mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 14:51 
Cytuj  
For sake - BOT, nie bót.

Zaboleq tak serio to Tobie ani odrobine nie jest wstyd? Zdajesz sobie sprawe, ze Twoje dzialania to nic innego jak ojebywanie innych? Moze bezposrednio nikomu nie szkodzisz, ale juz posrednio w chuj.

Zawsze mnie zastanawial fenomen chujow internetowych. Naprawde jedyne co was powstrzymuje przed kradzieza IRL to to, ze mozecie stracic anonimowosc i beda was wytykac palcami?
Ostatnio masa dzieciakow wyjebuje przez tradeowanie(paypale), botowanie, scamowanie i to nie na male kwoty(dzieciaki potrafia wyjebac na 200-400 euro i sa z siebie jeszcze dumni), a zaloze sie ze IRL by w gacie narobili jak by mieli ukrasc gume do zucia z monopolowego, bo jeszcze wpadna i wyjda na zlodzieja.

Srsrly kurwa masz wyjebane na to jakimi chujami jestescie, puki tylko wy o tym wiecie? Nie czujesz jakiegos wstydu, czy zazenowania?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 14:59 
Cytuj  
Niektórym ludziom po prostu puszczają hamulce, gdy na horyzoncie pojawia się choćby odrobina $$ i wyłazi z nich całe chujostwo.

Nic nie poradzisz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 15:06 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Zawsze mnie zastanawial fenomen chujow internetowych.


napisz ksiazke o tym :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 15:08 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
For sake - BOT, nie bót.

Zaboleq tak serio to Tobie ani odrobine nie jest wstyd? Zdajesz sobie sprawe, ze Twoje dzialania to nic innego jak ojebywanie innych? Moze bezposrednio nikomu nie szkodzisz, ale juz posrednio w chuj.

Zawsze mnie zastanawial fenomen chujow internetowych. Naprawde jedyne co was powstrzymuje przed kradzieza IRL to to, ze mozecie stracic anonimowosc i beda was wytykac palcami?
Ostatnio masa dzieciakow wyjebuje przez tradeowanie(paypale), botowanie, scamowanie i to nie na male kwoty(dzieciaki potrafia wyjebac na 200-400 euro i sa z siebie jeszcze dumni), a zaloze sie ze IRL by w gacie narobili jak by mieli ukrasc gume do zucia z monopolowego, bo jeszcze wpadna i wyjda na zlodzieja.

Srsrly kurwa masz wyjebane na to jakimi chujami jestescie, puki tylko wy o tym wiecie? Nie czujesz jakiegos wstydu, czy zazenowania?



Masz cały soft na kompie legalny/miałeś zawsze? Masz całą muzę legalną etc?

Ja nigdy nikogo nie zescamowałem, co najwyżej ktoś mnie. A co mam czuć? Moralizator się znalazł albo kolejny pseudo psycholog. Może zaraz dojdziemy do tego, dlaczego ludzie uprawiają seks przedmałżeński, przecież religia tego zabrania!


Serio szamotuła, nie rozgryzaj tego bo to Cię przerośnie i zostaniesz kolejnym sobem/kabrą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 15:28 
Cytuj  
Nie chcę mi się nawet odpisywać na Twoją odpowiedź, po prostu nie ma to najmniejszego sensu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 15:34 
Cytuj  
Nie rozgryzajcie zabolka bo wam zostanie absmak w ustach. :)

PS. Ale trzeba przyznac chlopaczkowi ze ma tupet.

PS2. To ze d3 zostanie pare tygodni zniszczone przez boty takich zabolkow i goldsellerow/farmerow bylo wiadomo juz w dzien zapowiedzi RMAH i online only - nie ma sie co spusczac juz teraz. Working As Intended jak to mowia czesto w Blizzie :). Serio ktos wierzyl panu Wilsonowi i myslal ze bedzie inaczej? to gratuluje pomyslunku i naiwnosci lol. :) Z tego co pamietam z rozmow przedpremierowych sporo takich bylo.. oj sporo. Ile wyzwisk polecialo.. oj jej. Ale dobrze miec na samym koncu racje - jak to mowia - ten sie smieje co sie smieje ostatni. :)

Bylo, minelo - pozostaje miec nadzieje ze to byl ewenement (i mozna miec imho taka nadzieje bo odbior przez community i playerbase nie byl zbyt dobry). Napewno zaden HNs ani MMO z tych co sa atm w zapowiedziach nie wprowadzi czegos takiego - byloby to roznowanczne z PRowym samobojstwem (atm - co bedzie jak popioly po D3 opadna calkowicie i ludzie zapomna jak sie dali wyruchac to nie wiem - penwie beda nastepne proby przemycenia takiego chujostwa i mentalnosci 'daj dolara za godzine grania' do gier).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 16:14 
Cytuj  
Na pewno jedno jest pewne. Nie kupię żądnej gry Blizzarda które są na horyzoncie, żadnej po tym co pokazali po premierze D3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 16:36 
Cytuj  
Zbyt wiele nie tracisz. Ta jakze zajebista, znana z jakosci AAA firma, legenda branzy i miod na serca graczy robi Pandalandie Online gdzi glownym feature jest zbieranie pokemonow, dodatek do SC2 pewnie w cenie dwoch normalnych gier i Titana, ktory pewnie bedzie jakims powiazanym z facebookiem social crapem koszacym kase z casuali az milo i dla ktorego D3 bylo betatestami RMAH.

Sam miod.

:lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 16:37 
Cytuj  
Ja mam bete tej pandarii od poczatku, wytrzymalem 3 minuty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 17:58 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja mam bete tej pandarii od poczatku, wytrzymalem 3 minuty.


Dorastasz! Jeszcze troche i zaczniesz sie za dziewczynami ogladac!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 19:02 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ja mam bete tej pandarii od poczatku, wytrzymalem 3 minuty.


Dorastasz! Jeszcze troche i zaczniesz sie za dziewczynami ogladac!


Słabiutkie i trochę nie pasuje, ale skoro uważasz że pasuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 19:57 
Cytuj  
boty nie niszcza gier, wogole boty to nie jest problem tylko ludzie ktorzy kupuja golda etc. gdyby nie kupowali boty nie mialyby racji bytu. takze mareczek kaczy i kto tam jeszcze jak juz a nie zaboleq. Druga sprawa nie kojarze zeby zaboleq od poczatku bocil i teraz jesli kolesie typu mareczek wytworzyli popyt na gold a nie bylo podazy normalne ze boty musialy powstac to prawa kazdego rynku. Jednak nadmiar golda spowodowal takze jego inflacje i w tym momencie zrozumiem kazdego usera ktory woli zaryzykowac i postawic sobie bota na tydzien i zebrac kase na sprzet niz mialby to robic recznie przez miesiac czy ile spedzajac 2 czy 3 h.

Ty szamotula to wogole popierdolony jestes widze. wstydzic sie za bota? zazenowanie? rozumiem ze wolabys samemu wydropic te 100m golda siedzac codziennie wieczorami przy kompie podczas gdy taki zaboleq pojdzie cos wypije moze zarucha nawet. jak go zbanuja to sie za bardzo nie przejmie nawet ciebie jak zbanuja za offensive language to pomyslisz moze na chuj tracilem tyle godzin z zycia zeby kupic lepszy sprzet... takie gry wrecz wymuszaja boty goldsellerow etc. a wasze gadki o wstydzie za botowanie to idealnie pasuja do kolesia jak tu: http://www.dailymotion.com/video/xbxykb_poranna_pielygnacja_fun szamotula jesliby twoja laska wpisala cheat w grze na golda to zwyzywlabys ja i co ze koniec z wami? skad wam sie wogole bierze takie mylenie gier rzeczywistosci. kurwa to co ten koles robi na filmiku i to co ty piszesz szamotula to fail naszej mlodziezy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 20:04 
Cytuj  
"winne" są obydiwe strony zarówno kupujący jak i sprzedający / botujący.


Nie wiem co za głupia sprawa w przerzucanie winy lub zastanawianie się 'kto bardziej' i co było pierwsze jajko czy kura.

Co do grania i farmienia jeżeli botów lub/ i exploitów w grze dużo jest.
Jak gra jest tak zrobiona, że jest dużo botów i inflacja, lub / i firma sobie nie radzi z ograniczaniem tego, to się w taką grę po prostu nie gra a nie puszcza bota albo farmi po 12 godzin dziennie.

Proste chyba jak drut, a nie dorabianie sobie jakiejś ideologii do de-facto oszukiwania.

ps. cheat lub kody w grze jest ok jak to jest gra single player. Jak gra ma coś takiego jak AH / RMAH lub jest mmo i po prostu gracze wpływają na siebie to już nie jest to samo i nie jest ok. Chyba jest to widoczne i oczywiste dla każdego z więcej niż 2 szarymi komórkami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 20:32 
Cytuj  
Ty chyba Kaax nie pojmujesz podstawowych rzeczy - botowanie szkodzi posrednio kazdemu innemu legit playerowi. Botujac ojebujesz innych, bo legit player nie moze konkurowac z botem, ergo musi grac wiecej zeby osiagac te same korzysci, ktore by osiagnal gdyby botow nie bylo, rozumiesz?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2012, 23:30 
Cytuj  
Kazda gra w ktorej trzeba farmic jest chujowa .... po co w ogole gracie w takie crapy ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 02:08 
Cytuj  
W kazdej grze trzeba farmic...

Lapaj zyciowy komiks :D
Obrazek


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 02:30 
Cytuj  
Gra ma na celu zabawę i satysfakcję. Niektóre mogą też uczyć ale to raczej 'efekt uboczny' i w niewielu tytułach.

"Farma", "grind", itd to tylko słowa, a zależą nie od tego co robimy w grze tylko tego jak to postrzegamy i czy nam się podoba.

Jedna i ta sama rzecz dla jednej osoby będzie 'chujowym grindem', a dla drugiej czymś co będzie robić z przyjemnością.

Dlatego mówię, że jak ktoś gra w grę w której musi farmić olbrzymie ilości godzin aby się potem trochę pobawić to znaczy, że gra nie sprawia mu przyjemności i jest kurwa głupi po prostu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 05:59 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
W kazdej grze trzeba farmic...


nie, nie w kazdej...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 06:59 
Cytuj  
Piszpan jak zwykle pierdoli bez sensu bo pewnie niechcący wykasował kalkulatora z windowsa i nie ogarnia chłopak.

Jak mam wybór:
jebać w kółko moby i po 10h robienia tego samego zarobić 1mln online.
3-kliki na allegro - 10zł (kilka MINUT mojej pracy) i mam ten 1mln online.

to chyba wiadomo co wybiorę. Wińcie Blizzarda i ich zjebaną grę.

Nawet przed botami można się bardzo łatwo ustrzec - niestety blizzard zrobił rozrywkę tak dobólowo powtarzalną, że są gracze którzy w to grają z zamkniętymi oczami :D Napisanie bota, który przenosi te kilka klików myszy w grę to wręcz pestka.
Generalnie Diablo III najbardziej mi przypomina "jednorękiego jacka" proste bezmyślne robienie tego samego w kółko tysiące, miliony razy licząc na to, że w końcu coś wypadnie.


Ostatnio edytowano 21 lip 2012, 07:04 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 07:02 
Cytuj  
Winni sa zjebani gracze tacy jak ty Mark24, ktorzy kupuja golda bo chca bys fajni w jakiejs głupawej farmerskiej grze :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.