mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 11:44 
Cytuj  
Troszkę jeszcze się spełniam Grayfoks. Z drugiej strony, ja przynajmniej mam gdzie i z kim się nie spełniać a Ty wciąż czekasz na swoją wielką szansę. Pamiętaj jednak że zbyt długie przechowywanie materiału genetycznego w jądrach jest bardzo niezdrowe i może spowodować zator w worku mosznowym :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 11:50 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
zbyt długie przechowywanie materiału genetycznego w jądrach jest bardzo niezdrowe i może spowodować zator w worku mosznowym :]


jak rowniez grozi prostata :>


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 11:51 
Cytuj  
Powiedz to Grayfoksowi bo chopok jest nieświadomy i będzie miał później problem biedak.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 11:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
lamoon napisał(a):
zbyt długie przechowywanie materiału genetycznego w jądrach jest bardzo niezdrowe i może spowodować zator w worku mosznowym :]


jak rowniez grozi prostata :>


w sensie wychodzi i kiwa groznie palcem ?

*

Posty: 54
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 13:10 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Powiedz to Grayfoksowi bo chopok jest nieświadomy i będzie miał później problem biedak.


Nie dziwie się że zbierałeś nominację do największego faila tego forum ze swoim świetnym poczuciem humoru. I te Twoje cudowne docinki, normalnie nie wiem czy śmiać się czy płakać.

Słuchaj, te dzieciaki to na pewno Twoje? Bo skoro większość czasu spędzasz przed komputerem (nawet w nocy) to pewnie już zapomniałeś jak używa się chuja? Boje się o żonkę, jeszcze zaczniesz ją okładać po czole.

A jeżeli boisz się o moje pożycie to podaj adres. Chętnie zaprezentuje możliwości tej kobietce co zapierdalała po polu z dzidą. Tylko żebyś potem nie płakał, pizdeczko ;)

Oyci3C: Warn. Low-.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 14:07 
Cytuj  
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Nie mam więcej pytań!

Pokazałem mojej małżowinie Twoje zdjęcie i wiesz co muszę Ciebie zmartwić. Nie podobasz się jej. Tak więc przykro mi stary :(

Właściwie to parsknęła śmiechem.

A dzieci nie mam. Mam jedno dziecko. Czy moje? Hmm nie wiem. Zakładam że tak. Idąc tym tokiem myślenia też nie możesz być pewien czy jesteś dzieckiem Twoich rodzicieli.

Adres czego mam Tobie podać? I o jakich możliwościach do zaprezentowania mówisz? :] :lol:


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.