mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 00:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Uderz w stół a przypęta sie pizda z internetowego światka ;]

Gj high.

słabe, prób dalej :)

dobranoc


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 00:10 
Cytuj  
lol tomu ;d
vare [*]

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 4678_o.jpg wtf
btw. modele moze wygladaja we wszystkim dobrze, tek gosc to jakas ciepla pizda. I wkurwiaja mnie rejbany, szaliczek, kapelusik. Wole nie wiedziec "w co powinienem sie ubac"
http://www.youtube.com/watch?v=GUhRSPf6qJQ


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 00:12 
Cytuj  
Zenujaca jest nietolerancja, ciasnota umyslowa i kreowanie sie w intenecie na zajebistego alfa-macho-kolesia zeby sie dowartosciowac. Polecalbym pozostac przy wpierdalaniu koksu. Notabene thread o koksowaniu jest 5 razy bardzej zenua niz koles z tego facebuka kiedykolwiek bedzie.

Srsly hajlander.. wypierdalaj z takim czyms z tego forum. Jak cie wkurwiaja to sie zapisz do jakiejs bojowki i im napierdol. Pokaz jaki jestes 'nie pizda'. Mozesz wrzucic na yt jakis film jak pokazujesz kolezce w rajbanach i kapelusiku jak powinien facet wygladac. Czekam.

Dzisys. Nigdy cie za zbyt lotnego nie uwazalem ale nie rob z siebie troglodyty a z tematu zabawne smeitnika plx.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 00:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zenujaca jest nietolerancja, ciasnota umyslowa i kreowanie sie w intenecie na zajebistego alfa-macho-kolesia zeby sie dowartosciowac. Polecalbym pozostac przy wpierdalaniu koksu. Notabene thread o koksowaniu jest 5 razy bardzej zenua niz koles z tego facebuka kiedykolwiek bedzie.

Srsly hajlander.. wypierdalaj z takim czyms z tego forum. Jak cie wkurwiaja to sie zapisz do jakiejs bojowki i im napierdol. Pokaz jaki jestes 'nie pizda'. Mozesz wrzucic na yt jakis film jak pokazujesz kolezce w rajbanach i kapelusiku jak powinien facet wygladac. Czekam.

Dzisys. Nigdy cie za zbyt lotnego nie uwazalem ale nie rob z siebie troglodyty a z tematu zabawne smeitnika plx.


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 00:53 
Cytuj  
ten problem chyba tyczy Ciebie. Nie podoba mi sie, ale nikogo za to nie pałuje... rofl (moze to są Twoje metody). Tolerancja srancja, zabronmy Tobie krytykowac D3, bo to nietoleranyjne.

wez leki na uspokojenie. i nie pojebie mnie nigdy by robic vlogi.

ociec, nie widze Twoich obrazkow ;<


_________________
.


Ostatnio edytowano 3 gru 2012, 00:58 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 00:58 
Cytuj  
To zrozum ze to ze cos sie tobie nie podoba (choc uzyls slow 'wkurwia' ale whatever) to nie oznacza ze jest to ZABAWNE. Thx. Nie oznacza to tez ze jestes lepszy czy zajebisty - bo nie jestes, niezaleznie ile razu uzyjesz slowa 'pizda' w poscie.

Przemysl to jak sie bedziesz kladl spac i popraw sie next time.

Pozatym, choc to juz jest temat na osobna dyskusje to nietolerancja dla zachowan innych niz przyjete przez ciebie za 'norme' (co chyba sie zamyka w koksowaniu i graniu w dote i fpsy "ze skillem') i ciasnota umyslowa az wylewaja sie z twoich postow.
Prymityw z ciebie i tyle.

Jak dla mnie eot bo tu nie ma o czym dyskutowac.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 gru 2012, 01:06 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 00:59 
Cytuj  
Ty nie potrafiles ani na chwile zrozumiec, ze Tobie sie D3 nie podoba i robiles krucjate niczym marsz niepodleglosci, wiec nie pierdol. "poprawnosc polityczna" sie w Tobie obudzila. lol.

Jak napisalem, wybralem ten temat, bo nie chcialem tworzyc tematow o wyntydż ciuchach, ale jak chcesz to zrob.

imba ninja edit.

ps. dla Ciebie krytykowanie d3 bylo zabawne.


_________________
.


Ostatnio edytowano 3 gru 2012, 01:04 przez Highlander, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 01:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ociec, nie widze Twoich obrazkow ;<


No i prawidłowo, tylko spragniony jędrnej dupy Makabraksis go zobaczy.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 01:25 
Cytuj  
@High
jest vlog rocka i vlog Michała Pola, więc nie generalizujmy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 06:29 
Cytuj  
Ja i tak tego typu rzeczy nie ogladam, ale niech Ci bedzie ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 07:40 
Cytuj  
Tolerancja swoja droga, ale ostatnio zobaczylem typa w tzw. kominie z lisa, do tego jakies obcisle spodenki, kozaczki i tlenione wloski. Opowiedzialem to kumpeli z roboty, a ona mowi: "no i teraz pomysl sobie, co ma zrobic 30letnia kobieta szukajaca normalnego faceta?"


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 08:49 
Cytuj  
rasistka.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 15:18 
Cytuj  
mmorpg.pl ostoją tolerancji, nie wiedziałem :lol: właściwie to jestem zniesmaczony postami kabraxisa

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 16:18 
Cytuj  
Havok napisał(a):
mmorpg.pl ostoją tolerancji, nie wiedziałem :lol: właściwie to jestem zniesmaczony postami kabraxisa


Bo on się za bardzo stara łączyć słowa w pseudo inteligentne oraz przy okazji atakujące zdania zachowując teoretycznie poziom (wg niego) wypowiedzi.
Efekt jest taki, że wychodzi bełkot oraz wall of text, który normalna osoba sprezentowałaby w jednym zdaniu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 16:25 
Cytuj  
ahaha... kolezka od obrazkow i zartow o dupie, kreujacy sie na czlowieka z zajebistym gustem co do gier (a grajacy w LoLe i D3 czyli szczyty kiczu) bedzie ocenial moj styl pisania. mmorpg.pl jak zwykle delivers.
Wracaj do D3 gdzie twoje miejsce. Choc jak widze prymityw zawsze bedzie bronil drugiego prymitywa.

Weak. Kabraxis is not impressed.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 16:49 
Cytuj  
Styl pisania niewiele ma wspólnego z gustami i tym w co się gra. Ponadto non stop starasz się kogoś obrazić. Jesteś dość wojowniczym obrońcą tolerancji. Na koniec to co zastanawia mnie najbardziej, czepiasz się Oyci3Ca, że gra w chujowe gry i ma kiepski gust a jednocześnie bronisz gejowskiej mody. WTF?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 17:03 
Cytuj  
Rzuciłbym go Conowi na pożarcie ale on już się zestarzał i nie chce postować :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 17:07 
Cytuj  
Nie bronie 'gejowskiej' mody tylko potepiam nietolerancje, dyskryminacje i prymitywizm w czystej postaci. Podbity do tego niesamowita iloscia hipokryzji i powiekszania sobie epeniska na kazdym kroku co jest nie tylko nudne ale i groteskowe i smieszne, biorac pod uwage wiek postujacych.

Tylko tyle. Widze ze drazliwy temat dla wielu userow. "Uderz w stol...'


Cytuj:
Rzuciłbym go Conowi na pożarcie ale on już się zestarzał i nie chce postować :(


Jedyne co mozesz rzucac na pozarcie to kielbase swojemu psu. I dziwie sie ze sie nie brzydzi.
Przestan mi odpisywac bo prawda jest taka ze jedyne co osiagasz stary dziadu to rozsmieszanie mnie. Brat mendola czy ki chuj? Podobny prymitywizm mentalny i przeswiadczenie o wlasniej zajebistosci, ktore pewnie sie konczy w momencie klikniecia na krzyzyk w przegladarce.
Mowilem juz - wracaj do D3 moze w koncu dropnie unikacik i sobie te sluchawki sprawisz do telewizora.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 gru 2012, 17:14 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 17:12 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie bronie 'gejowskiej' mody tylko potepiam nietolerancje, dyskryminacje i prymitywizm w czystej postaci. podbity do tego niesamowita iloscia hipokryzji i powiekszania sobie epeniska.

Tylko tyle. Widze ze drazliwy temat dla wielu userow. "Uderz w stol...'


No ale sam to uskuteczniasz.
Najchętniej kazałbym Ci stąd wypierdalać ale obawiam się, że wiele osób by się z tym nie zgodziło i po jednej i po drugiej stronie.
Stroisz się na mędrca nie wnosząc kompletnie nic wartościowego a jeśli już atakujesz to w taki sposób, że to ani zabawne ani konstruktywne jest.
Ciężko diagnozować taki przypadek jak Twój bo tak naprawdę nikt do końca nie wie o co Ci chodzi.
No life? Emo z farbowanymi włosami? Wyciskasz 120? Srsly dunno.
Chodzisz, śmierdzisz, gloryfikujesz swoje a zarzucaną innym hipokryzję przykrywasz swoją wielkości mojego kutasa czyli całkiem sporawą.
Na dodatek kompletnie nie rozumiesz ironii ani nie potrafisz jej używać co doskonale klasyfikuje Ciebie w hierarchii low lvl board plebs.

Kabraxis napisał(a):
Jedyne co mozesz rzucac na pozarcie to kielbase swojemu psu. I dziwie sie ze sie nie brzydzi.


O ja pierdolę...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2012, 17:18 
Cytuj  
Zabraklo obrazka i zartu o dupie. Choc internetowy pseudo-english sie zmiescil. Tak wiec za tego posta masz 4/10 i staraj sie dalej dostarczac mi rozrywki. Bo akurat do tego jedynie na tym forum takie stare dziady z mania wielkosci sie nadaja.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.