mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 40  Następna strona

na kogo oddasz głos w wyborach 2011 ?
SLD 9%  9%  [ 16 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
PiS 7%  7%  [ 13 ]
PO 17%  17%  [ 31 ]
inne 33%  33%  [ 58 ]
mam to w dupie 34%  34%  [ 60 ]
Liczba głosów : 178
Autor Wiadomość
***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 23:12 
Cytuj  
Ujarane mordy się zdziwią jak im niczego nie zalegalizuje.
Swoją drogą, ciekawe kto będzie na tyle odważny, żeby przed Biedroniem w sejmie siedzieć.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 23:36 
Cytuj  
Ponajmy nowa poslanke...posla...eee :lol: :lol:

http://www.youtube.com/v/_3R8oGHXLn8&hl=en_US


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 23:39 
Cytuj  
qq moer?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 23:54 
Cytuj  
Widzisz zebym plakal?? Smiesznie bedzie...Palikot mi wisi, szkoda ze Rostowski bedzie ministrem finansow :(


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 paź 2011, 23:55 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ponajmy nowa poslanke...posla...eee :lol: :lol:

http://www.youtube.com/v/_3R8oGHXLn8&hl=en_US


Szczerze, to wolę w sejmie taką osobę niż brudzińskiego czy innego hoffmana.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 04:44 
Cytuj  
BATMAN KRÓLEM POLSKI !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 04:55 
Cytuj  
zaczyna sie wojna, h3h3

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 06:19 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
zaczyna sie wojna, h3h3

Obrazek

hoho nie wiedziałem, że ten ścierwojad z fb korzysta :wink:

z takimi nie pogadasz.

edit:
juz przeprasza:

Cytuj:
Poniosło mnie! Przepraszam zarówno Palikota, jak i jego wyborców. Nie wolno tak określać nikogo i nigdy. Wpis wyrzuciłem, ale i tak przetrwa on w necie. I dobrze mi tak. Ale w kwestii ciężkich czasów zdania nie zmieniam. I nie zmieniam zdania, co do tego, że zrobię wszystko, by nie pozwolić, by Polska marzeń Palikota wygrała. Może to już koniec pewnego etapu w moim życiu. Sam się nad tym zastanawiam.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 07:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
zaczyna sie wojna, h3h3

Obrazek



Widzę, że mój głos się nie zmarnował. ;]

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 11:27 
Cytuj  
Wszystko gra, zaraz będziemy mieli edukacje seksualna i alternatywne opowiadania o Kubusiu Puchatku Geju w przedszkolach ;]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 11:43 
Cytuj  
to straszne, juz sie boję

belzebób z biłgoraja zrobi nam sodomie i gomorię hehehe


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 12:00 
Cytuj  
"Tato, Pawełek przyszedł do przedszkola ubrany jak dziewczynka, i wszyscy chłopcy tez chcieli. Czy mogę pożyczyć sukienkę Kasi?"

"Tato, wczoraj z kolegami bawiliśmy się w ubieranie, i Pawełek mnie pocałował! Potem wszyscy chłopcy w przedszkolu się całowali, i ja tez!"


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 12:02 
Cytuj  
W sumie to ten sam poziom co 6h religii w szkole;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 12:16 
Cytuj  
O ile Palikot jest dla mnie zupełnie nie wiarygodny , choćby z tego powodu ,że najpierw wydawał ultra prawicową gazetkę "Ozon" ,a taraz się robi na liberalno-lewicowego postępowca. Po tym, jak skrajna prawica się skompromitowała i PiS przejeło w zasadzie cały ten elektorat i długo tam żadna partia nie podskoczy. Z kolei słabość SLD, lata dominacji prawicy i totalny upadek PD , SDRP i innych tego typu wytoworzyła sporą przestrzeń dla nowej parti na lewej stronie. Palikot jest inteligentny, szybko zajarzył, szybka zmiana z prawicowych na lewicowe poglądy i voila , mamy nowego Palikota i RPP.
Jest dla mnie po prostu cynikiem ,który z jakiś powodów chcę dostępu do władzy.

To akurat wychowanie seksualne powinno być w szkołach, można dyskutować nad programem takiego wychowania, ale w podstawowym zakresie choćby planowania ciąż, antykoncepcji, dróg przenoszenia i występowania chorób płciowych, jaka odpowiedzialność łącznie z prawną spada na rodziców dziecka, podstawowych przepisów prawa jeżeli chodzi o rodzinę i prawo regulucjące zgodę na kontakty seksualne, etc itp
to się zgadzam z nim, że powinno być.

Z tym, że jak mówię dziwie się, że tyle głosów dostał,choć to, też wynika ze strasznie słabej lewicy w Polsce atm, no ale cóż oby były też z tego jakieś plusy, mimo, że duża część jego aktualnie głoszonych poglądów mi nie odpowiada.


Ostatnio edytowano 10 paź 2011, 12:23 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 12:20 
Cytuj  
sula napisał(a):
To akurat wychowanie seksualne powinno być w szkołach, można dyskutować nad programem takiego wychowania, ale w podstawowym zakresie choćby planowania ciąż, antykoncepcji, dróg przenoszenia i występowania chorób płciowych, jaka odpowiedzialność łącznie z prawną spada na rodziców dziecka, podstawowych przepisów prawa jeżeli chodzi o rodzinę i prawo regulucjące zgodę na kontakty seksualne, etc itp
to się zgadzam z nim, że powinno być.
.


Zgadzam się, ale od pewnego poziomu edukacji. Przedszkole i szkoła podstawowa to trochę wcześnie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 12:24 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Zgadzam się, ale od pewnego poziomu edukacji. Przedszkole i szkoła podstawowa to trochę wcześnie.

Przedszkole rzeczywiście za wcześnie, ale 5-6 klasa podstawówki to już nie jestem taki pewien. W wieku 12-13 lat już hormony buzują i jest sporę zainteresowanie płcią przeciwną.

W mojej podstawówce pamiętam była dziewczyna w 7 klasie podstawówki już mamą :/ ,ojciec był w 8 klasie , a ta podstawówka nie była w jakiejś patologicznej okolicy, wręcz przeciwnie sporo tzw. 'gorszych' dzielnic w mieście było/jest.

Nie mówiąc o tym ,ze to początek lat 90 był i jednak w dzisiejszych czasach więcej dzieciarni i w młodszym wieku zaczyna eksperymentować, pić, palić, ćpać, średnia wieku inicjacji seksualnej też jest niższa.


Ostatnio edytowano 10 paź 2011, 12:30 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 12:28 
Cytuj  
sula napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Zgadzam się, ale od pewnego poziomu edukacji. Przedszkole i szkoła podstawowa to trochę wcześnie.

Przedszkole rzeczywiście za wcześnie, ale 5-6 klasa podstawówki to już nie jestem taki pewien. W wieku 12-13 lat już hormony buzują i jest sporę zainteresowanie płcią przeciwną.

W mojej podstawówce pamiętam była dziewczyna w 7 klasie podstawówki już mamą :/ , a ta podstawówka nie była w jakiejś patologicznej okolicy, wręcz przeciwnie sporo tzw. 'gorszych' dzielnic w mieście było/jest.


No 12-13 to się zgadzam.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 13:17 
Cytuj  
sula napisał(a):
O ile Palikot jest dla mnie zupełnie nie wiarygodny , choćby z tego powodu ,że najpierw wydawał ultra prawicową gazetkę "Ozon" ,a taraz się robi na liberalno-lewicowego postępowca. Po tym, jak skrajna prawica się skompromitowała i PiS przejeło w zasadzie cały ten elektorat i długo tam żadna partia nie podskoczy. Z kolei słabość SLD, lata dominacji prawicy i totalny upadek PD , SDRP i innych tego typu wytoworzyła sporą przestrzeń dla nowej parti na lewej stronie. Palikot jest inteligentny, szybko zajarzył, szybka zmiana z prawicowych na lewicowe poglądy i voila , mamy nowego Palikota i RPP.
Jest dla mnie po prostu cynikiem ,który z jakiś powodów chcę dostępu do władzy.

To akurat wychowanie seksualne powinno być w szkołach, można dyskutować nad programem takiego wychowania, ale w podstawowym zakresie choćby planowania ciąż, antykoncepcji, dróg przenoszenia i występowania chorób płciowych, jaka odpowiedzialność łącznie z prawną spada na rodziców dziecka, podstawowych przepisów prawa jeżeli chodzi o rodzinę i prawo regulucjące zgodę na kontakty seksualne, etc itp
to się zgadzam z nim, że powinno być.

Z tym, że jak mówię dziwie się, że tyle głosów dostał,choć to, też wynika ze strasznie słabej lewicy w Polsce atm, no ale cóż oby były też z tego jakieś plusy, mimo, że duża część jego aktualnie głoszonych poglądów mi nie odpowiada.
rozumiem, ze ograniczenie biurokracji, odsuniecie kleru od wladzy, zmniejszenie ilosci urzednikow, likwidacja krus, sie nie zgadzasz ? z mojego punktu widzenia to bardzo istone, szczegolnie ograniczanie biurokracji bo tu zaczynaja sie rodzic wszelkie problemy... A ze kiedys wydawal jakas gazete ? Palikot to biznesmen, wydawal to co przynosilo zysk, kasa nie ma ideologii, kasy ma byc duzo. Jesli spelni swoja obietnice i dosejmu wprowadzi ludzi ktorzy faktycznie znaja sie na tym co robia, to tym lepiej. Zygac mi sie chce jak od 10 lat widze te same ryje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 13:30 
Cytuj  
iniside napisał(a):
rozumiem, ze ograniczenie biurokracji, odsuniecie kleru od wladzy, zmniejszenie ilosci urzednikow, likwidacja krus, sie nie zgadzasz ? z mojego punktu widzenia to bardzo istone, szczegolnie ograniczanie biurokracji bo tu zaczynaja sie rodzic wszelkie problemy... A ze kiedys wydawal jakas gazete ? Palikot to biznesmen, wydawal to co przynosilo zysk, kasa nie ma ideologii, kasy ma byc duzo. Jesli spelni swoja obietnice i dosejmu wprowadzi ludzi ktorzy faktycznie znaja sie na tym co robia, to tym lepiej. Zygac mi sie chce jak od 10 lat widze te same ryje.


Bo te nowe ryje, co ich nikt nie zna, na pewno zmienia to co opisałeś?

Pan Stefan co leży najebany pod klatka powiedział ze zrobi z Polski potęgę światową. Kurde, powinnyśmy glosować na niego.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2011, 14:11 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Pan Stefan co leży najebany pod klatka powiedział ze zrobi z Polski potęgę światową. Kurde, powinnyśmy glosować na niego.

Skoro nie zrobił tego nikt inny to kto wie ;). A poważnie, to wyniki wyborów pokazuje, że polakom (przynajmniej tym, którym chciało się iść głosować) chce się oglądać te stare "ryje". Tych którym to nie pasuje jest zbyt mało by cokolwiek zmienić.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.