mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:17 
Cytuj  
Powiedz to nergalowi


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:26 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Powiedz to nergalowi


nergal to satanista on nie ma praw


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:30 
Cytuj  
Nergal miał sprawę nie za "krytykę" tylko za podarcie biblii
i został uniewinniony ;o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:37 
Cytuj  
Mieszkam w 70tys miescie.

Neonin napisał(a):
Nie chcę się powtarzać za bardzo. Jeżeli problemem dla was jest krzyż w sali w szpitalu czy fakt że ksiądz chodzi do chorych to faktycznie nie mamy o czym mówić. Ingerencja religii w Wasze życie jest śladowe. To jakby mieszkaniec Turcji (ateista) robił zadymę bo co kilka godzin musi słuchać muezzina ....

I tu sie gleboko mylisz, zawsze jest to tak ze zaczyna sie od malych kroczkow a konczy na zakazie innych zachowan. Hitler tez zaczynal od przemowien przy piwie.

Neonin napisał(a):
Zabi tak się zapytam - skoro jesteś niewierzący to dlaczego chciałeś chrzcić dziecko? Skoro ojciec był niewierzący to dlaczego chciałeś go pochować na katolickim cmentarzu? Troszkę konsekwencji.

Dalej nie masz pojecia o czym mowisz, zakladasz zupelnie blednie zreszta ze ja jestem osia calej mojej rodziny i tylko ja decyduje o wszystkim. Otoz nie, wszyscy moi bliscy sa wierzacymi. Ja zalatwiam sprawy czasem w imieniu nas wszystkich bo szanuje ich wole. Tak to sie powinno odbywac ze jedna osoba powinna szanowac druga osobe. Ja temu brzuchatemu ksiedzu nie proponowalem zeby sie wypisal z kosciola bo uwazam ze to debilizm - ale on namawial mnie na powrot na lono kosciola (mial oczywiscie pelne informacje o mnie ze bylem dlugo ministrantem)
Chrzcic dziecko chcialem ze wzgledu na moja zone (poza tym klecha sie powinien cieszyc ze ktos chce dolaczyc do jego kosciola a nie stawiac mi wymagania), ojciec byl niewierzacy ale jak najbardziej ochrzczony i "zarejestrowany" jako katolik (z czegos sie bierze te 95% :D), ze wzgledu na zyczenie jego matki pochowano go w obrzadku katolickim.
Ale sek tkwi w czyms zupelnie innym - sek w tym ze kazdy z tych przypadkow mogl zostac potraktowany inaczej ale Krk oczywiscie mysli ze ma licencje na wszchwladze.
Dlaczego cmentarze sa we wladzy krk a nie panstwa? Dlaczego proba sprowadzenia swieckiego mistrza obrzadku skonczyla sie grozba braku pozwolenia na pochowek? Dlaczego oplaty sa na zasadzie "co laska ale nie mniej niz..."? Nie pieprz mi o braku ingerencji bo krk rozrosl sie niepomiernie od czasow komuny a ciagle jeczy ze sa przesaladowani!
Dostaja ulgi i nie sa wogole kontrolowani ani rozliczani z darowizn. Dostaja polacie ziemi i jeszcze wolaja o kase z budzetu panstwa. Do kurwy nedzy kiedy skonczy sie ta spolegliwosc w stosunku do jakiejkolwiek religii oraz ta sluzalczosc. Do niczego oni nie sa ludziom potrzebni, zawdzieczamy im tylko "dark ages", stosy i nietolerancje.
Dziwi mnie ze ktos ich wogole broni!
Neonin napisał(a):
Swoją drogą musicie być nieprzyzwoicie bogaci i szczęśliwi, skoro takie rzeczy są dla was problemem. Mam nadzieję, że kiedyś będę miał równie małe problemy jak Wy.

Bogactwo to stan umyslu a nie kieszeni, bogactwo to moja rodzina i przyjaciele. W takim razie jestem bogaty, ale poza tym mam jeszcze zdrowqy rozsadek ktory pozwala mi okreslic co jest mi potrzebne a co niepotrzebne w moim zyciu. Wiara i relgia u mnie sa na ostanim miejscu. Ale nigdy nie pozwole wchodzic sobie w moje zycie i dyktowac mi co mam robic.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:39 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Nergal miał sprawę nie za "krytykę" tylko za podarcie biblii
i został uniewinniony ;o

Krytyka najwyzszych lotow - uznal slusznie zreszta ze ta ksiazka wiecej spowodowala zla niz dobra i jest wykorzystywana do kontroli umyslow calych rzesz ludzi. Podarcie jej to wiecej niz tysiac slow krytyki.


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:43 
Cytuj  
jesteś chory z nienawiści


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:47 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@Tor-Bled-Nam
Nie wiem jak można czytać gazetę w której redaktorem naczelnym jest baczyński.


Co znowu nie tak? Też zbrodniarz komunistyczny, czy po prostu nie przystaje do "linii partii"?

Sathorn ma rację z tą krytyką uczuć religijnych. Paragraf karny za to jest właśnie jednym z przejawów państwa wyznaniowego. Tak samo jak religia w szkołach.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:49 
Cytuj  
Musze przyznac ze kiedy mnie to dotyka, to znaczy kiedy spotykami sie z przedstawicielami krk a oni mnie tak traktuja to tak, nienawisc mnie zzera. Na codzien o tym nie mysle. Czasem jak czytam lub slysze jakas hitorie tego typu znowu sie gotuje...
Niech Ci bedzie - nienawidze takich rzeczy, ale czy chory?


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:51 
Cytuj  
Niah napisał(a):
nergal to satanista on nie ma praw

W praktyce ma większe prawa od Ciebie :P
Nie dlatego, że jest satanistą tylko dlatego, że jest celebrytą.
Skoro kupił sobie jakąś książkę to może sobie nią nawet dupę podetrzeć jak ma takie fetysze. Nic Ci do tego.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:59 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Junkier napisał(a):
Nergal miał sprawę nie za "krytykę" tylko za podarcie biblii
i został uniewinniony ;o

Krytyka najwyzszych lotow - uznal slusznie zreszta ze ta ksiazka wiecej spowodowala zla niz dobra i jest wykorzystywana do kontroli umyslow calych rzesz ludzi. Podarcie jej to wiecej niz tysiac slow krytyki.

no i z tego wynika, że żyjemy w państwie wyznaniowym
case closed

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:02 
Cytuj  
Oczywiscie bo w normalnym nikt by na to nie zwrocil uwagi, ot jakiś koles podarl biblie no i co z tego?


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:11 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Oczywiscie bo w normalnym nikt by na to nie zwrocil uwagi, ot jakiś koles podarl biblie no i co z tego?


raczej w rosji w czasach stalinizmu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:25 
Cytuj  
No to może podsumuję, bo widzę że niektórym umyka:

1) KK ma dominującą pozycję wśród religii w Polsce
2) finansowany jest z podatków także ludzi niewierzących
3) instytucje państwa zatrudniają oficjeli kościelnych do obrządków w ramach pełnionych funkcji
4) wiara jest nauczana w szkołach, niewierzących często spotyka ostracyzm w świetle prawa
5) posłowie głosują zgodnie z dogmatami wiary i tym się szczycą, mimo że konstytuacja wskazuje na rodział
6) instytucje kościelne stojące ponad prawem, przykład komisji majątkowej
7) krytyka (obraza?) religii jest ścigana z urzędu pod zarzutami karnymi
8) organizację społeczne, które państwo przekazuje kościołowi są tylko dla katolików
9) hierarchowie kościelni ingerują w prawodawstwo państwa w sferze obyczajowej i medycznej
10) przestępcy seksualni w KK są ukrywani i często unikają odpowiedzialności

Można udawać (jak się jestem katolikiem), że jest git i ateiści pierdolą głupoty, ale fakty są jakie są.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:29 
Cytuj  
Zabi naprawdę nie ma po co dyskutować. Zauważ, że paragraf nosi tytuł "obraza uczuć religijnych" a nie "obraza katolika" albo "podarcie biblii".

Jesteś niewierzący ok. Ktoś Cię na siłę nawraca? Moim zdaniem z każdym kolejnym argumentem coraz bardziej popadasz w skrajności, które są nie do pogodzenia z wizerunkiem człowieka inteligentnego. Nie mam zamiaru prowadzić wymiany zdań, która do niczego nie prowadzi. Ja uważam, że wpływ kościoła na nasze życie jest minimalny - także na moją osobę, która nie chodzi do kościoła.

Zresztą z tego co pamiętam to 95% ludzi w Polsce deklaruje się jako katolicy - żyjesz w kraju, w którym kultura i historia jest nierozerwalnie związana jest z KK. I jak się Ci to nie podoba to na polityka (ruch palikota idealnie pasuje) i tam walcz tak jak oni zamiast o np sprawy gospodarcze o krzyż na ścianie. Każdy ma swoje problemy. Ewentualnie emigracja - ale boję się że nawet w europie będzie ci ciężko znaleźć takie miejsce gdzie albo nie wisi krzyż albo muzułmanie nie podpalają przedmieść.

W sumie z mojej strony to tyle bo dla mnie Twoja argumentacja jest błędna i nic do dyskusji nie wnosi. Z Twojej pewnie sytuacja wygląda tak samo. Po co więc toczyć dyskusję w której od razu wiadomo, że nikt nikogo nie przekona.

Edit
Blendamed - szkoda się odnosić do tego co napisałeś. Posługujesz się sloganami bez kontekstu co jest dobre w mediach brukowych a nie na poważnym :lol: forum.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:34 
Cytuj  
Zakładam, że z domu nie wychodzi, odciąłeś się od mediów jak masz problem z kontekstem. Tylko po co w takim razie próbujesz coś pisać, jak nie masz o tym pojęcia.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:43 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
W sumie z mojej strony to tyle bo dla mnie Twoja argumentacja jest błędna i nic do dyskusji nie wnosi. Z Twojej pewnie sytuacja wygląda tak samo. Po co więc toczyć dyskusję w której od razu wiadomo, że nikt nikogo nie przekona.

Prawda, nie ma tematu.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:37 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Zabi naprawdę nie ma po co dyskutować. Zauważ, że paragraf nosi tytuł "obraza uczuć religijnych" a nie "obraza katolika" albo "podarcie biblii".

Przepis nie powinien w ogóle istnieć, bo jest IDIOTYCZNY.

Cytuj:
Jesteś niewierzący ok. Ktoś Cię na siłę nawraca?

Na szczęście nawracającym mogę powiedzieć, że mają wypierdalać. Niestety w jakieś tam święta zamiast dać odpocząć to napierdalają po ulicach i drą mordy :( Ale chuj z tym - da się przeżyć.

Cytuj:
Nie mam zamiaru prowadzić wymiany zdań, która do niczego nie prowadzi. Ja uważam, że wpływ kościoła na nasze życie jest minimalny - także na moją osobę, która nie chodzi do kościoła.

Niestety zakazy aborcji, eutanazji, invitro i kilka innych tematów to papka napierdalana przez KK, przez co media pierdolą o tych głupotach zamiast jebać rząd za bycie chujowym.

Cytuj:
Zresztą z tego co pamiętam to 95% ludzi w Polsce deklaruje się jako katolicy

<60%, a sam kk deklaruje już 80%.

Cytuj:
Blendamed - szkoda się odnosić do tego co napisałeś. Posługujesz się sloganami bez kontekstu co jest dobre w mediach brukowych a nie na poważnym :lol: forum.

A ja wyjątkowo prawie się z Nim zgadzam.
KK jest finansowany z budżetu Polski, zatrudniają sukienkowych, indoktrynacja w szkołach nadal istnieje, sukienkowi pierdolą o polityce - żaden jebany fundamentalista nie powinien się wpierdalać w kwestie prawa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:43 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Niestety zakazy aborcji, eutanazji, invitro i kilka innych tematów to papka napierdalana przez KK, przez co media pierdolą o tych głupotach zamiast jebać rząd za bycie chujowym.


jesteś postępowym idiotą


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:47 
Cytuj  
Twój stary.

Aborcja, eutanazja, invitro powinny być legalne i żaden pierdolony katol nie powinien oceniać co robi niekatolik z jego zasadami moralnymi. Cwele też powini móc się hajtać - bez najmniejszego prawa do adopcji i opieki nad dziećmi.
A katole niech się zajmują swoimi owieczkami i odpierdolą się od niewiernych.
W postępie nie ma nic złego, w byciu betonem już tak.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:49 
Cytuj  
Uważam, że aborcja bez ograniczeń za bardzo złą i nie mam pojęcia jaki to ma związek z religią. Dla mnie to jest norma, a nie jakieś tam przykazanie boskie czy coś takiego.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.