mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 09:04 
Cytuj  
ale ochronę politycy mają świetną to trzeba przyznać. Zresztą borowcy zarabiają takie marne grosze, że potem na nielegalu muszą drugą robotę dziergać. To i zapału nie mają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 09:08 
Cytuj  
tematy zastępcze ostatnio to ksiądz lemański i goła radwańska, klasyka jak dajemy dupy w ważniejszych rzeczach


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 09:12 
Cytuj  
Przegląd Tygodnia w Klubie Ronina (Gmyz, Warzecha, Ziemkiewicz - 15.07.2013)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 09:39 
Cytuj  
Cytuj:
Btw. ilu z was sobie przypomniało, że mamy prezydenta jak dostał z jaja przy próbie przekłamania histori liżąc tyłki ukrańcom?

Raczej kiedy media sobie o nim przypomniały. To media cenzurują wiadomości i to od nich zależy czego się dowiesz. Trudno, żeby pokazywały jak Bronek rozdaje medale emerytom czy przecina wstęgę?.

Chyba, że ci tęskno do czasów gdy rząd i prezydent prowadzili odmienne polityki zagraniczne. Wtedy były dramy o krzesło itd, to było co pokazywać, bo to wzbudzało emocje i nabijało oglądalność. No i prezydent był codziennie w tv :).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 09:56 
Cytuj  
Cytuj:
jak dojdziecie do jakiegoś konsensusu (of blendy łapię) i ustalicie jak rząd Donalda Tuska oraz sam Donald Tusk głosowali to dajcie znać - bo nie wiem o co ten spór.

To mnie akurat nie dziwi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 18:29 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 18:41 
Cytuj  
http://forsal.pl/artykuly/718825,bezrob ... zkole.html
" (unijny pakiet na rzecz zatrudnienia młodzieży) Przewiduje on m.in. wprowadzenie gwarancji dla młodych, czyli zobowiązania państwa członkowskiego do przedstawienia młodej osobie dobrej jakościowo oferty pracy, stażu lub dalszej edukacji już w ciągu 4 miesięcy po utracie etatu lub zakończeniu okresu formalnej nauki."
jakos mi sie zle kojarzy ta "gwarancja". I przeciez to niemozliwe ;p I skund niby pionionchy.


putin ;d
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 8917_n.jpg


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 19:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://forsal.pl/artykuly/718825,bezrobocie-wsrod-mlodych-w-polsce-nie-bedzie-latwiej-o-prace-po-szkole.html
" (unijny pakiet na rzecz zatrudnienia młodzieży) Przewiduje on m.in. wprowadzenie gwarancji dla młodych, czyli zobowiązania państwa członkowskiego do przedstawienia młodej osobie dobrej jakościowo oferty pracy, stażu lub dalszej edukacji już w ciągu 4 miesięcy po utracie etatu lub zakończeniu okresu formalnej nauki."
jakos mi sie zle kojarzy ta "gwarancja". I przeciez to niemozliwe ;p I skund niby pionionchy.




Moze to jest o tyle nieglupie, ze system oswiaty przestanie produkowac rzesze bezrobotnych, bo rynke pracy naprawde niepotrzebuje milionow mlodych z wyzszym wyksztalceniem, niepotrafiacych sie wyslowic ani napisac cos z sensem i bez bledow, za to jest miejsce dla betoniarzy, kucharzy itp

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 19:14 
Cytuj  
ale to trzeba w ogole zredukowac ilosc studentow, zwlaszcza bzdurnych kierunkow. A jak ktos chce koniecznie to platne podwojnie bez gwarancji :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 19:55 
Cytuj  
haha, gwarancja zatrudnienia :wtf:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 20:15 
Cytuj  
pachnie komuna? ;P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 20:30 
Cytuj  
unijnym lewactwem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 20:42 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
jak dojdziecie do jakiegoś konsensusu (of blendy łapię) i ustalicie jak rząd Donalda Tuska oraz sam Donald Tusk głosowali to dajcie znać - bo nie wiem o co ten spór.

To mnie akurat nie dziwi.


to teraz zdziwisz, kliknąłem i sprawdziłem prawie całe PO głosowało przeciw. Czy jesteś drogi koleżko ukontentowany? czy dalej będziesz pierdolił smuty i kłocił się z huraganem chuj wie o co?
Widocznie PiS wziął w łapę - na jedno wychodzi. Ohh.. wait, mamy przecież pierwszy sukces PO i Tuska!!!111 Jakieś święto narodowe czy chociaż kilka ulic nazwać "uboju rytualnego" coby upamiętnić to wydarzenie. Czasy mafijnych rządów powoli się kończą - kto wie może to jedyny ich sukces. Szkoda by tak odszedł w niepamięć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 20:49 
Cytuj  
Cytuj:
to teraz zdziwisz, kliknąłem i sprawdziłem prawie całe PO głosowało przeciw.

WoW.
Jeszcze trochę i zaczniesz sprawdzać zanim coś napiszesz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 21:02 
Cytuj  
Proponuje jeszcze jedną małą uliczkę w Pękowie pod Wrocławiem nazwać "Junkiera Nieomylnego".

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 21:14 
Cytuj  
do tego próg zadłużenia zmieniają to niebawem druga grecja będzie, tylko nie mamy euro, żeby nas szkopy spłacały.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 22:07 
Cytuj  
nie nie, grecje wyciągają bo banki sa głównie niemiecki i upadek grecji = mocno w dupe niemcom, u nas banki tez nie nasze, wiec może nie będzie źle :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 23:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to teraz zdziwisz, kliknąłem i sprawdziłem prawie całe PO głosowało przeciw. Czy jesteś drogi koleżko ukontentowany? czy dalej będziesz pierdolił smuty i kłocił się z huraganem chuj wie o co?
Widocznie PiS wziął w łapę - na jedno wychodzi. Ohh.. wait, mamy przecież pierwszy sukces PO i Tuska!!!111 Jakieś święto narodowe czy chociaż kilka ulic nazwać "uboju rytualnego" coby upamiętnić to wydarzenie. Czasy mafijnych rządów powoli się kończą - kto wie może to jedyny ich sukces. Szkoda by tak odszedł w niepamięć.


Sprawdzałeś ale dalej nie rozumiesz, po prostu facewall.

Prawie całe PO głosowało przeciw... ale odrzuceniu ich własnego projektu, i im nie wyszło, więc o jakim sukcesie PO ty pierdolisz? Nie wiem jak można do określić inaczej niż porażką skoro odrzucono rządowy projekt jak by nie patrzeć, i to głosami własnych posłów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 23:56 
Cytuj  
Goatus napisał(a):

Sprawdzałeś ale dalej nie rozumiesz, po prostu facewall.

Prawie całe PO głosowało przeciw... ale odrzuceniu ich własnego projektu, i im nie wyszło, więc o jakim sukcesie PO ty pierdolisz? Nie wiem jak można do określić inaczej niż porażką skoro odrzucono rządowy projekt jak by nie patrzeć, i to głosami własnych posłów.


Dac Marka i Junkiera do Sejmu i mamy pozamiatane. Nie wiedzieli by nawet nad czym glosuja :)))))


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 07:06 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Dac Marka i Junkiera do Sejmu i mamy pozamiatane. Nie wiedzieli by nawet nad czym glosuja

Akurat to jest w sejmie dość powszechne.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.