mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 18:37 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
E tam, sprawa w prokuraturze napewno juz jest, tera tylko zbieraja dowody zeby postawic juz konkretne oksarzenie. Myslicie ze za takie przestepstwa odrazu leci wezwanie? Przeciez im wiecej im postawia tym wiecej zaplaca lub w zawiasach dostana.

Dlatego nie ma sensu zglaszac, bo EA _akurat_ jest taka pieniezna suka (czyt. nie ma zamiaru dac sie dymac), ze juz dawno sie tym zajela.

Jak bylo (dochodzenie w sprawie), to domena moongate.pl bylaby juz dawno zawieszona.

EA to moze sobie byc pazerna na pieniadze, tylko zeby zadzialac musi wiedziec ze problem istnieje. Nie myslisz chyba ze maja tam tlumaczy ktorzy szukaja w sieci kto i gdzie robi ich w bambuko...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 18:47 
Cytuj  
Ja donosic na pewno nie bede, brzydze sie tym jezeli chodzi o takie sprawy.
Caly ten projekt grupy Funsoft po prostu mnie smieszy. Smieszy mnie ludzka glupota, ze niektorzy potrafia za to zaplacic, a z drugiej strony mozna smialo gratulowac IcEowi, ze zarabia na tych idiotach:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 18:57 
Cytuj  
Brzydzisz sie? A co to eSBecja? :roll:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 19:01 
Cytuj  
Nie wiem, moze tak bylem po prostu wychowany. Nikomu krzywda z tytulu moongate sie nie dzieje wiec nie widze zadnego celu w donoszeniu.

Wracajac do tematu, kto sie zapisuje do klubu?
http://ultimaonline.pl/index.php?x=mc

rofl.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 19:12 
Cytuj  
Jak bylo (dochodzenie w sprawie), to domena moongate.pl bylaby juz dawno zawieszona.

EA to moze sobie byc pazerna na pieniadze, tylko zeby zadzialac musi wiedziec ze problem istnieje. Nie myslisz chyba ze maja tam tlumaczy ktorzy szukaja w sieci kto i gdzie robi ich w bambuko...


Nie zawsze tak jest, sprawa moze byc w toku, i powiecmy prowadzacy dochodzenie moze byc w sytuacji patowej. Mianowicie czarno na bialym juz widac jedno przestepstwo, a dokladnie prowadzenie prowadzenie pirackiego serwera, niby ich kod, niby ich maszyna, ale odnosi sie do clienta, ktory jest wlasnoscia EA. Ale co z tego bedzie mial prokurator? Pfft zamkna serwer i tyle. A moim zdaniem chca ich zamknac za prowadzenie zyskow z tego na dodatek, jednak potrzebne na to sa wieksze dowody, a oficjalne wypowiedzi sa mocniej wymijajace niz politykow.

A co do sprawy czy EA wie czy nie, to oni maja swoj oddzial w naszym kraju wiec nie widze problemu z tlumaczami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 20:10 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
A co do sprawy czy EA wie czy nie

EA wie od conajmniej roku i jakies tam kroki w kierunku Moongate czyni. Informacja ze zrodla bliskiego EA.

X.

PS. Czy Mythic i Blizzard wiedza, to nie mam pojecia. Ale znajac zycie niedlugo sie dowiedza, jesli juz nie wiedza.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 12
Dołączył(a): 13.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 20:40 
Cytuj  
dupa , zmienam zdanie


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 19:40 przez ziutek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 20:41 
Cytuj  
I wtedy wyjdzie na jaw kto jest parówkowym skrytożercą!!!!!1!!11!11one!!

Ja tam bym się nie bał. Dużo nie mogą zrobić. Jedynie jakaś mała kara i do paki na kilka dni.

PS. To był sarkazm.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:04 
Cytuj  
W podobnej sprawie powstal juz precedens w 2002 roku przy sprawie Electronics Arts kontra stowarzyszenie TAR, ktore jako jedno z pierwszych udostepnialo napisany od podstaw serwer gry Ultima Online. Równiez wówczas stwierdzono, iz łamanie praw autosrkich zarzucic mozna wyłącznie graczom , ktorzy na wlasna odpowiedzilnosc ingeruja w pliki gry, aby polaczyc sie z darmowym serwerem.

Co wiecej emulator RunUO do Uo otrzymał status Open Source. A to oznacza ze kazdy sobie moze w nim grzebac i modyfikowac go do woli, wg własnego widzimisie.


I na koniec, gdyby sprawa była taka oczywista jak co niektórym sie wydaje to EA juz dawno w USA rozpieprzyłoby stojące tam serwery na których gra i płaci donate mogac wybrac w zamian to i owo nie 100 czy 200 osób jednoczesnie ale 3000-4000 osób jednoczesnie (jak np taki serwerek rackowy http://www.uogamers.com/donate/ zbudowany na wieloprockowych płytach, którego koszty utrzymania to ponad 2000 baksów miesiecznie a którego statystyki to "62,000 NPC’s, 107,000 Players, 48,000 Accounts and almost 5,000,000 item"). Zresztą wystarczy spojrzec na zawierający tysiace pozycji spis serwerów runuo (nie mówiac juz o innych emulatorach) na całym swiecie aby zrozumiec co miałam na mysli.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:41 
Cytuj  
mmo to przyszlosc, predzej czy pozniej powstanie mmo`we RIAA i kazdy free shard user dostanie pozew do sadu :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 12
Dołączył(a): 13.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:43 
Cytuj  
poki ten czas nie nastanie cieszmy sie tym co mamy :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 22:03 
Cytuj  
Co do darowizn. W swietle prawa jak dajesz komus pieniadze i dostajesz cos w zamian to juz przestaje byc darowizna. W koncu caly system "darowizn" i nagrod za "darowizne" automatycznie stawia odbiorce jako sprzedawce towaru, czyz nie? W koncu moongate to nie dzialalnosc harytatywna.

A co do RunUO vs EA, to czy przypadkiem nie poszlo o calkowicie co innego? Mianowicie o legalnosc emulatora, a nie freeshardow. RunUO udowodnilo ze uzywa w emulatorze tylko wlasnych zasobow intelektualnych i jest prawowitym wlascicielem, a nie zlodziejem.

Anyway, to juz jest chyba 4ty temat o moongate. Ja wiem ze niektorym strasznie przeszkadza ze Ice i Laren zarabiaja kase na pol legalnej dzialalnosci, czy tez Soulcatcher zarabia legalnie wiecej niz niektorzy dobrze sie bawiac. Ale juz mozna skonczyc tbh, kazdy juz o tym wie.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 22:11 
Cytuj  
alty Ice czy innego pokraki, gówno prawa..


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 22:31 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Wracajac do tematu, kto sie zapisuje do klubu?

Datki tytułem członkostwa w Klubie prosimy przekazywać za kolejne miesiące najlepiej do ich połowy (np za grudzien 2004 do 15 grudnia 2004 itd).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 12
Dołączył(a): 13.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 23:39 
Cytuj  
tralalala


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 19:42 przez ziutek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 00:24 
Cytuj  
pozdrooofka dla mungejt timu :***~~~~

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 02:49 
Cytuj  
Mnie poprostu boli ze niemam kasy na wlasny serwerek ;p

Bym mial z tym wiecej zabawy niz z nie jednym mmo, a moze i bym zarobil troche ;p

Mowie serio ;/ ostatnio mmo podupadaja i sam chetnie bym nawet zrobil siakiegos fri sharda na start ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 16:07 
Cytuj  
Śmieszy mnie podejście pana ziutka (vide DAROWNIZNA), który de facto jest w ekipie shardu moongate, jak i wypowiedzi niektórych osób.

Śmieszy mnie też fakt, że EA 'wie' o prowadzeniu Moongate - dobre. Może i wiedzą, ale i tak nic nie zrobią.

Piszę teraz ładny donos do prokuratury, o ile ktoś inny już tego nie zrobił. Greetz.

EDIT: Zjadłem jedno crucial zdanie


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.


Posty: 12
Dołączył(a): 13.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 00:04 
Cytuj  
Tadadadadam.111


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 19:43 przez ziutek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 07:32 
Cytuj  
gl smashie, trzymam za ciebie kciuki :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.