mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 08:16 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Podstawowa sprawa jest taka, że jakby ich nie było na plaży to nikt nie ma wątpliwości, że żadnych pobitych by nie było


haha co za głupek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 08:31 
Cytuj  
Ja za kibicami może nie przepadam, ale drazni mnie ta nagonka, zawsze bez potwierdzenia informacji zazwyczaj już sa winni.

A to, ze jedna grupa odjebala cos w pociągu, to nie znaczy, ze ta grupa tez zareagowala za nic.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 08:39 
Cytuj  
Głupek i bajkopisarz. Kibole nie pozwalają sobie w pkp na utarczki z postronnymi osobami, bo grozi im za to wypierdolenie z pociągu przez policję, a do tego zakazik stadionowy w określonych warunkach. Wolą się ponapierdalać z innymi kibolami na ustawkach. To nie lata 90te kiedy to kibole zaczepiali kogo popadnie. Chyba, że trox widział to 20 lat temu i mu został uraz jak Markowi po facetach idących za ręce.

Oczywiście według troxa zaczepianie kobiet i klepnięcie co najmniej jednej z nich było w porządku, a panowie, którzy jedynie się przyglądali - wykazali się prawidłową postawą. Trox by jeszcze laseczkę zaoferował w ramach integracji międzykulturowej. Bo meksy usłyszały, że Polska to meksyk europy więc się chcieli trochę popanoszyć. Kibice powinni zapewne byli zaprosić naszych "gości" na piwo albo i 5 i kontemplować o urodzie Polek.

Faktem jest, że kobiety zaczepiali śmierdziele z Meksyku. I to nie jedną czy dwie, ale znacznie więcej. Nikt nie mówi o >50 marynarzach, ale robiła to jakaś tam mała, najebana grupka (4 chyba).
Zadymiarze starli się z zadymiarzami, ci którzy awanturę rozpoczęli (od obrażania kobiet) dostali należyty wpierdol. I na tym sprawa powinna się zakończyć.

Ciekawe jest to, że jest tylu "świadków" opowiadających o samym zdarzeniu, a żaden nie nagrał na komórkę i mimo strachu przed kibolami/kibicami w miejscu zadymy spokojnie sobie siedzieli i obserwowali :D Policja zachowała się prawidłowo - jakby mieli reagować na każde "Arka Arka Gdynia to pizda, kurwa i świnia" to zabrakło by jednostek, a okrzykami kibice nikogo nie krzywdzili. Zareagowali prawidłowo na bójkę. Przesłuchali świadków postronnych i w przeciwieństwie do dziennikarzyn potrafią rozpoznać kto miesza zeznania, bo go tam tak naprawdę nie było, a kto rzeczywiście był świadkiem (chociaż idę o zakład, że te lewackie ścierwa narzekające na działania policji i kiboli/kibiców nawet na policję w celu złożenia zeznań się nie zgłosiły lub wręcz nie istnieją poza wyobraźnią dziennikarzyn).
Dymisjonować komendanta za co? Za to, że para policjantów kilka miesięcy temu nie mogła sobie poradzić z jakimś ćpunem, bo otoczyła ich banda kretynów i musieli się powstrzymywać przed użyciem siły? Po pierwsze nie ma wielkiego wpływu kogo nowego mu szkółki wypuszczają, a po drugie idąc logiką odpowiedzialności góry za akcje dołu to przy każdym błędzie urzędnika rudy powinien wypierdalać na madagaskar.
Do dymisji to powinien się podać szczurek za wywołanie międzynarodowego skandalu. Bo zachował się jak pajac zamiast poczekać na wyniki śledztwa. W sposób oficjalny pogrążył stronę Polską i tego cofnąć już się nie da.
Jedyna pociecha w tym, że meksy dostaną drugi wycisk na statku za sprowokowanie awantury, no chyba, że im meksykańskie władzę medal będą chciały dać za waleczną postawę lol.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 08:46 
Cytuj  
onet delivers
http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/pr ... lscy/pd1nh Meksyki

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zybertow ... enia/wbe6p bauman


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:00 
Cytuj  
jest też druga strona medalu, typowo polska. Statek za parę dni odpływa, a ukarać kogoś trzeba. 8) No i ledwo minister się wypowiedział i prokurator już wiedział co i jak. :lol:
Swoją drogą monitoring pierwsza klasa, kamery z biedronki pewnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:12 
Cytuj  
no nie wiem ale za "atak na 57 meksykańskich marynarzy" ta grupka kiboli powinna otrzymać ofertę jeśli nie do jednostek specjalnych to przynajmniej do policji :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:12 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
jest też druga strona medalu, typowo polska. Statek za parę dni odpływa, a ukarać kogoś trzeba. No i ledwo minister się wypowiedział i prokurator już wiedział co i jak.

Tutaj muszę się zgodzić. Policja jedno, prokuratura zaś na podstawie...

Cytuj:
Swoją drogą monitoring pierwsza klasa, kamery z biedronki pewnie.

...wie swoje. Chuja tam widać, a odrzucono zeznania świadków na podstawie tego czegoś lol. Ciekawe ile kasy się upłynniło w przetargu na montaż zajebistego monitoringu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:13 
Cytuj  
Zaraz będziemy stawiać na piedestale łysych braci pełnych honoru broniących czci i wary, szarmancko stawiających się za niewinne niewiasty. Może za gen. Petelickim będziemy o nich mówić jako o ludziach arcypatriotycznych, którzy pierwsi pójdą w bój za naszą ojczyznę.

Na szczeście sezon urlopowy się kończy, nasi polscy wikingowie rozproszą się po miastach i miasteczkach Wielkiej Brytanii i tam będą żywotnie bronić interesów Polski.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:20 
Cytuj  
w większości to dla mnie pseudopatrioci, a media maja latwa pożywke by "patriotyzm" wypaczać.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:22 
Cytuj  
Na piedestały to może nie, ale w tym przypadku postąpili słusznie. W latach 90tych nagonka była na skinów. Nosiłem długie kudły, glany, a przy aferze z cyganami to skini pierwsi przybiegli pomóc i absolutnie nigdy nie robili mi problemów. Wtedy przestałem wierzyć nagonkom i tym wszystkim "uciekałem przed bandą skinów". Teraz podobnie jest z kibolami/kibicami. Wielka nagonka, a jak mijam, nawet jak zaczepią "o fajkę"/"komu kibicujesz" to problemów nie ma (mimo, że odpowiadam, iż piłka mnie nie interesuje/nie palę).
No, ale media dudnią jacy to są oni niebezpieczni więc pewnie to musi być prawda :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:29 
Cytuj  
Do póki nie wystajesz z przyjętych dla nich wzorców to nic Ci nie zrobią. Następnym razem jak zapytają Cię o fajke to dla eksperymentu odpowiedz, że ty nie masz ale twój chłopak zaraz tu będzie i wam pożyczy fejunie. Albo powiedz, że się bardzo spieszysz na mecz przeciwnej drużyny. To nie są normalni ludzie. Z nimi rozmowa przypomina rozbrajanie bomby, tylko czekać aż wybuchną.
Takie jest moje zdanie. Mieszka sporo takich osób wokół mnie i mam juz zdanie wyrobione. Nigdy mi szkody nie wyrządzono. Ale jakbym miał znajomych gejów, murzynów itd to pewnie już bym miał chałupe spaloną.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:34 
Cytuj  
i prawidlowo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:47 
Cytuj  
hehe
mendol byl pewnie skinem:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:55 
Cytuj  
Cytuj:
Zawodnicy Górnika Sosnowiec przebierali się po meczu z KS-em Giebło, gdy do ich szatni wdarło się kilkunastu chuliganów. Krzyczeli, że są kibicami Zagłębia Sosnowiec. Pobili piłkarzy, których uznali za sympatyków znienawidzonej Wisły Kraków.


http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... LokKrajTxt
komenatarze:
Cytuj:
Pewnie piłkarze zaczepili jakąś kobietę :P
8)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 09:57 
Cytuj  
Druga Madzia się z tego robi widzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 10:17 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Do póki nie wystajesz z przyjętych dla nich wzorców to nic Ci nie zrobią. Następnym razem jak zapytają Cię o fajke to dla eksperymentu odpowiedz, że ty nie masz ale twój chłopak zaraz tu będzie i wam pożyczy fejunie. Albo powiedz, że się bardzo spieszysz na mecz przeciwnej drużyny. To nie są normalni ludzie. Z nimi rozmowa przypomina rozbrajanie bomby, tylko czekać aż wybuchną.
Takie jest moje zdanie. Mieszka sporo takich osób wokół mnie i mam juz zdanie wyrobione. Nigdy mi szkody nie wyrządzono. Ale jakbym miał znajomych gejów, murzynów itd to pewnie już bym miał chałupe spaloną.

W Tczewie mieszkałem między kibolami arki i lechii. Obecnie też mieszkam w miejscu gdzie ogromna ilość kibiców się przewija. Nie dostałem wpierdolu NIGDY. Pedalstwem się brzydzę więc eksperymentować nie będę w taki sposób na pewno. Co najwyżej mógłbym pokozaczyć, że mam sporo znajomych w policji czy też, że leję ciepłym moczem na katolików. I tak by nic nie zrobili, bo to nie jest banda wykreowana przez media, a delikatnie zwichrowani ludzie, którzy czerpią przyjemność z wzajemnego napierdalaniu się po ryjach.
Także mocno, bardzo mocno wręcz przesadzasz. Od wielu lat już nie wszczynają awantur przeciwko normalnym ludziom - co najwyżej szukają chętnych do bitki.
Nosiłem długie (tak do połowy pleców) włosy i ani skini, ani kibice nigdy mnie nie pobili. Za to miałem scysję z pospolitymi drechami na tzw. dziesionę. Za to mogłem dostać sromotny wpierdol od cyganów za to, że nie dałem się im okraść, ale wybiegli ci straszni (wówczas) skini i spuścili im wpierdol, a mnie bezpiecznie odprowadzili na dworzec. Mimo, że miałem długie włosy, glany i byłem lewackim ścierwem to takim czynem mnie wyprostowali. A myślałem, że też oberwę.
Teraz skinów już nie ma i cygaństwo w trójmieście ponownie się panoszy z tego co wiem.

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... l#TRrelSST
Gazeta to kurwa.
Cytuj:
Tymczasem napisała do nas pani Celina ze Swarzędza, która - jak zapewnia - była świadkiem zdarzenia i widziała, jak się zaczęła cała awantura.


Natomiast tacy, którzy świadczą przeciwko kibicom to już zapewniać nie muszą. Bo jak ktoś świadczy przeciwko meksom to oczywiście podejrzany i wywrotowiec. Swoją drogą chujowe społeczeństwo, któremu przeszkadza to, że banda sobie pośpiewa na plaży jakieś chujowe pioseneczki raz na kilka tygodni i odpalą race (co to komu szkodzi?).
Serio - nagonka na kiboli, a przeciętny dresior, który robił rozkurw przy okazji koncertu prodigy 2 lata temu już ok. Ja uważam, że akurat kibole w porównaniu do kmiotów z dyskotek są ucywilizowani i znają granice. Trzymają się w stadach i napierdalają się pomiędzy innymi, podobnymi stadami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 10:35 
Cytuj  
A to przepraszam nie wypowiadam się dalej bo sam nie znałem różnicy między drechami a kibolami. Myślałem, że to synonimy. Musze uważniej się przyglądać jak mi pod oknem robią melanże. Może się nawet odważe i spytam do której grupy społecznej się zaliczają.

Co do cyganów to nie komentuje bo chyba nikt nie ma do nich cierpliwości. Generalnie ja każdego akceptuje kto przestrzega prawa i płaci podatki.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 10:42 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Swoją drogą chujowe społeczeństwo, któremu przeszkadza to, że banda sobie pośpiewa na plaży jakieś chujowe pioseneczki raz na kilka tygodni i odpalą race (co to komu szkodzi?).


Moze u was na wsi w Tczewie to normalne zachowanie, ale nie w Gdyni. Komu przeszkadza? Mi. I mysle, ze (przynajmniej) wiekszosci normalnego spoleczenstwa.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 10:50 
Cytuj  
– Na tym etapie ustalono, że stroną - w cudzysłowie - "atakującą" byli obywatele polscy, natomiast stroną "poszkodowaną" obywatele Meksyku - powiedział reporterowi Polskiego Radia prokurator rejonowy z Gdyni Witold Niesiołowski po zapoznaniu się z materiałem dowodowym w sprawie bójki na gdyńskiej plaży.

Przypominam, że witoldzik to prokurator który nie zajął się amber goldem, więc jego wiarygodność jest zerowa.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2013, 10:53 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
A to przepraszam nie wypowiadam się dalej bo sam nie znałem różnicy między drechami a kibolami. Myślałem, że to synonimy. Musze uważniej się przyglądać jak mi pod oknem robią melanże. Może się nawet odważe i spytam do której grupy społecznej się zaliczają.

Różnią się tym, że kibice/kibole związani są z jakimś klubem i potrafią się zorganizować w naprawdę dużą grupę. Drechy zaś to po prostu ortalionowy rycerzyk, który wcale nie musi być związany z żadnym klubem/szalikiem. Uznajmy, że kibol to koleś, który popierdala w jakiś barwach klubowych, jeździ na mecze i ewentualnie ustawki. Kibic zaś to ktoś kto olewa ustawki i grubsze awantury.

Cytuj:
Co do cyganów to nie komentuje bo chyba nikt nie ma do nich cierpliwości.

No jak to? Lewica co chwile nowe mieszkania im daje. Są traktowani jeszcze lepiej niż menele, bo nawet nie muszą żadnych kwitów przedstawiać.

Cytuj:
Generalnie ja każdego akceptuje kto przestrzega prawa i płaci podatki.

Ja płacę, ale wiesz... uważam, że ich niepłacenie wcale już nie dyskwalifikuje ludzi. Bo płacenie w tak kurewskim państwie jakim obecnie jest Polska pod rządami LSD/PiS/PO/PSL to głupota i tchórzostwo. Płacimy w obawie przed konsekwencjami prawnymi, a władza (w demokracji to powinna być służba, a nie władza!) rozpierdala, defrauduje i korzysta z nich w sposób całkowicie niegospodarny.

candidoser napisał(a):
Moze u was na wsi w Tczewie to normalne zachowanie, ale nie w Gdyni. Komu przeszkadza? Mi. I mysle, ze (przynajmniej) wiekszosci normalnego spoleczenstwa.

Zjebanego, tchórzliwego społeczeństwa. W Tczewie akurat był spokój, bo kibole albo siedzą albo budują lepsze UK :D
Nie ma w zabawie kibiców/oli nic gorszego niż parady pedałów/antyaborcjonistów/katolików/występów politycznych/openaira/woodstocku/harcerzy.
Chłopaki przyjechali się pobawić, skorzystali ze słońca i ścieku gdańskiego. Pośpiewali, odpalili race. To nie jest szkodliwe. Wpierdol spuścili innym awanturnikom, którzy być może (możemy tylko gdybać) zrobiliby większą awanturę/kogoś zgwałcili gdyby nie spotkanie z kibolami. Zwykłych ludzi nie tykali, nie bili.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.