mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 17:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jesli ludzie mlodzi maja czerpac wedlug Ciebie wzorce z kleru to nie mam slow.


z jakiego kleru? Miałem na myśli dziesięć przykazań 8)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 18:52 
Cytuj  
10 przykazan to w polowie bzdury w polowie oczywistosci. Ciezko, zeby normalny czlowiek potrzebowal ich do czegokolwiek. Nie kradnij, nie zabijaj etc. to powinien zanim nauczy sie czytac od rodzicow uslyszec. Dwa, ze de facto wymyslil je kler wiec nie widze specjalnej roznicy.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 18:57 
Cytuj  
zawsze uciekasz przed moimi pytaniami. dobra taktyka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 19:09 
Cytuj  
Nie pochlebiaj sobie. Nie wszystkie glupoty jestem zobowiazany komentowac.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 19:42 
Cytuj  
jedyna taktyka jaką wannabe inteligent może obrać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 22:45 
Cytuj  
brazz napisał(a):
wannabe inteligent


Patrzac na posty Blendameda trudno sie nie zgodzic.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 09:42 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Niewiedza jest błogosławieństwem. W twoim mózgu istnieje pojęcie gospodarki idealnej, ustroju idealnego i unii idealnej, która tylko ma prawo istniec na papierze. Jesteś wzorowym obywatelem, idealnym produktem państwowym.
(...)

No i jak dla mnie to koniec dyskusji, ty wiesz co się dzieje w moim mózgu, wiesz bez żadnych wątpliwości co wiem w co wierze i kim jestem. Wiesz jak powinna wyglądać gospodarka, wiesz że wszyscy nas dookoła próbują tylko wydymać i nie masz wątpliwości że za odmienne poglądy niż twoje powinno się nas palić

Żegnaj Tomásie de Torquemada


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 09:46 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
Niewiedza jest błogosławieństwem. W twoim mózgu istnieje pojęcie gospodarki idealnej, ustroju idealnego i unii idealnej, która tylko ma prawo istniec na papierze. Jesteś wzorowym obywatelem, idealnym produktem państwowym.
(...)

No i jak dla mnie to koniec dyskusji, ty wiesz co się dzieje w moim mózgu, wiesz bez żadnych wątpliwości co wiem w co wierze i kim jestem.


Oczywiście, że wie. Wykupił pakiet cheatów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 10:46 
Cytuj  
Cytuj:
"PiS to nie partia, a ich wyborcy to nie sa tacy zwykli wyborcy.
To religia i wyznawcy. Dyskusja z nimi jest tak samo sensowna jak dyskusja z talibem. Dla nich zawsze Lech będzie męczennikiem, Jarosław świetym arcykapłanem a Komorowski i Tusk beda wcieleniami szatana"


:wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 10:49 
Cytuj  
to nie chodzi o to kim jest PIS, chodzi o to że PO dyma polaków na potęgę i wygląda na to że wyborcy wypną dupę jeszcze raz.

nie chodzi o to żeby głosować na PIS chodzi o to żeby odsunąć PO od władzy.

ankieta jest dla mnie niejasna bo nie wiem czy oceniacie kto wygra czy na kogo będziecie głosować - wiadomo że wygra komorowski.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 10:58 
Cytuj  
A który partia nie zamierza dymać polaków na potęgę ?
To wszystko polega na tym, że głosujesz na tych co będą cię dymać w sposób mniej, w twoim mniemaniu, bolesny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:06 
Cytuj  
taka która nie ma poparcia mediów za wszelką cenę, bo to co robi np. TVN dla PO jest podparte wielką kasą.

upraszczam, ale ogólny zachwyt PO potwierdza że właśnie pranie mózgów w wykonaniu np. TVNu działa na polaków doskonale.

Wyborcza i TVN to zajebiste źródła informacji - bardzo profesjonalne ale zajebiście stronnicze.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
taka która nie ma poparcia mediów za wszelką cenę, bo to co robi np. TVN dla PO jest podparte wielką kasą.

upraszczam, ale ogólny zachwyt PO potwierdza że właśnie pranie mózgów w wykonaniu np. TVNu działa na polaków doskonale.

Wyborcza i TVN to zajebiste źródła informacji - bardzo profesjonalne ale zajebiście stronnicze.

No to na kogo glosujesz PSL, Samoobrone,SdPL czy SD? Tylko te partie nie maja poparcia mediow. Wiekszosc z nich nie przekroczy progu wyborczego nawet, wiec w naszym systemie wyborczym Twoj glos pojdzie gdzie indziej niz zamierzales.

To, ze media prywatne sa przychylne niektorym ugrupowanion to nic niezwyklego. W USA to norma ze jedne stacje wspieraja demokratow inne konserwatystow. Na szczescie GW mimo przychylnosci dla PO nie ma oporow o pisaniu o ich wpadkach.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 29 maja 2010, 11:17 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:17 
Cytuj  
nie wiem czy będę głosował w ogóle natomiast smuci mnie ogólny hype na PO.

jeżeli już miałbym głosować to na PIS żeby spróbować przynajmniej zagrozić Komorowskiemu ale to się nie uda.

głosowanie na kogoś kto nie ma szans wygrać jest dla mnie marnowaniem głosu


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jeżeli już miałbym głosować to na PIS żeby spróbować przynajmniej zagrozić Komorowskiemu ale to się nie uda.

W przypadku PiS nie przeszkadza Ci, ze jest wspierany przez media? To co robi "publiczna" telewizja i radio jest wedlug Ciebie ok? Oczywiscie PiS przez dwa lata rzadow nikogo nie wydymal? Proponuje poszukac lepszych argumentow bo to nawet nie jest smieszne.

Za co mam odsuwac PO od wladzy? Za przywrocenie nornalnosci w kraju? Bo to, ze nie zrealizowali paru zapowiadanych referm nie zaskoczylo mnie specjalnie. Tylko naiwniak zjada cala kielbase wyborcza.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:23 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Sathorn napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
Niewiedza jest błogosławieństwem. W twoim mózgu istnieje pojęcie gospodarki idealnej, ustroju idealnego i unii idealnej, która tylko ma prawo istniec na papierze. Jesteś wzorowym obywatelem, idealnym produktem państwowym.
(...)

No i jak dla mnie to koniec dyskusji, ty wiesz co się dzieje w moim mózgu, wiesz bez żadnych wątpliwości co wiem w co wierze i kim jestem.


Oczywiście, że wie. Wykupił pakiet cheatów.



Radar prawde ci przyniesie,
Kto wróg a kto chowa sie w lesie...


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:24 
Cytuj  
http://www.niepoprawni.pl/blog/870/jaki ... ka-w-akcji

Nie ma to jak podwójne standardy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:25 
Cytuj  
Przeszkadza mi jedynie to jak media przedstawiają PIS, a jak przedstawiają PO i jaki to odnosi skutek na przeciętnego Polaka który niewiele interesuje się polityką a idzie na wybory.

Zwróć uwagę jakie materiały puszczali o prezydencie jak już umarł, gdzie były te wywiady w których są przedstawieni z szacunkiem i wypadają solidnie kiedy żyli.

Wiesz zapewne jak ogląda się TVN24, a jak TVPinfo. Chciałbym dawać rade ogladać publiczną ale ostatecznie wybieram TVN ...

edit: nienormalność była skutkiem chorej koalicji, nie zapominaj o tym. weź wypadnij dobrze z giertychem i lepperem.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Zwróć uwagę jakie materiały puszczali o prezydencie jak już umarł, gdzie były te wywiady w których są przedstawieni z szacunkiem i wypadają solidnie kiedy żyli.

Jest pewna roznica miedzy czynnym politykiem, a zmarlym tragicznie. Jaki ma sens kopanie zmarlego? Prezydent to nie zadna wybitna osobistosc, a kolejny polityk. Z reszta Kaczynski byhl prawdopodbnie najgorszym prezydentem w historii. Nie licze Jaruzelskiego bo to byl prezydnet z nazwy tylko.

Ale ktos podjal decyzje o dopuszczeniu do wladzi ludzi o zerowej reputacji. Nie byl to Tusk czy Olejniczak ale KACZYNSKI, a jego brat to przyklepal.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2010, 11:33 
Cytuj  
ok może się nie znam, ale od ponad roku nie widzę w telewizji jakichkolwiek rozmów o jakichkolwiek ustawach czy zmianach.
PO robi jakieś projekty ustaw w ogóle ?

wyłącznie komisje, sensacje i zaciemnianie obrazu.

nie twierdze że PIS jest najfajniejszy, twierdze że PO nie powinno mieć takiej przewagi w słupkach.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 maja 2010, 11:34 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.