mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:07 
Cytuj  
Witam i pozdrawiam zarowno tych inteligentnych jak i glupich. Co do tego ze 50% ludnosci polski by wymarlo gdyby glupoten nagradzac smiercia to niestety musze stwierdzic iz polska inteligencja to niecale 5% ludnosci. Poziom waszej dyskusji jest bliski zera. Co do CL to jest to fajny serwerek Gmowie probuja tam trzymac klimat itp ale czesto przeginaja i co konczy sie nimilo (lagodnie mowiac). Co do RPG to zaden serw UO nigdy nie bedzie prawdziwym RPG. Czemu ? Bo wiekszosc grajacych w UO to ludzie nie majacy pojecia co to jest RPG. Jestem czlowiekiem ktory troszke sie na RPG zna. Zaczynalem od Ultimy I kiedy wy w wiekszosci jeszcze na dywan po drabinie wchodziliscie (to nie do wszystkich). Prowadzielm kilka publicznych i prezentacyjnych sesji PRAWDZIWEGO RPG. Gralem chyba we wszystkie mozliwe stystemu RPG jakie sa w polsce dostepne... nie wspoiminajac o wlasnym ktory niedlugo ujzy swiatlo dzienne. Co chce powiedziec bo tak nudze bez sesnu otoz UO zalezy od was ludzie i nigdy nie bedzie tak ze to bedzie prawdziwe RPG bo zawsze znajda sie tacy ktorzy beda wszystko kopac. Taunis zaczal dyskusje o czyms o czym pewnie wiekszosc nie ma pojecia. I zamiast probowac sie dowiedziec to odrazu bluzgacie. To jest typowa cecha ludzi konserwatywnych odrzucanie czegos czego nie znaja. A konserwatyzm jest przedweszystkim popularny wsrod ludzi niewyksztalconych. Tak wiec pozdrawiam wszystkich i zycze milego weekendu!

Take a look at the sky just before you die... it's the last time you will!

PS. Uprzejmie prosze o nie bluzganie mnie odrazu bo mam za duzo lat aby tym sie przejmowac i szkoda czasu na puste wyzwiska.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:16 
Cytuj  
to niesamowite khernan jak ty do takich wnioskow dochodzisz :< po tobie bym sie tego nie spodziewal..

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:26 
Cytuj  
UnknOwn --> nic dodac, nic ujac...

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:26 
Cytuj  
Pozatym nie ma co tu duzo gadac. Zebralo sie kolko wzajemnej adoracji (vhailor, oyci3c z konradorem na czele) i nie ma co z nimi prowadzic dyskusji. Oni maja swoje poglady, i swoje male kutaski i swoje upodobania seksualne (patrz topic w ktorym oyci3c chce wsadzic kijek od wedki rybakowi w dupe...).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:28 
Cytuj  
rofl uknown moze zapoznaj sie z threadem zanim znowu wyskrobiesz dlugiego nie wnoszacego nic do tematu posta

To jest typowa cecha ludzi konserwatywnych odrzucanie czegos czego nie znaja.

tak powiadasz? wiec wytlumacz mi jedna rzecz bo moze to ja rzeczywiscie glupi jestem i nie lapie
- my (gracze z osi) gramy sobie na osi shardach gralismy i gralismy tez w wiekszosci na cl mamy wyrobiona opinie na temat obu serwerow
- oni (gracze z cl) mowia ze cl>osi chociaz na osi nigdy nie grali a tylko slyszeli od kolegi jak to jest - sami nie chca sprobowac

wiec kto tutaj jest konserwatysta? lekko powiedziawszy...
stfu :<

khernan jeszcze do ciebie mala prosba.. nie pierdol jak jakis chory czlowiek ktory nie widzi rzeczy oczywistych
rpg!=crpg
crpg to takie rpg w komputerze i nawet jakbys sie zesral na swoim cl zawsze to bedzie tylko crpg

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 16:16, konrador napisał:
to niesamowite khernan jak ty do takich wnioskow dochodzisz :< po tobie bym sie tego nie spodziewal..


Kolejny zawierajacy wiele tresci i glebokie przeslanie post konradora. 3 linijki tekstu i nie wiadomo o co chodzi...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:32 
Cytuj  
khernan :[ w ten sposob to nic nie zdzialasz najwyzej coraz wiecej osob zacznie cie odbierac jak gnoja i to wszystko ale co ja ci bede mowil jak ty wiesz lepiej

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:34 
Cytuj  
lol ! konrador pisze o nic nie wnoszacych dfo tematu postach. DOBRE !!! Ja np gralem na OSI. Fakt ze tylko miesiac, ale zdazylem przez ten czas pewne rzeczy zauwazyc.
P.S. A ty nawet jak sie zesrasz to twoje osi nawet crpg nie bedzie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Khernan dnia 2002-01-12 16:36 ]</font>

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:36 
Cytuj  
mowisz o nic nie wnoszacych [postach, mowisz o odbieraniu ludzi jako gnoja. A sam nie widzisz ze twoje posty NIC nie wnosza i to ty jestes uwazany za najwiekszego gnoja forum.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:39 
Cytuj  
omfg banda 13-latkow uwaza mnie za gnoja bo sie z nich smieje na forum oo nieeeeeeee!!!...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 11:21, Taunis napisał:
Cytuj:

Napewno brak mi wiedzy o UO - bo nie staram sie za wszelka cene znalezc buga i go wyeksploatowac, dla mnie wieksza przyjemnosc daje granie - samo granie, nawet postacia ktora wypakowana nie jest.


hmmmm
szkoda ze przeczytalem to dopiero teraz ale....
Taunis co ty pierd..... ze nie wykozystujesz bugow?????
a to nie o tobie bylo glosno na SC ???
to nie ty jestes tym wielkim Taunisem ktory byl wielkim pekasem :smile: tylko dlatego ze wykorzystywales bugi i nie zglaszales ich gmom??
cos mi sie wydaje ze to wlasnie ty :grin:
ale coz przeciez ty wiesz tyle o OSI i uczciwosci bardzo wiele......
wiec przestan pierdolic i eytykac bledy (wyimaginowane ) innym
koniec

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:45 
Cytuj  
konrador --> ty nie wiesz co to jest RPG. Malo! Ty nawet nie wiesz co to jest cRPG!

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:45 
Cytuj  
lol ! konrador pisze o nic nie wnoszacych dfo tematu postach. DOBRE !!!

'Nie badz taki surowy. Jak by tak bylo to liczba ludnosci Polski zmniejszyla by sie o polowe i nie bylo by wsrod nas konradora... *uczcijmy to minuta ciszy*'

- jeden z twoich postow na poziomie
dowcip smieszny moze jeszcze jakies pol wieku temu :<

'To jest dobre. Slyszalem o ROTFL slyszalem o LOL, ale nie slyszalem jeszcze "roflololololmao". To musi byc wytwor twojego malego ograniczonego mozgu albo piosenka z repertuaru Arki Noego. A jak masz kompleks malego kutaska to idz o tym pisac gdzie indziej. Wiem ze to latwiej podzielic sie z ludzmi problemami ale to nie poradnia seksuologiczna tylko forum.'

- male kutaski arka noego... male mozdzki :/ tak

POzatym tyle sie wypowiadacie o RPG. A jesli uwazacie ze to co jest na OSI to RPG to swiadczy tylko o tym ze zwyklego (czyt papierowego) RPG na oczy nie widzieliscie. Mozesz sobie tlumaczyc ze to RPG, mozesz to sobie wmawiac, mozesz to wmawiac innym, ale i tak to NIE BEDZIE RPG.

no i w koncu post objasniajacy nam istote rpg i zamierzenia tworcow cl
juz niedlugo do gry na cl nie bedzie nawet potrzebny klient osi aby bardziej urealnic rozgrywke
to jset cos z czego powinny brac przyklad te wszystkie pojebane korporacje zajmuajce sie tworzeniem slabych gier crpg

P.S. A ty nawet jak sie zesrasz to twoje osi nawet crpg nie bedzie.

tak tak...

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:47 
Cytuj  
Jesli by oceniac wiek po postach to nawet bym ci 13 lat nie dal. Jak piszesz w ten sposob to sie nie dziw ze cie ludzie za gnoja biora, bo nim jestes. Slowa mowia za ciebie. No istnieje jeszcze jedna mozliwosc. Mozesz nie byc gnojem, tylko skrajnie glupim czlowiekiem co tez jest wysocr prawdopodobne. Albo skrajnie glupim gnojem... Cos w tym musi byc.

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:50 
Cytuj  
Hehehehehe. Twoj komentarz do mojego posta opieral sie na "tak" "tak, tak". Ciesze sie ze mi przytakujesz. Moze wreszcie zmadrzales ? :razz:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:50 
Cytuj  
konador --> Khernan dostosowuje sie tylko do poziomu dyskusji, wyznaczonego przez ciebie OyCa i reszte spolki...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:51 
Cytuj  
Hehhehe no idzie sie zalamac, zabawnie wychodzi jak ludki staraja sie wysnuwac takie zwroty jak konserwatyzm w stosunku do innych, nie widzac, ze sami do tego pasuja jak ulal.
Taunis --> chlopcze obserwuje ciebie na serwie odkad zaczeles grac i naprawde wiem sporo. Nie raz juz byles przedmiotem zabaw i posmiewiska na naszej liscie mailingowej, szczegolnie jesli zebrales o cos. Wiec facet w moich oczach twoje niby inteligentne gadanie nic nie zdziala. Po prostu w odroznieniu od innych wiem kim jestes. "Wojownik cienia".... eeeehehehehe.
Khernan --> misiu nie lap mnie za slowka. Bo wtracania zdan z innych wypowiedzi w ten sposob, aby pasowaly do obecnego tematu to czysty pokaz lamerstwa i braku inteligencji. Jesli nie wiesz co pisac to po prostu odpusc sobie. Ja nie trzymam ani z Vhailorem, Konradorem czy kim kolwiek innym. Zawsze wyrazam swoje zdanie. Smutne jest, ze po prostu nie jestescie w stanie logicznie i sensownie odpowiadac, wiec wszystko wrzucacie do jednego kotla i stwierdzacie ogolnie ze mamy male kutaski. Zaiste bardzo urazajace stwierdzenie. I jak tu z Was sie nie smiac? No jak?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:52 
Cytuj  
konrador --> ty nie wiesz co to jest RPG. Malo! Ty nawet nie wiesz co to jest cRPG!

no niech bedzie nie wiem co to.. ale teraz ide juz spac bo mnie nudzisz :( jestes glupi i uparty do granic mozliwosci
mniej wody wiecej konkretow bo czytanie tych farmazonow to strata czasu

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 16:55 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 15:34, Khernan napisał:
Ikspil pytanie retoryczne to nie tylko takie bez odpowiedzi, ale tez takie ktorego nie trzeba zaznaczac etykietka "retoryczne". Wez pod uwage ze nie kazdy jest takim cwiercinteligentem jak ty sam i czesc ludzi wyczuwa w wypowiedziach ironie itp. (nie oceniaj ludzi po sobie...) Jak opowiesz dowcip to tez musisz na koniec powiedziec "to byl dowcip" zeby sie ludzie mogli zaczac smiac ? A twoj tekst z robieniem i swiatlem jest na poziomie przecietnego siedmiolatka. A to "HEHEHE" to kolejny przyklad zaznaczania zdania. Ale w tym przypadku sie zgodze. Jak ktos na to patrzy to w zyciu by nie pomyslal ze to zart, wiec twoje "HEHEHE" podkresla poziom inteligencji.
Tekstu "mozesz sie czuc sflamowany" juz nie skomentuje. Bo poziom tego posta pozwalal by na sflamowanie conajwyzej 3 letniego dzieciaka (a i tak znalezli by sie tacy 3 latkowie co cie przerastaja poziomem inteligencji)




... i dokonal logicznego rozbioru zdań...
Wiesz co, jestes zalosny :sad:
A tak do rzeczy, to co mial znaczyc ten post? Urwales sie z choinki czy co? A gdzie jest ciaglosc tematyczna threadu?
Idz sie wypaluj. Tylko wez pensetke zebys mial czym chwycic malego kutaska


_________________
Vhailor

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 17:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-12 16:34, Khernan napisał:
Ja np gralem na OSI. Fakt ze tylko miesiac, ale zdazylem przez ten czas pewne rzeczy zauwazyc.

PIERDOLISZ, AZ MIESIAC???
Rozumiem, ze tatus nie dal na abonament :sad:
_________________
Vhailor [Ghost of Empire, RAT]
Siege Perilous
Shadowlords

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Vhailor dnia 2002-01-12 17:02 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.