mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 07:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,14504871,Rosyjski_ekspert__Jezeli_Zachod_zaatakuje_Syrie__Rosja.html
"Rosyjski ekspert: Jeżeli Zachód zaatakuje Syrię, Rosja powinna zająć Litwę, Łotwę i Estonię"

"Z USA można rozmawiać tylko jednym językiem - językiem siły. Oni nie rozumieją żadnego innego" - przekonuje dalej ekspert i zaznacza, że rozmieszczenie wojsk rosyjskich w Kaliningradzie i na pograniczu z bałtyckimi państwami da do myślenia Waszyngtonowi."


co to za wariat :o


Straszenie Rosja jest jeszcze starsze niz straszenie PiSem.

Ekspert z bloga. :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 08:01 
Cytuj  
Banał.
Jakiś wariat mówi o zaatakowaniu Polski/kogoś innego, Polacy się wkurzają, a ruskie władze mówią: "to nie my, spójrzcie jak ci Polacy się plują"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 08:07 
Cytuj  
fajna jest ta kampania informacyjna, ledwo eksperci onz ruszyli w teren, już media przedstawiają potencjalną listę ataków rakietowych- takie przygotowywanie opinii społecznej, Oficjalnie nie m żadnych przygotowań, ale media doskonale wiedzą o rozmieszczeniu okrętów itd.

W sumie wojna w Syrii już by się dawno skończyła, jak patrzę na te filmiki na youtubie i te Guerillas z najnowszymi karabinami amerykańskimi, to nikt mi nie powie, drugi rok to się ciągnie. W Polsce amunicji jest ponoć na parę tygodni ostrych walk, a tutaj dwa lata walczy zlepek ludzi, za co kupują amunicje, a nawet jeśli mają kasę to jak to transportują? Przecież to musi być potężna logistyka. Zwykła wojna etniczna jedni i drudzy walczą o przetrwanie, a słyszymy jakieś pierdolenie o demokracji :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 08:13 
Cytuj  
No tam czy jedni czy drudzy dojda do władzy to będą kogos cisnąć.
Dostawcy broni zacierają rece z jednej i drugiej strony.

A w Kongo chyba od w chuj lat trwa konflikt a nic się o tym nie słyszy ;p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 09:05 
Cytuj  
chyba tak ale nie wiem na pewno

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 09:10 
Cytuj  
chyba odnosi się do tego, ze nie wiem ile to już lat tam trwa konflikt. Ale w mediach o tym raczej pusto.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 11:26 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
fajna jest ta kampania informacyjna, ledwo eksperci onz ruszyli w teren, już media przedstawiają potencjalną listę ataków rakietowych- takie przygotowywanie opinii społecznej, Oficjalnie nie m żadnych przygotowań, ale media doskonale wiedzą o rozmieszczeniu okrętów itd.

W sumie wojna w Syrii już by się dawno skończyła, jak patrzę na te filmiki na youtubie i te Guerillas z najnowszymi karabinami amerykańskimi, to nikt mi nie powie, drugi rok to się ciągnie. W Polsce amunicji jest ponoć na parę tygodni ostrych walk, a tutaj dwa lata walczy zlepek ludzi, za co kupują amunicje, a nawet jeśli mają kasę to jak to transportują? Przecież to musi być potężna logistyka. Zwykła wojna etniczna jedni i drudzy walczą o przetrwanie, a słyszymy jakieś pierdolenie o demokracji :D.

Exactly. Do tego łatwo można wyciągnąć wnioski, którzy robią większą rzeź. Tak samo jak w Egipcie - jebane muslimy polują na innych - mordując całe rodziny tylko ze względu na wyznanie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 11:41 
Cytuj  
Dlatego pisałem o tym że obama ma problem ponieważ usa popiera ponownie swoich przyszłych wrogów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 11:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tak samo jak w Egipcie - jebane muslimy polują na innych - mordując całe rodziny tylko ze względu na wyznanie.


Tylko was więc nie wiem w czym problem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 12:17 
Cytuj  
Huh? Ja nie jestem chrześcijaninem, a mordują chrześcijan. O co Ci kaman?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 12:26 
Cytuj  
Może tylko pehapowców mordują. Niah przecież ciągle jest ministrantem.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 12:33 
Cytuj  
Około dwie osoby dziennie zostają w Polsce zabite, może powinniśmy sprawdzić jakiej są wiary. Może się okazać, że większość z nich są katolikami!

I wielki napis na okładce faktu - kto czyta fakt jest zjebany - "W Polsce morduje się katolików!" :lol: :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Ostatnio edytowano 28 sie 2013, 12:42 przez Niah, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 12:42 
Cytuj  
Kurwa Niah. W Syrii akurat rebele to skrajni dżihadziści. W Egipcie podobnie - muslimy wkurwione o to, że wojsko nie dopuściło do mordowania chrześcijan. Mówimy o państwach, gdzie jest rzeczywisty podział etniczny, a nie Polsce, gdzie mamy ateistów i katoli w podobnych proporcjach, a inne wyznania to malutki odsetek. Tutaj co najwyżej jakieś fanatyczne zjeby mogłyby zacząć polować na mniejszości lub ateistów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 12:55 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/opozycja-do-rostows ... 294,s.html

no i wszystko jasne, opozycja winna, uff... przez chwile zwątpiłem w vincentego



tczewiak napisał(a):
...Polsce, gdzie mamy ateistów i katoli w podobnych proporcjach...

Czyli jak napisze na forum że jestem ateista to zaliczam się do twoich statystyk jako ateista rozumie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 14:16 
Cytuj  
Cytuj:
no i wszystko jasne, opozycja winna, uff... przez chwile zwątpiłem w vincentego

Ale to prawda. Konstruktywni to oni są tylko w sprawie Smoleńska.

Mi dzisiaj humor poprawiła informacja w superstacji ( czesem oglądam do śniadania), że mają zabrać urlopy na żądanie oraz wprowadzić przepis zmuszający do podpisywania listy obecności nie pod koniec zmiany lecz na 1h przed nią.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 14:20 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Cytuj:
no i wszystko jasne, opozycja winna, uff... przez chwile zwątpiłem w vincentego

Ale to prawda. Konstruktywni to oni są tylko w sprawie Smoleńska.


nie było bardziej chujowego ministra finansów z takim wybujałym ego


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 14:25 
Cytuj  
Fakt, przynajmniej ja nie pamiętam gorszego niż JVR. Kamuflowane łupiestwo lub w najlepszym wypadku marazm. Ale to tyle wina samego ministra co całego rządu, bo zasadniczo budżet wynika z tego jak chcą wydawać i na czym zarabiać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 14:45 
Cytuj  
rostowski musi odejść :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 14:53 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Ale to prawda. Konstruktywni to oni są tylko w sprawie Smoleńska.

brawo, więcej takich głosów !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2013, 14:56 
Cytuj  
W sumie mi się minister finansów zawsze kojarzy z kreatywną księgowością, aby ludzie nadal obligacje kupowali. No z stawkami podatkowymi, cłem itd. Jak przyjdzie ktoś inny, to lepiej nie będzie, dalej firmy transportowe będą clić pewnie w Niemczech, bo w Polsce się nie opłaca towar jadący na wschód, importerzy dalej będą unikać naszych celników szukających w każdym złodzieja. Zmieni sie minister, urzędasy pozostaną bez zmian i tyle, Następny będzie raporty i analizy finansowe pisać. Swoją drogą nie mogę się nadziwić jak mało kasy wpada do budżetu z mandatów. Dla 1mld z hakiem paraliżują pracę 100tys armii odpowiedzialnej za bezpieczeństwo w tym kraju ja jebie. Nawet jak znajdą sobie jakiegoś uber guru na ministra, to jak reszta stołków idzie z politycznego klucza to gl.

Nie mam nadziei. Wpierw wprowadzić odpowiedzialność prawną urzędników za swoje czyny, jasne kompetencje, jasny nadzór, paragrafy i zacznie to jakoś funkcjonować w tym kraju, ale nie będą na siebie i rodzinki klatki robić.
Przyjdzie pis z Jareczkiem, co on tam wie o życiu. Będą igrzyska, ruchy pionków na szachownicy co by poparcie nie spadło, ale roboty jak nikt nie robił nadal nikt nie będzie robić.
Niby palikot przedsiębiorca, ale tylko klauna potrafi odgrywać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.