mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 18:42 
Cytuj  
To mendol ma cisnienie a nie ja i sadzi mocniejszymi tekstami ;p

Wedlug mnie w takiej cenedze to są wlasnie raczej takie obozy pracy jak w call center.

minusują tczewiaka:
http://i.imgur.com/mBs3lm3.jpg


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 18:56 
Cytuj  
Nawet jeżeli to jest obóz pracy, to taki się wybija z tłumu szarej masy i pewnie będzie pracował w lepszym miejscu za jakiś czas ;)
Trzeba mieć czasem charakter i powiedzieć klientowi aby nie przeginał, a czasem "a niech mnie Pan w dupę pocałuje" działa na chamów idealnie.
Przed awansem na planistę moja ostatnia rozmowa z klientem co lubił zalegać po 6mcy z płatnościami (dostawy co 2 tyg.) i był typowym burakiem (a co tam, Prezez Almar Fish) to jak mi załamał nerwowo do łez kierowniczkę (opakowania były zgrzane o 2mm szerzej i była reklamacja) to powiedziałem przez telefon coś w stylu (nie zacytuje słowo w słowo):
Zabierając słuchawkę prawie płaczącej kierowniczce "Witam, tutaj kolega Pani xxx xxx. Wie Pan co, w zeszłym roku była prokuratura u Was za piractwo, PIP was trzepie nonstop za mobbing, a prasa publicznie o tym pisze. W związku z tym, że medialnie macie opinie nierzetelnej firmy to ja powiem tak. Reklamację uznamy od dnia jak Pan ureguluje wszystkie zaległe płatności. Do tego czasu spierdalaj Pan."

High, to jest biznes - do takich sytuacji dochodzi dzień w dzień. Osoby na poziomie muszą umieć zamieniać się w buraków bo inaczej się nie da. Oczywiście facet chciał satysfakcji za moje słowa, ale nasz prezes Szkot był po prostu zajebisty. Jak miałem znowu rozmowę z tym Panem, to dyrektorka stała obok i powiedziała mi że prezes nie chce marnować na niego czasu i facet to usłyszał. Spalił się do sedna i trzask słuchawką.

PS. Oczywiście zesrałem się po dowaleniu mu i myślałem że mnie zwolnią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 18:58 
Cytuj  
jakie znowu cisnienie?
'wedlug mnie' 'imo' wszystkie twoje wypowiedzi opieraja sie na tym samym. ile kurwa mozna.
moim zdaniem, 10 razy bardziej gorszy jest taki mendzacy highlander w firmie, niz wkurwiony handlowiec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakie znowu cisnienie?
'wedlug mnie' 'imo' wszystkie twoje wypowiedzi opieraja sie na tym samym. ile kurwa mozna.

Twoje wypowiedzi tez sie opieraja na twoim zdaniu... i te twoje teorie z dupy!

@Szczoch, no tak, i ogolnie imo akurat tutaj klienta gosc rozbroil, mimo wkurwienia to zaczal grac w ta samą gierke 'szanowny panie' itp. I ja rozumiem, ze mozna cos powiedziec, mi nerwy tez potrafia nieco pojsc, ale przez telefon. Przez maila to mam w dupie, mnie akurat sie czepiaja, ze odpisuje za krotkie maile, ze powinny byc 'ladniejsze'. A tu jest akurat taki, ktory moznaby zwyczajnie zlac (nawet personalnie do nikogo nie pisze) i nie wdawac sie w dyskusje. Zwlaszcza, ze takich maili z dupy moze byc calkiem sporo.


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 maja 2014, 19:06 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
i ogolnie imo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:06 
Cytuj  
Zróbcie zlot mmorpg.pl, weźmie się rękawice i damy sobie po ryjach. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:06 
Cytuj  
ja bym sie napil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:07 
Cytuj  
z żydem z Łodzi pić? ;p
ogolnie imo to nie wiem czy wypada.


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 maja 2014, 19:07 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:07 
Cytuj  
A potem napierdalał?
Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:09 
Cytuj  
jakby sie ze mna napil to nie sadze aby mial sile reke podniesc :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:09 
Cytuj  
High, jak ci nerwy puszczają a klient ma historię w firmie alla "nie płaci, mało kupuje, jest upierdliwy" to śmiało za ryj a nie pieść się.
Pieścić się, to można z key customers, a nie pierdółką. O dziwo zauważyłem pewien fenomen. Wielu klientów, co ma budżety, dużo kupuje, regularnie płaci itd. nie są mega burakami - często wszystkie konflikty z strategicznym klientem można rozwiązać. Zwłaszcza, że tamten wypierdek co dostał ode mnie pocisk nie osiągał 1% obrotów firmy, a przez swoje zachowanie nie dostarczył towaru do supermarketów m.in. Tesco. To wiadomo, że zapłacił słoną karę za brak dostaw.
A dostawy wstrzymaliśmy z tytułu braku płatności za poprzednie - więc i jego prawnik leżał i kwiczał.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
'wedlug mnie' 'imo' wszystkie twoje wypowiedzi opieraja sie na tym samym. ile kurwa mozna.
moim zdaniem, 10 razy bardziej gorszy jest taki mendzacy highlander w firmie, niz wkurwiony handlowiec.


do tego mozna picknac dowolny temat, chocby najbardziej absurdalny - a highlander sie wypowie, bo ma w takiej sytuacji znajomego badz kuzyna.

Highlander napisał(a):
mnie akurat sie czepiaja, ze odpisuje za krotkie maile


powiedz im, ze nie masz wiecej czasu, bo musisz burakom na mmo odpisywac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:19 
Cytuj  
Mendol, pełen podziw, że umiesz tyle wypić! Jakbym byl w liceum to bym cie pochwalil swoim kolegom ;) (zart) Fajnego masz pieska z tego Deadrela btw. mam znajomego co ma bmw i on mowi, ze na gazie lipa.

@Szczoch, u mnie nie ma raczej wielu problemow z klientami. Jesli juz to zwykle stanowczy ton i tekst typu 'rozumiem pana, ale wypraszam sobie/nie ma potrzeby tak rozmawiac' starcza. Ciekawe, ze u mnie najlepsi/najwieksi klienci, duzo kupujacy, ktorzy często maja nawet wyjebane na rabaty (nawet o nie nie proszą) często gęsto jakies opoznienia/problemy przyjmuja elegancko na klate i bez zgrzytu.

Najgorsi to są wlasnie mali, co im sie za duzo wydaje. Ale np. z jakimis prawnikami to wolalbym sie powyzywac od chujow niz wysluchiwac ich nieznoszące sprzeciwu tyrady ;)

Highlander napisał(a):
minusują tczewiaka:
http://i.imgur.com/mBs3lm3.jpg


zle skopiowalem
http://www.wykop.pl/link/1979302/cenega ... -handlowy/


_________________
.


Ostatnio edytowano 6 maja 2014, 19:42 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:23 
Cytuj  
Syndrom małego penisa ot co.

Co do chlania, to ja chętnie wpadnę na działkę mrynara. Jak mówi że baby dopiero wieczorem wpadają to pewnie jest zajebiście ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 21:12 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Syndrom małego penisa ot co.

Co do chlania, to ja chętnie wpadnę na działkę mrynara. Jak mówi że baby dopiero wieczorem wpadają to pewnie jest zajebiście ;)


wpadaj, 16-17.05, kolo ikei w Gda

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 21:27 
Cytuj  
Wróciłeś do cywilizacji? :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 22:09 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakby sie ze mna napil to nie sadze aby mial sile reke podniesc :)

Sądzę, że gdyby była okazja, chętnie bym z tobą wystartował ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 22:23 
Cytuj  
no licze, ze po wakacjach bedzie :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 09:31 
Cytuj  
Xanth to Łodzi na kawie autobaną mniej niż godzina (testowane na hondzie ;) )

Dacie radę ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 09:34 
Cytuj  
A z powrotem tym bardziej;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.