mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 11:10 
Cytuj  
Płażyński...
Przypomnę, że PO tworzyli Olechowski, Płażyński, a Tuska wzięli tylko na zapychacza z UW...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 12:26 
Cytuj  
[wycięte]


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 15:20 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
[wycięte]


zomg! cenzura na mmorpg.pl jak w TVN ;)

swoja droga ogladal ktos wczorajsze fakty i stwierdzenie prezydenta ze i tak go wytna? :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 15:43 
Cytuj  
Uhum, "ja tu marnuję czas dla państwa" no łache robił :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 15:58 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
[wycięte]



O co chodzi... :(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 15:59 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Enhu napisał(a):
[wycięte]


zomg! cenzura na mmorpg.pl jak w TVN ;)

swoja droga ogladal ktos wczorajsze fakty i stwierdzenie prezydenta ze i tak go wytna? :D


Priceless .. i puscili go w calosci ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 18:48 
Cytuj  
Jarek rozpracowany...

Cytuj:
Jarek cudowne dziecko PRL. Nie wiem co innych Polaków, ale mnie od Jarosława Kaczyńskiego przede wszystkim odrzuca tchórzostwo i konformizm, połączone z gigantyczną mitomanią. Nie jest przypadkowe zachowanie Jarosława, kreującego się na wielkiego Polaka, walczącego w bamboszach o wolność ojczyzny to jest projekcja jego kompleksów, które się narodziły jeszcze dzieciństwie. Jarosław Kaczyński jest cudownym dzieckiem. Przedstawimy jego cudowne życie w kategorii siedmiu cudów świata

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce
3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
5) Cud piaty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą wczasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS tak po starej partyjnej znajomości. Pomożecie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 19:11 
Cytuj  
Sliczne fakty. Jestem ciekaw co by sie stalo gdyby to ladnie ubrac w slowa, material filmowy i puscic w spocie lewicowym ;) Eh marzenia...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 19:46 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 20347.html
Niezly numer im wycieli. Oslawieni spin doktorzy PiS-u nie podpisali z aktorami lojalki. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 20:09 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jarek rozpracowany...

Cytuj:
Jarek cudowne dziecko PRL. Nie wiem co innych Polaków, ale mnie od Jarosława Kaczyńskiego przede wszystkim odrzuca tchórzostwo i konformizm, połączone z gigantyczną mitomanią. Nie jest przypadkowe zachowanie Jarosława, kreującego się na wielkiego Polaka, walczącego w bamboszach o wolność ojczyzny to jest projekcja jego kompleksów, które się narodziły jeszcze dzieciństwie. Jarosław Kaczyński jest cudownym dzieckiem. Przedstawimy jego cudowne życie w kategorii siedmiu cudów świata

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce
3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
5) Cud piaty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą wczasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS tak po starej partyjnej znajomości. Pomożecie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza?


szkoda tylko, że to stek bzdur..

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 20:13 
Cytuj  
Nie wiem, nie sprawdzałem, wkleiłem jako ciekawostkę.

Obal to punkt po punkcie żebyśmy mogli poznać prawdę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 20:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
szkoda tylko, że to stek bzdur..

Jakies argumenty, czy fakt ze mieszkasz w anglii konczy dyskusje? To, ze jaro nie internowali jak sie stan wojenny zaczal (siedzial wtedy w domu i pilnowal kota) to fakt.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 23:22 
Cytuj  
mało ważne co robili wtedy(tez mi cos ten tekst smierdzi propagandą), wazne jest to, ze teraz nie robią nic sensownego.

jak dla mnie, to może rzadzic nawet i najwiekszy tchórz i sprzedawczyk - grunt by robił to dobrze.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 13:51 
Cytuj  
for alda & rest:
http://www.polskajestkobieta.org/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 14:07 
Cytuj  
Tylko po cholerę ten transparent trzymają ?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 14:35 
Cytuj  
Ashton napisał(a):


nawet dotacji nie dostaną, taka prawda :lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 16:50 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tylko po cholerę ten transparent trzymają ?


bo za transparentem stoja te gorzej wygladajace i im nawet makijaz by niepomogl pewnie ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2007, 22:02 
Cytuj  
Pewnie cycki maja obwisle to sie zaslonily transparentem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2007, 19:49 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 28092.html
Stare przywyczajenia wychodza przed wyborami.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2007, 13:08 
Cytuj  
Premier-Samochwała

Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała:
Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie,
W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia),
Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy,
Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach.
Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec,
Z zasadami, jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor(aria).
Dla Narodu - becikowe, Nowy peron we Włoszczowie.
Lepiej żyje się rodzinom (Jednej mamie i dwóm synom).
Okno na świat - otworzone, Turystyka - w jedną stronę,
Lepsza praca, wyższa płaca (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca).
Gospodarka rozpędzona: Są mieszkania (trzy z miliona),
Jest kilometr autostrady, Ład moralny i zasady.
Politycznej wzrost kultury (Nurt plebejski, przykład z góry),
Nie ma WSI (choć jeszcze trochę, A zrobimy wszędzie wiochę).
Cały naród żyje w zgodzie. IPN - i po narodzie.
CBA - udane akcje, Super MEN - co rusz, atrakcje.
W szkołach nie ma już Darwina, Będzie dryl i dyscyplina,
Nie podskoczy żaden gieroj! Tolerancji nie ma! Zero!
Żadnych gejów, Ferdydurek, Jest amnestia i mundurek!
Wolność słowa i pluralizm (Bo rządzących wolno chwalić).
Jest religia na maturze, Wierny Lud na Jasnej Górze.
Nie rozumie tylko Unia: Rząd z Warszawy, czy z Torunia?
Krótko mówiąc: Rok udany! Tylko naród...do wymiany.

~sd, 27.09.2007 12:19


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.