mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 11:20 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Board zszedł na psy lata temu i nic ani nikt tego nie cofnie / przywróci.

Slowa Administratora forum warte umieszczenia w ramce.


Oyci3C napisał(a):
Naprawdę nie wiem czy mam chęć wymieniać się na jakieś argumenty z mazowieckim plebsem, który po kilku spoconych nocach wymyślił alt-nick GOSUgamer

I to mowi ktos o nicku Oyci3C

Oyci3C napisał(a):
O wielu rzeczach między sobą dyskutujemy i sporo rzeczy chcemy zmienić z tą różnicą, że ja zostałem poproszony o bycie na pierwszym froncie bo sobie nic nie robię z takich piesków jak Ty.

TU mnie zaskoczyles, wybrali Cie na buldoga? Jestes Kurskim tego forum?


Oyci3C napisał(a):
Postuję jak postowałem i tego nie będę zmieniał, a że jestem w pozycji takiej, że: jak się nie podoba to wypierdalaj, to inna bajka.

Brawo Administratorze nie ma to jak zachecic ludzi do dyskusji z Toba


Oyci3C napisał(a):
Autorytet i moralne prawo, napiszę zwyczajowo -> nigga, pls.


Niezle, naprawde niezle. Beast gratuluje wyboru.


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 11:46 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Beast miał i ma autorytet.


Idz pan w chuj.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 11:57 
Cytuj  
Muzeum? Hmm...
RZADAM DOSTAWIENIA KRZYZA DO LOGO MMORPG.PL KU CZCI TRAGICZNIE POLEGLEGO PREZYDENTA WSZYSTKICH POLAKOW!!111oneoneone
JEZELI OYCIEC NIE SPELNI TEGO POSTULATU TO ZNACZY, ZE NALEZY DO ZYDOKOMUNY I MASONERII.
To tak na poczatek...


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 12:43 
Cytuj  
Cytuj:
Slowa Administratora forum warte umieszczenia w ramce.


Wysłać Ci ramkę?

Cytuj:
I to mowi ktos o nicku Oyci3C


Bynajmniej nie Pr0Gracz na alt-nicku szczekającym dookoła.

Cytuj:
TU mnie zaskoczyles, wybrali Cie na buldoga? Jestes Kurskim tego forum?


Nie mnie oceniać dlaczego inni się nie udzielają - ja tak bo lubię.

Cytuj:
Brawo Administratorze nie ma to jak zachecic ludzi do dyskusji z Toba


A dokładnie to było kątem zniechęcenia do dyskusji w tym temacie co wydaje się działa odwrotnie.

Cytuj:
Niezle, naprawde niezle. Beast gratuluje wyboru.


Best nikogo nie wybierał.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 12:49 
Cytuj  
Kwintesensja tego forum i tego dlaczego ono wyglada jak wyglada ("schodzenie na psy", itp...).

Na kazdym innym topic zakonczylby sie lockiem na 1 stronie albo po pierwszej prowokujacej wypowiedzi. Tutaj nawet admin (a moze w szczegolnosci?) musi sie klocic z randomkami i uprawiac niczego nie wnoszacy trashtalk.

Wyjebcie w pizdu flames z tego forum bo "poziomem" to juz chyba przewyzsza 4chan'a. Moze kogos to kreci ale imho to nie ma tu z czego byc dumnym. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 12:55 
Cytuj  
Niczego nie usuwam, niczego nie kasuję do momentu gdy dyskusja nie przerodzi się urągające wszystkiemu personalne ubliżanie, pr0n czy innego tego typu kwiatki.

Wyznaję trochę inną ideologię aniżeli wycinanie postów.

Jedyne z czym chciałbym na poważnie powalczyć to z alt-nickami, którzy po prostu nie mają jaj napisać na swoim koncie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 13:02 
Cytuj  
To akurat popieram, nie ma nic gorszego niz tchorz chowajacy sie za kolegami, alt-nickiem, czy starszym bratem.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 13:08 
Cytuj  
Tyle tylko, że to walka z wiatrakami i zatwardziały napinacz zwieracza posiadający trochę oleju w głowie jest w stanie zakładać alt-konta na każdym portalu przy każdej sposobności korzystając za każdym razem z innego IP.

Chciałem włączyć walidację nowych userów przez administratora względnie moderatora ale podejrzewam, że nikomu by się nie chciało nad tym ślęczeć (chociaż napływ ludzi nie jest zbyt duży), a z drugiej strony mogłoby to uderzyć w nowych niewinnych userów.

Możliwość zakładania tematów po N liczbie postów też w sumie odpada.

Ciężka sprawa i raczej pozostanie kasowanie kont wraz z postami jak już w końcu przejdziemy na phpbb3 co i tak pewnie zaowocuje niesprawiedliwymi efektami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 13:23 
Cytuj  
Dyscyplina ani utrudnienia czy jakas tam niesprawiedliwosc mnie nie przerazaja, o ile w perspektywie forum by znormalnialo i nie musialbym czytac Admina ani zadnego Moderatora zachowujacego sie dokladnie tak samo jak ludzie ktorym pokazuje ze czegos nie wolno :)


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 13:34 
Cytuj  
Ale kto wam każe wchodzić do działu flames. Jak jesteście tacy wrażliwi, dobrze wychowani i wyżej sracie niż dupę macie to omijajcie flames z daleka.

A Oyciec odpierdziela kawał dobrej roboty.
[wazelina mod off]


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 14:05 
Cytuj  
Jestes kretynem od urodzenia czy tylko ze wzgledu na specyfike tego forum RPGujesz?

Flames oznacza ze ludzie moga (a nie musza!) sie tu opluwac i robic to co w innych dzialach jest zakazane. Admin natomiast nie ma sie przylaczac do wesolego smerania sie e-penami tylko studzic gorace glowy i jezyki.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 14:14 
Cytuj  
Jeżeli właścicielowi forum to nie przeszkadza to admin może robić co mu się żywnie podoba.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 14:14 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Admin natomiast nie ma sie przylaczac do wesolego smerania sie e-penami tylko studzic gorace glowy i jezyki.


Ale ja się nie przyłączam - ja odpowiadam na personalny wjazd do mnie w tym jakże wesołym topicu, a że robię to publicznie? Why the fuck not, przynajmniej widać jak niektórym pękają żyłki z niewiadomych powodów.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 14:17 
Cytuj  
Te pekajace zylki to o mnie? Heheh a wiesz co chyba robia mi sie hemoroidy :)


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 15:00 
Cytuj  
a czemu admin ma nie miec troche funu z 'prowadzenia' forum? nie dosc, ze robi to za free to jeszcze sie musi z nami uzerac.
wazne, zeby w dzialach tematycznych panowal porzadek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 20:09 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Niczego nie usuwam, niczego nie kasuję do momentu gdy dyskusja nie przerodzi się urągające wszystkiemu personalne ubliżanie
......
Wyznaję trochę inną ideologię aniżeli wycinanie postów.

Jedyne z czym chciałbym na poważnie powalczyć to z alt-nickami, którzy po prostu nie mają jaj napisać na swoim koncie.


ooo, i to jest na razie najwieksza roznica pomiedzy dawnym forum Beasta/Konradora (ktorzy wszystkie nie wygodne tematy kasowali a userow co chwila banowali, co powodowalo wzrost liczby altow) a forum teraz prowadzonym przez Oyca, ktory potrafi normalnie z kazdym zagadac, nawet z takim trollem jak ja :)
I za to /respect.... Oycu na razie nie odwalilo w glowie jak Beastowi czy Konradorowi. I oby tak zostalo.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 21:20 
Cytuj  
Radziu mowiac ze bord spadl na psy mial na mysli to ze kiedys najnizszych lotow flame byl na wyzszym poziomie niz dzisiejsze dyskusje "na poziomie"


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 21:48 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Radziu mowiac ze bord spadl na psy mial na mysli to ze kiedys najnizszych lotow flame byl na wyzszym poziomie niz dzisiejsze dyskusje "na poziomie"


niech to ktos jeszcze napisze z dziesiec razy, bo to jest takie kewl i trve :roll:

flame polega na wjezdzaniu sobie na starych, a nie przekomarzaniu sie czyja gildia jest bardziej cool tak jak to kiedys zwyklo wygladac

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 21:57 
Cytuj  
Te z legendarnych flamesów, które przeglądałem były dziecinne i nieciekawe.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 16 lip 2010, 22:09 
Cytuj  
brazz napisał(a):
Te z legendarnych flamesów, które przeglądałem były dziecinne i nieciekawe.


x2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.