mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 13:28 
Cytuj  
utwór Kazika pt. "Artyści" jeszcze bardziej jest aktualny


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 13:34 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 13:40 
Cytuj  
boski obrazek

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/newsweek ... omosc.html
Amber Gold

"Za to gdański fiskus ściga tychże ciułaczy, sprawdzając, czy są w stanie udowodnić skąd mieli pieniądze, które stracili. Jak nie wykażą, że mieli je z legalnego źródła, to do strat będą musieli dopisać karny podatek - 7,5 tys. złotych od każdych 10 tysięcy."

kabaret. nie dosc, ze nikt za to nie odpowie to tych co stracili jeszcze wyjebie sie podwojnie ;d


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 13:43 
Cytuj  
mafia


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 15:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
tczewiak napisał(a):


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html

ROTFL. Śmiać się czy płakać? Popełnił samobójstwo, bo media nie chciały wywiadów? Ja pierdolę, co za bzdura. Długo już takiej nie słyszałem. Prawie jak w dowcipie z lat 90tych. Postrzelił się 3 razy w głowę, po czym wbił sobie nóż w serce. O ile można było mieć wątpliwości czy to było samobójstwo, to po takim tłumaczeniu ewidentnie seryjny samobójca hula po mieście :(


Gdyby to wydarzylo sie w Rosji to dla kazdego byloby oczywiste, ze to kara za krytyke rezimowej wladzy, a u nas samo wysuwanie takich podejrzen, ze to nie samobojstwo to odrazu oszlomstwo, smolensk i psychiatryk.

Porównanie Polski do putinowskej Rosj to oszolomstwo pierwszej wody. Jest masa portali i ludzi dzień w dzień krytykujacych wladze, więc zaraz będą ginac masowo pewnie, a Kaczyński trafi do lagru. Petelicki przez lata występował w mediach i wypowiadał swoje zdanie. To mogłobyc zabójstwo ale łączenie tego z polityka jest naciągane jak pierdolenie mareczka. Czyli skrajnie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 16:23 
Cytuj  
Ja łączę samobójstwo z polityką. Tyle, że niekoniecznie ze strony PO i tego co mówił, a tego co wiedział o wszystkich.
Dlaczego Kaczyński siedziałby w łagrze? Kolegów się nie wsadza, szczególnie takich, którzy pozwalają i pomagają utrzymać się u koryta...
Oczywiście nie ma co porównywać do Putina, bo Putin to jest "ktoś", a nasze popierdółki są ludźmi, których można poświęcić i zastąpić innym ścierwem.
Ja już nie wierzę w niezawisłą władzę u nas - kolesie są umoczeni i teoretycznie PiS nie miał tylu sponsorów w 2005 dlatego trzeba było upierdolić, a potem też umoczyć w tym samym układzie. W praktyce - raczej był też sponsorowany, a dostał zadanie ujebania LPR i Leppera, bo od samego początku był POPiS, a nagle coś co nie miła prawa zadziałać.
Żeby była jasność zanim mi któraś kurwa z kurwinem wyskoczy - kurwin też jest umoczony i sponsorowany przez tych samych kolesi. Patrząc na to co odpierdalają kiszczaki z kolesiami, to rządzą nami prawdopodobnie sbecy, którzy od dawna trzymają na smyczy pseudoprawicowców i skrajnych prawicowców, którzy mają ośmieszać ideę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 16:25 
Cytuj  
Tczewiak ! Jak żyć w takim razie ?


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 16:31 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Porównanie Polski do putinowskej Rosj to oszolomstwo pierwszej wody. Jest masa portali i ludzi dzień w dzień krytykujacych wladze, więc zaraz będą ginac masowo pewnie, a Kaczyński trafi do lagru. Petelicki przez lata występował w mediach i wypowiadał swoje zdanie. To mogłobyc zabójstwo ale łączenie tego z polityka jest naciągane jak pierdolenie mareczka. Czyli skrajnie.


Polska wcale sie jakos mocno nie rozni od putinowskiej Rosji. Oboba krajami od lat juz rzadza skumplowani prezydent i premier, najwieksze mainstremowe media sa prorzadowe (TVP, TVN, Gazeta Wyborcza), duze, panstwowe spolki sa obsadzone przez ludzi wladzy. W obu krajach niewygodni ludzie gina w dziwnych okolicznosciach.

W Rosji tez sie krytykuje wladze i tez nie kazdy kto ja krytykuje odrazu ginie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 16:32 
Cytuj  
@Huragan: Normalnie trollu. Normalnie. Dopóki nie przeforsują totalnej cenzury i zakazu trollowania to przetrwamy (no, ale już chujki próbują :( ).

@mrynar: Tyle, że tam Putin trzyma realną władzę i biznes. U nas na obiektywach są tylko marionetki.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 21:19 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Polska wcale sie jakos mocno nie rozni od putinowskiej Rosji. Oboba krajami od lat juz rzadza skumplowani prezydent i premier, najwieksze mainstremowe media sa prorzadowe (TVP, TVN, Gazeta Wyborcza), duze, panstwowe spolki sa obsadzone przez ludzi wladzy. W obu krajach niewygodni ludzie gina w dziwnych okolicznosciach.

W Rosji tez sie krytykuje wladze i tez nie kazdy kto ja krytykuje odrazu ginie.


Ty tak poważnie? Jeśli tak to współczuje. Z takimi poglądami to albo bym wyjechał albo zaczął działać, żeby obalić władze na drodze rewolucji.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 21:25 
Cytuj  
Mrynar przesadził, rosja to zbrodniczy kraj mordujący własnych obywateli, zabijający obywateli innych państw na terenie innego kraju, atakujący inne państwa oraz dokonujący inne odrażające rzeczy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 09:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
mrynar napisał(a):
Polska wcale sie jakos mocno nie rozni od putinowskiej Rosji. Oboba krajami od lat juz rzadza skumplowani prezydent i premier, najwieksze mainstremowe media sa prorzadowe (TVP, TVN, Gazeta Wyborcza), duze, panstwowe spolki sa obsadzone przez ludzi wladzy. W obu krajach niewygodni ludzie gina w dziwnych okolicznosciach.

W Rosji tez sie krytykuje wladze i tez nie kazdy kto ja krytykuje odrazu ginie.


Ty tak poważnie? Jeśli tak to współczuje. Z takimi poglądami to albo bym wyjechał albo zaczął działać, żeby obalić władze na drodze rewolucji.


Dobrze mi tu gdzie jestem. Nie rozwazam czy gdybym urodzil sie Norwegiem byloby mi lepiej. Imigrantem nie mam zamiaru zostawac (to czesto ludzie z glebokimi problemami psychicznymi wywolanymi emigracja).

Wladzy tez nie mam zamiaru obalac. :)

Wielokrotnie bylem w Rosji, znam wielu ludzi stamtad i naprawde nie widze jakis mega roznic miedzy Rosja a Polska. W obu krajach da sie zyc, w obu tez uklad polityczno-biznesowy (przy pomocy mediow) rucha szarych obywateli jak sie da.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 11:05 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kiedyś coś kiedyś czytałem, że sposobem na manipulację plebsem jest dokręcanie śruby gdy zbiednieją. Będą tak obawiać się o potrzeby podstawowe, że dupy nie ruszą dopóki potrzeb podstawowych się im nie odbierze.
I u nas to skutkuje. Co ambitniejsi uciekają z kraju, co kilka lat kolejna fala emigracji.

http://www.naszdziennik.pl/mysl/48587,b ... rowac.html artykul 3 dni temu heh "Biednymi latwiej sterowac" -Prof. Piotr Jaroszyński
Zaraz bedzie, ze trwam, ze nasz dziennik itp. zlo itp.


na szczescie dziwki i narkotyki nas uratuja http://forsal.pl/artykuly/720420,prosty ... e-pkb.html


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 11:23 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
na szczescie dziwki i narkotyki nas uratuja http://forsal.pl/artykuly/720420,prosty ... e-pkb.html


nas? na pewno nas? pierdoleni kretyni w tej ue


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 11:37 
Cytuj  
No przeciez jestesmy europejczykami, nie? :lol:

http://natemat.pl/69163,kamil-cebulski- ... -pieniadze
"Kamil Cebulski, "najmłodszy milioner w Polsce": Urzędnicy w Polsce nie pozwalają, żeby człowiek za długo miał pieniądze"


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 14:10 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Highlander napisał(a):
na szczescie dziwki i narkotyki nas uratuja http://forsal.pl/artykuly/720420,prosty ... e-pkb.html


nas? na pewno nas? pierdoleni kretyni w tej ue

Hahaha. O ile prostytucja ok, bo to legalna działalność to wyliczanie PKB od handlu narkotykami... LOL.
Jak oni chcą to policzyć w ogóle? LOL


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 14:12 
Cytuj  
Zapytają drug lordów, ile zarabiają.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 16:49 
Cytuj  
Z tym kolesiem i jego kartelem niewielu CEO i światowych firm są w stanie się równać:
Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 17:16 
Cytuj  
a kto to jest?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2013, 17:28 
Cytuj  
Kurtawa jest, to pewnie meterr


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.