mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:47 
Cytuj  
po prostu wlasnie ten warek a/f mogl byc dupa a inny moze bylby lepszy...
A skoro cale party nie bylo zbytnio pr0, to moze reszta tez cos zle robila :p

edit: hah rzeczywiscie, shadow priest ;p

a slyszeliscie cos, ze mozna tankowac ragnarosa z arms/fury?


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 22:53 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:50 
Cytuj  
Hellmaker napisał(a):
I jeszcze jedno - który z warriorów "SUPAUBERMASTAH" przejmuje sie rolą priesta ? mamy leczyć i chuj z resztą.
Prot-spec daje nam ten luksus, że jak jestem shadow, to wolę leczyć prot-spec warka niż przygłupa arms-fury, w którego każdy strzał moba wchodzi jak w masło i który potem wrzeszczy że jestem durniem bo nie potrafię leczyć.
(Biorę to z powietrza ale mniej więcej podobnie - arms/fury = 1000dmg gained, prot-spec = 400 ... ) kogo kurwa lepiej leczyć ?

Ja wiem, że INT nie jest podstawowym statem Warriora, ale myślcie czasami ta pozostałą resztą szarych komórek ....


ahhh bratnia dusza, dokladnie tak samo, chociaz sa i dobrzy warriorzy , naprawde dobrzy.


_________________
Be strong Believe...:)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:55 
Cytuj  
Hellmaker nic nie wiesz o roznicy jaka jest miedzy proection a fury/arms wariorem. Fury arms warek moze spokojnie byc MT-iem w MC.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 25
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:01 
Cytuj  
Jassssne ... warriorska dusza obwiniać priesta że jest shadow :)
Drodzy INTminus :) shadow potrafi leczyć tak samo dobrze jak disc/holy - tyle że jest znacznie bardziej mana-kosztowny :P

tomugeen ---> czy jesteś aż tak ograniczony że nie potrafisz zrozumieć jednego ? Że prot-spec warrior łapie znacznie mniej dmg niż A/F ?
A pomimo tego że jestem "almost full shadow" (36 shadow/15 disc) nie utrudnia mi leczenia. Tyle że mana szybko ucieka.

Trzeba mieć cholernie pusty łeb, żeby obwiniać za całość priesta, bo jest shadow. Och ... albo trzeba być warriorem przekonanym o swojej niezniszczalości jako A/F.


Posty: 25
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:02 
Cytuj  
Shadhun - owszem - ale parę epiców by się przydało - prawda ?

A jak masz warka green geared, który tak nie do końca wie co robi to co ?
Jasne - należy zwalić na priesta bo źle leczy.

P.S. i proszę nie gadaj mi o tym, że nic nie wiem o warriorach ... jako dość "odpowiedzialny" priest wiem o nich chyba więcej niż Ty. Mam Warka 60 lvl na którego wydałem więcej kasy niż Ty kiedykolwiek zobaczysz ( nie real - wirtualnej na jego skille - sam go prowadziłem od lvl 1 - nie był kupiony na eBay), tylko po to żeby znac jego możliwości i ograniczenia. A przede wszystkim po to żeby wiedzieć kiedy i jak leczyć tanka.

[edit] Nie. Nie mam pojęcia co to jest "Edycja Postów" :)


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 23:09 przez Hellmaker, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:06 
Cytuj  
jesli jest dobre party i dobry war to nie powinno byc problemow. Mowie tu o a/f.

Wiesz co to jest "Edycja postow" ?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:09 
Cytuj  
Hellmaker napisał(a):
tomugeen ---> czy jesteś aż tak ograniczony że nie potrafisz zrozumieć jednego ? Że prot-spec warrior łapie znacznie mniej dmg niż A/F ?
A pomimo tego że jestem "almost full shadow" (36 shadow/15 disc) nie utrudnia mi leczenia. Tyle że mana szybko ucieka.

Mysiu pysiu nie podniecaj sie, bo piszesz do priesta.
Do czasu end game instance chodzilem w shadow i wiem jaka jest roznica miedzy healowaniem shadowem i holy(disc)
Wiem tez jaka jest roznica miedzy healowaniem fury i prot warka.
Prot warrior tankuje lepiej skillami [fury nadrabia to tankowaniem dmgem], dostaje natomiast tylko troche wiecej obrazen.
Z twojej wypowiedzi poza podniecaniem sie wipami wynika tyle, ze warr tracil agrro przez heala... sprawa jasna - shadow priest bez subtely nie wyrabial sie z healowaniem i bum....
Gdyby lecialy na DD czy cos to znaczy ze warrior dupa, jezeli na priesta oznacza to brak subtlely (lub nieumiejetnosc healwoania, ale to powiedzmy ze pomine, bo sie zapowietrzysz)....

PS. tam kolo swoich postow masz taki link z napisem "edytuj" - bardzo przydatne gdy chcesz cos dopisac do poprzedniej wypowiedzi...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 10 lut 2006, 23:12 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 25
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:12 
Cytuj  
dostaje tylko TROCHE wiecej obrazen ? dobrze wiedziec od "super-skilled priesta" :)
Ja nie pisze tu caly czas o full epic geared - ja pisze o zwyklych green/blue geared.
Przemysl to Mysiu-Pysiu :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:13 
Cytuj  
Tak dostaje tylko TROCHE wiecej obrazen. Uwierz na słowo że ja i tommu wiemy duzo wiecej na temat leczenia od ciebie :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 25
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:16 
Cytuj  
Och ... to przepraszam Was ... jako mało znaczący i nic nie wiedzący nt. healowania ...


Już się nie odzywam, bo mogę naruszyć Waszą dumę.


P.S. Czy kiedykolwiek dopuszczacie myśli o tym, że ktos może być lepszy od Was ? (poza Chuckiem Norrisem oczywiście)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:16 
Cytuj  
Podaj mi to procentowo [z talentow] ta redukcje dmg u prot warka i porownaj sobie z bonusem jaki daje holy + regen mana z disc + redukcja agrro z subtely.
W skrocie :
wzrost wydajnosci heala i zmniejszenie agrro u holy priesta wzgledem shadow > spadku obrazen i generowanego agrro u prot warr wzgledem fury/arms

ptysiu ty moj slodki... poczytaj na oficjalnym forum wyliczenia [w topicu a warku albo priescie bylo na przykladach]

Cytuj:
P.S. Czy kiedykolwiek dopuszczacie myśli o tym, że ktos może być lepszy od Was ? (poza Chuckiem Norrisem oczywiście)

Nie :] a ty?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:20 
Cytuj  
Rotefeler, beda shadow robisz wieksze agro niz tank, to tylko i wylacznie twoja wina, bo jak wiesz czy masz green/blue, nie masz zmniejszania argo z itemkow, dyskusja bez sensu, tomugeen to moj czarnuch z gildii <3 zawsze mial subtley i zawsze byl pro! :*

Ktos moze byc lepszy niz ja? :E chyba sie cos komus pomieszalo:\

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:22 
Cytuj  
Cytuj:
Już się nie odzywam.


I bardzo dobrze, nastepnym razem pomysl zanim napiszesz podobna głupote.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 25
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:23 
Cytuj  
A po co ? przecież jesteś wyrocznią w tych sprawach :P

P.S. I nie mów do mnie "ptysiu" - co najwyżej " Pysiu" :P
P.S. 2. - Nie. jestem najlepszym healerem na północ od Marsa :)

[edit] Jasne Shun - Ty też dobierz sobie lepsze itemki z +INT :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:26 
Cytuj  
Miales sie juz nie odzywać :/.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 25
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:35 
Cytuj  
Przepraszam.

:D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:39 
Cytuj  
Nie rozumiesz po polsku :( , potrzebujemy fabianka zeby ci wytlumaczyl chyba ;\

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 07:44 
Cytuj  
Hellmaker napisał(a):
P.S. i proszę nie gadaj mi o tym, że nic nie wiem o warriorach ... jako dość "odpowiedzialny" priest wiem o nich chyba więcej niż Ty. Mam Warka 60 lvl na którego wydałem więcej kasy niż Ty kiedykolwiek zobaczysz ( nie real - wirtualnej na jego skille - sam go prowadziłem od lvl 1 - nie był kupiony na eBay), tylko po to żeby znac jego możliwości i ograniczenia. A przede wszystkim po to żeby wiedzieć kiedy i jak leczyć tanka.


to jest albo prowokacja albo naprawde ci wspolczuje -.-

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 11:36 
Cytuj  
Hellmaker napisał(a):
dostaje tylko TROCHE wiecej obrazen ? dobrze wiedziec od "super-skilled priesta" :)
Ja nie pisze tu caly czas o full epic geared - ja pisze o zwyklych green/blue geared.
Przemysl to Mysiu-Pysiu :)

A co to ma do rzeczy? W drzewku protection masz dokladnie 3 talenty mogac zmniejszych _troche_ (tak, troche) obrazenia. Armor o 10% w gore (cos jest, ale niewiele), defense o 10 w gore (jeszcze mniej) oraz imp. shield block (pomijalne). I tyle. Faktem jest, ze jezeli ktos jest prot specced, to pewnie jest tez choc troche zainteresowany tankowaniem i w wielu przypadkach moze byc po prostu bardziej doswiadczony niz arms/fury. Ale to nie jest zadna regula. Sorry za OT.
PS. Nie robie (jeszcze :evil: ) calego DM West w dwojke, tylko Warpwooda :).

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 18:43 
Cytuj  
Heh, ta dyskusja to chyba jedno ze śmiesznych przypadków i zdarzeń


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.