mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 22:46 
 
CouRage napisał(a):
Żeli papą.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 22:49 
 
Śmierć oplata nas nieskończoną liczbą swoich rąk i w każdym momencie czasu zaciska je, losowo, ile tylko może i jak najwięcej. Ale każda ugaszona przez nią iskra jest równie ważna i wartościowa. Życie papieża jest warte tyle samo, co życie gimnazjalisty i życie oficera, a każde z tych żyć musimy szanować tak, jak szanujemy swoje własne. Bo życie, które posiadamy i wszystkie możliwości, które nam stwarza jest najcenniejszą rzeczą jaką możemy sobie wyobrazić, bo to właśnie w tym życiu śmiejemy się, płaczemy, kochamy, cierpimy, jesteśmy szczęśliwi, biedni, bogaci, chorzy lub zdrowi.

Pisanie o oficerach lotnictwa, że są ograniczeni umysłowo jest rzeczą żałosną, nie wartą komentowania, bo jeżeli oni są tępi, to jaka jest osoba, która wypowiedziała te słowa ?
Ja czuję smutek, że ci ludzie nie żyją, bo wiem, iż oni byli gotowi oddać swoją najcenniejszą rzecz, życie, za kraj, bo taką drogę wybrali i nie ma znaczenia, jakie były ich predyspozycje intelektualne czy motywy do podjęcia takiej decyzji, ważne, że byli dobrzy w tym, co robili, a tym może pochwalić się nieduża liczba osób.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 25 sty 2008, 00:00 przez CouRage, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 22:54 
 
CouRage napisał(a):
Śmierć oplata nas nieskończoną liczbą swoich rąk i w każdym momencie czasu zaciska jak najwięcej z nich, losowo, ile tylko może i jak najwięcej. Ale każda ugaszona przez nią iskra jest równie ważna i wartościowa. Życie papieża jest warte tyle samo, co życie gimnazjalisty i życie oficera, a każde z tych żyć musimy szanować tak, jak szanujemy swoje własne. Bo życie, które posiadamy i wszystkie możliwości, które nam stwarza jest najcenniejszą rzeczą jaką możemy sobie wyobrazić, bo to właśnie w tym życiu śmiejemy się, płaczemy, kochamy, cierpimy, jesteśmy szczęśliwi, biedni, bogaci, chorzy lub zdrowi.

Pisanie o oficerach lotnictwa, że są ograniczeni umysłowo jest rzeczą żałosną, nie wartą komentowania, bo jeżeli oni są tępi, to jaka jest osoba, która wypowiedziała te słowa ?
Ja czuję smutek, że ci ludzie nie żyją, bo wiem, iż oni byli gotowi oddać swoją najcenniejszą rzecz, życie, za kraj, bo taką drogę wybrali i nie ma znaczenia, jakie były ich predyspozycje intelektualne czy motywy do podjęcia takiej decyzji, ważne, że byli dobrzy w tym, co robili, a tym może pochwalić się nieduża liczba ludzi.


No i naszly mnie mysli... sam to napisales? Czy ctrl c / ctrl v ?

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 22:58 
 
Moja matka i mój ojciec mi napisali.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:00 
 
Zychoo napisał(a):
bloob napisał(a):
kuwra z tym przygotowaniem na smierc to byl zarcik :]

no dobra, to nie zakumalem, bo szybko czytalem ;-D

W ogole dziwna atmosfera tutaj ;p
Strasznie latwo zranic czyjes uczucia przez internet - az dziwne ;]

Z tymi tepymi oficerami to z mojego punktu widzenia nie musza byc nieinteligentni.
Po prostu zgodzenia sie z wlasnej woli na przynaleznosc do organizacji, ktore zajmuje sie profesjonalnym zabijaniem ludzi jest w moich oczach glupie i tyle ;]

Zle wybralem slowo;> Powinienem mierzyc w cos w stylu 'nieswiadomie zli' lol.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:08 
 
bloob napisał(a):
Po prostu zgodzenia sie z wlasnej woli na przynaleznosc do organizacji, ktore zajmuje sie profesjonalnym zabijaniem ludzi jest w moich oczach glupie i tyle ;]

Zle wybralem slowo;> Powinienem mierzyc w cos w stylu 'nieswiadomie zli' lol.


Jestes idiota.

Wojsko profesjonalnie walczy dla kraju, profesjonalnie zabijaja najemnicy. Idz poszukaj definicji w slowniku.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:26 
 
bloob, jestes idiota.




wprowadzanie zaloby bylo glupie. ogolnie zaloby narodowe to kretynski pomysl.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:36 
 
Wojsko to kretynski pomysl.
A ostatnio nasze tez nie walczy dla kraju tylko udaja ze pomagaja zabijac bogu ducha winnych arabow ;>

ps: patriotyzmu tez we mnie nie znajdziesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:38 
 
bloob, Ty czasem zastanawiasz się nad tym co piszesz?


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:39 
 
To jest zwykły zbuntowany gówniarz, dajcie mu dorosnąć.. wstyd przyznac ale w wieku 15 lat miałem podobnie nasrane we łbie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:40 
 
nie będę gorszy i też napiszę...
bloob ty prostaku


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:41 
 
Wpisujcie miasta ktore uwazaja ze bloob to idiota !!!!

Hożuf. :-)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:44 
 
O, przechuj ;>
Faken, courage, tracisz pozycje oficjalnej forumowej lalki do bicia.
Walcz typie, bo ja jestem niewinny ;]

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:48 
 
http://pl.youtube.com/watch?v=2huUSzyyL3U

blobek przesyła nam piosenke :)


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:49 
 
Koniec.
Nawet ruda mnie nie lubi ;d

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 23:50 
 
A wypierdalajcie już spać, wszyscy.

A w tym wątku jest tylko jedna mądra wiadomość, moja na temat życia, i jedna prawdziwa informacja nie zawarta w mojej wiadomości, a mianowicie to, że bloob jest chujem.

Och, a ty masz pedalski sweterek.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2008, 00:10 
 
bloob = blow job

CouRage polubilem Cie skurwysynu, masz gadane, zastanawiales sie nad polityka, bo mozesz zrewolucjonizowac polski rzad ? :P


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2008, 00:16 
 
Atherius napisał(a):
bloob = blow job

CouRage polubilem Cie skurwysynu, masz gadane, zastanawiales sie nad polityka, bo mozesz zrewolucjonizowac polski rzad ? :P

był już taki - nawet wicepremierem został...

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2008, 01:13 
 
courage moze mialby jakas pozycje, gdyby nie pisanie swoich chujowych rapow. do tego nagrywa je ivoną, bo wstydzi sie swojego glosu, zeby nie wyszlo ze jeszcze nie moze fajek kupowac w kiosku. zastanawiajace jest to, ze coraz wiecej osob mu lize dupe.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2008, 01:49 
 
niom kaczysnki znowu dal dupy oglaszajac zalobe nardowa. co prawda jest bardziej usprawiedliwiona gdyz nie zeszla z tego swiata horda staruchow wracajacych z pielgrzymki tylko nasi dzielni zolnierze ktorzy brzydza sie rozpierdalaniem wiosek razem z mieszkancami. w ogole co to ma byc za szopka? powinnio sie ustanowic jakis limit pozniej ktorego nie mozna uznac zaloby narodowej. proponowalbym minimum 5000 zgonow w odrebie 2 km kwadratowych w czasie nieprzekraczajacym 1h od pierwszej smierci od ostatniej. emo kurwa!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.