mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:41 
Cytuj  
nie mam, ale moze to wynika, z tego, ze jestem ze starego pokolenia, a nie jakis pizdowatych grubaskow, ktorzy pija wino dla smaku.
na zdjeciu widac, ze jestes jakis niedojebany i szczerze ci wspolczuje.

hehehehe, obawiam sie, ze musialbys wziac taboret ze soba, bo moglbys nie siegnac pedalku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:42 
Cytuj  
ja? to ty jestes niedojebanym starym pierdzielem ktory siedzi tutaj non stop, pewno zona Cie w rogi wali na boku i nie masz co innego do robienia - zalosne.

A za tego pedala, powinienes wylapac bana tutaj, wtedy Twoje zycie by nabralo lepszym rozmiarow i przestalbys pisac te swoje smutki tutaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:43 
Cytuj  
a ty zazdroscisz zony, walenia na boku czy tego, ze vodki potrafie sie napic?

a od kiedy tutaj, za gloszenie prawdy, bany sie rozdaje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:45 
Cytuj  
jestes frajerem i dales temu znak po raz kolejny, frajerskim tepym starym pierdzielem, spierdalaj do telewizora poogladac familiade

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:46 
Cytuj  
ty > familiada.
strasburger sie nie umywa ze swoimi dowcipami do ciebie.
ale fakt, w wieku 60+ lat wyglada lepiej niz ty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:48 
Cytuj  
Mendolkowi od starości i wódki pierdoli się w głowie, no ale prawdziwy polak musi więc trochę wyrozumialosci Sob.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 13:50 
Cytuj  
o widze, przyjaciele z lozka :)


tczewiak: kazdy alkohol jest dobry. wino do obiadu, porto po, ewentualnie whiski/rum/dobre piwo wieczorem.
no ale na imprezie tylko vodka ma sens, nie wyobrazam sobie zapierdalac ze slomka w gembie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 14:03 
Cytuj  
Nice topic. =D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 14:04 
Cytuj  
i oczywiscie jak staruch przylazł to sie syf zrobil, bo jak go nie bylo to byl git

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 14:08 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
i oczywiscie jak staruch przylazł to sie syf zrobil, bo jak go nie bylo to byl git


bylo git czytanie waszego pierdolenia o chorobach i o tym, ze alkohoh szkodzi zdrowiu, w temacie o alkoholach? ty normalny jestes, czy oprocz tego, ze pedal to jeszcze debil?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 14:27 
Cytuj  
No a ty nie robisz ekg jak kikchniesz?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 14:32 
Cytuj  
Nie, sprawdza bieliznę HEHE!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 14:36 
Cytuj  
Trzeba było przewidzieć, że jak się napisze o szkodliwości picia to nasz łódzki alkoholik złapie aggro. :( Pretensje osoby zainteresowane mogą mieć tylko do siebie.

Ja całkowicie rozumiem obie strony i nie popieram żadnej, bo mnie te problemy nie dotyczą.
A topic przedni się zrobił, to fakt.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 15:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ta igle to se wbij w ucho xanth, bo przez takie pieprzenie glupot, zamiast normalnej mlodziezy, rosnie nam pokolenie gender.
i nie wiem z czym tak szalales za mlodu, bo ja jakos wiekszych problemow nie mam.
kazdy normalny polak musi raz w tygodniu/miesiacu wodki sie napic i nic mu nie zaszkodzi.


(Y) ..... lubie cie Mendol dziffko... dobrze napisałeś :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 15:48 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Nie no szczoch pisał o upodleniu się :)
Wino śliwkowe do zapicia sushi jest spoko. Ale już na wieczorne picie się nie nadaje.
A tak ogólnie to mnie rozwaliło po prostu "dorośniesz to zaczniesz wino doceniać" lol.



Upodlić się winem to jak odbywać trzeci stosunek w ciągu jednej doby. Prędzej zaśniesz niż się tego doczekasz ;)
No chyba że ja źle rozumiem słowo upodlenie się. Dla mnie to jest stan gdzie praktycznie ciebie muszą nieść do domu.
Wino to się pije na spokojniejszy wieczór. Wódka to najebać się na weselę czy jakieś wyjście. Piwo to do snu można sobie pierdolnąć. No chyba że jest się fanem sportu to znam takich co oglądają godzinami i piją po 10 piw na wieczór.

Co do dorośniesz = docenisz inne trunki. Nah - kwestia gustu, z wiekiem po prostu paragon zaczyna się od 100zł na wieczór a nie jak studencki 40zł/3 HEHE

EDIT: Ergo trunki z innej kategorii cenowej.


ty tez jakis pojebany jestes.
dobre wina mozna spokojnie kupic do 50zl, a u ciebie paragon to chyba dychy nie przekracza.
miod pitny za 30zl tez jest zajebisty.
winem mozna sie najebac i to w przeciagu paru godzin. tyle, ze kac jest po nim chujowy.

razoth: jakie agro? na parenascie osob, tylko was 3 zaczelo pierdolic o tym, ze nie pije vodki, reszta jak widac jest normalna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 15:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
vodki


Pisownia prawdziwego polaka!

Poza tym odstaw już butelkę, bo masz zwidy i wmawiasz mi, że napisałem coś czego nie napisałem. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 16:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Nie no szczoch pisał o upodleniu się :)
Wino śliwkowe do zapicia sushi jest spoko. Ale już na wieczorne picie się nie nadaje.
A tak ogólnie to mnie rozwaliło po prostu "dorośniesz to zaczniesz wino doceniać" lol.



Upodlić się winem to jak odbywać trzeci stosunek w ciągu jednej doby. Prędzej zaśniesz niż się tego doczekasz ;)
No chyba że ja źle rozumiem słowo upodlenie się. Dla mnie to jest stan gdzie praktycznie ciebie muszą nieść do domu.
Wino to się pije na spokojniejszy wieczór. Wódka to najebać się na weselę czy jakieś wyjście. Piwo to do snu można sobie pierdolnąć. No chyba że jest się fanem sportu to znam takich co oglądają godzinami i piją po 10 piw na wieczór.

Co do dorośniesz = docenisz inne trunki. Nah - kwestia gustu, z wiekiem po prostu paragon zaczyna się od 100zł na wieczór a nie jak studencki 40zł/3 HEHE

EDIT: Ergo trunki z innej kategorii cenowej.


ty tez jakis pojebany jestes.
dobre wina mozna spokojnie kupic do 50zl, a u ciebie paragon to chyba dychy nie przekracza.
miod pitny za 30zl tez jest zajebisty.
winem mozna sie najebac i to w przeciagu paru godzin. tyle, ze kac jest po nim chujowy.

razoth: jakie agro? na parenascie osob, tylko was 3 zaczelo pierdolic o tym, ze nie pije vodki, reszta jak widac jest normalna.


O lol.
Jak z żoną o jednej butelce siedzisz to serio w tej Łodzi skromność objawia się nie tylko w postaci pleneru.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 16:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no wino/porto pije dla smaku, a nie zeby poczuc 'jebniecie'.


Mendol napisał(a):
jestem ze starego pokolenia, a nie jakis pizdowatych grubaskow, ktorzy pija wino dla smaku.


Yep. Wypalenie szarych komórek confirmed.

Zaczynam bać się starości.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 16:48 
Cytuj  
na twoim miejscu to bym sie bal mlodosci, bo w 'moich' czasach, tacy jak ty stanowili te 10%, ktorych nikt nie zapraszal na imprezy i dokuczal.
niestety widac, ze wraz z uplywem czasu proporcje zaczynaja sie zmieniac i coraz wiecej takich pedalkow.

a celem wyjasnienia: wino pije dla smaku, na imprezie pije vodke, jak chce sie najebac to tez pije vodke.
nie pije winka dla smaku na imprezie, na ktora ide zeby sie napic.

zastanawiam sie tylko jakie bledy popelnili twoi rodzice, bo swoje dzieci chcialbym wychowac na normalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 17:01 
Cytuj  
W odwracaniu kota ogonem jesteś jeszcze słabszy niż Mareczek. :D

No ale z drugiej strony, co miałeś napisać po takim failu, "pizdowaty grubasku"?

Standardowo poleciało szambo z ust + jakieś urojenia o imprezach i wychowaniu. I jak tu mieć szacunek do starszych?

PS. I pisze się "wódka", jako prawdziwy polak powinieneś o tym wiedzieć chyba?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 621 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.