mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 13:34 
Cytuj  
asmax, ano twoja mamusia mi powiedziala o tym jak skonczylem pisac :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 13:35 
Cytuj  
Fajnie :)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 18:00 
Cytuj  
MAfia w czarnych chabitach.. to już nie jest kłamstwo ani temat TABU... To jest oczywiste (czyt. Ojciec Rydzyk) Ale przeciez mowa tu o papiezu.... Którego trzeba szanować... Kumpel się wczoraj zdenerwował bo pod swoim oknem usłyszał komentarz typu "Choć może zaśpiewamy coś wesołego bo te skurwysyny pewnie płaczą" No to jak dla mnie tacy ludzie są kompletnym zerem i powinien ich przejechać tramwaj.. Trzeba szanowac ludzi.. A nie głupio się wyśmiewać.. Kościół jest jaki jest.. Można mu wiele złego wypowiedzieć.. Ale papież?? On akurat nie jest z tych co mają swoją własną televizje, radio i 10 willi z bazenem. a poza tym on był naprawde bardzo dobrym człowiekiem i wiele zrobił dla świata.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 18:37 
Cytuj  
W kościele jak wszędzie są źli i dobrzy...

To tak jakby opluwać całe forum MMORPG bo trafi sie tu paru kretynów :D

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 18:50 
Cytuj  
"Ashton"
no comment :o


Ostatnio edytowano 3 kwi 2005, 18:51 przez Glorfindel1, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 19:33 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
Hmm.. A może tak nazywają go ludzie?? Może to w wiadomościach podają "Ojciec Święty"...... Nie wiem w sumie ale skoro tak jest w bibli napisane... Wydaje mi się że kościół wie co robi i zna tą świętą księgę lepiej od nas samych.


OMG on sie nigdy nie nazywal- Ojcem Świętym. To ludzie, w tym głównie media, nadały mu taki przydomek. I ja się z nim całkowicie zgadzam. Beatyfikacja jego będzie pewnie pierwszym zadaniem nowego papieża.
To człowiek, który za życia został świętym.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 19:45 
Cytuj  
Co racja to racja :) Zgadzam sie


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 19:50 
Cytuj  
Wnioski:
W posce nie ma wolności religinej...za duże jest babć patrzący na niewiernych...

Wiara jedst po prostu narzucana [...odgórnie ;) ]

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 20:06 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
Wnioski:
W posce nie ma wolności religinej...za duże jest babć patrzący na niewiernych...

Wiara jedst po prostu narzucana [...odgórnie ;) ]


No tu masz po czesci racje....... Ale kazdy chce w cos wierzyc.....


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 20:21 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
Wnioski:
W posce nie ma wolności religinej...za duże jest babć patrzący na niewiernych...

Wiara jedst po prostu narzucana [...odgórnie ;) ]


Mi tam nikt nic nie narzuca...

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 20:49 
Cytuj  
rarPL napisał(a):
Ale kazdy chce w cos wierzyc.....


A szczegulnie, że jeśli to w co wierzymy ma swoje poparcie w nauce i racjonalnym rozumowaniu, żadne tam cuda i dziwy itp.
Ja tak postrzegam świat.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 20:53 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
[...] Ale przeciez mowa tu o papiezu.... Którego trzeba szanować... [...]


Dlaczego trzeba szanowac? jezeli ktos nie szanuje papieza to kim jest ? Jakims trendowatym czy polmozgiem?

Cholera czytalem ten temat i sie przygladalem. Teraz ja cos napisze.

Denerwuje mnie ta cala sytuacja robi sie powoli nie do zniesienia. Na samym gg widze teraz same opisy o papiezu jaki on to nie byl wspanialy i jaki z niego dobrodziej. Zgodze sie z tym ze byl wielkim czlowiekiem i niezastapionym. Ale po jaka cholere ludzie teraz tak swiruja ? Mam gosci na gg ktorzy pluja na kosciol, dam sobie obciac prawa reke ze nie byli w kosciele z 5 lat. Nigdy w zyciu nie mowili o kosciele czy papiezu jaki on jest/byl. Jak juz to byla tylko i wylacznie dyskusja o zlodziejach i gwalcicielach w kosciele. O samym papiezu tez nikt nigdy sie nie wypowiadal. teraz nagle co ? Olsnienie ? nawrocenie ? "jak mi go brak" ? co to ma znaczyc .? Teraz wszyscy cierpia i wylewaja strugi lez bo papiez umarl ? Smiesza mnie tacy ludzie. Paranoja.

Ja sam osobiscie opuscilem glowe jak sie dowiedzialem ze papiez umarl, ale on byl juz w takim wieku gdzie kazda choroba go meczyla. Przyznaje sie do tego ze nie chodze do kosciola. Ciesze sie tylko z tego ze zszedl z tego swiata bez cierpien. Ale bez przesady ludzie wyprawiaja cyrki. :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 20:57 
Cytuj  
Zgadza się wyprawiają cyrki...

Jedni przeginają w jedną a drudzy w drugą stronę...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 21:41 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):


Dlaczego trzeba szanowac? jezeli ktos nie szanuje papieza to kim jest ? Jakims trendowatym czy polmozgiem?



Tak jak rodzice zasluguja na szacunek za splodzenie i wychowanie. Tak Karol Wojtyla zasluguje na szacunek za poswiecenie calego swojego zycia krzewieniu pokoju i ogromna ilosc cierpienia jaka musial wlozyc w swoja misje. Zrobil to z powolania nikt go do tego nie zmuszal, byl najwiekszym papiezem w historii kosciola, wczesnieszych nazwalbym nawet figurantami (w porownaniu do tego co zrobil podczas swojego pontyfikatu Jan Pawel II). Po prostu sa na swiecie ludzie ktorzy zasluguja na szacunek kazdego, murzyna, araba czy polaka. Taka osoba jest tez np. Matka Teresa z Kalkuty.

Ludzie ktorzy wyrazaja sie zle o papiezu (zwlaszcza polacy) sa dla mnie zerami moralnymi i koniec.
A powinni byc mu wdzieczni chociazby za to ze nie musza sie zapisywac do kolejki po kielbase czy kawe.
Chociazby dlatego ze byl motorem upadku komunizmu w polsce KAZDY POLAK powinien mu byc wdzieczny a nie mowic "Dla mnie papiez nic nie zrobil aby mi sie lepiej zylo" bo to jest gowno prawda.


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 22:55 
Cytuj  
Powiem wam że macie troche racji.. Dlatego że ludzie teraz po prostu chcą się pokazać?? Jacy to oni są święci.. Może tak a może nie.. Nie wiem dlaczego ludzie posiadają taką chorą ceche.. Ustawmy sobie wszyscy opisy na GG [*].. No i wszyscy zaczynaja ustawiac te opisy.. A osoba ktora to wymyslila sie cieszy.. Tak samo media tez cos za duzo i za bardzo dokladnie to przedstawiaja//// Ludzie po porstu sa okrutni.. Ogladalem TV i sie strasznie zdenerwowalem.. Pokazywali jak to papiez w czasie przemowienia tracil sily.. PO CHOLERE TO!!! Ja chce ogladac o nim same dobre rzeczy.. A to ze byl chory... to to wiem.. Szacunek dla niego


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 23:06 
Cytuj  
Co do TV to sie zgodze, osobiscie fajne by sie ogladalo jego dokonania i jego poczucie humoru, a ne dramaturgie.
Kazdy lubi wspominac dobre rzeczy o zmarlej osobie.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 23:17 
Cytuj  
http://info.onet.pl/1,15,11,3268652,993 ... forum.html
Fanatyzm w czystej formie.

Jak żył Papież to nikt z tego, że Polak jest paieżem wielkiego halo nie robil. Ile razy przełanczając kanał w TV natrafiając na mszę odprawianą przez Papieża ludzie myslieli "też nie mają czego puszcać" (lub coś podobnego). A teraz wszystkich duma rozpiera, że papieżem był Polak (szkoda, że mu jeszcze nie namalują flagi na czole... wiem troche okrutne zdanie ale taka jest prawda). Teraz wszędzie Polacy będą się chwalić jak to oni kochali Papieża i że to nasz krajan sprawował te stanowisko... czemu nikt się tym nie chwalił jak jeszcze żył? Wszyscy prześcigaja się w ilości świeczek w opisach na GG a media to już wogóle taka nagonke robią (tv zachowuje sie tak jak by przyznawano nagrode dla najbardziej dramatycznej stacji). Wszędzie piszą, że umarł, że ciężko chorował... ale nigdzie nie mówią jakim był człowiekiem itp.
Dzisiaj na JM pojawił się artykuł "Jan Paweł II w anegdotach", który ukazuje jakim naparwdę był człowiekiem i wydaje mi się, że wolał by żeby ludzie zapamietali go w taki sposób jako człowieka czerpiacego pełnymi garścmi z życia niż schorowanego starca.

http://www.joemonster.org/article.php?s ... ad&order=0


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 07:21 
Cytuj  
Swoja droga, bawia mnie wypowiedzi o komunie :) Szczegolnie ocet na polkach i kartki po kielbase :) Widac ludzie maja pojecie o czym mowia :)

edit: btw, Mt 6, 2-4


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 07:48 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
[ostatni post]


Pieszczoch napisał(a):
[ostatni post]


Mefi napisał(a):
[ostatni post]


Zgadzam się w zupełności. Ciekawi mnie, ilu z tych rozpaczających ludzi będzie pamiętało o papieżu za tydzień? dwa? miesiąc?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 07:50 
Cytuj  
khoga napisał(a):
Ciekawi mnie, ilu z tych rozpaczających ludzi będzie pamiętało o papieżu za tydzień? dwa? miesiąc?


ty o swoich rodzicach tez po tygodniu zapomnisz ?
Takich ludzi jak Jan Pawel II nie zapomina sie nigdy.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.