razy bardziej. Tak jak napisalem czuje sie jakbym z gluchym o muzyce probowal rozmawiac - nie i chuj my nie pijemy kurwa!! I aby to udowodnic random link do zakrapianej imprezy zagramanica...

Sula - widac ze nigdy nie byles w UK.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 16:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Sula - widac ze nigdy nie byles w UK.

Mogę ci przesłać zdjęcie pieczątki z mojego pierwszego paszportu od oficera imigracyjnego z Dover z 6 miesięczną wizą z mojej pierwszej wizyty w 1997 r.

Później byłem jeszczę parę razy.

Nie licząc małego przygranicznego miasteczka przez kilka godzin w Niemczech podczas pobytu w Świnioujściu W.Brytania to był pierwszy kraj za granicą, który odwiedziłem.

===============

Co do samego picia to oczywiście znowu jakieś z dupy teksty wyciągasz i dramatyzujesz, których nikt tu nie powiedział.

Polska ma bardzo bardzo duży problem jeżeli chodzi o kulturę picia, alkoholików też ci u nas nie brakuje delikatnie mówiąc.
Po prostu akurat mówienie, że UK jest pod tym względem dużo lepsze jest jakimś mało śmiesznym żartem.
Jakbyś podał jakikolwiek inny kraj z EU może poza Irlandią - to nie sądzę aby ktoś protestował.

Możesz oczywiście dalej mówić, że uważamy, że "inne kraje są 100 razy gorsze" i się pieklić nad jakimiś fickyjnymi opiniami ludzi z forum, które sobie sam wymyśliłeś.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2012, 16:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
W UK chleja chyba wiecej niz w PL. Statystycznie.
Calkiem inna kultura picia. Nie w UK nie leza najebani gowniarze na ulicach, a jak juz sie komus przydazy to raz na 10 lat i niechcacy. Pije sie w pubach, nie pije sie do zarzygania i calkowitego upodlenia, jak juz ktos sie upije to w 90% "na wesolo".

Nigga plz, nie wiem jak w innych większych polskich miastach, ale jak się mieszka w Krakowie to nie trzeba się ruszać do UK, żeby zaobserwować tą ich kulturę picia. Takiej trzody jak angielskie karki nie robi żadna inna przyjezdna nacja.
+ pisali o tym sporo w gazetach, co jak widzę stanowi dla Ciebie dosyć mocny argument w dyskusji
Cytuj:
A nie Dworzec Centralny - przystanek MKS, 100m do strefy kibica, zaczelo kropic wiec chowam sie z zona i corka pod ta wiate - szemrane ledwo trzymajace sie na nogach menelstwo robi sobie flaszke.
No to ewakuacja - na szczescie obok druga wiata - to samo.

Jak ostatnio byłem ze znajomymi w Rzymie musieliśmy się wieczorem ewakuować spod dworca bo baliśmy się, że bezdomni nas tam zadźgają zarażonymi strzykawkami albo pokroją żywcem. Poza tym fajny wyjazd był.

Cytuj:
Polska ma bardzo bardzo duży problem jeżeli chodzi o kulturę picia, alkoholików też ci u nas nie brakuje delikatnie mówiąc.
Po prostu akurat mówienie, że UK jest pod tym względem dużo lepsze jest jakimś mało śmiesznym żartem.
Jakbyś podał jakikolwiek inny kraj z EU może poza Irlandią - to nie sądzę aby ktoś protestował.

this

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.