mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 12:01 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Zależy od banku - urządzenia w sklepach są do obu typów płatności. mBank jakiś czas temu wprowadził autoryzację przed podpis, wcześniej trzeba było wbić PIN.


/offtop

Erm... na odwrót raczej. Od niedawna mBank ma karty z chipem które autoryzuje się tylko przez pin.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 12:06 
Cytuj  
Dunno, korzystam z tej samej karty od 3 lat i na początku musiałem wpisywać pin, a teraz tylko się podpisuję.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 12:14 
Cytuj  
moja kobieta ma na podpis w mbanku, miala od dawno. Ja zrobilem sobie calkiem niedawno i mam z chipem. W bzwbk od zaranai dziejow mam z chipem. Chociaz zastanawialo mnie czy nie mozna tego wybrac...


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 12:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Kasę noszę zmiętoloną/zwiniętą w przedniej kieszeni - nie ma bata - nie wypadnie i nikt tego nie zakosi - za dużo zakończeń nerwowych mam w tamtej okolicy.


Nauczyles sie tego sposobu od murzynow z Hackney?


mrynar ja się wychowywałem przez prawie 30 lat w Polsce, więc murzyni a tym bardziej murzyni z Hackney mają bardzo mały wpływ na to co i jak robię. A sposób ten podpatrzyłem u wannabe polskich biznesmenów którzy na prestiżowe stanowiska dostali się tylko dlatego, że prezes to był ich wujek. Więc jak chesz mi koniecznie dosrać to chociaż trzymaj sie logiki (to będzie trudne) i faktów które znasz. Bo faktem którym się kiedyś pochwaliłeś, że gdyby nie wujek to zamiatałbyś ulice albo siedział na kasie w tesco będę ci jechał przy każdej okazji.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 14:30 
Cytuj  
Tobie nie trzeba "dosrywac" Mark - sam sobie z tym doskonale radzisz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 14:56 
Cytuj  
Buka napisał(a):
Tobie nie trzeba "dosrywac" Mark - sam sobie z tym doskonale radzisz.


A to co za Troll ??Musisz się bardziej starać by swego Pana Robaka dogonić.Razem z jednek kupy wyszliście czy jak??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 15:07 
Cytuj  
Jeden ma wujka, jeden jest zajebisty w tym co robi, jeden ma świetną gadkę, reszta robi to czego nikt inny nie chce. Najgorsza kategoria to tacy, którzy musieli za robotą w świat jechać (nie mówię tu o kontraktach itp.), bo byli za ciency w gaciach żeby żyć na poziomie w kraju.
Podpatrzył mareczek od wannabe biznesmenów, więc sam jest wannabe wannabe biznesmenem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 15:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
(...)Najgorsza kategoria to tacy, którzy musieli za robotą w świat jechać (nie mówię tu o kontraktach itp.), bo byli za ciency w gaciach żeby żyć na poziomie w kraju.

Bzdury piszesz, skoro tam gdzie pojechali żyją na wyższym poziomie to chyba nie są tacy cieńsi.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 15:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jeden ma wujka, jeden jest zajebisty w tym co robi, jeden ma świetną gadkę, reszta robi to czego nikt inny nie chce. Najgorsza kategoria to tacy, którzy musieli za robotą w świat jechać (nie mówię tu o kontraktach itp.), bo byli za ciency w gaciach żeby żyć na poziomie w kraju.
Podpatrzył mareczek od wannabe biznesmenów, więc sam jest wannabe wannabe biznesmenem.


Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:48 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Buka napisał(a):
Tobie nie trzeba "dosrywac" Mark - sam sobie z tym doskonale radzisz.


A to co za Troll ??Musisz się bardziej starać by swego Pana Robaka dogonić.Razem z jednek kupy wyszliście czy jak??

Zaboleq skoncz pisac na tym forum. Przez Ciebie, italiosa, jakies Kabany i inne badziewie czlowiek traci wiare w ludzkosc. Nokiuś przy was to tytan intelektu.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 19:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Buka napisał(a):
Tobie nie trzeba "dosrywac" Mark - sam sobie z tym doskonale radzisz.


A to co za Troll ??Musisz się bardziej starać by swego Pana Robaka dogonić.Razem z jednek kupy wyszliście czy jak??

Zaboleq skoncz pisac na tym forum. Przez Ciebie, italiosa, jakies Kabany i inne badziewie czlowiek traci wiare w ludzkosc. Nokiuś przy was to tytan intelektu.


A Ty co do mnie nagle pijesz człowieczku? Pokaż mi co ostatnio napisałem tak głupiego? Ach, no chyba że już nie można mieć własnego zdania, co?

Widzę że próbujesz się dowartościować na forum. Przykre.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 21:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Buka napisał(a):
Tobie nie trzeba "dosrywac" Mark - sam sobie z tym doskonale radzisz.


A to co za Troll ??Musisz się bardziej starać by swego Pana Robaka dogonić.Razem z jednek kupy wyszliście czy jak??

Zaboleq skoncz pisac na tym forum. Przez Ciebie, italiosa, jakies Kabany i inne badziewie czlowiek traci wiare w ludzkosc. Nokiuś przy was to tytan intelektu.



A ty kim jesteś żeby mi morały prawić :E ??
To forum i tak prezentuje niski poziom a myślę, że ja sam tej średniej nie zaniżam.Posty maluczkich mnie nie interesują

+1


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 21:27 
Cytuj  
skoro twoim zdaniem to forum prezentuje niski poziom to po co sie tu udzielasz?


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 22:18 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie, on po prostu mowi, ze jestes debilem. Nie probuje sie dowartosciowac, stwierdza fakt.


Jak już to pisze, nie mówi. Bardziej na tym forum idiotą jesteś Ty. Piszesz pierdoły, zaczynasz niepotrzebny flamę i co najważniejsze nie wyniosłeś z domu ani grosz kultury :)

I Ty niby jesteś taki "dorosły" ; "elitka".

No i naucz się czytać ze zrozumieniem, wskaż co ostatnimi czasy napisałem tak głupiego że mnie obrażasz?

Cytuj:
Twoja zona ma chyba ciezki okres bo twoja aktywnosc na forum wzrosla :<


Ten post pokazuje jaki jesteś "mondry" Albo jak wspaniałe masz poczucie humoru..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 22:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
skoro twoim zdaniem to forum prezentuje niski poziom to po co sie tu udzielasz?


A nie wolno mi??Zawsze przyjemnie sie czyta jak co niektórzy spinają poślady etc :).Poza tym niektóre posty są rzeczowe ale niektóre...Np ten na pewno nie był.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 22:17 
Cytuj  
Zamiast spinac posladki, lepiej sie zastanowic - po chuj portfel?
Ani sie kelnerowi nie zaimponi, przy kazdej okazji wypada (bo portfel nosi sie w tylnej kieszeni spodni. Bo marynarki sie nie nosi).Noszenie portfela to jak noszenie torebek przez kobiety. Tyle ze kobiety byly na tyle sprytne wymyslily zamek blyskawiczny.
Normalni ludzie nosza pieniadze w przedniej kieszeni spodni, lub w portmonetce. Karty gdzies, dowodzik/legitke gdzies, a karty kredytowej najlepiej wcale.Bo po co?
Portfele nosza tylko ludzie bez pieniedzy. Bo jak im banknoty beda ladniej lezaly to sie kasjer w supermarkecie ucieszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 22:23 
Cytuj  
Cytuj:
Noszenie portfela to jak noszenie torebek przez kobiety.


Cytuj:
Normalni ludzie nosza pieniadze (..) w portmonetce.


Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 22:35 
Cytuj  
O. Jakbym nosil portmonetke, olewajac wysilek mennikow - ktorzy robia taki papier ze mozna go zgiac tyle razy, ze daloby sie po nim wejsc na Saturna i takie monety ktorych skladniki sa drozsze niz nominal - to bym se taka zasponsorowal.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.