mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 14:45 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Ogar napisał(a):
sa agresywni i ich religia - w wielu arabskich panstwach traktowana jako prawo - nakazuje im zwalczac "niewiernych".

-_- zamiast kurwa gadac pierdoly chcialbym zeby ktorys z was mi pokazal w ktorym miejscu ta religia im kaze zwalczac niewiernych ;p


ta, islam nie jest bardziej niebezpieczny niż chrześcijaństwo (krucjaty, inkwizycja, pedofilia wśród księży etc)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 14:46 
Cytuj  
bloob napisał(a):
-_- zamiast kurwa gadac pierdoly chcialbym zeby ktorys z was mi pokazal w ktorym miejscu ta religia im kaze zwalczac niewiernych ;p


nie wiem w ktorym, ale Bin laden tak mi powiedzial zaraz przed smiercia.

bloob = arabiab lover ;o


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 14:49 
Cytuj  
Obrazek


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 15:49 
Cytuj  
moje:
Obrazek

aldathy:
Obrazek

<3

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 15:54 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
bloob napisał(a):
Ogar napisał(a):
sa agresywni i ich religia - w wielu arabskich panstwach traktowana jako prawo - nakazuje im zwalczac "niewiernych".

-_- zamiast kurwa gadac pierdoly chcialbym zeby ktorys z was mi pokazal w ktorym miejscu ta religia im kaze zwalczac niewiernych ;p


ta, islam nie jest bardziej niebezpieczny niż chrześcijaństwo (krucjaty, inkwizycja, pedofilia wśród księży etc)


Problem w tym ze w chrzescijanstwie zostala tylko pedofilia i pierdolenie glupot, a islam jest na etapie krucjat, jako ze jest ponad 600 lat za reszta swiata.
Z mieczy nie dawalo sie budowac bomb, teraz sie da.

Islam niby jest 'religa pokoju', ale nikt na to nie patrzy, bo religia jest to co kaplani i inni 'duchowni' mowia z ambony. Mulla Chujmiwaritari mowi ze trzeba jebac heady izrealczykom dla allaha bo jihad jest wojna, i cala horda biegnie i strzela. Nie wazne ze w koranie jest inaczej, mulla w koncu interpretuje to lepiej niz oni, bo tak maja zakorzenione od malenkosci.

Islam moze wypierdalac. Reszta religii tez.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 16:04 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
MagPS napisał(a):
bloob napisał(a):
Ogar napisał(a):
sa agresywni i ich religia - w wielu arabskich panstwach traktowana jako prawo - nakazuje im zwalczac "niewiernych".

-_- zamiast kurwa gadac pierdoly chcialbym zeby ktorys z was mi pokazal w ktorym miejscu ta religia im kaze zwalczac niewiernych ;p


ta, islam nie jest bardziej niebezpieczny niż chrześcijaństwo (krucjaty, inkwizycja, pedofilia wśród księży etc)


Problem w tym ze w chrzescijanstwie zostala tylko pedofilia i pierdolenie glupot, a islam jest na etapie krucjat, jako ze jest ponad 600 lat za reszta swiata.
Z mieczy nie dawalo sie budowac bomb, teraz sie da.

Islam niby jest 'religa pokoju', ale nikt na to nie patrzy, bo religia jest to co kaplani i inni 'duchowni' mowia z ambony. Mulla Chujmiwaritari mowi ze trzeba jebac heady izrealczykom dla allaha bo jihad jest wojna, i cala horda biegnie i strzela. Nie wazne ze w koranie jest inaczej, mulla w koncu interpretuje to lepiej niz oni, bo tak maja zakorzenione od malenkosci.

Islam moze wypierdalac. Reszta religii tez.

Islam jako "religia pokoju", to religia większości Muzułmanów. "Islam wojujący" nie ma nic wspólnego z ich religia.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 16:38 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Islam moze wypierdalac. Reszta religii tez.


Calkowicie sie zgadzam to nie wina lezy w religii tylko w tym ze jednostki gorzej wyedukowane i ktorym sie wpaja od dziecka, ze przywodca duchowy ma zawsze racje, to wtedy z religii gloszacych milosc moga sie narodzic rozne skrajne nurty ideologiczne i to sie odnosi zarowno do chrzescijan jak i muzlmanow. I ogolnie jak komus sie nie miesci w glowie to co dzieje sie w Francji to niech sobie przypomni co w latach '90 robili pierdoleni rolnicy i gornicy, ktorym wlasnie zalezalo na oslonach socjalnych.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 16:42 
Cytuj  
@ RufeN

a co to znaczy "większość"?

wskaż mi może "wojującego chrześcijanina" podobnemu tym "wojującym muzułmanom". nie wskażesz bo takich nie ma. przynajmniej mi nie wiadomo nic o katolikach, protestantach, buddystach, agnostykach czy też ateistach, którzy w imię swojej wiary lub awersji do innych wiar, wysadzają się w powietrze w metrach. nawet żydzi nie prześladują muzułmanów ze względów stricte religijnych.

edit: każda z wielkich religii w sferze deklaratywnej jest "religią pokoju", ale tylko jedna z nich faktycznie jest religią wojny, zamachów i zamieszek.

ps. nawet w irlandii północnej konflikt nie miał podłoża religijnego, a jeśli jakieś znamiona nienawiści religijnej tam występowały, to jedynie w celu podkreślenia różnic etnicznych między katolickimi irlandczykami a anglikańskimi brytyjczykami.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 16:47 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Nestor napisał(a):
Islam moze wypierdalac. Reszta religii tez.


Calkowicie sie zgadzam to nie wina lezy w religii tylko w tym ze jednostki gorzej wyedukowane i ktorym sie wpaja od dziecka, ze przywodca duchowy ma zawsze racje, to wtedy z religii gloszacych milosc moga sie narodzic rozne skrajne nurty ideologiczne i to sie odnosi zarowno do chrzescijan jak i muzlmanow. I ogolnie jak komus sie nie miesci w glowie to co dzieje sie w Francji to niech sobie przypomni co w latach '90 robili pierdoleni rolnicy i gornicy, ktorym wlasnie zalezalo na oslonach socjalnych.


skoro coś wpaja przywódca religijny to jak najbardziej wina leży w religii.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 16:47 
Cytuj  
Czytał ktoś kiedyś stary testament? Tam to są dopiero jaja ;d


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 17:26 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Czytał ktoś kiedyś stary testament? Tam to są dopiero jaja ;d

tak, cały jako lekturę na źródłoznawstwie z historii starożytnego bliskiego wschodu na I roku historii UAM ;)

@Taunis, sam nie wiem, wszyscy znani mi muzułmanie (ze względu na zainteresowania mam ich kilkudziesięciu) +np. studenci z Arabii Saudyjskiej, z którymi grałem w WOWa i potrafili w trakcie cyklu 10x arena fight zrobić sobie "przerwę na modlitwę" traktują dzisiejsze ruchy fundamentalistyczne jako "sekty" i właśnie o to mi chodziło mówiąc, że ich Islam nie ma nic wspólnego z Islamem "tamtych".
portrety psychologiczne większości terrorystów potrafią w jakiś sposób wytłumaczyć ich zbrodnicze "działanie".
co do zamieszek we Francji, to wg mnie nie jest to kwestia stricte muzułmańska - po prostu oni są tam tym marginesem społecznym ze względu na brak pracy itd - jak np. Meksykanie, czy Kubańczycy w USA. problem jest o wiele bardziej złożony i imho zbyt upraszczany przez patrzenie na niego pod kątem - biali są dobrzy, kolorowi są źli, to co mi obce jest złe.
ktoś się powoływał na Niemców i ich odpowiedzialność za WW2 - nawet wśród tamtych Niemców było wiele osób, które pomagały Żydom itd.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:07 
Cytuj  
no ale to przecież arabowie i murzyni biorą udział w tych zamieszkach! pewnie że są marginesem społecznym, ich zachowanie na to wskazuje i nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie tego podważał. ale nie można za ich marginalizację winić całego świata. ja wiem że to poprawne politycznie i w czasach wszechobecnego socjalizmu bardzo popularne, ale jeśli przyjmiemy taki tok rozumowania, to dojdziemy do wniosku, że przestępcy są niewinni, a temu że ktoś zamordował, winni są wszyscy których napotkał on na swojej drodze życiowej, prócz niego samego oczywiście.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:19 
Cytuj  
To teraz zadymy na meczach Anglików jako białych weźcie pod uwagę.

Rzeczywiście porównania macie zajebiste w tym wątku, żal kurwa. Co ma kurwa margines społeczny do biednego araba który musiał wypieprzać ze swojego kraju za lepszym życiem? ludzie, weźcie Wy się zastanówcie o czym tu jest dyskusja.

Cały świat jest winien wszelkim konfliktom międzyludzkim dzisiaj na świecie. To jest moje zdanie. Jest za dużo organizmu już, żeby wszyscy mówili "tak będzie tak jak chcecie my się na to zgadzamy". Za dużo braku tolerancji, za dużo totalitaryzmu w niektórych krajach, za dużo różnic wyznaniowych itd.

Powrzucajcie mi informacje potwierdzone na temat konfliktów w miastach 200 lat temu. Nie było takich w ogóle, nasiliło się to przez ostatni czas z powodów które wyżej wymieniłem. Cały świat idzie drogą do samo destrukcji i kiedyś sie zdziwimy.

Poza tym, jest to IMO temat rzeka, a forum się do tego totalnie nie nadaje bo powstaną takie same konflikty jak te w Paryżu....

Nestor napisał(a):
Islam moze wypierdalac. Reszta religii tez.


Co do tego, to się kurewnie mocno zgodzę. Religia została wymyślona przez człowieka po to, żeby ten drugi się lepiej czół jak wstaje następnego dnia do roboty. Ja wierze tylko w to, że zamienię się w piasek a każdy dookoła będzie myślał że jestem w niebie......

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:42 
Cytuj  
Cytuj:
no ale to przecież arabowie i murzyni biorą udział w tych zamieszkach!


No ale czemu to dowodzi ?

We Włoszech ostatnio były zamieszki strajkujących taksówkarzy, bijatyka niesamowita. Na pewno było w ich szeregach paru arabów, czy to oznacza że trzeba ich deportować bo nie pasują do reszty strajkującego tłumu ?

Dlaczego ty widzisz ich jako czarnych/arabów a nie zwykłych huliganów i bandytów ? Rozumiem gdyby, arabowie walczyli o możliwość legalnego wysadzania się w stacjach metra, a czarni o legalizację "drive-by'ów". Wtedy mógłbyś mieć jakieś wątpliwości co do pobytu ich w swoim kraju.
A jak by ktoś mi spalił samochód, to uważałbym go za zwykłego przestępce niezależnie od koloru skóry.

Ale ty jesteś już wypaczony przez "skrajnie prawicowe ideologie", więc ubierz się w brunatną koszulę i wypierdalaj na zjazd Redwatch.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:49 
Cytuj  
Dana napisał(a):
(...)Ale ty jesteś już wypaczony przez "skrajnie prawicowe ideologie", więc ubierz się w brunatną koszulę i wypierdalaj na zjazd Redwatch.


weź tęczową flagę i jedź pod ambasadę francuską, manifestować poparcie dla dyskryminowanych arabów.

propos redwatcha, to nie zdziwiłbym się, gdyby twoje zdjęcie, wraz z danymi teleadresowymi już tam było.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:52 
Cytuj  
Cytuj:
propos redwatcha, to nie zdziwiłbym się, gdyby twoje zdjęcie, wraz z danymi teleadresowymi już tam było.


I co, przyjdziesz po mnie w nocy żeby zrobić mi krzywdę bo jestem wrogiem białej rasy ?

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 18:58 
Cytuj  
oczywiście że nie, nie warto z powodu lewaka iść siedzieć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:08 
Cytuj  
Haha oj. Dlaczego uważasz mnie za lewaka ? Uzasadnij proszę. Czy to może jest "wasz" styl bycia ? Że każdy kto nie z wami to lewak, pedał i Bóg wie co.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:13 
Cytuj  
Az sprawdzilem co to jest za strona i jedno pytanie to jest w ogóle legalne ? Na poczatku myslalem ze te rasistowskie texty to tylko prowokacje bardzije lub mniej udane. Ale nie spodziewalem sie ze ktos na serio te wszystkie texty wypowiada.

@Taunis rozumiem ze Mlodziez wszechpolska to twoi ziomale i z panami piec piw prosze cyklicznie imprezujesz polujac na obcokrajowcoew bo przeciez kazdy kto ma pieniadze to zyd kazdy arab to fanaty,k a kazdy murzyn jest brudny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:24 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Az sprawdzilem co to jest za strona i jedno pytanie to jest w ogóle legalne ? Na poczatku myslalem ze te rasistowskie texty to tylko prowokacje bardzije lub mniej udane. Ale nie spodziewalem sie ze ktos na serio te wszystkie texty wypowiada.

nie jest do końca legalne, ABW ma nawet specjalną komórkę do obserwacji i inwigilacji grup neonazistowskich itp, ale serwery są poza Polską, więc zamknięcie takiej strony jest często praktycznie niemożliwe (pomijając fakt, iż po zamknięciu administratorzy otwierają ją na nowo na innym serwerze).
inna sprawa, że póki komuś nie stanie się krzywda wszyscy mogą się praktycznie tylko "przyglądać" poczynaniom takich ludzi.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.