mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 09:44 
Cytuj  
Od kiedy podeszły wiek jest przestępstwem który powoduje odebranie praw wyborczych?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 09:59 
Cytuj  
Tor jest naiwniakiem, który dał sobie wmówić, że babcie to żelazny elektorat jego znienawidzonego PiSu. Więc w eliminacji babć upatruje szansy dla swojej ukochanej lewiczki. To zwykły faszyzm, do którego próbuje się dobudowywać jakąś ideologię, np. starsi nie powinny decydować rzeczach dotyczących młodzieży lol.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 10:12 
Cytuj  
Wali mnie czyim sa elektoratem. Nie rozumiem dlaczego czlowiek, ktory jest blisko zejscia ma decydowac o zyciu innych ludzi na najblizsze kilakdziesiat lat. Rozumiem, ze katolicy sa do tego przyzwyczajenie. Jacys goscie w sukienkach mowia im np. jak powinni uprawiac seks. To tak samo jak fakt, ze menel bez wyksztalcenia ma tak samo wazny glos, jak obywatel z wiedza pozwalajaca mu na swiadome glosowanie, placacy podatki w tym kraju. Faszyzm? lol


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 10:29 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie rozumiem dlaczego czlowiek, ktory jest blisko zejscia ma decydowac o zyciu innych ludzi na najblizsze kilakdziesiat lat.

Ja zawsze myślałem, że wybory były co 4-5 lat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 11:18 
Cytuj  
A systemy emerytalne zmieniaja ci co te 4-5 lat?;C

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 11:29 
Cytuj  
Tor jest w okresie buntu, w tym wieku można mu pozwolić na takie teksty i być wyrozumiałym bo jego najodleglejszą wizją przyszłości jest zakup hamburgera i coli.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 11:40 
Cytuj  
Kariery wroza nie zrobisz embe.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 11:58 
Cytuj  
Tor ale ta babka też wybiera dla siebie. Jak jedni mówią że będzie reformował emerytury a drugi mówi że przez te reformy połowę babce utną, to wiadomo kogo babka wybiera.
Tbh sam tak będziesz głosował za 60 lat, bulwersując się dlaczego młokosy mają Tobie zmieniać zasady wypłaty emerytury na którą całe życie składki odprowadzałeś w myśl nieco innej umowy społecznej.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 12:40 
Cytuj  
Ja mam na mysli inna sytuacje. Zakladamy, ze robia refomre merytalna. Obejmie ona ludzi poczawszy od rocznika x. Wypadaloby skonsultowac z tymi osobami co o tym mysla. Jesli odbiora wczesniejsze emerytury mundurowym to pewnie tylko tym co bede wstepowac do policjii. Praw nabytych nie mozna odbierac, o ile sie nie myle.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 13:54 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wali mnie czyim sa elektoratem. Nie rozumiem dlaczego czlowiek, ktory jest blisko zejscia ma decydowac o zyciu innych ludzi na najblizsze kilakdziesiat lat. Rozumiem, ze katolicy sa do tego przyzwyczajenie. Jacys goscie w sukienkach mowia im np. jak powinni uprawiac seks. To tak samo jak fakt, ze menel bez wyksztalcenia ma tak samo wazny glos, jak obywatel z wiedza pozwalajaca mu na swiadome glosowanie, placacy podatki w tym kraju. Faszyzm? lol


Pomyśl, gdyby wyłączyć te najłatwiej dające się zmanipulować grupy - emeryci, renciści i inni na garnuszku państwowym + zombie z niskimi dochodami (stereotypowo), to dzisiejsza scena polityczna w Polsce by upadła. I co wtedy te masy cwaniaków-polityków by zrobiły? :roll:

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja mam na mysli inna sytuacje. Zakladamy, ze robia refomre merytalna. Obejmie ona ludzi poczawszy od rocznika x. Wypadaloby skonsultowac z tymi osobami co o tym mysla. Jesli odbiora wczesniejsze emerytury mundurowym to pewnie tylko tym co bede wstepowac do policjii. Praw nabytych nie mozna odbierac, o ile sie nie myle.


Ale przeciez takie konsultacje sa, w tym wypadku ze zwiazkami zawodowymi policji.
Poza tym my tu mowimy o wyborach i ew. kielbasie wyborczej.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:07 
Cytuj  
@Tor
Wali mnie, z jakiego powodu chcesz wykluczyć staruszków. Eliminacja kogokolwiek ze względu na wiek, religię, światopogląd jest zaprzeczeniem demokracji. trzeba zmienić ustrój, żeby coś takiego było dopuszczalne.

@Profeta
Ja bym do tych grup zaliczył także:
- młodocianych półgłówków, którzy są pełnoletni i się chętnie wymądrzają, a równocześnie są na utrzymaniu rodziców, dziadków, wujków, w dupie byli, gówno widzieli.
- wirtualnych inteligentów, którzy mają wysokie IQ, pokończone studia i dyplomy, a są zbyt leniwi i/lub zbyt zarozumiali, żeby weryfikować informacje, zadawać pytania, poszukiwać prawdy i dlatego kształtują swoje przekonania na podstawie cudzych, zmanipulowanych opinii, dostarczanych głównie przez media.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
(...)Czy nie dziwi was troche, ze osoba dajmy na to 80-letnia, blisko zejscia ma podejmowac decyzje np. dotyczace systemu emerytalnego, podatkow, ktore jego nie beda dotyczyly, a wplyna na los ludzi mlodych <30 roku zycia czy pracujacych. Nie bardzo widze uzasadnienie, dlaczego osoby starsze powinny miec glos w takich sprawach.

A nie dziwi cię, że prawo do głosowania ma osoba 18 letnia będąca z reguły na utrzymaniu rodziców, nie mająca pojęcia o życiu i łykająca wszystko jak pelikan?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:25 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
@Tor
Wali mnie, z jakiego powodu chcesz wykluczyć staruszków. Eliminacja kogokolwiek ze względu na wiek, religię, światopogląd jest zaprzeczeniem demokracji. trzeba zmienić ustrój, żeby coś takiego było dopuszczalne.


Demokracja nie zawsze tak wyglądała.
Co do grup - zgadzam się.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:49 
Cytuj  
czy wy naprawde wierzycie ze 18 latkowie w niedziele chodza glosowac?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 16:11 
Cytuj  
Wam się chyba wybory pomyliły, radni raczej na emerytury nie wsiada.
Sargeras - widziałeś emote na końcu zdania?

Ogólnie to nie wiem co w tym fajnego, że emeryci będą mi ustalać podatek rolny, zajmować się przedszkolami dla mojego dziecka itp. Ale to wola ludu.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 16:42 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Ogólnie to nie wiem co w tym fajnego, że emeryci będą mi ustalać podatek rolny, zajmować się przedszkolami dla mojego dziecka itp. Ale to wola ludu.

Trochę cierpliwości, jak dożyjesz to tez może będziesz ustalał takie rzeczy wnukom.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 16:45 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Ogólnie to nie wiem co w tym fajnego, że emeryci będą mi ustalać podatek rolny, zajmować się przedszkolami dla mojego dziecka itp. Ale to wola ludu.


Te mlody, jak dorosniesz to mozesz sobie cos ustalac, poki co sluchaj sie starszych i madrzejszych.


_________________



***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 19:10 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Sargeras - widziałeś emote na końcu zdania?

Widziałem i, jak się domyślam, uważasz takie pomysły za dowcipne. Właśnie przez takie "żarty" doszło do pierwszego od czasu nieboszczki komuny zabójstwa za poglądy polityczne w Polsce.

Wnerwiają mnie takie dowcipy i ich fani.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 20:00 
Cytuj  
cz3 Sarg miło się naprawde czyta kogoś rozsadnego a nie pierdolacego banaly jak tor.

To może wszystkich po 80 do gazu? albo po 60 i rudych oraz czarnych. A Tor zapchlony pijaczek z pod sporzywczaka moze glosowac? albo bezdomny z dworca centralnego? czym jest gorszy od 80 letniej babci?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Ostatnio edytowano 23 lis 2010, 20:49 przez Aenima, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.