mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:01 
Cytuj  
E tam, Bauman to fajny kolo, a NKWD to byla wspaniala organizacja walczaca o lepsze jutro. :lol:

Ale serio, jak mozna gnide z NKWD w jakikolwiek sposob usprawiedliwiac/chronic/wspierac/bronic?? :o


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:07 
Cytuj  
rozumie poprawność polityczną i zapędy lewactwa pod przykrywką liberalizmu i nowoczesności w mediach/polityce ale bez przesady, ktoś tu myli fakty historyczne, oczywiście nie mam na myśli wcześniej piszących bo ci mają wiedzę gigantyczną, a o tych co w mediach i polityce wybielają takich ludzi jak bauman.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z resztą im głupsza ideologia dziś, tym mam wrażenie ma więcej wyznawców.

Zgadzam się. Komunizm/lewactwo ma zadziwiająco wielu wyznawców :(

Bauman w normalnym kraju straciłby profesurę jako oprawca. Traktuje się zaś ten kawałek ścierwa jakby był kimś wartościowym. Za zbrodnie powinien odsiedzieć chociaż symboliczny rok w pierdlu, a nie wykładać na państwowych uczelniach wyższych.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:17 
Cytuj  
Bauman jest obecny w przestrzeni publicznej i ceniony przez niektóre środowiska. Czy jest gnidą nie wiem, bo nie znam go osobiście, ani jego działalności z NWKD czy KBW. Dowodów na jego przestępstwa o ile wiem nie ma, już ten wątek przerabialiśmy. Nie jest to gośc zmojej bajki, ale dupa mnie nie uwiera jak występuje na uniwersytecie. Protest natomiast był pod egida faszystowskiego NOP.

@tczewiak Jeśli mówimy o gospodarce to nawet się zgodzę. Państwo da, będzie dobrze. Liberalizm wymaga mózgu i inicjatywy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:24 
Cytuj  
obecny liberalizm w wydaniu wiodących partii to gówniane lewactwo, trzęsienie porami przed trzymającymi w garści gospodarkę i polityków za ryja nie pozwala na liberalne działania dla małych i średnich firm co przeczy fundamentom liberalnej polityki, u nas takie PO przez te wszystkie lata praktycznie nie ma na koncie nic co ma wspólnego z liberalną polityką, za to lewackie pomysły pojawiają się cały czas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:29 
Cytuj  
Tor ale serio? Ja wiem, ze lubisz sie dla zasady posprzeczac z zaslepionymi prawicowcami, ale Bauman?
NKWD? KBW? kuzwa, no trza miec jakies granice przyzwoitosci.

W czasie przynależności do KBW przynajmniej raz dowodził osobiście akcją likwidacji polskich oddziałów partyzanckich (Żołnierzy Wyklętych). Zgodnie bowiem z treścią wniosku awansowego z 1950 r. w okresie tym: ,,Jako szef Wydziału Pol-Wych bierze udział w walce z bandami. Przez 20 dni dowodził grupą, która wyróżniła się schwytaniem wielkiej ilości bandytów. Odznaczony Krzyżem Walecznych"

zrodlo : Towarzysz Semjon. Nieznany życiorys Zygmunta Baumana, ,,Biuletyn Instytutu Pamięci Narodowej" nr 6 (65), czerwiec 2006, s. 74-84, w tym dokument: AIPN, teczka osobowa Zygmunta Baumana,

Serio, myslisz, ze ktos w tych organizacjach mogl awansowac parzac kawe, czy przekladajac papierki?

Zgadzam sie z tczewiakiem...wiezienie a nie zapraszanie na wyklady. :-?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie jest to gośc zmojej bajki, ale dupa mnie nie uwiera jak występuje na uniwersytecie. Protest natomiast był pod egida faszystowskiego NOP.


Tym większy kurwa wstyd żeby tacy kibole robili coś co normalni ludzie powinni zrobić. Jakoś nie widziałem wśród protestujących młodzieżówki jakikolwiek partii.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:35 
Cytuj  
Kurwa jak czytam blendameda i jego pseudointelektualne posty (chuj ze w tych samych postach przyznaje sie do skrajnej niewiedzy i ignoranctwa... czesto w tym sammym zdaniu. No ale pominmy to) to mam odruch wymiotny. Do teraz to tylko pierdolil glupoty ale bronic zbrodniarza, ktorego 'praca' polegala na sciaganiu i posylaniu do wieznienia i na smierc ludzi dzieki ktorym nie mowimy 'gutenmorgen' i ktorzy walczyli za ojczyzne w wieku, w ktorym on gral w Simsy conajwyzej, to juz jest kurwa przesada i to gruba. "Bo nie ma dowodow'.... :roll:
Jakby Niemcy sie troche bardziej przylozyli do palenia dokumentow to na takiego Stroopa tez by nie bylo np...

Ten temat jest ogolnie zbiorowiskiem parujacej kupy i pseudo-pogladow wyczytanych gdzies w internecie ale to?

/rzyg

A w nastepniej linijce cos o 'faszystach'... lul co za kolezka. Jebnij sie w glowe czlowieku bo jestes pokurwiony i to zdrowo.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 lip 2013, 15:39 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:37 
Cytuj  
@Rzeźnik Serio, jeśli ktoś popełnił zbrodnie to powinien zostać skazany w uczciwym procesie. Brak dowodów przemawia na korzyść oskarżonego. Może dziwne, ale tak mam. IPN jednocześnie twierdził, że Wałęsa ma status poszkodowanego i jest "Bolkiem". Nie mam zaufania do tej instytucji.

@ embe W Polsce nie ma liberalnej partii. Jeśli chodzi o gospodarkę, to może inicjatywa Wiplera będzie liberalna. Natomiast to konserwatyści w kwestiach światopoglądowych, co dla mnie jest nie do zaakceptowania.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:50 
Cytuj  
Nie do zaakceptowania są twoje brunatne poglądy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:52 
Cytuj  
Po pierwsze czemu zbrodnie KBW nie sa scigane? Dlatego, ze to nie byly zbrodnie, czy dlatego, ze tak ustanowiono prawo? Kto tworzy prawo w Polsce przed i po 89? Czemu jest gruba kreska i czemu ona sluzy.

Popatrz na wyrok w sprawie wybrzeza...strzelanie to pobicie ze skutkiem smiertelnym?

NKWD, KBW to organizacje zbrodnicze. Chyba, ze Twoim zdaniem na to tez nie ma dowodow.
No ale mozesz wierzyc w co chcesz, nawet w to, ze dzialajac i awansujac w KBW nie mialo sie nic wspolnego ze zbrodnicza dzialanoscia tegoz.

Po wyroku w sprawie Wybrzeza, po tym jak traktowany jest Jaruzelski i Kiszczak, po sprawie Przemyka, mam wieksze zaufanie do IPN niz do wymiaru sprawiedliwosci, jak chodzi o historie PRL.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:10 
Cytuj  
Bauman tak naprawdę dostał awans za walkę z komunizmem i powstrzymywanie swoich przełożonych przed zabijaniem AKowców.

:-?

O ile działania Jaruzelskiego rzeczywiście nie są takie jednoznaczne - istniała realna groźba interwencji ZSRR co mogłoby wpłynąć na ZŁAGODZENIE WYROKU to działania Baumana są dla mnie jasne. Z PL nie uciekał, a dostał pozwolenie na wyjazd celem szerzenia ideologii komunistycznej. No chyba, że ktoś jest na tyle popierdolony na głowę, aby wierzyć, że reżim komunistyczny przyznał profesurę i w tym samym roku zaczął go prześladować lol.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:12 
Cytuj  
Na razie dyskutujemy o organizacji, a nie człowieku. Opieramy się na domysłach, a nie faktach. Lata 40 i 50 to nie archeologia. Działania jednostek powinny być dobrze udokumentowane, żyją świadkowie tego okresu itp. Jak są przesłanki, żeby kogoś postawić przed sądem to należy to zrobić. W przypadku zbrodni przeciwko ludzkości nie ma przedawnienia. Jestem pewien, ze Bauman wierzył w komunizm i działał na jego rzecz, z resztą sam chyba się od tego nie odcina, ale z tego nie wynika, że jest gnidą. W tamtym systemie były miliony ludzi, wrzucenie wszystkich do jednego wora to nie moje podejście. Z perspektywy monitora komputera łatwo jest oceniać. Tyle.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:18 
Cytuj  
Organizacje tworza ludzie. Dochapal sie chyba majora w organizacji zbrodniczej, a do tego sa w IPN sa dokumenty, cytowane wyzej. Czemu nie jest to scigane pozostawiam do przemyslenia. Tyle


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 3 lip 2013, 16:23 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:20 
Cytuj  
Blendamendo przestan pierdolic juz i bronic tego czerwonego kata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:47 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Organizacje tworza ludzie. Dochapal sie chyba majora w organizacji zbrodniczej, a do tego sa w IPN sa dokumenty, cytowane wyzej. Czemu nie jest to scigane pozostawiam do przemyslenia. Tyle


Przeczytałem ten biuletyn IPN. Cytowany na wiki fragment to jedyne co mówi o zaangażowaniu Baumana w walkę z narodowościową partyzantką. Nie ma konkretów, kiedy, gdzie, przeciw komu prowadził akcje itp. To fragment wniosku do awansu. Czyli ciągle to tylko domysły.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 17:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Regres przez to, że byliśmy na tyle humanitarni, że daliśmy głos lewakom :(
Teraz to już mamy pozamiatane.

Weź już daj spokój z tymi lewkami. Raz, że to nie "lewacy" nawymyślali w chuj do niczego nie przydatnych kierunków studiów tylko byznesmeny z branży szkolnictwa. Jak poczytasz ten artykuł to znajdziesz info, że ludzie często brali kredyty na te studia. Brali, bo dali sobie wmówić, że jak je pokończą będą mieli lepiej. Nota bene to nie "lewacy" zarobili na tych kredytach. Dwa, to nie żadne "lewaki" wpadły na pomysł przenoszenia każdej możliwej produkcji do chin czy innego bangladeszu. Czytam te twoje posty i nie wiem czy jesteś ślepy czy po prostu głupi.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 17:14 
Cytuj  
Wniosek o awans to domysly? No tak, po znajomosci mu wpisali zaslugi :D
Ochotnik do parzenia kawy i przekladania papieru...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 3 lip 2013, 17:24 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 17:23 
Cytuj  
Na prawdę jesteś taki naiwny czy na siłę chcesz coś tu udowodnić? Zero konkretów, mowa o zasługach ogólnie i dla ciebie to pewnik. Jak będzie miał jakiekolwiek dowody to chętnie przyznam ci rację, na razie to tylko bicie piany w stylu prawicowych publicystów.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 17:28 
Cytuj  
Ja nie jestem naiwny, ja widze co sie dzieje naokolo od roku 89 w sprawach zbrodniarzy komunistycznych i nie mam zludzen. Raport Rokity i jego zamiecienie pod dywan do roku 2005 pokazuje, jak sa traktowani zbrodniarze poprzedniego systemu.
Domniemywanie niewinnosci moge stosowac dla sprzataczek czy sekretarek, a nie dla majorow z KBW, NKWD, GESTAPO czy SB.

Tacy ludzie jak Bauman powinni nieistniec w przestrzeni publicznej w Polsce, i nie wazne czy udowodniono im konkretne rzeczy czy po prostu dzialali w organizacji zbrodniczej na wysokim stanowisku dostajac w miedzyczasie awans za zlapanie kilkudziesieciu zolnierzy wykletych (ktorych potem torturowano i zabijano bez wyjatku).

Do tego jeszcze sam niedawno mowil w wywiadze, ze to co robil w latach 40-50 uwaza za sluszne i sie tego nie wstydzi.

Zaraz mi gul skacze jak takie cos czytam :evil:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 3 lip 2013, 17:34 przez Rzeznik, łącznie edytowano 3 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.