mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 23:59 
Cytuj  
A dla mnie nie było wymagające. Wystarczyło pierdyliard strzał i na legalu wsio kładłeś. Czasami wystarczyło wskoczyć na kamień, wejść w mur, wsiąśc na konia i lałeś mobki stosami. Tak ganianie na mostach było superaśne - raz czy dwa. Ale po setnym razie jakoś tak fajnie już nie było. Brakowało czegos na odsapnięcie, tym odsapnięcie powinno byc PvE. Gra była niestety tak zbudowana, że system nie pozwalał na dobrą zabawe przy PvE.

Nie bronie tery bo nawet w nią nie grałem. Podoba mi się tylko w założeniach narazie


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 00:02 
Cytuj  
heh i jak rozumiem w tera bedziesz grzecznie stal na wprost moba i go pizgal 'nie strzalami' tylko pierdami?
prosze cie, skoncz pierdolic. w kazdym mmo ludzie szukaja jak tu obejsc system, czy to daoc, czy warhammer, czy ddo czy dfo - i tak samo bedzie w tera.
i jaka ma byc ta dobra zabawa w pve w tera? bo tego nie udalo mi sie znalezc w twoim tekscie.
moby beda kawaly opowiadaly czy jak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 00:13 
Cytuj  
Eagle nie obchodzi systemu. On używa pro toolz.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 00:26 
Cytuj  
Tczewiak, wiesz ze ciebie aktualnie mozna zownowac jedna fotka :)
Mendol, czy ty zawsze musisz byc betonem ?


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 14 sty 2011, 00:28 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 00:27 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Tczewiak, wiesz ze ciebie aktualnie mozna zownowac jedna fotka :)


to tak jak ciebie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 00:55 
Cytuj  
dla egla DFO było tak niewymagające, że musiał się wspomagać radarem ;).

@Kabraxis. W eve faktycznie jest zajebista są jakieś rasy, w sumie chuj wie po co bo poza gębą niczym się nie różnią. W DFO też chyba jest jakiś opis świata czy historia ale osobiście zupełnie minie to nie interesuje i nawet tego nie czytałem. Wątpię by grałby mi się lepiej nawet gdyby fabuła była na poziomie lotr czy czegokolwiek.
Swoją drogą to jest jakaś fabuła w rifcie?
Pve w DFO to dodatek im szybciej udaje mi się tłuc moby ty lepiej. Nie wiem co fascynującego może być w "klepaniu kodu" jedyny sens istnienia tego aspektu gry to gold i matsy. Ofk jeśli kogoś pve rajcuje to faktycznie nie ma do dfo po co zaglądać.
Jakbyś trochę pograł zobaczyłbyś, że pvp ma niewiele wspólnego z "bezsensownym bieganiem po mapie" ale z tym jest tak jak w eve. Dla jednych to wciskanie F1-F4 dla innych masa kombinowania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 01:17 
Cytuj  
No to teraz zes dopierdolil pieknie piszac ze w EVE sa 4 rasy uj wie po co i nic wiecej. Nawet nie bede komentowal bo mi sie niechce poprostu.
To ze ty masz wstret do czytania to nie znaczy ze kazdy ma. Tyle.

W EVE jest normalna fabula i Lore i to bardzo rozbudowana, ktora rozszerzaja dodatki i patche. zeby nie szukac daleko wchodzacy w przyszlym tygodniu Incursion jest takim dodatkiem.

Dla mnie takie DFO/MO jest puste jak czaszka stereotypowej blondynki i nie zmienisz tego. A w EVE gralem ponad rok i wiem jak tam jest.

"Swoją drogą to jest jakaś fabuła w rifcie? "

Lol - ofc ze jest. Wlasnie na poziomie LOTRO czy czegos tam. I to czyni z niej gre MMORPG a nie gre w bieganie po teksturach ziemi i napierdalaniu sie po glowach.

Sorry ale dla mnie wlasnie takimi grami sa DFO/MO.

Powtorze jeszcze raz to ze ty masz wstret do czytania i wystarczy ci do szczescia mozliwosc napieprzania sie to nie znaczy ze kazdemu wystarcza.
De facto takie sandboxy sa grami dla ludzi o bardzo niskich wymaganiach co do jakosci gry - choc oni sami uparcie twierdza co innego.
Ot takie MO - mozna biegac i sie bic. Wyglada to jak w SP RPG z 2000 roku ale ludki zadowolone. DFO lepiej, ale nie duzo lepiej.
Dla mnie MMO to cos wiecej niz heady dla szatana i full loot. Przykro mi.

Dobre gry lacza w dobrych proporcjach oba elementy dodajac do tego fajna fabule, Lore i swiat gry, ktory chce sie zwiedzac i odkrywac jak w zyklym singleplayer RPG. I tak robi EVE. DFO i MO sa od tego bardzo, bardzo daleko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 01:47 
Cytuj  
Partacze z grecji złapali kilkudziesięciu graczy, wtłukli im do głowy że są pro pvp graczami w najbardziej zajebistej pvp grze, sorki ale porównywanie DFO do Eve jest delikatnie pisząc głupie.
Nie chodzi o stateczki, przestrzeń kosmiczną, ekonomie, mechanikę gry tylko o content w grze, DFO po dwóch latach oferuje tyle co jedna mapka do cod-a czy bf-a, a jaranie się kto szybciej zapieprza naokoło drugiego z 3rd softem, skryptami, makrami jest śmieszne.

DFO to gra pvp, skromny wycinek z tego co może oferować sandbox, devsi bez wizji rozwijania gry, bez umiejętności radzenia sobie z tym co uroili sobie klika lat wcześniej, zaprzepaścili cały potencjał gry swoim partactwem i olewaniem klienta.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 09:25 
Cytuj  
no dfo jest dziwnie zrobione.
ale z drugiej strony wez pod uwage embe, ze dawno w mmo nie bylo opcji stawiania wlasnego miasta, budowania statkow itd. itp.
szkoda, ze wyszlo jak wyszlo.
chociaz tak jak juz pisalismy setki razy, ile czasu zajelo ccp doprowadzenie eve do stanu w jakim jest teraz? na pewno nie rok czy dwa.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 10:19 
Cytuj  
Tak se czytam ta rozmowe i z tego co pisze Mendol wynika, ze Tera jest zjebana, bo DFO jest fajne. No, moze cos w tym jest;)
Jezeli combat bedzie fajny w Tera, to moze sie skusze. Co tam, najwyzej zona wezmie mnie za pedofila.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 10:26 
Cytuj  
nie wiem skad takie wnioski, ale moze juz nie kontynuuj.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 10:34 
Cytuj  
no, skoro zgubiles sie juz na samym poczatku, to chyba rzeczywiscie nie ma sensu;)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 10:37 
Cytuj  
bardziej mialem na mysli to, ze niestety twoje umiejetnosci czytania ze zrozumieniem dosc mocno kuleja.
moze przeczytaj jeszcze raz ostatnie pare stron i wtedy wroc.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 10:42 
Cytuj  
Ale po co czytac jeszcze raz to samo? No chyba, ze edit-y porobiles.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 10:43 
Cytuj  
zeby zrozumiec. ale w sumie niewazne, ciesz sie tym co wiesz.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 10:54 
Cytuj  
No ciesze sie, smuci mnie tylko to, ze ta Tera taka zjebana. Na szczescie jest DFO, ktore jest zajebiste.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 10:55 
Cytuj  
No wlasnie Mendol umial stawiac miasteczka i jest PRO graczem.


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 11:36 
Cytuj  
ktos gral w tere? jak pvp?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 12:20 
Cytuj  
AE,
viewtopic.php?t=38204


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2011, 13:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No to teraz zes dopierdolil pieknie piszac ze w EVE sa 4 rasy uj wie po co i nic wiecej. Nawet nie bede komentowal bo mi sie niechce poprostu.
To ze ty masz wstret do czytania to nie znaczy ze kazdy ma. Tyle.

Szkoda, że ci się nie chce. Wstrętu do czytania nie mam, natomiast w MMO jest mi obojętne jakie historie powymyślali sobie devsi. Może trudno ci to zrozumieć, ale lecąc na pve w eve jest mi zupełnie obojętne czy raz jest 4 czy 400 czemu pixel do którego strzelam ma taki a nie inny kształt/kolor... etc etc.
Grałem swego czasu długo na rgp shardzie UO. Cała erpg otoczka po prostu mi się już przejadła. To raz a dwa RPG w grach ma sens tylko w grze gdzie jest to w jakiś sposób odgórnie narzucone inaczej zawsze będzie burdel.
Pisząc o fabule na poziomie lotr miałem na myśli książkę, nie jakąś grę ;). Ale ok, niech ten rift ma nawet jakąś fabułę. Ciekawe po ilu rajdach na moby przestaniesz zwracać na nią uwagę. Siła eve to nie fabuła a mechanika. To, że możesz się bawić w odkrywce to tylko kwestia mechaniki. Ofk dobra fabuła nie przeszkadza ale dla mnie jest mało znaczącym dodatkiem. Mamy nieco inne wizje "dobrej gry" MMO.
@Embe, masz rację. DFO mogłoby być lepsze i ma kijowych devsów, którzy kładą lachę na klientów ;). Mimo wszystko nie ma obecnie alternatywy (eve pominę), więc dobrze że chociaż jest to co jest. I skoro wciąż w to gram, a pro pvperem nie jestem, to w jakimś stopniu spełnia moje oczekiwania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.