mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:36 
 
Huragan napisał(a):
Myslisz ze mnie to obraza ??? Nawet wy tutaj jestescie dla mnie tylko pixelami na ekranie.. no moze nie pikselami.. znaczkami ASCII :)


OHHHHH YEEEAHHH I'm a Huragan, I'm a macho. I'm The Best.

Daremny jestes. I im wiecej piszesz tym bardziej jestes daremny. Im bardziej sie robisz daremny tym wiecej piszesz. Kolo sie zamyka.
Na razie. I winszuje twojej rodzinie, znajomym i calemu serwerowi na ktorym grasz mozliwosci obcowania z najwiekszym kretynem na tym forum.

Ten pan przy tobie to dla mnie bog: viewtopic.php?t=15303

NARA


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:36 
 
roball, średnio ma się to do cioci, ten gość był częścią tej społeczności, czyli tego serwera i napisanie informacji właśnie tam jest całkowicie zrozumiałe. Z kolei ta pani zachciała się publicznie biczować i umartwiać na forum do tego nie przeznaczonym, toteż taka reakcja. Jak mi zmarł ojciec to jakoś nie widziałem powodu, że muszę to ogłosić na wszystkich forach na jakich pisuję.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:40 
 
SwenG napisał(a):
Normalnie brakuje tam jeszcze w tym wątku:
"Wpisójcie tó miasta kture popierajom Darkcraft"
...silly


A kto ci się każe wypowiadać jak nie masz nic ciekawego do powiedzenie to nie mów.

I kurwa, czemu bronisz tego cwela? Toć dla niego jesteś tylko pikselem na ekranie?.......

Gdyby to od demie zależało wyjebałbym Huragana z tego forum……. Czemu ? Bo właśnie przyznał ze ma nasz wszystkich w dupie …….

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:42 
 
Ależ ja mam całe mnóstwo ciekawych rzeczy do napisania, tyle że nie chcesz tego czytać.
Czemu go bronie ? Bo gdyby to nie był huragan a ktoś inny to by do was przemawiały argumenty. I może nawet byście dokładnie przeczytali wątek.
Poza tym dawno nie trollowałem.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 14:43 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:44 
 
Escaflone napisał(a):
Gdyby to od demie zależało wyjebałbym Huragana z tego forum……. Czemu ? Bo właśnie przyznał ze ma nasz wszystkich w dupie …….


masz racje.. mam was wszystkich w dupie :) kto by sie przejmowal znaczkami ascii :)

To co robicie w zyciu realnym nie ma wplywu na moje opinie o was. Oceniam was jako wirtualne osoby.


Ostatnio edytowano 7 wrz 2005, 14:48 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:47 
 
Nędzne i płytkie... być może, zależnie od tego kto na to patrzy, kawały o Żydach wg niektórych też są nędzne i płytkie a jednak wszyscy się z nich śmieją, tak samo jak dowcipy o innych nacjach. Powiedzenie na forum WoW-a o resie uważam za całkiem niezły sposób zwrócenia tej pani uwagi gdzie właściwie pisze.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:48 
 
no to o ressie było spoko, jakby huragan na tym poprzestał. Napisanie że całe community to dla niego zlepek pikseli było już nie na miejscu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:52 
 
Mark24 napisał(a):
Napisanie że całe community to dla niego zlepek pikseli było już nie na miejscu.


life is brutal :)
w wirtualnym swiecie kazdy moze wykreowac dowolna postac o dowolnycm charakterze... chcesz sie zalozyc Mark o skrzynke piwa ze wykreuje na tym forum druga postac ktora bardzo polubisz ? :) POlubisz ja.. mimo ze w realu ta osob (ja) bedzie cie miala w dupie.. ale wirtualnie tak cie zbajeruje ze wymiekniesz :))) Zakladasz sie ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:52 
 
Mark ale cała dyskusja zaczeła się właśnie od tego że Huragan to debil bo napisał o resie. Druga sprawa już jest nieistotna i nie jest przedmiotem flame'a - można założyć kolejnego nt. wszyscy jesteśmy jebanymi pixelami a świat to matrix.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:53 
 
Huragan napisał(a):
To ze cie bede 5 godzin gankowal spowoduje ze w realu jak mnie spotkasz dasz mi w ryj ??

To ze bedziesz mnie 5 godzin gankowal jakos niespecjalnie mnie poruszy.
Natomiast jesli napisalbys mi na nekrologu LOL to bym zrobil krzywde. Bez wzgledu na to gdzie bym go powiesil.

(swoja droga to idiotyzm, 5 godzin? Po trzecim ganku bym sie przeniosl na inny spot)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:54 
 
Huragan napisał(a):
To co robicie w zyciu realnym nie ma wplywu na moje opinie o was. Oceniam was jako wirtualne osoby.


Te debilu a nie uważasz ze obrażanie kogoś w sieci nie jest czynnością, w jaka wykonujesz w Realnym życiu? I co twoim zdaniem my wszyscy mam 2 osobowości jedna włącza się, kiedy wstajemy, od kompa a drugą, kiedy przed nim siadamy?

Dla mnie twoje wypociny, jakie piszesz pokazują prawdziwego ciebie, i jeśli tu piszesz takie głupoty to, w REAL tez jesteś pierdoloną ciotą ……

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 14:57 
 
Escaflone napisał(a):
I co twoim zdaniem my wszyscy mam 2 osobowości jedna włącza się, kiedy wstajemy, od kompa a drugą, kiedy przed nim siadamy?


tak wlasnie uwazam.. .. kazdy tutaj i nie tylko tutaj ma dwie osobowosci co najmniej :)
Dlaczego nie podpisuejsz sie swoim imieniem i nazwiskiem tylko grasz osobe o nicku Escaflone ?? To jest wlasnie twoja druga osobowosc.. wirtualna.

Chcesz byc szczery ?? podpisz sie imieniem i nazwiskiem z reala.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:05 
 
wiesz co ja akceptuje siebie takiego jakim jestem w grze czy na forum postepuje tak jak zachowalbym sie w rl i nie wstydze sie tego, natomiast ludzie ktorzy na sile kreuja swoje inetowe alter ego odmienne od tego w realu maja zawsze jakies kompleksy z ktorymi radzilbym udac sie do psychologa, i nie pierdol mi tu o rpg bo to co zaprezentowales w tym threadzie pokazuje ze naprawde masz problemy z samym soba...


_________________
retired...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:06 
 
SwenG napisał(a):
Z kolei ta pani zachciała się publicznie biczować i umartwiać na forum do tego nie przeznaczonym, toteż taka reakcja

Niektorzy ludzie potrzebuja wsparcia. Post "Wspolczuje" albo "Przykro mi" potrafi ich podniesc na duchu. Nie potrafia sobie poradzic z problemem sami, wiec zglaszaja sie z nim do randomowej grupy osob i nie ma w tym nic zlego. Mozna wspolczuc, mozna miec to gdziec i sie zamknac ale nie powinno sie z tego robic zartow.

Ja bym sie nie uzewnetrznil, ale rozumiem tych co maja potrzebe. A ze akurat na forum WoW - slepy los.

a btw
Smieszne sa dopiero posty ludzi ktorzy prosza zeby KOSowac huragana. Ehehe. Pewnie wczesniej go glaskali i byl ich kolega. I to juz jest wlasnie mieszanie RL (robienie sobie zartow z czyjegos nieszczescia) z swiatem WoW (KOSowanie). To zasluguje na lol.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:10 
 
Zychoo napisał(a):
a btw
Smieszne sa dopiero posty ludzi ktorzy prosza zeby KOSowac huragana. Ehehe. Pewnie wczesniej go glaskali i byl ich kolega. I to juz jest wlasnie mieszanie RL (robienie sobie zartow z czyjegos nieszczescia) z swiatem WoW (KOSowanie). To zasluguje na lol.

wlasnie nie jakbym mial miec takiego chuja w community to zrobilbym wszystko zeby obrzydzic mu gre na danym serverze i wlasnie do tego doprowadze postepowanie idiotow ktorzy mysla ze ten po drugie stronie kabla nie ma swoich uczuc etc...


_________________
retired...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:13 
 
A ze niby co? Wczesniej go glaskali? Szczegolnie jak on gankowal kazdego kogo napotkal. Nie sadze. Nic to nie zmieni. A na pewno nie zniecheci nikogo. Mnie by nie zniechecilo.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:17 
 
widac ze nie masz pojecia jak community moze obrzydzic gre jednej osobie...


_________________
retired...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:24 
 
Domyslam sie ze moze, ale horda-hordzie i alliance-alliance i to tylko wtedy gdy nie ma gildii.
Chyba nie sadzisz ze wczesniej jak alliance widzial huragana to robil /dismount /hug /dance /smile /mount /bye i odjezdzal.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:28 
 
pierwsze co bym zrobil to wyjebal takiego kolesia z gildi...


_________________
retired...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 15:29 
 
Huragan napisał(a):
tak wlasnie uwazam.. .. kazdy tutaj i nie tylko tutaj ma dwie osobowosci co najmniej :)
Dlaczego nie podpisuejsz sie swoim imieniem i nazwiskiem tylko grasz osobe o nicku Escaflone ?? To jest wlasnie twoja druga osobowosc.. wirtualna.

Chcesz byc szczery ?? podpisz sie imieniem i nazwiskiem z reala.


Huragan to głupia włochata Pizda ….. Napisane przez Daniela Laseckiego z Bydgoszczy…..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.