mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 59  Następna strona

Na ktorą liste oddasz głos?
Prawo i Sprawiedliwość 23%  23%  [ 21 ]
Platforma Obywatelska 9%  9%  [ 8 ]
Partia Razem 1%  1%  [ 1 ]
KORWiN 28%  28%  [ 26 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe 1%  1%  [ 1 ]
Zjednoczona Lewica 1%  1%  [ 1 ]
"Kukiz'15" 8%  8%  [ 7 ]
Nowoczesna 14%  14%  [ 13 ]
Inna lista 2%  2%  [ 2 ]
Pierdole nie głosuje 13%  13%  [ 12 ]
Liczba głosów : 92
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 11:49 
 
Czyli, z faktu że dwójka jakichś debili przyklejała się do polityków różnych nacji (może nawet ktoś ich wykorzystywał), wywnioskowałeś, że 5 lat temu PO zrobiło w chuja masę ludzi, która do dzisiaj tam przychodzi. Kaczyńskiego też zrobili, bo występuje gościnnie co miesiąc. Brzmi logicznie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 11:54 
 
Obrazek

Misha von Jadczak ‏@michaljadczak 2 godz.2 godziny temu
Plakat wyborczy z 1919 r.

O kurwa jaki głupi cep z tego kolesia. Sanacja była bliska wprowadzenia w Polsce faszyzmu. Czyżby zwolennik tej partii wykazał się głupotą, a może daleko idącą szczerością :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 12:19 
 
embe - a to PiS tam maszeruje czy ludzie ktorzy sie dali PO wychujac? PO to taki bokser ktory walczy walac jedynie ponizej pasa ewentualnie gryzac jak dojdzie do zwarcia.
W ciagu dwoch kadencji inni tez przyjeli ta taktyke. Aktualnie kazdy polak doskonale wie dlaczego nie powinien glosowac na ppszczegolne partie, wiekszosc glosuje przeciwko komus/czemus a nie za kims/za czyms. Kampania wyborcza PO-style skupia sie na wytykaniu negatywow u przeciwnika. Kukiz bardzo ladnie na tym zyskal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 12:40 
 
Co złego jest w faszyzmie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 12:43 
 
Właśnie: faszyzm, komunizm, katolicyzm, co w tym złego?


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 13:13 
 
Isengrim napisał(a):
Co złego jest w faszyzmie?


faszyzm co prawda miał kilka dobrych cech (antykomunizm, kult państwa i narodu), ale większość było złych + sanacja to bezmózgie chujki


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 13:24 
 
embe napisał(a):
Wtedy były komuchy i solidaruchy, zbyt trudne do rozkminy przez szarego człowieka obecnie, lepsze jest to co wymyśliło PO, czyli podział społeczeństwa na nowoczesnych, wykształconych, światły i ciemnych, zaściankowych, średniowieczną hołote.

Do tego dodać takie wydarzenia jak akcja z krzyżem zrobiona przez PO, nawet zatrudnili ludzi, wymyślali piosenki i okrzyki, przypinali się łańcuchami, jak dla mnie wyszło genialnie, a PiS jak to PiS łatwo się dał im w to wkręcić, do dzisiaj maszerują pod pałac prezydencki w miesięcznice.


embe przykro mi to pisać , ale czas na dom starców

tak , prosze pana mam pan racje- PO wszystko wymyśla , żeby tylko pokazać jaki ten PIS zły , a biedny PIS niechcący robi to co mu PO KAŻE
cholera - idąc tym tokiem rozumowania wynika ,że to że PIS przejmie władzę to pomysł PO i tak naprawdę to PO będzie rządzić

wszystko jest ukartowane- jak tu żyć jak nie mamy na nic wpływu?

nie rozumiem jednego - jak tak inteligentny człowiek dał sobie zrobić wodę z mózgu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 14:24 
 
A pomyślałeś, że może to po prostu ty nie jesteś inteligentny albo co najmniej nie masz racji? ;>


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 15:31 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyli, z faktu że dwójka jakichś debili przyklejała się do polityków różnych nacji (może nawet ktoś ich wykorzystywał), wywnioskowałeś, że 5 lat temu PO zrobiło w chuja masę ludzi, która do dzisiaj tam przychodzi. Kaczyńskiego też zrobili, bo występuje gościnnie co miesiąc. Brzmi logicznie.

Nie, pierwsze pomysły pojawiły się dziesięć lat temu, spoty PO z pustymi lodówkami, karetka w błocie, potem dobra zagrywka że PO niesie nowoczesność, że to nowe postacie w polityce itp.
Przy krzyżu wiele nie trzeba było kombinować, świetnie wykorzystali sytuacje, a PiS podkłada się potulnie do dnia dzisiejszego z kazdym wystapieniem Kaczyńskiego.
PO zrobiło ludzi w chuja dawno temu, donek był i jest genialnym zawodowym politykiem.
PiS ma Kaczyńskiego, który ciężko od wielu lat pracuje by ten podział pogłębiać, jednak zwróć uwagę że podział komuch solidaruch PO potrafiło zmienić na obecny.

lordyp napisał(a):
tak , prosze pana mam pan racje- PO wszystko wymyśla , żeby tylko pokazać jaki ten PIS zły , a biedny PIS niechcący robi to co mu PO KAŻE
cholera - idąc tym tokiem rozumowania wynika ,że to że PIS przejmie władzę to pomysł PO i tak naprawdę to PO będzie rządzić

wszystko jest ukartowane- jak tu żyć jak nie mamy na nic wpływu?

nie rozumiem jednego - jak tak inteligentny człowiek dał sobie zrobić wodę z mózgu?

Bredzisz coś ale ok można podyskutować jeśli chcesz, jednak muszę wiedzieć czy rozumiesz na czym polega public relations dla korporacji politycznych i czy rozumiesz jaki u nas jest od ponad dziesięciu lat wykorzystywany do walki politycznej ?

Jak ci się chce to odpowiedz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 15:48 
 
Sam nie głosuję, ale mam nadzieję, że w jutrzejszych wyborach zagłosujecie na Tzeentcha.

Jako jedyny jest na prawdę ambitny i oferuje zmiany.

Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 15:56 
 
Tylko Shub Niggurath i polityka prorodzinna pozwoli energicznie stawić czoła wyzwaniom współczesności.
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 16:17 
 
Obrazek

Nie oddawaj sprawiedliwości w ręce polityków.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 16:24 
 
Cośtam cośtam Mufasa, Tupolew.

Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 16:44 
 
Chujowy film ale jedyna nadzieja dla ludzkości.
Obrazek


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 17:38 
 
Milton Friedman dla debili.

https://www.youtube.com/watch?v=hmExA-dDuSU


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 18:14 
 
Dzisiaj mój kumpel przyznał się, że będzie głosował na Nowoczesną. Ja mu mówię, że to przecież jest szalupa ratunkowa PO i spady od Komorowskiego, a ten ździwiony. Powiedziałem mu, że jak chce głosować na Petru to już lepiej niech głosuje na tą swoją Platformę zamiast kombinować. Wtedy on mie się pyta na kogo ja będę głosował. Mówię mu, że na Korwina, a on na to "A co ci da Korwin?". Odpowiedziałem, że nic, ale ważniejsze, że nic mi nie zabierze. Ja się później pytam "A co ci da Petru?". Nie wiedział zbytnio. Typowa sierota po PO.

Nie ma to jak świadomi wyborcy. Jak w tym kraju ma być kiedykolwiek dobrze? :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 18:23 
 
niestety typowe. mam znajomych inteligentnych bogatych z sukcesami ale kurwa sa tak przestraszeni pisem ze za nic zadne argumenty do nich nie trafiaja i tylko wlasnie po albo nowoczesna, korwin dla nich to glupek a kukiz muzyk taki drugi lepper. szkoda. ale to tez moim zdaniem wina tego ze ludzie nie maja czasu poczytac posluchac poogladac a jedyna wiedze jaka czerpia jest radio tv czy gazeta.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 18:31 
 
Piszpan - dziwisz się?
Każdy chce być samopostrzegany jako młody, wykształcony i z dużych miast, a 10 lat POowskiej demagogi i irracjonalnego straszenia PiSem też odcisnęło piętno. Córeczka pani premier jest tak przestraszona ciężkimi czasami jakie niechybnie nadejdą gdy tylko prześwietne PO odda władzę, że rozważa emigrację, to co ma powiedzieć zwykły zjadacz chleba?

Dalej kompletnie nie rozumiem Lordyp który wciąż popiera PO (zaraz się dowiem, ze absolutnie nie, ale z racji że nie ma na kogo głosować to odda na niego swój głos). Ale za to rozumiem i szanuję wybór np. Krzyk-a (nowoczesna) - mimo, że nie podzielam jego poglądów to dosyć racjonalnie je umotywował.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 18:46 
 
Heh, teraz to każdy oświecony, a przez 10 lat to PO skąd głosy miała?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2015, 18:47 
 
Max Kolonko o debacie:

https://www.youtube.com/watch?v=AXVV_10KZ6s

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.