mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 15:45 
 
Fabianek napisał(a):
a co do kujonow to jak nazwiesz osobe:
- ktora nie jest ani pryszczata ani gruba
- ma powodzenie u dziewczat
- dyskutuje z nauczycielami i objezdza ich jak trzeba
- ma srednia z roku na rok od 4,2 do 4,9
- imprezuje
- ma szerokie zainteresowania od kopania pilki, przez gry komputerowe po karcianki


Fabianek pewnie miał siebie samego na myśli albo chodził ze mną do klasy. ;)
Tak na serio to taka osoba nie podchodzi w ogóle pod mój opis kujona więc nie widzę sensu twojego pytania.

Ok, było śmiesznie ale trzeba zjebać atmosferkę trochę.

Wtorek, godzina 10:30 rano. Smacznie sobie śpię (do pracy mogę wstawać o której mi się podoba) kiedy nagle budzi mnie denerwujący dźwięk domofonu. Zastanawiam się kto o tak wczesnej porze (zbieram się około 11:30 prawie zawsze) może mnie wkurwiać dzwonkiem. Wstaję więc i powoli idę w stronę irytującego hałasu przewidując to co usłyszę w słuchawce:
- Ulotki.
Grzecznie zapraszam delikwenta na klatkę schodową, łapię za wcześniej przygotowany ciężki klucz francuski i z wyzwiskami na ustach rzucam się na frajera. Z jednym jest spokój - już nie przyjdzie, ale na jego miejsce zjawi się pewnie z dziesięciu następnych.
Z krwią kolesia na pidżamie wracam do domu i szykuję się do wyjścia do roboty.
Panie, czym ja zgrzeszyłem, że los doprawdził mnie do zamieszkania na parterze. Dlaczego roznosiciele tego gówna zawsze dzwonią do mnie ?
Środa, godzina 11:30 rano. Stary, wręcz muzelny, nakręcany budzik zaczyna napieprzać mi nad uchem tym samym denerwującym terkotem którym budził mnie kiedy jeszcze chodziłem do liceum (nie mam serca go wywalić na śmietnik). Dzisiaj domofon nie dzwonił i nie zadzwoni już pewnie nigdy poniważ wczoraj, przed wyjściem, do pracy wyrwałem go ze ściany. Jak codzień szykuję się do opuszczenia mieszkania. Otwieram domowe drzwi i z klamki zsuwa się pół kg reklam. Lądują one na 30 centymetrowej stercie reklam nie dających się zawiesić na owej klamce (brak uchwytu - dziurki wyciętej w jednym z rogów), leżącej już wcześniej na mojej wycieraczce do butów. Patrzę na drzwi sąsiadów ale u nich jest czysto, czyli albo cały ten burdel już uprzątneli albo ja mam przesrane. Rozpierdalam kopniakiem ładną kupkę tych śmieci po całej klatce schodowej i ruszam dalej - w stronę skrzynki na listy. Już z daleka widzę, że jest nabita "advertisement'ami" jak jeż. Dla jaj podpalam te znajdujące się na samym dole i wychodzę. Nie muszę chyba mówić co było za wycieraczką mojego samochodu.

Sklepy, markety, supermarkety, sex shop'y, pizzerie, fast food'y, tampony, podpaski, wibratory, środki na sraczkę, wibrujące nakładki na chuja, prezerwatywy, wszystko po najniższych cenach, tylko u nas 10 litrów najwyższej jakości ketchup'u po 2 zł.
Dlaczego te skurwysyny zmuszają mnie do oglądania tego wszystkiego ? W telewizji oglądam tylko wiadomości, radia nie słucham, a interentu używam do kilku rzeczy więc raczej nie chodzę po stronach przepełnionych tym gównem.
Jeżeli ta tendencja się utrzyma dalej to nasze środowisko zostanie zalane toksycznymi ulotkami reklamowymi tak jak zielona trawa na podwórku przed blokiem zostaje pokryta psimi gównami (ludzkimi pewnie też) po zimie. Więc może wszystkie te firmy i organizacje spasują trochę, albo zacznijmy wszyscy bić ludzi roznoszących te kolorowe wizytówki naszego współczesnego świata.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.


Ostatnio edytowano 21 wrz 2006, 16:21 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:07 
 
trade napisał(a):
Fabianek napisał(a):
a co do kujonow to jak nazwiesz osobe:
- ktora nie jest ani pryszczata ani gruba
- ma powodzenie u dziewczat
- dyskutuje z nauczycielami i objezdza ich jak trzeba
- ma srednia z roku na rok od 4,2 do 4,9
- imprezuje
- ma szerokie zainteresowania od kopania pilki, przez gry komputerowe po karcianki

...


Hahaha karcianki, nadal jednak dajesz podstawy by twierdzić, że pytanie 'syna' było jednak zadawane w twoim imieniu, a nie jego :x

Oh well, *czeka na odpowiedz Pawianka*


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:15 
 
@Smashie poczuj dreszczyk przed zblizajaca sie podroza ktorej celem jest miejsce obok innych kurwa ppl

@trade zaloz bloga


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:22 
 
A możesz mi wyjaśnić kto to są kurwa ppl? ;)
Widocznie nie grałem w WoWa na tyle długo bym się mógł z tym określeniem spotkać

( O ile rozumiem, kurwa ppl to Polacy, or? )

:>


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:25 
 
Ty lepiej powiedz, co z tym polskim paypalem, a nie sie w filozoficzne dysputy wdajesz smashshshmortfl.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:28 
 
tomugeen napisał(a):
Ty lepiej powiedz, co z tym polskim paypalem


Gówno.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:31 
 
tomugeen napisał(a):
Ty lepiej powiedz, co z tym polskim paypalem, a nie sie w filozoficzne dysputy wdajesz smashshshmortfl.


mortflmao Polski PayPal is coming, what else!?


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:32 
 
ałć, slowacki znow mi dowalil :F

a teraz bezdzietni wracajcie do flamowania dzieci forumowiczow ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:33 
 
tomugeen napisał(a):
a teraz bezdzietni wracajcie do flamowania dzieci forumowiczow ^^


Zaczniemy od twoich, a jak nie masz to będziemy flame'ować twoje plemniki.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 16:34 
 
Kk, nie krepuj sie, jutro poczytam.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 18:00 
 
Pieszczoch napisał(a):
- ktora nie jest ani pryszczata ani gruba
- ma powodzenie u dziewczat
- dyskutuje z nauczycielami i objezdza ich jak trzeba
- ma srednia z roku na rok od 4,2 do 4,9
- imprezuje
- ma szerokie zainteresowania od kopania pilki, przez gry komputerowe po karcianki


Lesbijka na wydziale informatyki ;) Inaczej unikat!


imprezowanie i srednia 4,9? no chance


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 18:02 
 
Aldatha napisał(a):
imprezowanie i srednia 4,9? no chance

mam kolesia na studiach co imprezuje i ma dobra srednia ale on coś bierze ;)


_________________
.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 19:20 
 
Ci co nie imprezuja tez biora;D.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 20:09 
 
trade napisał(a):
(...)

Ogólnie mi się spodobało,...
trade napisał(a):
Jeżeli ta tendencja się utrzyma dalej to nasze środowisko zostanie zalane toksycznymi ulotkami reklamowymi tak jak zielona trawa na podwórku przed blokiem zostaje pokryta psimi gównami (ludzkimi pewnie też) po zimie.

...ale to jest wybitne. :o


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 21:57 
 
Jestem pewien, że mój ostatni tekst podoba się co najmniej 90% z was. Blog'a nie założę, nie chce mi się. To co kominek pisze to dla mnie maksymalny prymityw i tak samo ludzie którzy mu odpowiadają to totalne prymitywy.
Niedługo będę pozbawiony internetu w domu, więc wasze internetowe płuca odetchną z ulgą na jakiś czas. Mam nadzieję, że nie na długo.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2006, 22:08 
 
Cytuj:
imprezowanie i srednia 4,9? no chance

kujony imprezą nazywaja spotkanie kółka fizycznego w wiekszym gronie niz zwykle. tak wiec jest to jak najbardziej mozliwe.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 02:37 
 
trade napisał(a):
Jestem pewien, że mój ostatni tekst podoba się co najmniej 90% z was.

Ok, ale bez rewelacji.


_________________
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 08:09 
 
Obi'v napisał(a):
kujony imprezą nazywaja spotkanie kółka fizycznego w wiekszym gronie niz zwykle. tak wiec jest to jak najbardziej mozliwe.


Każdy inaczej lubi spędzać wolny czas. Jeden idzie na takie spotkanie jakie ty wymieniłeś, inny preferuje pójść na dyskotekę pełną wieśniaków z pod miasta, dyskojebów i głupich 16 letnich dziwek na pixach strzelających szparą na lewo i prawo, inny woli wypić jakieś Fresco w bramie ze znajonymi i iść na imprezkę dla długowłosych satanistów słuchających metal'u, inny ubierze się jak pajac i pójdzie na jakieś underground'owe jungle-rasta-party, inny weźmie pannę na randkę po to tylko żeby ją wytłuc wieczorem (tak dziewczyny, służycie głównie do pieprzenia was więc zapomnijcie o magicznych romansach jak z filmów), inny zostanie w domu przy kompie i się najebie samemu grając w jakąś grę z kolegami lub solo, a cała komiczna kultura hip-hop'owa zostanie na osiedlu i pobuja się z piwkami, rozjebie coś albo namaluje jakieś tragiczne gówno na ścianie uznając to za wspaniały wrzut.
Ostatnia z wymienionych grup bawi mnie najbardziej. Śmiesznie wyglądają i się zachowują (oglądam ich jadąc samochodem jak zwierzęta w zoo), NIC sobą nie reprezentując. Dodam, że jestem fanem polskiej muzyki z tego gatunku której słucham od pierwszych nagrań jeszcze na początku lat 90.


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.


Ostatnio edytowano 22 wrz 2006, 10:55 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 08:53 
 
2/10

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2006, 09:10 
 
Wszystko fajnie tylko po co oceniacie mój post ? To jakiś ranking na najlepszą wiadomość gdzieś jest czy co ? ;)


_________________
Rage RIP.

The rage I release on a page is like a demon unleashed in a cage.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.